Skoči na vsebino

Tole je pa kr smeh


Boss

Priporočeno sporočilo

pred 2 urama je Slivka napisal:

Letos dopustujte doma – ne nosite težko prisluženega denarja v tujino!!!

Pojdite na slovensko obalo v večinoma srbske hotele Sava turizma.

Dopust lahko preživite tudi v slovenskem biseru Bled ali v večinoma srbskih hotelih Sava turizma, v srbskih termah 3000 – Moravske toplice, v srbskih termah Ptuj in Radenci.

Če ste tovrstni nacionalist in nočete biti v naštetih srbskih termah, lahko dopust preživite tudi v madžarskih termah Lendava…

Pijte hrvaško kavo Barcaffe z mlekom francoskih Ljubljanskih mlekarn, hrvaško Cockto, češko vodo Radensko, srbski sok Fructal.

Za kosilo svetujem piščanca ukrajinske Perutnine Ptuj, poplaknite ga z nizozemskim pivom Pivovarne Laško ali Union, če pa se boste morali po kosilu olajšati, si zadnjico obrišite z češkim papirjem Paloma.

Nakupujte pri najboljšem sosedu hrvaško-ruskem Mercatorju, kjer vam bodo prijazne slovenske trgovke in trgovci z veseljem prodali izdelke hrvaškega Žita, Droge, Kolinske…

Ko vam bo pri vsem zgoraj naštetem zapravljanju zmanjkalo denarja, si le tega lahko sposodite v sledečih bankah: nizozemski NKBM, italijanski Banki Koper, madžarski banki SKB, srbski Gorenjski banki.

Če ne greste na dopust in skrbite za svoj vrt ter samooskrbo, pojdite po sadike v srbsko Semenarno.

 

Opozorilo: v primeru glavobola zaradi napisanega vzemite švicarski Lekadol...

Lepo si svetoval a pri bankah si malo zasral.... 😁😉

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 13,4k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Pridejo trije norci v norišnico in zdravnik opravi z njimi razgovor. Najprej vpraša prvega:

- "Zakaj si tu?"

- "Ker sem kadil v enosmerni ulici."

Drugi odgovori:

- "Ker sem z vso silo zaloputnil vrata na mojem kolesu."

Tretji pa pravi:

- "Jaz sem pa policist, ki je aretiral ta dva..."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 12 urami je Slivka napisal:

Tetka Micka je trpela za demenco. Nekega dne je na obisk povabila dve prijateljici. Da ne bi pozabila, kaj dati na mizo, si je zapisala: “1.kavica, 2.piškotki, 3.narezek, 4.čajček, 5.sendviči, 6.sok.”
Tako. Obiski so prišli. Vsedle so se za mizo in se začele pogovarjati. Kar naenkrat pa Micka opazi, da je miza prazna. Hitro skoči za pult in pogleda na listek: “Aha, kavica.”
Skuha kavico im jo položi na mizo. Pocasi nadaljujejo s pogovorom, medtem pa pijejo kavico. Ko končajo, Micka pospravi skodelice in sede nazaj za mizo. Čez nekaj časa zopet opazi, da je miza prazna.
Hitro skoči za pult in zopet z listka prebere, naj najprej postreže kavico. Spet skuha kavico, nato pa se vse skupaj nekajkrat ponovi. Ob koncu obiska se prijateljici poslovita in na dvorišču pripomnita ena drugi:
- “Ta skopuška Micka!”
- “Ja, vsaj kakšno kavico bi na mizo dala...”

.... če bi bile pa tri prijateljice na obisku bi pa tretja vprašala: "katera Micka?"

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Piše se leto 1980. Žena gre od doma:

- “Če bo dete lačno, mu daj Frutek.”

 

Piše se leto 2020: Žena gre od doma:

- “Če bo dete lačno, na sopari skuhaj bio mango, da spasiraj in vmešaj noter proso. Če bo pregosto, dodaj ovseno mleko brez glutena in laktoze.”

  • Haha 1
  • Žalosten 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vpraša učiteljica Janezka:

- “No, Janezek, povej mi rešitev naslednje naloge: Tvoj oče gre peš iz Ljubljane proti Mariboru s hitrostjo 3 km/h. Tvoj stric gre eno uro pozneje iz Maribora proti Ljubljani s hitrostjo 5 km/h. Kje se srečata?”

 

Janezek modro odgovori:

- “V prvi gostilni...”

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pazi, kako naročaš kapučino na Obali. 😄

 

WWW.FACEBOOK.COM

Predragi turisti posim da ste strpni ko js 😉😂🤣😁😃😄😅😆😉 🍵🍵🍵🍻🍺🍷🍸🍹🥂🥃🍺 Pučasi se daleč pride !! 😎😎 #bar...

 

  • Haha 1
  • Začuden 1
  • Zmeden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri takem gostincu jaz skoraj ne bi upal nic narocit :P ... 

  • Všeč 1
  • Haha 2

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

PRIPRAVE NA POLETJE

 

ŽENSKE:

- dieta

- pedikura

- manikura

- nakup novih oblekic in sandal

- nakup novih kopalk

- nakup kremic, šmink, lakov, barv,...

 

MOŠKI:

poreže nohte na nogah in je pripravljen

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.