Skoči na vsebino

mazda bt 50


dirt

Priporočeno sporočilo

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, pa ?e kak?no srno, ki te?e ?ez cesto...

 

Ali pa ko?uto v bikinkah, ki te ?topa z dvignjenim palcem! :D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...
  • 2 tedna kasneje...

Zato je pa slikano z leve strani sramezljiv . Vseeno, ?e dobro pogleda? sprednjo desno lu?, se vidijo "sledi zaviranja"...

 

Praviloma pa vle?e po ravnem in v manj?i hrib do dvori??a (na dol?ini 70 metrov se dvigne za 15 metrov). Pa tudi po pa?niku se kar malo pogreza in kar malo zavira. ?e je malo rose, moram montirati verige, da sploh vle?e.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 meseca kasneje...

Prekleti Japonski trabant plasti?ni...

 

post-5658-0-36515300-1402771613_thumb.jpgpost-5658-0-12400100-1402771617_thumb.jpg

post-5658-0-54842600-1402771620_thumb.jpgpost-5658-0-62829400-1402771627_thumb.jpg

post-5658-0-69047400-1402771631_thumb.jpg

 

Ker je zaradi ?leda ?e vse polomljeno, v gozdu nisem mogel obrniti na obra?ali??u, ampak sem za dva metra "potegnil" ?e v maline. In so maline takole olupile sprednji odbija?. Pa bo spet ?lo 100?... Sploh ne ?tejem ve?, kateri?...

 

Enkrat je nekdo napisal, da je nek avto na pol iz pene in kaj se jaz v BTjki bojim. No, ?e jo maline takole olupijo, kaj bi naredil ?ele kak avto, pa ?e tudi Kitajski ali Indijski...

 

Prekleta plasti?na igra?a...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej to ni odbija?... to je le prevleka odbija?a. Spodaj pod njim je tisti pravi odbija? in tistega pa ne bo? niti pribli?no takole zlomil... in tisti te dejansko varuje pri trku, ker tole na sliki je pa le ?minka.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej to ni odbija?... to je le prevleka odbija?a. Spodaj pod njim je tisti pravi odbija? in tistega pa ne bo? niti pribli?no takole zlomil... in tisti te dejansko varuje pri trku, ker tole na sliki je pa le ?minka.

 

Poltrahtor se ne ?minka. In to bi Japonski bizgeci lahko vedeli. Na takole re? gre vsaj 3 milimeterski pleh, ne pa plasti?ni firnk...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Xxxxx jim zavore take banda u?iva japonska nimajo pojma kako se avto dela golazen xxxxxxxx xxxxxxxx zaradi teh xxxxxxx zavor sem danes zgrmel po bregu vzvratno in sploh nisem mogel ustavit cigani xxxxxxxxxx ne znajo narediti voza tako kot je treba da jih pes xxxxxx znajo narediti da vse piska in ?vi?ga za vsak najmanj?i xxxxx, ne znajo pa narediti kak?ne koristne stvari xxxxx u?ive po?evnooke, morali bi jih kastrirat vse po vrsti, da se banda je koti naprej, ?vina garjasta japonska, podgane, tista Xxxxxxxxx jih je ?e premalo xxxxxxxx, bi morali kar ?ez vse otoke deratizacijo narediti, da se iztrebi golazen, ?e enih spodobnih zavor ne znajo narediti, se pa avta lotijo, xxxxx zavo?eni, potem bo pa pisalo v ?asopisu: "Izgubil oblast nad vozilom" nad takim, ki nima nekih spodobnih zavor sploh ne more? imeti oblasti, ker gre, kamor pa? gre in je vseeno, ?e sem za volanom in ti?im zavoro ali pa sedim na zadnji klopi in ko japon?ki xxxxx xxxxxxxxx jih da jih xxxx sto krat da jih xxxx garjast pes, drugega niso vredni, banda vzhodnja?ka...

 

Ma bolj?e da neham!

Popravljeno od Slivka
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Xxxxx jim zavore take banda u?iva japonska nimajo pojma kako se avto dela golazen xxxxxxxx xxxxxxxx zaradi teh xxxxxxx zavor sem danes zgrmel po bregu vzvratno in sploh nisem mogel ustavit cigani xxxxxxxxxx ne znajo narediti voza tako kot je treba da jih pes xxxxxx znajo narediti da vse piska in ?vi?ga za vsak najmanj?i xxxxx, ne znajo pa narediti kak?ne koristne stvari xxxxx u?ive po?evnooke, morali bi jih kastrirat vse po vrsti, da se banda je koti naprej, ?vina garjasta japonska, podgane, tistaXxxxxxxxx jih je ?e premalo xxxxxxxx, bi morali kar ?ez vse otoke deratizacijo narediti, da se iztrebi golazen, ?e enih spodobnih zavor ne znajo narediti, se pa avta lotijo, xxxxx zavo?eni, potem bo pa pisalo v ?asopisu: "Izgubil oblast nad vozilom" nad takim, ki nima nekih spodobnih zavor sploh ne more? imeti oblasti, ker gre, kamor pa? gre in je vseeno, ?e sem za volanom in ti?im zavoro ali pa sedim na zadnji klopi in ko japon?ki xxxxx xxxxxxxxx jih da jih xxxx sto krat da jih xxxx garjast pes, drugega niso vredni, banda vzhodnja?ka...

 

Ma bolj?e da neham!

ej stari pa kaj se je pravzaprau zgodilo....kot razumem ti zavore niso primle,,,ali kaj... :blink: upam da ni kaj huj?ega.lp ale?  :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj sem napisal, kaj je bilo. Dobro, besen, kot sem bil, mogo?e nisem napisal najbolj razlo?no. Peljali smo se po gozdni cesti, ki pa je bila zaradi de?ja razmo?ena. In je sprednje desno kolo in zadnje levo kolo zavrtelo v prazno, zadaj nas je zaneslo v levo in smo se ustavili. Takoj sem pritisnil zavoro, vendar pa ABS ni prepoznal, da vozilo stoji in je popustil tlak v zavornem sistemu. In smo se odpeljali nazaj. To je ?ele zmedlo ABS! Ker pa nismo bili ve? poravnani po cesti, smo ?li po bregu navzdol vzvratno med drevjem. In ABS enostavno ni dovolil ustaviti, ampak je kar popu??al. Vse dokler nismo pri?li na ravno na neko jaso. Tam se je nato bolid ustavil v visokih malinah. Na vso sre?o je posledica tega samo razbito levo zunanje ogledalo in tri usrane gate...

 

G. Wankel, si prerok ali jasnovidec, da si takoj vedel, da voznik ni kriv, ?e ABS stoje?emu vozilu sprosti zavore in omogo?i nenadzorovano vo?njo (brez mo?nosti zaviranja) po bregu navzdol?

 

Goldhorn, ne me?aj se, ?e ne pozna?, velja? Na vozilu so pol leta stare M+S pnevmatike z ve? kot 6 mm profila...

 

Premi?ljujem o to?bi, ker tale ABS ima ve? kot o?itno te?ave. In je nevaren tako za uporabnika in potnike kot tudi morebitne ljudi, ki bi se zna?li na njegovi poti. Vem, da ABS mora omogo?ati vrtenje kolesa. Vendar, ko je hitrost vozila dovolj majhna, mora prekiniti delovanje in omogo?iti popolno ustavitev vozila. Tale Mazdin ABS ima s tem te?ave. Kljub temu, da smo stali, je popustil in ker smo bili na vzponu, se je stoje?e vozilo za?elo premikati. In kljub majhni za?etni hitrosti ni dovolil blokiranja koles, ampak smo kar nabrali hitrost. Si ne upam predstavljati, kaj bi bilo, ?e bi se to zgodilo pozimi na poledenelem vzponu kje v mestu... Po mo?nosti blizu ?ole... In potem bi policisti pri?li do zaklju?ka: "Izgubil nadzor nad vozilom zaradi neprilagojene hitrosti." Poskusil sem na lep na?in, pa se nekako ne odzivajo. Zato premi?ljujem o kak?nih bolj "prepri?ljivih" ukrepih, da se malo zganejo. Vse kar je prav, ampak pri zavorah se pa hec neha... In da ABS stoje?e vozilo sam od sebe spusti po bregu navzdol... To niso heci...

 

In glede na dogodek mi ni do kak?nega heca in prepucavanja z "pametnjakovi?i", zato tisti, ki imate komentarje kot g.Vankel in Goldhorn tu zgoraj, lepo prosim, da se zadr?ite in ne pametujete. Ker sem ravno prave volje, da koga prelopatam... ?e pa ima kdo kak?ne dobre ideje ali pa izku?nje, naj pa le napi?e...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.