Skoči na vsebino

Tole je pa kr smeh


Boss

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 13,6k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Narejena je bila ?tudija razlogov zakaj mo?ki u?ivajo v oralnem seksu. 8% jih u?iva v samem ob?utku 12 % jih u?iva v dominantnem polo?aju ostalih 80 % pa preprosto u?iva v ti?ini!

 

Dominantnem polo?aju? LOL!!!

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Haha, kaj pa sem na?el zataknjeno za brisalcem danes, ko sem kon?al no?ni ?iht :D

ps. se opravi?ujem za slabo kvaliteto fotke-jajca od samsunga + uli?na svetilka

 

post-5512-1331471765_thumb.jpg

 

Sam, da niso spet tablice ?le... :blush:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam, da niso spet tablice ?le... :blush:

 

Nekdo je o?itno orng fou?....al pa ker na? :=)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni je bilo pa danes na optiki sme?no ko je nek frajer pripeljal zadnjega Passata, da mu nekaj ropota/vibrira. Potem so mu premontirali gume on je pa modroval, da kako, da tega na servisu niso videli, ko so mu dali letne gor, da jim da 300? na leto. Seveda bojo tam pre?latali gume, pa ?e zastonj optiko naredili, da bo sre?en. :harhar:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Rekla sam mu: "Dosta, ne mogu vi?e!!! Odlazim od tebe!!!". Iza?la

sam napolje i ?ula sam pucanj!!!

 

Ne mogu da verujem, ubio se!? Vraćam se gore u stan, a on me opet

zajebao.....otvorio je ?ampanjac...

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Haha, kaj pa sem na?el zataknjeno za brisalcem danes, ko sem kon?al no?ni ?iht :D

ps. se opravi?ujem za slabo kvaliteto fotke-jajca od samsunga + uli?na svetilka

 

post-5512-1331471765_thumb.jpg

 

Upam da si mu nasledni dan odpisal "Nisam, jer pol bi mogal kupat tud slovar sloven?tina" :hudicek::hudicek:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ha, zdj je bla pa pika na i. Sm ?e v petek mogu na koro?ko, dejansko pa sm ?el z BMWjem in to dizlom pa ?e s polno prikolico ozvo?enja :aaaaa: Situacija je nanesla, da blo treba pod nujo menjat nekoga in je bla to edina varjanta.

 

Sicer bi pa spadal tole mogo?e v jamralnik, ker je ta bavarija taka krava, da bi jo ?e sorodnice ob cesti pozdravlale :D pa ?e lihkar uspel pridt domov.

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dans sem se otroku nasmejal, poslu?ava med vo?njo otro?ke pesmice, pa ona re?e; "ati bol na gas", jo jaz pogledam, pa vpra?am zakaj, pa mi pove da zato da bo plesala (kr v svojem sede?ku se nekaj maje in ziba, hehe). No pol sem dojel da je hotela glasbo bolj na gLas, za hitrost vo?nje ?e ni expert! :danzoman:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dans sem se otroku nasmejal, poslu?ava med vo?njo otro?ke pesmice, pa ona re?e; "ati bol na gas", jo jaz pogledam, pa vpra?am zakaj, pa mi pove da zato da bo plesala (kr v svojem sede?ku se nekaj maje in ziba, hehe). No pol sem dojel da je hotela glasbo bolj na gLas, za hitrost vo?nje ?e ni expert! :danzoman:

 

carica :bravo::bravo:

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Zobarka je bila danes precej arogantna in pa "timing" jo je očitno matral, ker se mi je obetala zamenjava stare plombe, z lokalno anestezijo. Mi je pribila injekcijo in čez dobro minuto že pričela s posegom, seveda sem vse čutil, obenem pa nadaljnjih 2 uri, čutil ničesar v levem delu čeljusti. Je očitno tako dobra v načrtovanju, da bi jo lahko Ferrari vzel za pripravo dirkaške strategije, ohohoho
    • Če želite, da vas spremlja sreča, vsi vplačajte po 100€ na moj transakcijski račun. Nikar ne prekinjajte te verige sreče...
    • Na gradbišču: - "Suljo, jel u tebe metar?" - "Ma jok, jedva 15 cm..."
    • Dve besni ženski kričita name. Ena kriči "Ti bom že pokazala!", druga kriči "Ti bom že dala!". Jaz pa stojim pred njima, premišljujem in ne vem, katero naj izberem...
    • Rabim en nasvet! Imam srečo, da bom letos prost 21 dni, se pravi kar dolg dopust. In bi šli nekam, kjer je mirno in ni gneče. Po možnosti na morje. V idealnem primeru bi to bila all inclusive varianta oddiha. Nameravam porabiti približno 3.000 do 5.000 € za namestitev in hrano. Cilj je sprostitev, počitek in uživanje. Ali kdo ve, kje bi lahko dobil denar?  
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.