Skoči na vsebino

Tole je pa kr smeh


Boss

Priporočeno sporočilo

Zgodba o ?ENSKI IN PSU je do jaja, do zdej je usacga nasmejala (eni se niso mogl ustavit), k sm mu jo povedu! :P:jupiii::hudicek:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 13,5k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Tri ?ene stoje pred vratima raja.

 

Nakon ?to jedna stidljivo pokuca otvori sv. Petar osobno vrata i upita prvu:

 

"Za ?to si ti koristila svoj ?enski organ za tvog zemaljskog ?ivota?"

 

Ona će: "80% za sex a 20% za pi?kiti"

 

"Onda uđi, ti si dobrodo?la"

 

Onda se obrati drugoj ?eni:

 

"Za ?to si ti koristila svoj ?enski organ za tvog zemaljskog ?ivota?"

 

Ona će: "50% za seks, a 50% za pi?kiti"

 

Vrlo dobro, ulazi!

 

Na koncu upita i treću: "a ti?"

 

"Sv. Petre ja sam moj organ koristila 90% za pi?kiti a 10% za sex!"

 

A Sv. Petar će na to: "Ako je to tako, ?ao mi je ali onda mora? otići,

 

ja te ovdje ne mogu primiti."

 

"..... ali iz kojeg razloga Sv. Petre?"

 

"Draga moja, ovo ovdje je raj, a ne WC.....!"

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zarad Chucka Norrisa so Devi?ki otoki samo ?e otoki..

Chuck Norris je legenda. edini ki je kavsal pred svojim fotrom

?e imata ti in Chuck Norris 5?, ima Chuck Norris ve? denarja.

Chuck Norris lahko z eno ptico ubije dva kamna.

Na svetu sta dva tipa ljudi: Chuck Norris in nesposobne?i.

Nekateri berejo stripe o Supermanu. Superman bere stripe o Chuck Norrisu.

Chuck Norris ko dela sklece, se ne dviguje ampak potiska zemljo navzdol.

Chuck Norris ni nikoli dobil oskarja, ker si ni nih?e upal mu dati kovinski predmet v roke.

Solze Chuck Norris-a zdravijo AIDS in raka, ?koda da on nikoli ne joka.

Ko se Chuck Norris pogleda v ogledalo, se steklo trese, ker ga je strah biti med dvema Chuck Norris-oma.

Chuck Norris vedno spi v osvetljenem prostoru. Ne zato, ker se boji teme, ampak zato ker se tema boji Chuck Norris-a.

Parkiri??e za invalide, ni njim namenjeno, ampak je to Chuck Norris-ov parkirni prostor. Znak samo nakazuje, kaj se ti bo zgodilo, ?e parkira? nanj.

Ko ti Chuck Norris poka?e sredinec, ti v resnici poka?e kolko sekund bo? ?e ?ivel.

Duhovi so ljudje, ki jih je ubil Chuck Norris, samo smrt jih ?e ni uspela sprocesirat.

Chuck Norris je umrl pred desetimi leti, samo smrt nima jajc, da mu to pove v obraz.

Koledar Chuck Norris-a gre iz 31. marca takoj na 2. april. Nih?e se ne ?ali s Chuck Norris-om.

Chuck Norris-ov pes je sam streniran, da po?isti drek za sabo. Chuck Norris ne ?isti nobena sranja.

Chuck Norris igra rusko ruleto s polnim bobnom...in zmaga.

Chuck Norris ni mo?an kot konj, konj je mo?an kot Chuck Norris.

Chuck Norris ne potrebuje besed za zapeljevanje dekleta, on samo re?e TAKOJ.

Chuck Norris je 1/8 indijanec. To nima veze z njegovimi predniki, ampak je indijanca pojedel.

Chuck Norris je ?tel do neskon?nosti. Dvakrat.

Chuck Norris je naredil samomor. Trikrat.

Boogieman zve?er pogleda v omaro, da ni slu?ajno v njej Chuck Norris

Google won't search for Chuck Norris because it knows you don't find Chuck Norris, he finds you.

Chuck Norris se ?e ni kdaj umil ker voda pred njim be?i. Pa vendar ni umazan, ker je Chuck Norris hitrej?i od vode.

Chuck Norris je edini mo?ki, pri katerem ?enska utihne potem, ko jo je nategnil.

Samo Chuck Norris je sposoben narediti samomor iz zasede!

Chuck Norris ne dobi son?nih opeklin, sonce dobi Chuck Norris opekline!

06.06.06 je pri?el hudi?, da bi za?el apokalipso, pa je sre?al Chuck Norrisa...

Chuck Norris ne ve veliko o spletnih straneh. ?e dobro da ne, saj bi druga?e zbirsal celoten internet.

Chuck Norris je ubil Hitlerja, sam neonacisti tega no?ejo priznati!

Chuck Norris ne gleda son?nih zahodov. On jih napravi!

Chuck Norris lahko za?ge mravljo s pomo?jo pove?evalnega stekla. Pono?i!

Chuck Norris lahko deli z ni?lo!

Chuck Norris je edini, ki je premagal steno pri namiznem tenisu!

V povpre?ni sobi je 1278 predmetov s katerimi te lahko Chuck Norris ubije, vklju?no s samo sobo.

Chuck Norris ne bere knjig. Tako dolgo strmi v njih, dokler ne dobi informacij, ki jih rabi!

Nekoc je Chuck Norris tako mo?no zamahnil z nogo, da je le-ta prebila svetlobni zid, ?la nazaj po ?asu in ubila Jurija Vego, ko se je ta odpravljal domov

Na za?etku je bla Pangea, potem je pa pri?el Chuck Norris...

Strela ne udari Chuck Norrisa, ampak Chuck Norris strelo.

Chuck Norris te lahko ubije s katerimkoli delom svojega telesa v eni sami sekundi. Ce je dobre volje ti celo dovoli, da lahko sam izberes.

Samo Chuck Norris pozna zadnji dve decimalki ?tevilke PI.

Chuck Norris je edini ?lovek na svetu, ki lahko kro?ni udarec po?lje po elektronski po?ti.

Chuck Norris ne spi.... on ?aka.

Policija ozna?i vsakogar, ki napade Chuck Norrisa kot CD 45-11.... samomor.

Chuck Norris lahko ubija s pogledom in to za tri generacije naprej.

Chuck Norris ni naro?en na National Geographic, ampak je National Geographic na Chuck Norrisa.

Zakaj kupuje Slovenska vojska nove oklepnike? Ker nimajo Chuck Norrisa.

Chuck Norris na krvodajalski akciji: "Dvocevko in vedro prosim!"

CHUCK NORRIS je prvi sesul windowse!

Naslednje ime za Microsoftov operacijski sistem bo ChuRis, ker bo bolj udarjal po luknjah.

Zakaj Chuck Norris nima antivirusnega na ra?unalniku. Ker ko virus prileti v ra?unalnik, se ga tak vstra?i, da se kar obrne.

Bog je hudi?a pregnal z nebes na zemljo, Chuck Norris ga je usekal naprej v Pekel...

Chuck Norrisov prdec di?i kot pomladanski travnik. Ampak te vseeno ubije.

?e ne bi bilo Chuck Norrisa, bi danes na Zemlji ?ivelo 11 miljard ljudi.

Teorija evolucije ne obstaja. Obstaja samo spisek bitij, ki jim Chuck Norris pusti ?iveti.

Chuck Norris ne rabi vojske, on je vojska.

?e vedno mislite da ste lahko Chuck Norris? Ne? Sem si mislil!

In v razmislek: Zemlja se vrti samo, ker Chuck Norris te?e po njej...

Ce vprasas Chuck Norrisa koliko je ura, ti bo odgovoril "Dve sekundi do!", in ko ga vprasas "Do ?esa?" ti bo s kro?ejem gobec razbil!

Macgyver lahko napravi avion iz zvecilnega in pisarniske sponke, vendar ga lahko Chuck Norris ubije in mu ga vzame.

Chuck Norris se je nekoc sprehajal po ulici z masivno erekcijo. Nobeden ni pre?ivel!

 

AMPAK:

Bruce ga dol vrze :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hehe

 

- zakaj Chuck Norris nima fotra? Ker se mu noben ni upal jebat mater.

 

- Chuck Norris je prebral zadnjo stran na internetu.

 

- Chuck Norris je naredil ?as na Nurbergringu pod ?tirimi minutami in to na kolesu brez ketne

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

carji

 

 

 

?e eno so na?li, 7 otrok, 4 pravnuki!!!!

 

Komajda hodi in sli?i ampak mama je razturala

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

en bolj?ih komentarjev na 24ur. Govor je o stiku (junction) Slovenije z odprtim morjem :bravo:

 

g1234529.05.2010, 15:33 -4

nekdo.., kako se lahko dotika? ne?esa, ?e se tega ne dotika?? kako ima? lahko "stik" s svojo ?eno, ?e je na njej ?e njen ljubimec? v bistvu bi bil v tem primeru homoseksualec. a po tvoji razlagi bi v tem primeru imel z njo stik.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aktualen dohtarski...

 

 

Ne preve? delat, ure se ?tejejo.

 

 

Pred nebe?kimi vrati stoji tip in vpije:

- Pa kaj je to? Kaj jaz po?nem tukaj? Star sem 40 let, redno telovadim, nekadim, ne pijem, zgodaj hodim spat in sedaj se znajdem tukaj. Verjetno je to kak?na pomota! Prosim vas, dajte preveriti!

- Ne vem... ?e nikoli se nismo zmotili, - pravi sv. Peter - bom pa vsekakor preveril. Povejte ime in priimek.

- Ku?trin, Konrad Ku?trin.

- Kaj ste pa po poklicu?

- Zdravnik.

Sv. Peter nekaj ?asa brska po knjigi in re?e:

- Aha, na?el sem vas! Po na?ih podatkih ste umrli od starosti.

- To je nemogo?e! Po?lu?ajte, star sem 40 let!

- Ne vem, - re?e sv. Peter - mi smo se?teli vse ure, ki ste jih predlo?ili za obra?un opravljenih ur in ko smo se?teli, je izpadlo nekaj ve? kot 106 let...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nekaj ?asa nazaj sva imela s kolegom, ki je hodil na texas (avtomehanik), debato o avtih. Pa mi re?e da bi si moral jaz dobiti distan?nike, pa bi mazda zgledala veliko lep?e pa ?e medosna razdalja bi se pove?ala, za bolj?o lego na cesti. :bravo:

panoramska.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nekaj ?asa nazaj sva imela s kolegom, ki je hodil na texas (avtomehanik), debato o avtih. Pa mi re?e da bi si moral jaz dobiti distan?nike, pa bi mazda zgledala veliko lep?e pa ?e medosna razdalja bi se pove?ala, za bolj?o lego na cesti. :bravo:

 

Najlep?e je pa pol, ko tak dela na nekem poobla??enem servisu in ti ?ravba avto....

s2k_sig_transition_small.gif
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Najlep?e je pa pol, ko tak dela na nekem poobla??enem servisu in ti ?ravba avto....

 

Na neko sre?o ni dokon?al ?olanja, ubistvu je naredil use razen prakti?nega dela na Toyota servisu...

panoramska.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nekaj ?asa nazaj sva imela s kolegom, ki je hodil na texas (avtomehanik), debato o avtih. Pa mi re?e da bi si moral jaz dobiti distan?nike, pa bi mazda zgledala veliko lep?e pa ?e medosna razdalja bi se pove?ala, za bolj?o lego na cesti. :bravo:

 

:hohoho: dobra ja :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A mother and father took their 6 year old son to a nude beach. As the boy walked along the beach, he noticed that some of the ladies had boobs bigger than his mother's, and asked her why.

 

She told her son, "The bigger they are the dumber the person is."

 

The boy, pleased with the answer, goes to play in the ocean but returns to tell his mother that many of the men have larger willies than his dad. His mother replied, "The bigger they are the dumber the person is."

 

Again satisfied with this answer, the boy returns to the ocean to play.

 

Shortly after, the boy returned again. He promptly tells his mother, "Daddy is talking to the dumbest girl on the beach and the longer he talks, the dumber he gets."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.