Skoči na vsebino

MAZDA 5 cuka


Priporočeno sporočilo

Tole bi bilo dobro, da mlao bolje opi?e? tale cukanja.

 

A je to pri konstantnih obratih al je pri pospe?evanju? A je to vsaki? al samo ko je recimo oreng vro?e al pa ko je recimo veliko vlage v zraku.

 

Glede na obrate predvidevam, da je bencinar (kateri motor?)

 

Aja, pa lepo pozdravljen na forumu.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole bi bilo dobro, da mlao bolje opi?e? tale cukanja.

 

A je to pri konstantnih obratih al je pri pospe?evanju? A je to vsaki? al samo ko je recimo oreng vro?e al pa ko je recimo veliko vlage v zraku.

 

Glede na obrate predvidevam, da je bencinar (kateri motor?)

 

Aja, pa lepo pozdravljen na forumu.

 

Vra?am lepe pozdrave ! Ja je bencinar 1,8 , dogaja pa se v obeh primerih pri pospe?ovanju in pri kostantni vo?nji . Vendar vedno pri pribli?no 4,000 obratih . Najbolj je opazno ko je pri?gana klima ,?e jo izklopim je vse OK. Mam pa ob?utek da je todi poraba malo prevelika cca 10,2 je povpre?je- je pa res da mam malce te?ko nogo . LP in hvala za pomo? oz. informacijo.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vra?am lepe pozdrave ! Ja je bencinar 1,8 , dogaja pa se v obeh primerih pri pospe?ovanju in pri kostantni vo?nji . Vendar vedno pri pribli?no 4,000 obratih . Najbolj je opazno ko je pri?gana klima ,?e jo izklopim je vse OK. Mam pa ob?utek da je todi poraba malo prevelika cca 10,2 je povpre?je- je pa res da mam malce te?ko nogo . LP in hvala za pomo? oz. informacijo.

 

Kot da je nekaj narobe z me?anico zraka in bencina??? Samo bi se moralo potem nadaljevati do konca ve?jih obratov...

 

Poglej se malo da nimas snete kake cevi s sve?ke, ali pa celo sve?ka fu? (da ma? 3V )

Skratka - again - nisem expert ampak kot da na enem valju ni neki ok

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ampak pravi, da zajebava samo ob pri?gani klimi. Torej bi bilo treba iskat v tej smeri, ker ne verjamem, da bi kompresor klime imel tolk vpliva na motor ozroma, da bi pri vklopu kompresorja klime zaradi tega zadeva cukala.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

1.8 motor pri 5-tki je, ?e se ne motim, enak motorju pri 6-tki, ki sem si jo neko? lastil. In enako se je dogajalo pri meni. Motor je pri cca. 4000 obratih pri pospe?evanju na polno, rahlo pocukal. Na servisu so rekli, da je to normalno, ?e? da kompresor zamori motor, zadevo kot tako pa sem vzel v zakup oz. se je navadil.

 

Kar se pa ti?e porabe, odvisno kje in kako se vozi?. Jaz, ki sem imel 70% avtoceste, 25% mestnih vo?enj in le kakih 5% relacij, je bila povpre?na poraba 8,2 L/100km. Verjetno bi imel z istim re?imom vo?nje pri 5-tki, zaradi slab?ega zra?nega upora ter te?e avta, kak liter ve?.

12360_1.png
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pre?voh motor to je prvo in edino kar je narobe, pri 2.3 motorju se tudi ?uti samo komaj, ?e je pa ?e T pol se ne ?uti ni? - tako kot pri navorh. :blush:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.