Skoči na vsebino

Zimske gume 2011


adormi11

Priporočeno sporočilo

ZAKONNNNNNNNNN SNE?I!!!!

 

Zdej pa boste lahka sprobaval gume ob 1. beli podlagi . :P

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 95
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

ZAKONNNNNNNNNN SNE?I!!!!

 

Zdej pa boste lahka sprobaval gume ob 1. beli podlagi . :P

 

Pa rjo z ro?ne snel....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

http://www.motorevija.si/datoteke/tabela%20225%2010%201.gif

 

V Bistvu ugotavljam enako kot na testu s tem da me tud drzijo na mokrem, z gumami sem zelo zadovoljen.

 

(ne bom pisal da so oh in sploh,. ker se mi zdi da so vsakomu njegove gume najbolj?e) :bravo:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vpra?anje za gumiexperte

 

NA poti sem sem pri 10C na mokri cesti avto lahko vozil kot z letnimi, bil sem zelo presene?en kako te nokian gume dr?ijo ko pra***, trde v iber z letnim profilom in lamelam...

 

No ali temu botruje dejstvo, da imajo oznako M+S ALL WEATHER PLUS

 

http://www.nokiantires.com/tyre?id=11899&a...ame=Nokian+WRG2

 

, offers the best performance in every season. The asymmetrical inside-out tread pattern allows our engineers to design different areas of the tread to focus on the different driving conditions you will encounter throughout the year. So while seasons may change, your choice of all-weather tires remains the same: Nokian WR G2.

 

The shape and siping of the outer shoulder make the tire easy to handle and stable to drive on all surfaces, even at high speeds, while the inner shoulder ensures superb grip in winter conditions.

 

Hudo hudo dobra gume sedajle v jesensko-zimskem ?asu, ?akam na sneg za zimski test - ampak vsi vemo da so zimske razmere parkrat na leto, tako da mam nevedo? kaj sem kupil velk zegn.

 

Hej kako se ti obna?ajo na snegu?
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hej kako se ti obna?ajo na snegu?

 

Odli?no, skratka nimam problemov pa ?e bo? imel priliko videti kje ?ivim mi bo? verjel (tudi speljevanje zjutraj na kvazi splu?enem klancu brez lu?ke)

 

Seveda z ob?utkom, moram ?e enkrat re?t da sem zelo zadovoljen, ?e posebej ker opazim uporabnost v vseh razmerah

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Odli?no, skratka nimam problemov pa ?e bo? imel priliko videti kje ?ivim mi bo? verjel (tudi speljevanje zjutraj na kvazi splu?enem klancu brez lu?ke)

 

Seveda z ob?utkom, moram ?e enkrat re?t da sem zelo zadovoljen, ?e posebej ker opazim uporabnost v vseh razmerah

 

Sej verjamem, jaz imam letne Nokian, pa so super,zato spre?ujem za zimske... :P Bo za probat.... ;)
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz mam pa zdele za vozit Astro na ?isto novih zimakih Sava Eskimo S3.

 

Z eno besedo povedano so na snegu bolj?e od dve leti starih Dunlop Wintersport 3D, kar potrjuje dejstvo, da zimakom leta in prevo?eni kilometri zelo ?kodujejo pri performancah :(

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi meni 3 leta stare Dunlop Wintersport 3D ne delajo ve? najbolje, ?eprav je profila ?e precej. :angry:

 

?al je to problem z vsemi zimaki - dobri so ko so novi pol je pa vse eno povpre?no sranje. :(

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jst bom pa po vsej verjetnosti Nokian w+ dal nazaj gor (nove) .. mel sm jih ?e 1x na tisti sportski fiesti pa so ble dobre in po snegu in po "dreku" na cesti ... za kak?ne mi?elinke mi je pa nekak ?koda denarja ker ne bom delal vragolij na cesti :blush:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, ?e bi hotel biti maksimalno varen v uporabi zimakov bi verjetno bila to edina re?itev :(

 

Ja js vsako leto nova kolesa pol me pa en drug naba?e s 5 let starimi zimaki, neprecenljivo.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tak se dela...

 

izbira da te kap... ne pa pri Mazdi :P

post-11-1291659802_thumb.jpg

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj zelo zanimiva situacija jaz na levem pasu mimo Audi A4 zadnji model (torej zelo primerljiv avto :) ), pred njim kamion, zato sta vozila okoli 100 jaz okoli 120-130.

Dez, 2C v zraku,

 

V trenutku ko sem bil med njima na levem pasu je na desnem tovornjaku razneslo (olupilo) prvo levo gumo in oba sva naenkrat na polno zabremzala, rezultat:

 

Jaz sem se ustavil tako da sem videl kako se audi ni mogel ustaviti do kamiona, ga pa je resil abs - bil je toliko pri sebi da je opazil da bo pred mano na levem pasu lahko u?el trku in je zaplesal z ritjo tik pred mano

 

Gume so res dobre za te ne- zimske razmere, kot da bi bila suha cesta. ABS pa se je vklopil ?ele proti ?istem koncu :bravo:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.