Skoči na vsebino

iPhone ali SE Xperia X10


qwerty

Priporočeno sporočilo

Evo ?e mnenje koga ki se malo bolj spozna na to rabim....

 

Pa? odlo?am se med iPhone 3G 8 ali 16GB in med Sony Ericsson Xperia X10... Eden Apple kot Apple, drugi android... Zdaj me pa zanima katerega priporo?ate?

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 62
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Vedno ve? nas bo imelo chIphone :notworth:

 

daj mi kaki link do tega kot ga ima? ker tega sranja je veliko na yebaju.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

daj mi kaki link do tega kot ga ima? ker tega sranja je veliko na yebaju.

 

iVar pripravlja grup buy 30 kos :bravo:, zastopnik za SLO

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

froyo al kok je 2.1 ko se lahko nadgradi ;)

 

in to je prvo kar naredim ;)

 

mene je svak moril kako se uporablja droida, pa sem nekaj probaval in hitro obupal - Samsung galaxy al kaj ze sploh nima moznosti mp3 zvonjenja..... :ne vem:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mene je svak moril kako se uporablja droida, pa sem nekaj probaval in hitro obupal - Samsung galaxy al kaj ze sploh nima moznosti mp3 zvonjenja..... :ne vem:

 

oba moja doma imata galaxy S pa delajo mp3 normalno... za budilke, zvonenja,...

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

X10... Kaj naj re?em ?pica od telefona... Primerjalno z Galaxy S je enako dober ?e ne bolj?i... :P

 

Na njemu iz 1.6 nadgrajen android na 2.1...

 

8.1MP HD kamera na X10 se ne more primerjat z 5MP Galaxy-jevega digi?a...

Baterija intenzivne uporabe prenese od 7.00 pa do 21.00 in ostane okol 55%... In v to je treba v?tet WiFi konstantno pri?gan, urejanje appsov, nalagnje, downloadanje iz marketa,...

 

Kar se menijev ti?e se je treba samo androida navadit da dobi? osnovo ki si jo sam razvije?... Jaz mam en meni programov, na drugem widgete, na tretjem igre in appe, ?etrti vremenska napoved in monitor porabe od mobitela, zadnjega pa fraj...

 

Ekran in njegova sama odzivnost na dotik sta fenomenalna, sploh ?e upo?tevamo da je ?e tovrani?ka za??itna folija na njem...

 

Tlefon po mojem mnenju vreden nakupa 100%... Zelo sem zadovoljen sploh pa zato ker je Sony Ericsson... In ko primerjam AMOLED od Galaxyja in mojega po pravici povedano ne vidim bistvene razlike... Edino kar boste pri X10 pogre?ali je kamera odspredaj ker je nima... Kartice do 32GB podpira MicroSD...

 

Edino zadnja plo??ica je malo mimo... Mat ?rna barva... Mastni prsti se lepo poznajo...

 

 

Overall telefon definitivno za ta denar vreden nakupa...

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zakaj ne - a ti je padu po tleh? :ne vem:

 

ker so ga mogo?e nehali delat leta 2004....sam je bil res zakon telefon

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Alfa Romeo in Opel Omega? 😉   Moral sem, ne me tepst 😜  
    • Lep pozdrav iz Kopra...   In iz novega nadomestnega vozila: Ford Tourneo Connect s sedmimi sedeži, sprednjim pogonom in 84 kW 1,5 litrskim bee eeen ... ... ... Torej, ni dizel. Zdaj pa gremo v domače hribe...
    • Nisem govoril o politikih,ampak o Slivki oz. normalnih smrtnikih. Politika je kurba,in taki so tudi pilitiki. Samo vprašanje je,ali je človek neumen,in jim nasede.   O levičarjih in desničarjih po političnem prepričanju pa sem tudi že pisal. V osnovi je tako,da levičarji stremijo k temu,kako se bi naj drugi spremenili,da dosežejo idealbo družbo,desničarji pa stremijo k rast,trudu in izboljšanju sebe,da tako izboljšajo družbo.   Pozor-ni lahko biti desničar...pa preberite temo,ko se je hotelo @Alex nadeti nagobčnik....se boste takoj spomnili,kaj mislim.   Lažje je biti levičar,zahtevati pravice,in pozabljati na dolžnosti.
    • Dobr ti to predalčkaš ljudi. Drugač pa je treba ločit med nekimi aktivisti, ki si več ali manj pumpajo ego z mislijo kaj dobrega delajo na tem svetu od tistih, ki se imajo za levičarje zato, ker jim je enakopravnost v družbi zelo pomemba, socialna razlike čim manjše, ki nemarajo nebrzdanega neregulirange besnenja kapitalizma in kapitala.  Ravno tako velja, da na desni tudi niste vsi janšisti in da eni znate tud razmišljat brez politične predpriprave pranja možganov.
    • Te vrline so tuje vsem politikom po vrsti... ni vazno, ali so levi, desni, zgornji, spodnji ...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.