Skoči na vsebino

Tole je pa kr smeh


Boss

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 13,5k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Kateri film pa?

V?eri je bil ?e zmer parkiran tam..

Kdo? Js govorim o letakih "obvestilo redarstva" ki so za film Skoraj policaja ;)
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kako pa facebook ?teka danes! 5 krat sem ?e kliknil "DOMOV" pa sem ?e kar v gostilni...


?as celi rane. Zato se pri zdravniku ponavadi ?aka ure in ure.


Vsi smo ?e sli?ali za sre?o v nesre?i. Ne vemo pa kaj je nesre?a v sre?i. Ko dobi? slu?bo po letu dni pisanja pro?enj, pa ti prvi dan novi sodelavci povejo,da ?e pol leta niso dobili pla?e.


Nuna.. edina ?enska ki ve kaj bo jutri oblekla.


Ko umre? ti, ne ve? da si mrtev in ti ni hudo. Hudo je drugim...
Enako velja ?e si nor!!


Kako ve?, da je otrok v puberteti? 
Ko neha spra?evati od kod je pri?el in no?e povedat kam gre.


Poveljnik gasilcev vstopi v prostor, kjer gasilci pre?ivljajo de?urstvo. 
Nasmehne se vsem, po?asi stopi do avtomata za kavo, jo po?asi srka...
Ko ga gasilci presene?eno in vpra?ujo?e gledajo, kaj naj to pomeni, poveljnik re?e: "Fantje, prav po?asi se zmigajte, dav?na uprava gori!"


Pri pregledu ?enske pacientke, doktor pravi: "Va?e srce, plju?a, utrip srca in pritisk so v redu. No, sedaj pa ?e poglejmo tisto fletno majhno stvar, ki vas ?enske spravi v vse vrste problemov."
?enska se nemudoma za?ne sla?iti.
Doktor pa ji to prepre?i reko?: "NE! NE! Kar oblecite se nazaj. Samo poka?ite mi jezik."


Slovenci smo kot tamponi.
V prelepem kraju vendar v slabem obdobju!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Janezek: "Mami, mami, cukr mi je padu."

Mami: "Pejd, pa pojej ?okolado."

Janezek: "Mami noooo, cukr."

Mami: "Ja, pa pojej to ?okolado !!!!" 

Po eni uri pride mami v kuhinjo in se dere: "Porkadu?, kdo je stresu ceu cukr po tleh ??"

Janezek: "Ja pa sej sem ti reku, da mi je cukr padu, pa si rekla, da naj pojem ?okolado."

 

 

Janez je od?el na fronto in po nekaj tednih poklical ?eno: ''Ljubica, veselo novico ti moram povedati.'' 
?ena: ''Kak?no pa?'' 
Janez: ''Prvega bom ?e doma.'' 
?ena veselo: ''Lepo, kako pa to ve??'' 
Janez: ''Poveljnik je rekel, da se bomo borili do zadnjega!''

 

 

Kitajec pride v ?idovsko trgovino kupiti ?rn modrc velikosti C. Lastnik ?id, znan kot ve?? trgovec, pravi, da so ?rni modrci redki, te?ko se dobijo. Zato je cena 50? po komadu.

Kitajec kupi 25 komadov. ?ez nekaj dni se vrne in kupi ?e 50 komadov.

?id vidi prilo?nost in mu pravi, da so se medtem podra?ili in mu zara?una 60? po komadu.

?ez mesec dni Kitajec spet pride v trgovino in kupi celotno zalogo ?rnih modrcev, tokrat po ceni 75? po komadu.

Veliko povpra?evanje po ?rnih modrcih je za?udilo ?idovskega trgovca. 
In vpra?a Kitajca: "Reci mi, kaj po?ne? z vsemi temi ?rnimi modrci?"

Kitajec odgovori: "Prere?em jih na pol in prodam kot yamakas (?idovska kapica) ?idom po ceni 200? po komadu."

 

 

Test ljubezni:

1.) Pojdi do avtomobila

2.) Zakleni ?eno in psa v prtlja?nik

3.) Po?akaj 15 minut

4.) Odpri prtlja?nik

Kdo te bo vesel?!?!?!

 

 

Kriminalist pride k kmetu, da bi preiskal njegovo posest. Kmet mu pravi, da lahko vse pregleda, razen tistega nasada tam.

Kriminalist mu poka?e zna?ko in pravi: "Vidi? to zna?ko? S to zna?ko lahko po?nem karkoli in ti ne more? ni? naredit za to!"

?ez nekaj minut se kriminalist za?ne dreti, ko be?i pred razjarjenim bikom.

Kmet odvr?e orodje, ste?e k ograji in se zadere: "Potegni zna?ko ven! Poka?i mu zna?ko!"

 

 

Trije mo?ki so do?iveli prometno nesre?o, v kateri ni nobeden pre?ivel. Ko so se zna?li pred Svetim Petrom, jim je rekel:

"V nebesih je obi?aj, da ima zaradi velikih razdalj vsak svoje prevozno sredstvo, vendar tak?no, kakr?no je bilo va?e ?ivljenje na Zemlji. Tisti z najmanj grehi bo imel najbolj?e vozilo."

Mo?je so se spogledali, sv. Peter pa je nadaljeval:

"Ti, Lojze, si ?ivel pregre?no in si na vsakem vogalu varal svojo ?eno. Zato dobi? staro zarjavelo katrco. Ti, France, si ?eno prevaral trikrat, zato dobi? golf. In ker ti, Marko, niti pred svetim zakonom in ne med njim, nisi imel druge ?enske razen tvoje ?ene. Tebi pripada Rolls-Royce."

Vsi so se odpeljali z avtomobili, ?ez nekaj dni pa se sre?ajo v nebe?ki gostilni. Prva dva zagledata prijatelja Marka, ki ves poklapan sedi v kotu.

"Kaj pa se ti je zgodilo? Se ti je morda pokvaril tvoj najbolj?i avto???"

"Ah, ne. Pred 10 minutami sem sre?al svojo pokojno ?eno."

"Lepo. In kaj je pri tem narobe????"

"Mimo gostilne se je peljala na rolki..."

 

 

Vzrok nizke rodnosti v Sloveniji:

Preden povpre?na slovenska mati izpusti svojega Janeza iz naro?ja, je sosedova Micka ?e v menopavzi.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

NOVA KOLEKTIVNA POGODBA DELOVNEGA RAZMERJA

BOLNI?KA
Ne sprejemamo ve? bolni?kega lista kot dokazila za bolni?ki stale?. ?e lahko greste k
zdravniku, lahko pridete tudi v slu?bo.
OPERACIJE
Operacije so sedaj prepovedane. Dokler ste zaposleni pri nas, rabite vse svoje organe. Ne smete si dovoliti, da vam karkoli operativno odstranijo. Zaposlili smo vas celega, zato bomo vsak operativni poseg na va?em telesu smatrali kot huj?o delovno kr?itev.
PRAZNIKI
Vsak zaposleni prejme odlo?bo za 104 praznike na leto. Poimenovali smo jih Sobota in Nedelja.
SMRT SORODNIKA ALI ZNANCA
To ni izgovor, da manjkate na delovnem mestu. Mrtvemu prijatelju ali sorodniku tako ali tako
ne morete ve? pomagati, zato je ves va? trud zaman. V redkih primerih, ko je prisotnost zaposlenega na pogrebu nujno potrebna, se je potrebno dogovoriti za prestavitev pogrebnih
sve?anosti na pozno popoldanski ?as. Z veseljem vam bomo dovolili opravljati delo v ?asu pavze za kosilo, tako da lahko zapustite delovno mesto eno uro pred iztekom delovnega ?asa, seveda pod pogojem, da ste opravili vsa dela na?rtovana za tisti dan.
V PRIMERU VA?E SMRTI
Va?o smrt sprejmemo kot opravi?ilo za izostanek z delovnega mesta, seveda pod pogojem, da ste nas o tem obvestili najmanj ?tirinajst dni pred nastopom dogodka, tako da lahko v tem ?asu priu?ite va?ega naslednika.
UPORABA STRANI??A
V povpre?ku se zaposleni preve? ?asa zadr?ujejo na strani??u. V prihodnosti bomo napravili razpored odhoda na strani??e po abecednem redu.
Na primer:
Vsi zaposleni, kateri imajo priimke na ?A? bodo opravili svoje potrebe na strani??u v ?asu med 8.00 in 8.20, vsi zaposleni, ki se jim priimek za?ne s ?rko ?B?, bodo opravljali svoje potrebe med 8.20 in 8.40 in tako naprej. ?e v dolo?enem ?asu ne boste mogli opraviti svojih potreb, boste morali po?akati in to opraviti naslednji dan, ko boste na vrsti. V extremno nujnih primerih, zaposleni lahko zamenjajo svoj ?as z ?asom sodelavca, vendar morajo za to pridobiti pisno soglasje delovodje podpisano s strani najmanj dveh poobla??enih podpisnikov.

Poleg tega je sedaj ?as uporabe strani??a omejen na 3-minute. Ko pote?ejo te 3-minute,
se bo oglasil alarm, zmanjkalo bo toalet papirja in vrata strani??a se bodo odprla.
ODMOR ZA KOSILO
Suhim ljudem pripada eno uro pavze za kosilo, ker morajo jesti ve?, da bodo izgledali zdravi. Ljudem normalne postave pripada 30 minut pavze, tako da lahko obdr?ijo svojo postavo. Debeli
ljudje imajo 5 minut zadosti ?asa, da pojejo dijetno tabletko in spijejo kozarec dijetne pija?e.
PRAVILA OBLA?ENJA NA DELOVNEM MESTU 
Priporo?ljivo je, da se obla?ite svoji pla?i primerno. ?e bomo opazili, da nosite draga obla?ila, bomo smatrali, da finan?no dobro stojite in zato ne rabite pla?e.
ZAKLJU?NA BESEDA 
Zahvaljujemo se vam za zvestobo do na?ega podjetja. Mi smo tu zato, da vam ugodimo, da se
boste dobro po?utili v na?em kolektivu, zato vsa vpra?anja, komentarje, skrbi, prito?be,
vznemirjenje ali namige v zvezi s to kolektivno pogodbo, naslovite kam drugam.

Lep dan vam ?eli,
UPRAVA 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e te peljem na Havaje se bo? utopila,
?e te peljem na smu?anje se bo? polomila,
?e te peljem v Disneyland se bo? izgubila...
Greva v posteljo, tam bo? varna. 

 

 

Lekarnar re?e: "Tukaj ima? zdravilo za o?eta. Pred uporabo ga je treba dobro pretresti." 

"Ne bo ?lo." 
"Zakaj ne?" 
"O?e ima skoraj 100 kilogramov." 

 

 

Jernej vpra?a prijatelja:

Kako je sedaj, ko si poro?en?
?ele sedaj, ko sem se poro?il, sem pri?el do korita.
Do kak?nega korita?
Pomivalnega. 

 

 

Vaja dela vajenca...mojstri se ?e rodimo! 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?enska do 30-it je kot Amerika-lepo razvita
?enska okoli 40-ih je kot Evropa-?as poka?e svoje
?enska pri 50-ih je kot Antartika-vsi vejo kje je,a noben no?e tja

 

 

V trenutku, ko je pri?lo do nesporazuma, je imel va? sosed v rokah ?elezno palico. Kaj pa ste imeli vi v rokah?

- Njegovo ?eno, gospod sodnik. 

 

 

Sloves marsikatere ?enske temelji na molku mnogih mo?kih. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

"Moj mo? in jaz sva se dogovorila, da se bova lo?ila brez ?kandala in prepirov."
"?udovito! Danes je tako malo zakoncev, ki se tako lepo razumejo." 

 

 

"Kako naj sploh ?e ?ivim s tem babjakom, ko kar naprej preganja ?enske!" se jezi ?ena.

Sodnik pogleda njenega soproga, ta pa se brani: "Gospod sodnik! To sploh ni res! Jaz jih osvajam, preganja jih pa ona" 

 

 

U?itelj vpra?a: "Kateri mesec je naprimernej?i za obiranje sadja ?" Janezek odgovori: "Mesec ni bistven, bistveno je, da gospodarja ni doma in da je pes privezan!" 

 

 

Peter je pri?el v dru?bo z izbitim zobom in modricami po obrazu.

?Kdo te je pa zdelal? In zakaj??
?Toma?, moj brat. Zaradi ene same besede...?
?Povej!?
?Pravil je, kako sijajna je njegova ?ena v postelji, jaz pa sem rekel samo: - Vem.?

 

 

Policaj se pozno pono?i vrne iz slu?be domov in da ne bi zbudil ?ene, se ?e v predsobi sle?e v temi.

Ko pa odpre vrata spalnice, ga ?ena ustavi s pro?njo:
?Sko?i, no, ?ez cesto, v lekarno in mi prinesi aspirine, grozno me boli glava.?
V temi se je oblekel in ?el do apoteke.
Lekarnar, znanec, ga je za?udeno ogledoval in potem vpra?al:
?Od kdaj si pa po?tar, saj si bil ?e pred eno uro policaj?? 

 

 

Kako dose?e? da dolenc napiha 0,3?

odgovor: En tedn ni? alkohola!! 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Policist stoji ob cesti in spremlja hitrost na radarju. Omejitev je 80 kilometrov na uro in vozniki se tega drzijo. Naenkrat pa pride mimo avtomobil, ki vozi 33 na uro. Ker je prepocasna vo?nja tudi nevama,
policist ustavi avtomobil. V njem sedijo ?tiri babice. Ena vozi, druge pa sedijo popolnoma blede z izbuljenimi ocmi.

"Gospod policist, v ?em je problem. Saj nisem vozila prehitro, a ne ? "Ne, gospa, niste vozili prehitro. Vozili ste prepo?asi. In to je lahko tudi zelo nevamo! " "Prepo?asi? Ne,ne vozila sem to?no 33 na uro, kot je bila omejitev." " Gospa, 33 ni omejitev hitrosti ampak ?tevilka ceste, na kateri se ste!" "Joj, zdaj pa mi je nerodno. Hvala, gospod policist, da ste me opozorili na napako. Obljubim, da se ne bo ponovilo!"

"Dobro, dobro, le pojdite zdaj. Le nekaj bi vas ?e vpra?al. Kako to, da so ostale dame tako blede in prestra?ene. Je z njimi kaj narobe?" "Oh, ne, le do pred kratkim smo vozile po cesti ?tevilka 195. 

 

 

 

 

Zakaj so poro?eni mo?ki debelej?i od samskih?

Samski pogledajo v hladilnik, ne vidijo ni?esar zanimivega, in gredo v posteljo.
Poro?eni pogledajo v posteljo, ne vidijo ni?esar zanimivega, in gredo k hladilniku. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ax2veQn_700b-20141119-065833.png

 

Manjkajo se Ford Probe, Ford Ranger, Ford Raptor, Ford Cougar, Ford Kuga,... :) 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ej..to je noro  ?zmeden? parkiranje bo treba helikopter poklicat da jih dvigne ...he he saj pri nas ni ni? bolj?e na parkirnih .lp  :rolleyes:  :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

11bd5b20bb25b1e0542aa9718b812825.jpg

Yugo zgleda da ne prenese plina :)

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za nobenga ... sam yugo zgleda ne prenese plina :)

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • X2 strmo? Pol rabiš pa dereze in cepin ne pa kolesa.
    • Še 2x toliko pa bi že drugega Forda, ups Mazdo dobil 😁
    • hmmmm, kako vse to veš :), vozim že 9.let Hondin N/A 2.0 motor 156km (ali koliko točno jih ima niti ne vem več, v glavnem premalo), torej je isto sranje kot Mazdinih 165KM..... (čeprav sem prepričan, da je Hondin motor še vedno boljši od Mazde, tako da...)....vozil sem mazdo 6 2.0 z N/A 145 KM (totalni shit....kr neki) in vozil sem se mazdo 2 (116km), ki je OK in ql avto.....iz vsega tega, imaš prav nisem vozil mazde 3 g120, ker me res ne zanima, ker je šhit :).....je motor verjetno podoben kot v mazdi 2, ki ji pritiče, ker je majhen avto....mazda 3 je pa konkretno večji in zagotovo vsaj 150kg težji in lej, 120km je kr neki....sori.....Še to, vozil sem tudi Toyoto s CVT in Hondo s CVT (v bistvu Honda nima več t.i CVT, ampak nek neskončni menjalnik) in tukaj je Honda svetlobna leta pred Toyoto....ni deroče kot pri Toyoti....naj mogoče @scania uleti v to zgodbo z menjalniki....   Ne takoj pisat na pamet :).....dejstvo pa je da verjetno bi bil v mazdi 3 poleg X186 najboljši res dinozaver 2.5 in 194km....(to je pa raketa verjetno in optimalni paket - sicer zelo drag ampak dober....   Pa ne se preveč razburjat, ne glede na vse tvoje razlage mazde 3 g120 ne bom ne kupil, ne priporočal komu.....   Aja, če želiš, da še malo prilijem olja na ogenj :), za vikend sem se imel možnost voziti s Škodo Supert Sport 2.0.tdi 200km avtomatik 4x4, hmmmmm, dvomim da je katera Mazda 6 ne tem nivoju, z vidika voznih lastnosti težko rečem, pa imate lahko 1000 argumentov za in proti.....(pustimo sedaj vzdržjivost, serisiranje, itd.), tudi zunanji look z 19inčnimi feltnami je povsem spodoben.....   in še en podatek 🤣, vozil sem tudi Hondo 2.4 z 190km (torej enako kot mazda 2.5) in ni nek presežek proti 2.0, ter začuda tudi hondo 2.0 dizel 140km/150km (kar je enako mazdi dizl 150km) in če bi izbiral med vsemi motorji je dizl se najboljsi in najbolj prijeten za vozit...heh, samo izbral bi Hondinega dizla in ne Mazdinega (zal so pa že v letih...)...
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.