Skoči na vsebino

Tole je pa kr smeh


Boss

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 13,4k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

ha ha ha kje jih najdete  :rispekt:

 

Vsaj za nekaj je Facebook dober :) ..

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

Pride ?ena v bolnico po izvide svojega soproga:
- "Izvolite", ji re?e sestra.
- "Rabim izvide od Janeza Novaka."
- "Joj, gospa, tu so pa problemi. Bila sta dva z enakim imenom in izvidi so se zame?ali, zdaj pa ne vemo kam kaj spada."
- "Kak?ni so rezultati?"
- "Eden ima AIDS, drugi Alzheimerja."
- "In kaj naj zdaj jaz naredim?"
- "Peljite soproga v mesto in ga tam pustite, ?e se sam vrne domov, ne seksajte ve? z njim!"

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Stara prijatelja se sre?ata po dolgem ?asu:
?Kako so otroci??
?Dobro. Eden je postal in?inir lesarstva, drugi ima magisterij iz fizike, h?erka je odvetnica, edino najmlaj?i je navadni lopov.?
?Lepo je videti, da ima? uspe?ne otroke. Kako pa kaj najmlaj?i ?lopov? shaja??
?Hja, pravzaprav nas edino on pre?ivlja. Vsi ostali so brezposelni...?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Tole fotko mi je poslal kolega na e-po?to, z vpra?anjem naj povem kje na fotki je konj in koliko jih vidim?  :aaaaa:

post-185-0-34550800-1409217169_thumb.jpg

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja ti samo trije so 2 iri cakali da jih odparkirajo...posredivali so sintalovi varnostniki...v glavnem mi smo imeli zanimiv live coverage

Ja ti samo trije so 2 iri cakali da jih odparkirajo...posredivali so sintalovi varnostniki...v glavnem mi smo imeli zanimiv live coverage

post-2637-0-86062000-1409345183_thumb.jpg

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ah to ni ?e ni?.. kak?en kaos je bil ?ele v ?etrtek, ko so zaradi Franjotov zaprli ?martinko in pol BTC-ja. pol se je blo pa treba kregat z varnostniki in jih moledovat, da so te nekako ven spustili. Pizda bolj k mu razlagam, da imam slu?bene obveznosti in da moram ven bolj me je ?uknjen gledal. Mi ni jasno kako dobijo dovoljenje, da sredi normalnega delovnika zaprejo ceste za cel dan, zato da si pa? nekaj nadopingiranih mandeljcev meri kdo ma dalj?ega. Da ne bo narobe razumljeno - ni? nimam proti kolesarjenju samo ?portno kolesarstvo je ?e zdavnej zavilo v pekel prepovedanih substanc in dopinga, kar pa je ravno nasprotno skrbi za zdravo ?ivljenje.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj se ti pritozujes, jaz sem imel start / cilj in zabavisni sotor pred pragom.

Pa to sploh se ni vse proklete pizde so kar dvignile rampi kjer je skoda (sluzben varovan parkplac pred simobilom) in to je bilo za goste mi pa nikamor.....skodo sem parkiral pri carglassu ker je nas placljiv parkplac bil pac za ljudstvo

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pro?ujem se zato, ker sem rabil 3/4 ure, da sem pri?el na ovoznico in sem se nato moral stranki opravi?evat za zamudo kot kak mul?ek, k ga zalotijo s ?ikom. Aja za ilustracijo, ?e se ne igrajo Franjote rabim natan?no 2min do obvoznice.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Cel dan ?akam na nek pomemben telefonski klic. Mine dan, pride ve?er, in se odlo?im, da bo najbolje, ?e grem spat, pa telefon s seboj, da se oglasim takoj, ko pokli?e. ?e prej grem na strani??e in v kopalnico - pa? ve?erni opravki pred spanjem. In zasli?im, da v dnevni zvoni telefon. V teku v dnevno, pritisnem tipko za sprejem - in ugotovim, da imam v ustih krta?ko in peno... :aaaaa:

 

To je ?e huje kot tista, ki se je najedla fi?olove solate s ?ebulo in potem ?la na randi... Sem pa? talent svoje sorte... :vskalo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pro?ujem se zato, ker sem rabil 3/4 ure, da sem pri?el na ovoznico in sem se nato moral stranki opravi?evat za zamudo kot kak mul?ek, k ga zalotijo s ?ikom. Aja za ilustracijo, ?e se ne igrajo Franjote rabim natan?no 2min do obvoznice.

 

Ja zakaj pa nisi prej ?tartal :) sej se je vedlo da bo Franja :)

A je to vse kar znate? :) Lepo je u?ivati v va?i otro?ki nesposobnosti:) Bravo

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Franja je bila pet pop - ned. To je bilo svetovno prvenstvo amaterjev, in so zaprli vse v cet zjutraj.

Podpiram sport ampak nekako ni bilo to primerno, predvsem zaradi lokacije, ob smartinki je na primer 2x vec poslovnih zgradb kot kaka zaloska, med tednom naj se promovira zunaj mest, med vikendom pa v mestih.

 

Sem bil 2x na giru in 1 x na touru. Pol ure prej in pol ure kasneje v mestih zaprejo, drugace je vse tekoce oz v pripravljenosti, pri nas pa je najlazje vse zapreti za cel dan.

 

Izjema so gorake etape, kjer na primer stelvio zaprejo popolnoma eno stran zaradi logistike, saj folk zasede cesto ze dva dni prej :)

Potem pa se 2 motorista izmuzneta nevede pa uzivata na praznem stelviu :):)

Aja glede amaterjev, kolesa so imeli vredne za vsaj 2 moji mazdi :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja zakaj pa nisi prej ?tartal :) sej se je vedlo da bo Franja :)

Sej sem ?el prej... sem mislil, da bo 20 minut dovolj ... pe? bi pri?el do obvoznice brez naprezanja v 10 minutah. Si pa? nisem mislil, da imam opravka s takimi bedaki, ki sred delavnika dobesedno zaprejo poslovno ?etrt. Tud Mercatorjev hipomarket je bil odrezan in baje naj bi ?e to?ili organizatorja za izpad dohodka - v glavnem bo ?e zelo pestro in misli, da so si zadnji? privo??ili tak fijasko.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes v Lidlu videl hecen napis, saj je nekdo spremenil zgolj 1 ?rko in namesto sadni sirup je pisalo;

 

sadni sTrup  :hohoho:  :hohoho:  :hohoho:

 

(mogo?e je bila sabota?a s strani kak?ne prodajalke, ali pa ima le orng smisel za humor).  :zvizga:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e nekaj ?asa so v RS v veljavi nove napotnice za zdravnika,

velikokrat so razlog za dolge ?akalne vrste, stare zelene napotnice.
Zdravni?ko Zdravstveno Zdru?enje Slovenije ZZZS svetuje, da pri?nete
uporabljati nove napotnice in se tako izognete dolgim ?aka
lnim vrstam!
 

Spodaj je slika napotnice, ki jo priporo?a ZZZS!

 

napotnica-20140908-101527.jpg

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.