Skoči na vsebino

Tole je pa kr smeh

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

Napisano
pred 2 urama je Slivka napisal:

Seks v zrelih letih je zelo nepredvidljiv. Nikoli ne veš, kaj prihaja: orgazem, krč, infarkt,...

 na kratko povedano neveš a prihaja al odhaja 😂

Napisano
pred 2 urama je Slivka napisal:

Seks v zrelih letih je zelo nepredvidljiv. Nikoli ne veš, kaj prihaja: orgazem, krč, infarkt,...

To pa ne veš, da starejše ženske dajo vse od sebe..... 🤔😊

Napisano
pred 44 minutami je Bini napisal:

To pa ne veš, da starejše ženske dajo vse od sebe..... 🤔😊

 

Ja, ker mislijo, da je zadnjič...

Od kar imam Forda, sem postal pešec...

serviser.gif

Napisano
pred 15 urami je Alex napisal:

FB_IMG_1646078545778.jpg

 

 

Hehe, Kim Jonga pa že dolg nisem videl tako srečnega .... 😂

33112_1.png

Napisano

Z ženo sva se nekaj spričkala glede pospravljanja in mi zabrusi, da bo ona odpeljala otroke ven, jaz naj pa sam pospravim, če sem tak talent. Oni odidejo ven, jaz pa se lotim pometanja in pomivanja. Takrat pa na vratih pozvoni. Grem pogledat in zunaj stojita dve Jehovi priči: "Prišla sva te rešit." Si mislim: »Sam Bog vaju je poslal – in briga me, kateri!« In ju povabim noter. Prvemu porinem v roke metlo in smetišnico, drugemu vedro in cunjo. BIL SEM REŠEN!

Od kar imam Forda, sem postal pešec...

serviser.gif

Napisano

Celo življenje so mi govorili, naj bom pozitiven. Zdaj, ko sem, se me pa vsi izogibajo...

Ampak se tolažim, da bo minilo. Nihče ni ves čas pozitiven. No, razen na alkotestu bi se našel kdo...

Od kar imam Forda, sem postal pešec...

serviser.gif

Napisano

image.png.eaaf53e8097eda3fa07b1cc61c400cee.png

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Napisano

Jaz moje dobre prijatelje naštejem na štiri prste ene roke. Tisti, ta sredinski prst je pa potem za vse ostale...

  • Všeč 4
  • Haha 2

Od kar imam Forda, sem postal pešec...

serviser.gif

Napisano

Če piješ pir - imaš v hlačah mir.

Če piješ cviček - adijo tiček.

Če piješ teran - je**š trikrat na dan.

Če piješ merlot - je**š doma in drugod.

  • Všeč 1
  • Haha 3

Od kar imam Forda, sem postal pešec...

serviser.gif

Napisano

So se pa druge verzije :D

- če piješ terna je**š vsak dan

- če piješ merlot je**š kot trot

Zato pijte vince, da boste mel trde klince

  • Všeč 1
  • Haha 1
Napisano

Sodelavec Andrej je star že 40 let, pa še vedno nima dekleta.

Nekega dne ga vprašam: "Kako to, da pri tvojih letih še vedno nimaš žene. Vsi ostali iz družbe smo že poročeni, ti pa dekleta menjavaš kot po tekočem traku!"
Andrej: "Tega pa nisem sam kriv. Katerokoli dekle pripeljem domov, za mojo mamo ni dobra."
Pa mu predlagam: "No, potem moraš pa najti dekle, ki bo podobno tvoji mami.''
Danes se spet srečava, ker sva "padla" na isto dežurstvo, pa ga vprašam: "In? Si našel dekle, podobno materi?"
Andrej: "Seveda sem. Popolnoma tak karakter ima. Mama je navdušena.''
Jaz: "Se bosta torej poročila?"
Andrej: "Kje pa. Moj oče je ne prenese!"

Od kar imam Forda, sem postal pešec...

serviser.gif

Napisano

Tako je to, če si pač šesti otrok in se moraš pač boriti za svoj prostor...

IMG-20220312-WA0002.jpg

  • Všeč 2
  • Haha 1

Sem poročena že devetnajst let, poleg tega imam šest otrok. Ne moreš me prestrašiti, niti presenetiti, niti šokirati...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Lahko malo več o postopku poveš prosim? Kaj uporabljaš za zaščito? S čim barvaš? Hvala!
    • Okrog 1l /10 000km. Raje več kot manj. Mi je pa zanimivo, da takoj po sevisu je ene 5000km mir, pol morm pa dolivat. Servise delam na 15 000km, pa dolijem nekje 1,5l olja.
    • Malo pogledal zadnje koloteke in kjer so se kazali zametki minimalne rje, sem pobrusil, ter zaščitil in pobarval. Bo še dolgo brcala ta moja; DVOJKA  
    • Hej!   Sem sicer po najboljših močeh iskal že napisana priporočila za naslednje produkte/rešitve ampak sem našel bolj kot ne zasterele informacije...   Bi mi lahko prosim kdo po svojih izkušnjah priporočil: senčnik za vsaj vetrobransko steklo ponjavo proti mačkom/toči  na kmetih nimamo garaže in so mi havbo in streho pri prejšnji mazdi mački popolnoma spraskali; tako, da ali najdem neko ponjavo, ali pa bo kmalu v okolišu znatno več miši; če je zadeva dovolj konkretna za manjšo točo, še toliko bolje. rešitev za hidrofobično vetrobransko steklo. na novi mazdi mi v precej hudem nalivu sploh ni bilo treba uporabljati brisalcev, ker so vse kapljice takoj odletele naprej; moram dilerja vprašati kaj so uporabili, me pa vseeno zanimajo vaše izkušnje s čim podobnim. Hvala za kakršnakoli priporočila!
    • O bože, oprosti, zgrešil tole... Ja auto snickers.  Plačevanje uvoza za tak avto je imo nateg. Ne rečem za nek 70k avto kjer je res jeba, če ga kam zapneš na poti domov, za mazdo je pa malo hecno.   Je pa odgovor vseeno relevanten, saj sem bil prisiljen odpisati mojo mazdurino in nabavit novo. Gospod Piet ne dela več pri snickersih in je sedaj uspešen herbalife accredited nepremičninski agent.  Na žalost imajo pri tej avtohiši pravilo, da se o ceni ne pogajajo, nastavijo jih pa zelo visoko, tako da sem na koncu uvozil od nekega drugega dilerja belo 20th anniversary edicijo. Kar kul mašina.   Sicer pa vse tako kot v prej opisanem postopku, le da sem tokrat šel s flix busom ponoči, zjutraj prevzel avto in se peljal domov. Sicer par ur dlje ker niso resni s temi cestnimi gradbišči...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.