Skoči na vsebino

Tole je pa kr smeh


Boss

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 13,5k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Sodelavka mi grozi da mi bo popraskala avto z vsemi klu?i k jih ma, zato k na ?ihtu med vsako pavzo na mazda forumu visim :P

 

moja je rekla da da adminu 500ojrov ce ukine forum...:)ker cel dan gor visim... :D

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tolk pocen se ne prodam-o. :hudicek:

 

Sodelavka mi grozi da mi bo popraskala avto z vsemi klu?i k jih ma, zato k na ?ihtu med vsako pavzo na mazda forumu visim :P

 

Predlagaj ji ?e bi te raje z nohti po hrbtu, medtem ko bi le?ala pod tabo ?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tegale sem pa pred dobrim tednom v M?nchnu slikal... :)

 

Objavljena slika

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tegale sem pa pred dobrim tednom v M?nchnu slikal... :)

 

Objavljena slika

 

Mislim, da sem to ?e napisal, v Bovcu sem sre?al nekaj let nazaj Italijana, ki je imel pripopanih naenkrat 5 najmanj?ih vinjet (nisem prepri?an a takrat je bila to mese?na se mi zdi) in sem ga seveda vpra?al zakaj to....in dejal je da je v Sloveniji 5 dni.... :rolleyes:

 

Napotil sem ga na Petrol, ker to je bila tudi malomarnost prodajalca, ker ga ni vsaj vpra?al!!

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj je lepo narejeno ampak kar je preve? je pa preve?:

Objavljena slika

 

Aja pa ?e od sporo?ilo od youtube, POP TV me ne mara ampak mi je pa sme?no, da se jim da:

"We have disabled the following material as a result of a third-party notification from Pro Plus d.o.o., claiming that this material is infringing:

 

Preverjeno ilegalne dirke na Brn?i?evi

http://www.youtube.com/watch?v=LHrEuKF2e3g "

Kot, da bi imeli od tega kaj manj, ?e reklamo za Preverjeno so imeli. :vskalo:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Namenoma? :hudicek:

 

post-133-1332340096_thumb.jpg

 

Upam, da ne gre za zlorabo ?upanske kampanije za zbiranje strank :ne vem:

 

:P

 

Objavljena slika

 

 

Aja pa ?e od sporo?ilo od youtube, POP TV me ne mara ampak mi je pa sme?no, da se jim da:

 

Kot, da bi imeli od tega kaj manj, ?e reklamo za Preverjeno so imeli. :vskalo:

 

Amerikanci prfukjeni itak so oni krivi da so zjebali TV3 (preverjene info)
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Madame S****a,

 

En répondant à notre enquête, vous avez pris le temps de nous faire part de votre avis concernant votre séjour dans notre Aparthotel, et nous vous en remercions.

 

Mon équipe et moi-même sommes très sensibles à vos appréciations, elles nous encouragent à maintenir nos efforts afin que la prestation que nous vous apportons réponde toujours mieux à vos attentes.

 

Dans l'attente de vous accueillir prochainement dans un Aparthotel Adagio, nous vous prions de croire, Madame, en l'expression de nos sentiments les meilleurs.

 

Izpolnim anketo v hotelu, kejr se zacahnam kot 'male'....in dobim na mail :bravo:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

monsieur, madame ... ce qui est la difference

 

Dans l'attente de vous accueillir prochainement dans un Aparthotel Adagio, nous vous prions de croire, Madame, en l'expression de nos sentiments les meilleurs.

 

Ni slu?ajna napaka, ker v tekstu si spet madam... LOL

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

quoi ne qui

 

kaj mislis da se francozu zdi bolj verjetno, da si narobe odkljukal spol ali da je tvoj priimek priimek ne pa osebno ime

 

anketa v angle??ini <_<

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.