Skoči na vsebino

Tole je pa kr smeh


Boss

Priporočeno sporočilo

Veliko podjetje je v ?elji po spremembah zaposlilo novega direktorja.

?ef je bil odlo?en, da se bo v podjetju znebil vseh >>zabu?antov<<.

 

Na ogledu prostorov opazi mo?kega, ki se je naslanjal na steno. Soba

je bila polna delavcev in ?elel jim je pokazati, da z njim ni dobro

?e?enj zobati.

 

?ef pristopi k mo?kemu, ki je ?e vedno slonel na zidu, in ga vpra?a:****

 

Koliko zaslu?ite v enem tednu?<<****

 

 

 

Rahlo presene?en ga mo?ki pogleda in odgovori: >>Zaslu?im 200 EURO na

teden. Zakaj?<<

 

?ef nato se?e v ?ep, izvle?e denarnico, mo?kemu porine v roke 1.000 EURO

v gotovini in zavpije: >>Tukaj je pla?a ?e za 4 tedne, sedaj pa se

spokajte od tu in se ne vra?ajte nazaj!<<

 

 

S precej?njim samozadovoljstvom novi ?ef pogleda okoli sebe in vpra?a:****

 

Ali bi mi sedaj kdo povedal, kaj je ta zabu?ant delal tukaj?<<****

 

?ez sobo se iz oddaljenega kota zasli?i: >>Pico nam je pripeljal.<<

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 13,4k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Danes v gostilni debata o tablicah. Imamo enega, ki "zbira tablice": pa? fotografira tablice, ki niso povsem obi?ajne. In jih razvije in ima ?e kar nekaj albumov. In jih je kazal in najdem tole:

 

Pred njegovo biv?o posestjo v rovinju. :harhar:

 

 

A moje pa bratove pa ?e nima ? :hudicek:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mujo dobi slu?bo pri Certusu kot ?ofer avtobusa. Njegov ?ef mu prvi dan daje napotke:

"?uj, Mujo, toti avtobus bo? vozo, pa kasiro bo? tudi ti, ker nimamo ve? kondukterof... Pa pazi, kak bo? vozo!"

Mujo sede v avtobus, ga zakurbla (trideset let star Tami? te?e ko ?vicarska ura) in se odpelje na svojo turo.

Ob 11:35 njegovega ?efa obvestijo, da je imel Mujo hudo nesre?o. ?ef se takoj odpelje na prizori??e. Na ravnini med Radizelom in Framom

vidi na polju popolnoma razbit avtobus, nekaj potnikov je ?e odpeljal re?ilec, nekatere so ?e obvezovali, nekaj je bilo pokritih.... Mujo pa

brez praske ?alostno sedi na odtrganem avtobusnem kolesu.

"Pa kaj si te ti delal, da si na toti ravnini zleto s ceste???"

"Zadi sem kasiro..."

 

 

****************************************************

 

 

V NUK-u samo sedi privla?no dekle.

Pride poleg tip in jo vpra?a, ?e lahko prisede?

Dekle zavpije: »Ni govora, da bi jaz seksala s tabo!«.

Vsi ostali ?tudentje so za?eli buljiti v nesre?nika, ki se je ?elel vdreti v zemljo od sramu.

Pobral se je za drugo mizo.

Po nekaj minutah, je dekle pri?lo do tipa, se sklonilo in mu na uho za?epetalo: »Ve?, jaz sem ?tudirala psihologijo in vem, kaj ?lovek razmi?lja. Domnevam, da vam je bilo zelo neprijetno, kaj ne?«

V tistem hipu tip sunkovito vstane in se zadere: »Pa kaj si ti zme?ana, 1.000 EUR za eno no??«.

Seveda so spet vsi strmeli v ?okirano dekle, ki se je sesedla na stol.

Takrat se tip skloni k njej in jih za?epeta na uho: »Ve?, jaz pa ?tudiram pravo in vem kako zajebat ljudi.«.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vozi se Perica u autobusu i peva:

-Da mi je tata slon,a mama

slonica,

ja bih bio slon?e!

Peva dalje:

... -Da mi je tata konj,a mama

kobila,

ja bih bio ?drebe!

Voza?u to dojadi pa re?e:

-A da ti je tata peder a mama

prostitutka,

?ta bi ti bio?

Perica kao iz stopa:

-VOZA? AUTOBUSA!!

:D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz ti pa iz lastnih izku?enj povem, da sem na Mazdi ?e dva zamenjal (in tretji je ?e polomljen), pa brez prometne nesre?e. Samo sneg. Pa ne naplu?en in zbit. Bog ne daj, da je na cesti kak?na kepa snega, ki je padla nekomu iz blatnika. Bi mi razbilo ?e kaj ve? kot samo odbija?... :angry: Vedno bolj gredo vsi za Trabanti :vskalo: Pa toliko smo imeli za pripomnit ?ez njih...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na moji prvi Mazdi sem tudi sam po?il odbija? na tak na?in. Se peljem in se mi iz naplu?enega kupa direkt odlomi cca 30cm kos snega/ledu. Nisem uspel niti odreagirat, ker je bilo tik pred mano, nasproti pa promet. Je samo naredilo bum pa je bil odbija? po?en spodaj.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se sosedi pokvari pralni stroj in ker je nekdo od znancev tudi serviser, se z njim dogovori, da bo pri?el stroj popravit. A naklju?je je hotelo, da je imela ravno tisto dopoldne opravke, zato ga je poklicala in mu naro?ila:

"Klju? vas bo ?akal pod predpra?nikom, pralnica je takoj na levo, psa se mirno izognite pa vam ne bo ni? naredil, a opozarjam vas - nikar ne govorite s papigo."

Pride serviser naslednji dan, odklene, zagleda velikega in stra?nega psa, ki pa se res ne zmeni zanj. Zagleda tudi papigo v kletki in papiga ?e ob prihodu zganja direndaj. Serviser se loti dela, papiga mu nagaja, me?e lu??ine vanj, ga preklinja, izziva,... Nakar serviser zabrusi papigi:

"Utihni, sicer ti vrat zavijem!"

Papiga pa zakli?e nazaj:

"Rex, primi ga!"

 

 

 

?enska vsa razjarjena privihra v lekarno in re?e:

"Dozo arzena bi kupila!"

"Gospa, arzen je hud strup. Za kaj pa ga rabite?"

"Mo?a bi ubila."

"Gospa, jaz vam arzena ne morem prodati, sploh pa ne, ?e z njim ?elite umoriti nekoga."

?enska brez besed iz torbice potegne fotografijo in jo pomoli pred lekarnarjev nos. Na njej sta bila njen mo? in lekarnarjeva ?ena, kako se me?kata v postelji. Lekarnarja oblije rde?ica, besen pograbi stekleni?ko arzena in ga da ?enski:

"Se opravi?ujem gospa, nisem vedel, da imate recept."

 

 

 

Zazvoni telefon...

"Dragi, kaj dela??"

"Le?im in gledam televizijo."

"Kaj pa ima? oble?eno?"

"Majico in boksarce."

"Si lahko bolj natan?en?"

"90% bomba?, 10% sintetika."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mama ciganka je nagnala sina, da se prvi? v ?ivljenju po?teno okopa.

Mali cigan?ek pri?ne drgniti in se ?ez nekaj ?asa zadere:

“Mamiiii, odstranil sem prvi sloj!”

Mati: “Le drgni, le drgni!”

Mine nekaj ?asa, ko se cigan?ek spet oglasi:

“Mamiii, odstranil sem drugi sloj!”

Mati: “Kar tako dalje.”

Sine ?ez slabo minuto veselo zakri?i:

“Mamiii, na?el sem majico, ki sem jo izgubil lansko leto!”

 

“Kako in?enirji pri Mazdi preverijo, ?e njihov avtomobil tesni?”

“?ez no? v avtomobilu pustijo ma?ko in ?e se ta zadu?i, avto tesni.”

“Kako in?enirji pri Zastavi preverijo, ?e njihov Yugo tesni?”

“?ez no? v avtomobilu pustijo ma?ko in ?e ta ne pobegne, avto tesni.”

 

Andrej pride na razgovor za slu?bo na ob?ini.

Uslu?benec: “Ste ?e kje delali?”

Andrej: “Pet let sem bil v vojski.”

Uslu?benec: “Imate kak?ne posebne olaj?ave?”

Andrej: “Zaradi ponesre?ene eksplozije so se mi odtrgala jajca.”

Uslu?benec: “V redu, sprejeti ste. Delovni ?as je vsak dan med 8. in 16. Vi lahko za?nete ob 10.”

Andrej: “Rekli ste, da je delovni ?as med 8. in 16. uro. Zakaj potem jaz pridem ob 10. uri?”

Uslu?benec: “To vam je dr?avna slu?ba. Mi si do 10. ?ohamo jajca, ker pa jih vi nimate, vam ni potrebno hoditi prej.”

 

“Natakar, ali va? hi?ni band zaigra tudi kaj po ?elji gostov?”

“Seveda, kar povejte va?o ?eljo.”

“No, potem pa ?lanom ansambla povejte, naj zaigrajo biljard, da bom lahko v miru pojedel ve?erjo.”

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

upam da ne, drga? bo dejansko nekak tko zgledal ...

Objavljena slika

Objavljena slika

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kako je bilo pri zdravniku?

-Super.

-Super, je res vse v redu?

-No, malo so se mi notranji organi premaknili.

-Kako to misli? premaknili?

-Zdravnik pravi, da so mi ?la jetra v kurac…

 

“Koliko ljudi dela v va?em ministrstvu?”

“?etrtina.”

 

Pri pregledu ?enske pacientke, doktor pravi:

“Va?e srce, plju?a, utrip srca in pritisk so v redu.

No, sedaj pa ?e poglejmo tisto fletno majhno stvar, ki vas ?enske spravi v vse vrste problemov.

?enska se nemudoma za?ne sla?it …

Doktor pa ji to prepre?i reko?: “NE! NE! Kar oblecite se nazaj.

Samo poka?ite mi jezik”

 

 

 

“Kaj bi bilo danes v va?i restavraciji zame najbolj?e?”

“Mo?ni zobje in dober ?elodec.”

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Janezek vstopi v frizerski salon in frizer pravi stranki:

»Ta mali je pa najve?ji butl, kar sem jih kdaj videl. Poglej..«

Frizer vzame v eno roko bankovec za 20 Eurov, v drugo pa tri kovance po 2 Eura in pravi Janezku: »Na, izberi kaj ho?e?!«

Janezek vzame tri kovance po 2 Eura in odide.

Frizer pravi stranki: »A ni to neverjetno, kot sem rekel, iberbutl.«

Kasneje stranka ob cesti vidi Janezka, ki li?e velik sladoled, in ga vpra?a:

»Zakaj res vedno vzame? drobi??«

Janezek: »Ko bom enkrat vzel 20 Eurov, bo igre konec.«

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • 2.3 mašina je imela 3-4 iteracije. Zadnja je z redno menjavo olja ok. Prvim so pokale glave, ker so se luknjice zamašile, ki so med cilindri olje prepuščale, zadnja je baje sloted.   Ampak to so vse 2.3 280 mašine. In servisi nimajo pojma, ko to vprašaš.   Imam 1.5 3 cilindra in od MY2020 ima oljno črpalko gnano z mokrim jermenom in ne zobnikom. Baje penlo olje ob objestni vožnji in je lahko brez olja obstala. Na servisu nič ne vejo o tem.   Pri obeh mašinah zna bit še problematičen carbon built up, ampak ot imajo Mazde baje podoben problem.
    • Kje so časi RS Coshwort-a, potem bi bila odločitev logična....moj glas gre ST, ki je res stroj, če res rabiš 280km....kdaj jih bos uporabil je drugo vprašanje....glede zanesljivosti bi pa zih vzel Mazdo, ceprav verjetno je Ford ST program drugacna serija kot ostalo @godlike bo verjetno vedel....
    • Pa dam tudi jaz eno sliko kar tako:     Ta čas, ko nekateri glancate svoje Mazge in ko jim drugi naročate tablice, ta tretji z Mazgami uživamo v potovanjih...
    • Focus za družinsko kočije se mi zdi ravno prav z 182 konji. ST je pač brutaln. Pa se je prodajal samo 1.5 leta. V Sloveniji so najbolj redka mašina.
    • Plastike na CX30 me ne motijo ,če je siva barva avtomobila..,če pa je bela me pa motijo preveč in bele ravno zaradi teh plastik nebi imel..,Ko bi lahko dal motor od fokusa v CX30 😃
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.