Skoči na vsebino

mazda bt 50


dirt

Priporočeno sporočilo

?e dobr, da te niso po cajtngih vla?il, kjer bi zihr pisalo, da si ga izsilil. Tam vedno napi?ejo, da je bil motorist izsiljen pa ?etudi je pripeljal 120 na uro skozi naselje in ga tudi pod razno nisi mogel ne videt ne predvidet.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Klin?ev dan v vsakem primeru, tud ?e nisi 0 kriv. Verjetno pa bolje tudi za motorista, da ni pre?ivel kot da vegetira preostanek ?ivlenja. ^_^

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Najbr? je jasno, da nisem takoj s kraja nesre?e, ?e preden sem poklical policijo, na Mazdin forum napisal, kaj se je zgodilo...

 

Motorist, Italijan, je pripilil skozi ovinek, zadeva se ni iz?la in kon?al je v Mazdi. Odpeljan v ?empetersko bolni?nico. Ker sem zaposlen v bolni?nici, sem se ga odpravil iskat, da vpra?am, kako je z njim. Pa mi povedo, da je bil po nesre?i tetraplegik in da je preme??en v Italijo, ker je blizu, on pa Italjanski dr?avljan. Nekaj dni kasneje mi pri malici povedo, da so slu?ajno zvedeli, da je v Italiji v bolnici umrl.

 

Mazda niti ni bila tako hudo zdelana, mo?akarju je najbolj na?kodila tista smreka ob cesti, kamor ga je odbilo. Ko se mu ovinek ni iz?el, je udaril v bok Mazde, podrsal cel bok in zgubil oblast nad motorjem. Ni ve? popravil smer po cesti, ampak ga je odneslo dol s ceste in v smreko. Kjer je oble?al.

 

uff. To se je zgodilo kje? V va?ih koncih al tle okrog Gorice?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

@Slivka, vabljen na JAP meet - 31.8., tvoja BT50 bi bila verjetno kar popestritev tega ?ova. :punk:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

DOBRI MAJSTRI SE ZGODAJ U?IJO

 

Pred potjo je potrebno vozilo temeljito pregledati:

post-5658-1377030655_thumb.jpg

 

tlak v pnevmatikah...

post-5658-1377030723_thumb.jpg

 

... pa splo?no stanje pnevmatik...

post-5658-1377030823_thumb.jpg

 

... pa kolesne vijake, ?e so dobro priviti...

post-5658-1377030900_thumb.jpg

 

... pa splo?no stanje karoserije, predvsem blatnike in pragove, da ni kak?ne rje...

post-5658-1377030965_thumb.jpg

 

... pa ?e je kardan dobro podmazan...

post-5658-1377031013_thumb.jpg

 

... pa da rezervoar goriva ne spu??a in tako naprej.

post-5658-1377031063_thumb.jpg

 

"Stari, mislim, da bo to furo ?e zdr?al..."

post-5658-1377031101_thumb.jpg

 

:zvizga:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne vem, s katero sliko bi kandidiral za klubski koledar.

 

Lahko kdo kaj namigne, katera od teh bi bila "najmanj slaba"...

 

Tazadna ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na, pa se mi je zgodilo.

 

BTjka je obstala.

 

Z ?eno sva ?la k ?ebelnjaku, ki je na pa?niku v bli?ini hi?e, in tja peljala ?e hrano za ?ebele, da jih nakrmim pred zimo. In na tem travniku tik ob ?ebelnjaku je BTjka obstala. Zoprno, ker se mi je mudilo ?e v gozd napravljat drva za zimo (prava luna). Pa so pri?li trije majstri in se eno uro pasli po moji BTjki. Kar na pa?niku. No, po eni uri sva se z ?eno lahko odpeljala naprej po svojih opravkih.

 

 

Sem malo poslikal, kako so se vrteli okoli nje:

 

 

 

 

 

 

 

post-5658-1377256441_thumb.jpgpost-5658-1377256451_thumb.jpg

post-5658-1377256462_thumb.jpgpost-5658-1377256472_thumb.jpg

 

 

Koliko vas je zdaj mislilo, da se je BTjka pokvarila? :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na, pa se mi je zgodilo.

 

BTjka je obstala.

 

Z ?eno sva ?la k ?ebelnjaku, ki je na pa?niku v bli?ini hi?e, in tja peljala ?e hrano za ?ebele, da jih nakrmim pred zimo. In na tem travniku tik ob ?ebelnjaku je BTjka obstala. Zoprno, ker se mi je mudilo ?e v gozd napravljat drva za zimo (prava luna). Pa so pri?li trije majstri in se eno uro pasli po moji BTjki. Kar na pa?niku. No, po eni uri sva se z ?eno lahko odpeljala naprej po svojih opravkih.

Sem malo poslikal, kako so se vrteli okoli nje:

 

Koliko vas je zdaj mislilo, da se je BTjka pokvarila? :P

 

A so sam senco iskal, al jih je mikala kak?na plastika okrog koles? :hohoho:

28811_2.png

l.jpg.png28811_2.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...

Sicer sem iskal bolj?e prizore, a sem imel precej te?av z vremenom. In tako, ko je sijalo sonce, smo delali, ?e preden smo kon?ali delati, je pa ?e za?el de?. No, nekaj je vseeno ratalo. Zdaj bi pa rad mnenje, s katero sliko naj kandidiram za koledar za september:

post-5658-1380312083_thumb.jpg

post-5658-1380312096_thumb.jpg

post-5658-1380312109_thumb.jpg

post-5658-1380312121_thumb.jpg

post-5658-1380312132_thumb.jpg

post-5658-1380312144_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sicer sem iskal bolj?e prizore, a sem imel precej te?av z vremenom. In tako, ko je sijalo sonce, smo delali, ?e preden smo kon?ali delati, je pa ?e za?el de?. No, nekaj je vseeno ratalo. Zdaj bi pa rad mnenje, s katero sliko naj kandidiram za koledar za september:

 

 

Hm, mogo?e 1. Tukaj je ?e nekaj akcije zraven :punk:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.