Skoči na vsebino

mazda bt 50


dirt

Priporočeno sporočilo

A se samo meni tako zdi ali ?e kdo opazi kak?no podobnost... :hudicek:

 

post-5658-1377276206_thumb.jpgpost-5658-1377276224_thumb.jpg

 

:zvizga:

 

Mene ni na nobeni sliki, to je edina podobnost ki pade meni v o?i.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sicer sem iskal bolj?e prizore, a sem imel precej te?av z vremenom. In tako, ko je sijalo sonce, smo delali, ?e preden smo kon?ali delati, je pa ?e za?el de?. No, nekaj je vseeno ratalo. Zdaj bi pa rad mnenje, s katero sliko naj kandidiram za koledar za september:

 

Ti si pomojem eden redkih ki izkori??a BTjko za namen, za katerega je narejena. Ve?ina drugih s takimi avti je ?al pozerjev.

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

slivka a tvoja leti tko k tale

 

 

Uh, ?e dobro, da so mu delali brisalci!!! :blink:

 

Ti si pomojem eden redkih ki izkori??a BTjko za namen, za katerega je narejena. Ve?ina drugih s takimi avti je ?al pozerjev.

 

 

Sej Slivka tudi slika in snema, ko pozirajo. :P ?e dela?, nima? cajta za slikanje in pika. : :jezicek:

Turbinca ma?inca, gremo na vinca!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...

Bi dal spet kak?no sliko za koledar, pa se ne morem odlo?it. Lahko kdo prismo?i na posko?...

 

Za moj okus bi edina, ki bi bila primerna ta zadnja. Ampak z nekoliko druga?no kompozicijo.

 

Na pr.: talole

post-483-1385416833_thumb.jpg

Nikoli ne bom imel toliko znanja, da se tudi od tebe ne bi nekaj nau?il.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za moj okus bi edina, ki bi bila primerna ta zadnja. Ampak z nekoliko druga?no kompozicijo.

 

Na pr.: talole

post-483-1385416833_thumb.jpg

 

to much HDR <_<

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

to much HDR <_<

 

Ne gre za obdelavo, saj je ta narejena s preprostim Picasom, gre za motiv in kompozicijo. Ta daje v prednji plan BTjko samo, izra?a pa tudi njen uporabni namen, njene delne terenske zmogljivosti. Na te stvari bi bilo potrebno paziti ?e pri nastanku osnovnega posnetka, ki bi se moral ?im bolj pribli?ati pribli?no taki predelavi.

Nikoli ne bom imel toliko znanja, da se tudi od tebe ne bi nekaj nau?il.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@NutriMedo, tole je pa dom na Zelenici, ?e se ne motim? :D

 

jap prov ma?.

Ko naredi? tako furo in po opravljenem delu vpra?ajo koliko so dol?ni re?e? koliko ? in ti z veseljem dajo x 2 pol ve?, da si dobro naredil pa, da je blo enega ornk strah na sovoznikovem sede?u.

Tale mazdica pa sedaj slu?i enemu privatniku in je prevoznica nafte strojem, ki kopljejo za plinovod. Meni ne pride ve? v po?tev.

Sedaj imam novo igra?ko za zimo.

post-7193-1385468293_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na poti domov so otroci opazovali, kako Miklav? pe?e pi?kote. Je tako razkuril pe?, da je ?arelo celo nebo...

 

Na poti domov so otroci opazovali, kako Miklav? pe?e pi?kote. Je tako razkuril pe?, da je ?arelo celo nebo...

 

Na poti domov so otroci opazovali, kako Miklav? pe?e pi?kote. Je tako razkuril pe?, da je ?arelo celo nebo...

post-5658-1385830215_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.