Skoči na vsebino

Mazda6 l. 2004


Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni

 

V januarju sem tankal nafto na Petrolu in se mi je M6 v prostem teku zelo pogosto ugasnila! Nato sem tankal na MOL-u in v glavnem dela OK. Zelo poredko je ugasnil motor (1x na teden). Sedaj sem prej?njo soboto tankal na OMV in zopet mi avto "crkuje" zelo pogosto! Ob?asno pa se mi zgodi da deluje v prostem teku, jaz pa nikakor ne morem dodati plina. Zadnji? nisem mogel speljati v kri?i??u in sem moral pri?gati vse ?tiri utripalke in po?akati naslednjo zeleno lu?! :)

Menda pravijo, da so verjetno krive ?obe? Filter je zamenjan in stanje je enako!

?obe so menda zelo drage! Ali obstaja kak?na druga re?itev popravila ?ob?

Ali mogo?e je celo kaj drugega krivo?

Kaj menite?

 

LP

Jo?e

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdravljeni

 

V januarju sem tankal nafto na Petrolu in se mi je M6 v prostem teku zelo pogosto ugasnila! Nato sem tankal na MOL-u in v glavnem dela OK. Zelo poredko je ugasnil motor (1x na teden). Sedaj sem prej?njo soboto tankal na OMV in zopet mi avto "crkuje" zelo pogosto! Ob?asno pa se mi zgodi da deluje v prostem teku, jaz pa nikakor ne morem dodati plina. Zadnji? nisem mogel speljati v kri?i??u in sem moral pri?gati vse ?tiri utripalke in po?akati naslednjo zeleno lu?! :)

Menda pravijo, da so verjetno krive ?obe? Filter je zamenjan in stanje je enako!

?obe so menda zelo drage! Ali obstaja kak?na druga re?itev popravila ?ob?

Ali mogo?e je celo kaj drugega krivo?

Kaj menite?

 

LP

Jo?e

 

?e en imv ventil?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sedaj je sezona za crkovanje tega IMV ventila.

?e rabi? povej. :blush:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

na mazdi v BTC sem zanj dal 270? .. (z 10% popustom..). monta?a je stvar 5 minut (en konektor in 2 vijaka..)

 

Ni drago, samo ?e vedno dra?je kot imam js, pa NI ponaredek ker ne obstaja in te venitile dela izklju?no samo Denso.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

trenutno stanje:

o?i??ena je bila samo mre?ica pri tanku! Je sicer bilo kar nekaj smeti, ampak to verjetno ni povzro?alo te?av!

Izto?ili smo OMV nafto in nato?ili MOL nafto ..... Dva dni se vozim in zaenkrat dela OK! No v dveh dneh se mi je 2x zgodilo, da mi je ugasnil v prostem teku, pa ga ve?krat kar pustim stati v prostem teku!

Bom ?e malo testiral in videl kako in kaj?

Ali ?e vedno vztrajate pri tistem ventilu? Ali je res taka ob?utljivost na nafto? Ali ?oba?

No?em metati denarja vstran, ?eprav bi ga z veseljem, ?e bi 100% vedel, da je to to.....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

trenutno stanje:

o?i??ena je bila samo mre?ica pri tanku! Je sicer bilo kar nekaj smeti, ampak to verjetno ni povzro?alo te?av!

Izto?ili smo OMV nafto in nato?ili MOL nafto ..... Dva dni se vozim in zaenkrat dela OK! No v dveh dneh se mi je 2x zgodilo, da mi je ugasnil v prostem teku, pa ga ve?krat kar pustim stati v prostem teku!

Bom ?e malo testiral in videl kako in kaj?

Ali ?e vedno vztrajate pri tistem ventilu? Ali je res taka ob?utljivost na nafto? Ali ?oba?

No?em metati denarja vstran, ?eprav bi ga z veseljem, ?e bi 100% vedel, da je to to.....

 

glej 2x ti je crknil...to NI OK, ker ne sme nikoli!!! To je ventil, ne vem kaj ima? za enega super eksperta ampak o?itno ne pozna mazde.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

glej 2x ti je crknil...to NI OK, ker ne sme nikoli!!! To je ventil, ne vem kaj ima? za enega super eksperta ampak o?itno ne pozna mazde.

 

Ja,res je.Nafta pri nas je vsa o.k. in ni to vzok za crkavanje.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

trenutno stanje:

o?i??ena je bila samo mre?ica pri tanku! Je sicer bilo kar nekaj smeti, ampak to verjetno ni povzro?alo te?av!

Izto?ili smo OMV nafto in nato?ili MOL nafto ..... Dva dni se vozim in zaenkrat dela OK! No v dveh dneh se mi je 2x zgodilo, da mi je ugasnil v prostem teku, pa ga ve?krat kar pustim stati v prostem teku!

Bom ?e malo testiral in videl kako in kaj?

Ali ?e vedno vztrajate pri tistem ventilu? Ali je res taka ob?utljivost na nafto? Ali ?oba?

No?em metati denarja vstran, ?eprav bi ga z veseljem, ?e bi 100% vedel, da je to to.....

 

Lej bolj bo hladno ve?je bo sranje, odlo?i pa se sam.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma, ?e gredo samo take malenkosti, kot je en ventil, pri skoraj 200 kkm, potem to res ni nobene panike... <_<

 

Ma sej je ?koda ?asa razlagat - so pa? privo??ljivci, ki o?itno u?ivajo, da ma kdo probleme, ?e pa so to diesli se jim pa ?e toliko bolj svetijo u?ki. :harhar:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tele table krasijo Kranj zadnje dni z veliiikim napisom servis diesel ?rpalk in injektorjev...o?itno je sezona

 

http://www.boviteam.net/

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma, ?e gredo samo take malenkosti, kot je en ventil, pri skoraj 200 kkm, potem to res ni nobene panike... <_<

 

Ma sej je ?koda ?asa razlagat - so pa? privo??ljivci, ki o?itno u?ivajo, da ma kdo probleme, ?e pa so to diesli se jim pa ?e toliko bolj svetijo u?ki. :harhar:

 

Pa sej gre za isto znamko gad dammit...

 

Pa sej je"njihova" rubrika tudi polna "?raufanja". :harhar::hudicek:

 

Se opravi?ujem vsem, ni bilo zlonamerno sramezljiv ?e vam bo kaj la?je: meni je pred dnevi za?ela svetiti lu?ka za ABS pa ventilator se mi ne vklaplja :( .

 

P.S. Glede Yavar-ja pa mislim, da ?e bi se specializiral za navornike, bi pridobili vsi: foruma?i in on :rispekt:

Sex, V6 and Rock 'N' Roll

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.