Skoči na vsebino

Tole je pa kr smeh


Boss

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 13,4k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

V gozdu, kjer običajno delam, imam eno majhno brunarico. Ni kdo ve kaj, je pa toliko, da je notri nekaj najnujnejšega orodja, malo hrane in možnost za prespat. Ni elektrike, ni vode, še signal mobitela je bolj slab. In sem enkrat v službi to omenil. pa je ena sodelavka zagrabila, da bi ona rada enkrat tam preživela en "Robinzonski" vikend. In končno sva se zmenila in je prišla v soboto do mene. Pa odpešačiva (tu, na 1000 metrov nadmorske višine je preveč snega za mojega "terenca") do te brunarice. Odprem vrata, vstopiva in jaz se lotim kurit "šparet". Sodelavka pa hodi okoli in ogleduje. Enkrat pa se oglasi: "To je pa res simpatično urejeno. Ampak nikjer pa ni nobene ure."
Ne da bi se sploh obrnil, ji odgovorim: "Hja, veš, še vsaka, ki sem jo pripeljal sem, je točno vedela, koliko je ura..."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 24 minutami je Slivka napisal:

V gozdu, kjer običajno delam, imam eno majhno brunarico. Ni kdo ve kaj, je pa toliko, da je notri nekaj najnujnejšega orodja, malo hrane in možnost za prespat. Ni elektrike, ni vode, še signal mobitela je bolj slab. In sem enkrat v službi to omenil. pa je ena sodelavka zagrabila, da bi ona rada enkrat tam preživela en "Robinzonski" vikend. In končno sva se zmenila in je prišla v soboto do mene. Pa odpešačiva (tu, na 1000 metrov nadmorske višine je preveč snega za mojega "terenca") do te brunarice. Odprem vrata, vstopiva in jaz se lotim kurit "šparet". Sodelavka pa hodi okoli in ogleduje. Enkrat pa se oglasi: "To je pa res simpatično urejeno. Ampak nikjer pa ni nobene ure."
Ne da bi se sploh obrnil, ji odgovorim: "Hja, veš, še vsaka, ki sem jo pripeljal sem, je točno vedela, koliko je ura..."

😂😂😂

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Slivka napisal:

Dogodek na urgenci:
- "Ime in priimek?"
- "Marinka Šuligoj."
- "Stari?"
- "Stari pride pozneje, je šel domov po mojo zdravstveno kartico."

To me spominja na dogodek iz resničnega življenja. Moja mt je bila učiteljica anglešcine. Ko je dala otrokom nek obrazec za izpolniti v angleščini ,je med drugim pisalo "sex". Namesto "male"ali "female" je mulc napisal "not yet".

Popravljeno od Nejc1986
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pazite, kaj počnete za volanom, kadar vozite otroke, da se vam ne zgodi kot meni.

 

Hčerka v avtošoli. Inštruktor jo vpraša, če zna kaj vozit. Hčerka odvrne, da je gledala svojega očeta, kako vozi in se je iz tega nekaj pa le naučila. Inštruktor ji reče, naj pokaže, kaj zna. Hčerka odločno in samozavestno zgrabi volan, da kontakt, odpre okno, roko ven, dvigne sredinc in začne: "Pi**a ti materina, kdo ti je dal izpit, kaj koji ku**c pa si ti,... ... ..."

 

Karma is a bitch...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kolegu sem potarnal ,da je moja draga prevrnila specialko v predsobi. Ko me je vprašal ,če je ornk razbita,sem mu odvrnil,da ne... Še. Ker se je zaklenila v kopalnico.

 

Malo me je postrani pogledal. 😈

 

(Šala je to , preden mi policija pozvoni na vrata )

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Najslabša kombinacija na svetu - skleroza in driska.
Laufaš, pa ne veš, kam...😜

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Use j to fajn pa krasn, sam men tuki neki ni čist jasn. Mrbit zato k sm kmet an s hribu doma... Al pei zato k je pozna ura...   Ko je Orban začel postavljati ograjo, so šli vsi v luft. Pred volitvam so vsi strašili, da se Janša zgleduje po Orbanu in da bo tudi on postavil ograjo in bomo zarešetkani... Potem je Cerar začel postavljati ograjo, pa je nekako šlo skozi...  Nato je Golob začel umikati ograjo in nihče ni protestiral. Vsi pa imate toliko za povedat čez ilegalce, ki zdaj toliko lažje prehajajo mejo... In zdaj se zdi, kot da so Avstrijci in Italijani krivi za napačne odločitve naše vlade oz. za napačne odločitve Slovencev na volitvah... In zdi se, da so severni in zahodni sosedje krivi, ker nas povezujejo z Balkanom, kamor smo sami prodali paradne konje našega gospodarstva... In zdaj so oni tisti tagrdi, ki bi Schengensko mejo potegnili severno in zahodno od Slovenije in nas tako priključili k Balkanu. Da bi pa naši politiki od Hrvaške zahtevali čuvanje Schengenske meje, pa nikomur niti na misel ne pride. Da bi naši politiki Hrvatom zagrozili, da bodo spet uvedli Schengensko mejo na meji med Slovenijo in Hrvaško, pa nikomur niti na misel ne pride. Da bi pa naši politiki še podaljšali ograjo od meje z Madžarsko do Jadrana in naj imajo Hrvati ilegalce, če ne znajo čuvat Schengenske meje, pa nikomur niti na misel ne pride.   Mah, kaj, itak bo na koncu Janša kriv za vse. Kot vedno...
    • Seveda so dragi, posledično pa ravno zaradi visokih cen novih vozil, ki so napihnjene ravno zaradi forsiranja električnih, ki se z visoko ceno nikakor ne morejo uveljavit pri večjem številu kupcev....  Za enako ceno bi se pa lahko prodalo več električnih vozil le več polnilnic še rabimo in 30% večjo kapaciteto baterije in bi se mogoče izšlo..... 🤔
    • Pushing, lizing, krediti... 
    • Tako kot si napisal, CX5 s polno opremo je cca. 47k, nova M6 v npr. PHEV verziji bi bila sigurno čez 50k, glede na to da se CX60 povzpne do 65k. Adijo cena. Tudi sam si je kot zaprišeni oboževalec ne bi kupil za ta denar, edino o rabljeni bi lahko razmišljal.
    • U ja, še mal pa boš tudi ti na Krku nogice namakal 😂
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.