Skoči na vsebino

MOTO KOTIČEK


KAALman

Priporočeno sporočilo

vfr1200 je raketa od motorja! Sosed je imel do sedaj vse in ?e vedno ima obe doma to tanovo ki jo baje prodaja(ne vem nekaj je jamral da bo prodal) in pa prej?ni. Sta pa oba modela meni ful :prstgor::prstgor:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jest se pa lohk pohvalm da sm dons naredu par zlo lepo ?tevilo kilometrov za skuter?kom ... temperatura je bla kar prava pa k rev? ?e par mescov ni laufu mu je pripadal it en krog v tok lepmu vremenu :prstgor:

Objavljena slika

 

Super :) Jaz sem se s skuterjem tudi ve? vozil kot zdaj z motorjem :D Sicer kraj?e ture, ampak pogostej?e.

 

KAWA GTR 1400 ali HONDA VFR 1200 ali HONDA VFR 1200X ali BMW K1200 GT

 

Dobra izbira. Novega ali rabljenega?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dobra izbira. Novega ali rabljenega?

 

Rabljeno...

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Rabljeno...

 

Karkoli od tega verjetno ni zgre?en nakup. Je pa res, da se mi zdi Kawa od teh treh najbolj hard-core tourer (mislim, da ima celo ?ez 300kg), tudi po ?irini je zajeten, baje ima zelo dober agregat (mirnej?i od VFR-a), medtem ko je recimo Honda bolj sport-tourer. Nekaj takega kot moj. Lahko normalno potuje? pa tudi nekaj ?portne vo?nje dopu??a. ?koda samo, da ima zelo mali kesl (18 litrov). BMW pa izgleda nekje vmes med tema dvema.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

po 12-ih dnevih dobil iz Singapurja! Cena je sme?na,narejene ro?ke so ful dobr,pa?ejo ko ?us ;)

 

Objavljena slika

Objavljena slika

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaooooo kva bi mel to.....................pa ne babe MOPED :)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ti gre??

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kon?al z leto?njimi investicijami:

 

Servis:

prednje plo??ice

olje + filter + zlatko

 

za kosti:

Oxford Hotgrips - 56? akcija pri Yogiju :bravo:

potovalni sede?

tempomat Kaoko

 

Za feeling:

torba za zadnji zic

auspuh - homologiran

 

Za ziher:

set za popravilo gum na licu mesta s kompresijskimi fla?kami

za??ita ABS senzorja spredi zadi

 

?aka ga samo ?e vro?i Wap pri An?etu

Vse skupaj zdajle ?ez zimo res ni drago pri?lo. Kumi ?akam

aprila jadranska - jug z otoki, pol Francija pol pa nekako ?elja jug italije preko splita, Sicilija verjetno kako leto kasneje

:ouje:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za ziher:

set za popravilo gum na licu mesta s kompresijskimi fla?kami

za??ita ABS senzorja spredi zadi

 

?aka ga samo ?e vro?i Wap pri An?etu

Vse skupaj zdajle ?ez zimo res ni drago pri?lo. Kumi ?akam

aprila jadranska - jug z otoki, pol Francija pol pa nekako ?elja jug italije preko splita, Sicilija verjetno kako leto kasneje

:ouje:

 

A te kompresijske bombice so ti ?e pri?le kdaj prav? Jaz tudi eno s sabo vozim, ampak ?e nisem sprobal. Hvalabogu...

 

Sicer pa fajn, da se ti da furat na take razdalje :prstgor: Jaz sem samo enkrat ?el do Krfa s skuterjem pa... sej je fajn... ampak ne da se mi vla?it vse te krame s sabo. Pa vro?ina. Pa de?... Bi pa ?el enkrat do kakega ve?jega prelaza. Ampak tak... za 3 dni maksimalno. Da imava s punco samo najnujnej?e poleg, prideva do tja in greva nazaj. Katerega priporo?a??

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A te kompresijske bombice so ti ?e pri?le kdaj prav? Jaz tudi eno s sabo vozim, ampak ?e nisem sprobal. Hvalabogu...

 

Sicer pa fajn, da se ti da furat na take razdalje :prstgor: Jaz sem samo enkrat ?el do Krfa s skuterjem pa... sej je fajn... ampak ne da se mi vla?it vse te krame s sabo. Pa vro?ina. Pa de?... Bi pa ?el enkrat do kakega ve?jega prelaza. Ampak tak... za 3 dni maksimalno. Da imava s punco samo najnujnej?e poleg, prideva do tja in greva nazaj. Katerega priporo?a??

 

http://www.yogi.si/p-133085-orodje-za-popr...bikersbest.aspx

 

bombica pride after...ko zaflika?, naj bi dala vsaj toliko do pumpe pride? - slaba 2 bara, pol pa tam napumpa?.

Bratranec vodi? na motorju pravi da to dela, da so vsi motorji ?e poflikani pa se furajo...

 

ne bi pa rad testiral...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

http://www.yogi.si/p-133085-orodje-za-popr...bikersbest.aspx

 

bombica pride after...ko zaflika?, naj bi dala vsaj toliko do pumpe pride? - slaba 2 bara, pol pa tam napumpa?.

Bratranec vodi? na motorju pravi da to dela, da so vsi motorji ?e poflikani pa se furajo...

 

ne bi pa rad testiral...

 

To je podoben sistem kot ja avtomobilska injekcija za avto gume. S tem da ima? tu ?e zrak zraven.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je podoben sistem kot ja avtomobilska injekcija za avto gume. S tem da ima? tu ?e zrak zraven.

 

saj guma je isti ?morn k pri avtu, mogo?e le manj ravna

 

A te kompresijske bombice so ti ?e pri?le kdaj prav? Jaz tudi eno s sabo vozim, ampak ?e nisem sprobal. Hvalabogu...

 

Sicer pa fajn, da se ti da furat na take razdalje :prstgor: Jaz sem samo enkrat ?el do Krfa s skuterjem pa... sej je fajn... ampak ne da se mi vla?it vse te krame s sabo. Pa vro?ina. Pa de?... Bi pa ?el enkrat do kakega ve?jega prelaza. Ampak tak... za 3 dni maksimalno. Da imava s punco samo najnujnej?e poleg, prideva do tja in greva nazaj. Katerega priporo?a??

 

pa sneg pa vihar pa to?a :lol: ka to dogaja u?esom....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, vihar pa to?o sem ?e tudi do?ivel :D Samo hvalabogu ni blo bogu iza nogu, ampak kve?jemu kake dobre pol ure od doma. Mislim, da sem lansko leta maja ?el skozi oboje. Najprej tak veter, da sem na ravnini skoraj polagal ovinek, potem pa ?e tisti ledeni ?oder. Samo imam hvalabogu ?tople v u?esih, tak da sli?im bistveno manj. Ni? nisi omenil, kateri prelaz priporo?a?.

 

Kar se pa kita za popravljanje gum ti?e pa imam jaz samo eno bombico, ki bi naj zaflikala gumo do prve pumpe (?e spet nisi kje bogu iza nogu). Namontira se jo na ventil?ek in stisne vsebino skozi. ?e deluje, pa ne vem. Na?eloma je namenjena za avtomobile.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, vihar pa to?o sem ?e tudi do?ivel :D Samo hvalabogu ni blo bogu iza nogu, ampak kve?jemu kake dobre pol ure od doma. Mislim, da sem lansko leta maja ?el skozi oboje. Najprej tak veter, da sem na ravnini skoraj polagal ovinek, potem pa ?e tisti ledeni ?oder. Samo imam hvalabogu ?tople v u?esih, tak da sli?im bistveno manj. Ni? nisi omenil, kateri prelaz priporo?a?.

 

Kar se pa kita za popravljanje gum ti?e pa imam jaz samo eno bombico, ki bi naj zaflikala gumo do prve pumpe (?e spet nisi kje bogu iza nogu). Namontira se jo na ventil?ek in stisne vsebino skozi. ?e deluje, pa ne vem. Na?eloma je namenjena za avtomobile.

 

Kako misli? kateri prelaz? Za enodnevno, ve?dnevno? Ker ponavadi na turah dam kar nekaj jih skozi.

Aja ta sistem, ja ta sistem ni samo do pumpe ampak do prvega vulkanizerja ker uni?i gumo in je treba menjati gumo, poleg tega je baje tudi feltna vsa zapackana, cela je...

 

EDIT aja vidim 3 dni, jah v treh dneh lahko da? komot skozi avstrijsko - italijanski del pa da? ene 15 prelazov po ta malem mimo

 

Nekaj takega, kot sem men se zdi ?e opisal tukaj

http://www.mazda-si.net/index.php?s=&s...st&p=258651

 

Sicer je toliko poti, da lahko sam dolo?i?

dolomiti.pdf

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ko gledam avtoceste, me je malo minilo...bomo videli do petka

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kako misli? kateri prelaz? Za enodnevno, ve?dnevno? Ker ponavadi na turah dam kar nekaj jih skozi.

Aja ta sistem, ja ta sistem ni samo do pumpe ampak do prvega vulkanizerja ker uni?i gumo in je treba menjati gumo, poleg tega je baje tudi feltna vsa zapackana, cela je...

 

EDIT aja vidim 3 dni, jah v treh dneh lahko da? komot skozi avstrijsko - italijanski del pa da? ene 15 prelazov po ta malem mimo

 

Nekaj takega, kot sem men se zdi ?e opisal tukaj

http://www.mazda-si.net/index.php?s=&s...st&p=258651

 

Sicer je toliko poti, da lahko sam dolo?i?

 

Super, super, hvala! ;) To me je zanimalo ja. No, pol bom pa ?el k sosedom na obisk.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Verona sejem obiskan. Na kratko vsi glavni proizvajalci motorjev s svojimi modeli v zivo in babami + miljavzend prodajalcev vse mozne opreme s katerimi se lahko pocenkas za ze tako nizje cene kot v slo - za nove izdelke modela 2013....:)

 

Ugotovitev dneva:

Uklopko ima Xtra SMALL, jures pa Xtra LARGE glavco

Babe so vredne stozcev

Ce klepetas z uklopkotom lahko pristanes nevede v Milanu

Scooter rules!!!!!! Njegov koncert je sedel kot ata na mamo

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Malo je BTjka sama hrupna, malo so bili "hrupni" potniki, tudi italijanske avtoceste niso tako super, kot jih nekateri hvalijo...   Ne, nisem slišal. Slišal sem danes, ko sem se sam peljal v službo. In čedalje bolj opažal, da v ovinku ne drži smeri. Pa sem mislil, da je guma bolj prazna. No, na črpalki ugotovim, da so gume v redu in posumim na kolesni ležaj. Parkiram pred firmo, vzamem dvigalko, dvignem levo, zavrtim - nič nenavadnega. Spustim, prestavim na desno, začnem dvigat - in niti ne dvignem do konca guma gre kar po svoje. Najprej sem pomislil, da so kolesni vijaki popustili... Pa sem kmalu obsedel tam zraven avta in čakal, da dojamem, kaj sem odkril...
    • Bravo, pravi mojster si.... 😉
    • Lani avgusta na tehničnem niso nič opazili...
    • Po parih mesecih obupnih poizkusov končno uspelo. Naša tamala ima na svojem otroškem koleščku 11 redni zobnik in SLX menjalnik. 3 mesece sem se zaj... da bi ji ga naštelal, pa ni ratal. Vsi so mi prodajali teorijo da je ziher skrivljen nosilec menjalnika ali pa menjalnik sam. Iz dojčland naročil orodje za ravnanje nosilcev, poravnal v nulo, pa spet isto sranje. Potem pa danes (končno) opazil, da zobniki rahlo poplesavajo ker očitno en šalabajzer na drugem koncu sveta ni znal zategnit ringa kasete. Zategnil, in sedaj vse dela BP. Ampak je pa trajal.  
    • CIA V opozorilo ostalim da se ne nagibajo na rusko stran.
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.