Skoči na vsebino

Me?anje razli?nih (barv) Antifrizov


Z M A J

Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni ?lani motoriziranega bataljona!

 

V?eraj sem opravljal redni servis pri MarkotuMX3, na doma?i 323FBA, pa mi je manjkalo malo hladilne in sem nameraval dolit neko hladilno (rde?o oz. roza), ki sem jo ?e imel doma na lagerju. Ampak pozor v hladilnem sistemu mazde je trenutno modra teko?ina in mi je Marko odsvetoval dolivanje rde?e, ker lahko nastopijo konkretne te?ave (npr. tesnilo oz. "dihtunga" na glavi motorja itd.) :blush:

 

Kak?ne so va?e izku?nje s to zadevo, ali ste morda ?e imeli kdaj te?ave, meni bi se se namre? do v?eraj to z lahkoto zgodilo, posledice pa vpra?anje kak?ne bi bile, morda sem ravno na Tojoti to kdaj nevede naredil, pa mi je ?la potem dihtinga na glavi, kar me je konkretno udarlo po ?epu! :hudicek:

 

Lep dan ?e naprej!

 

B.

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sam sem sicer vedno dolival rde?o teko?ino iz petrola,poznam ljudi ki do jo me?ali z rumeno pa ni bilo prob.,poznam pa tudi nekaj ki trdijo da jim je zaradi tega spistil hladilnik-oz ga pre?rlo :ne vem:

 

Tako da sam nikoli nism imel probleme s tem ?e sm moral dolit sem pa? dolil kar se imel!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sirius ma prav

zadnjic sem na mazdi kupil antifriz za mazde, 6l =28 eur al neki tazga...ziher je ziher

 

Ktero barvo si ubavu ?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Letos mora? vzet roza antifriz, da je v skladu z vinjeto :rolleyes:

 

:hohoho::hohoho:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Letos mora? vzet roza antifriz, da je v skladu z vinjeto :rolleyes:

 

Pa fajn ti mora kiler pu??at, da se vid da si v trendu, ker drga? se niti neb porajtal kake barve ma?! <_<:P:harhar:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sa?o, nekak te razumem, ampak ?e prenesem to logiko na goriva, bi pa reku da u benz motorju je bol? da ni goriva (krepne) kokr da da? nafto notr, zna bit podobno s temi Antifrizi! <_<:blush:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Re?mo da se strinjam, ampak hotu sem re?t, da o?itno tut tle ni vseen kaj name?a? in gre lohk posledi?no kaj rakom ?vi?gat! :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.