Skoči na vsebino

Tole je pa kr smeh


Boss

Priporočeno sporočilo

Seveda smo face! Dokler nisi na Bossevi strani...

 

?e si pa na Bossovi strani si pa pravi car. :harhar:

 

Slivka se pa samo trudi?, da ti bom naslednjo zimo ?e ve? snega priskrbel, ?e bo? pa z BT-jko ?e naprej grozil pa ?e razmi?ljam, ?e bi ti ?e za konec tega mesca eno ohladitev zrihtal pa ?e kak?no sne?inko za povrh. Zgleda si se premal nakidal pa ti energija ostaja. :jezicek::hudicek:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 13,5k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

?e si pa na Bossovi strani si pa pravi car. :harhar:

 

Slivka se pa samo trudi?, da ti bom naslednjo zimo ?e ve? snega priskrbel, ?e bo? pa z BT-jko ?e naprej grozil pa ?e razmi?ljam, ?e bi ti ?e za konec tega mesca eno ohladitev zrihtal pa ?e kak?no sne?inko za povrh. Zgleda si se premal nakidal pa ti energija ostaja. :jezicek::hudicek:

 

 

Ne zajebavej se kej preve?, da se ne bo? ?e nakidal predno bo? varu?ka :hudicek:

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred kak?no urco v Kamni?kem Lidlu, sem enostavno padel v glasen krohot, ker je nek "stari partizan" na ves glas in v pristnem srbskem jeziku, sred trgovine napizdeval svojo (predvidevam) h?i, ta mu je v kleni sloven??ini in brez naglasa, v povsem umirjenem tonu odgovarjala in pojasnjevala situacijo. Kaj me je stari (varjanta vojno lice) grdo gledu ko me je zvijal od smeha k zmaja. :jezicek:

 

?koda da nisem uspel posnet te prigode. <_<

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bosssssssssssss kje je sonce?????????????? :angry2:

 

Kdaj sem pa sonce obljubil? Se ne spomnim, verjetno je bilo ?e enkrat lani :ne vem:

 

 

 

ok, ok. da ne bo slabe volje ena zabavna zadeva

 

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kdaj sem pa sonce obljubil? Se ne spomnim, verjetno je bilo ?e enkrat lani :ne vem:

ok, ok. da ne bo slabe volje ena zabavna zadeva

 

 

 

Ne si pa grozil s hladno fronto - torej ni? son?ka ni? toplo kapi?? :jezicek:

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kdaj sem pa sonce obljubil? Se ne spomnim, verjetno je bilo ?e enkrat lani :ne vem:

 

Lani pred skoraj enim letom. Potem je pa tri mesece ?galo in je bila precej?nja su?a, da je ?e podtalnice zmanjkovalo in tudi pitne vode. Se ne spomni?? Zato sem pa postal prozoren nate. Bodi tiho oz. dr?i prste stran od tipkovnice... ?e nisi opazil, se krog tistih, ki bi te "radi" sre?ali, vedno ve?ji. Te bo enkrat res kdo sre?al, potem bo? pa imel...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lani pred skoraj enim letom. Potem je pa tri mesece ?galo in je bila precej?nja su?a, da je ?e podtalnice zmanjkovalo in tudi pitne vode. Se ne spomni?? Zato sem pa postal prozoren nate. Bodi tiho oz. dr?i prste stran od tipkovnice... ?e nisi opazil, se krog tistih, ki bi te "radi" sre?ali, vedno ve?ji. Te bo enkrat res kdo sre?al, potem bo? pa imel...

 

 

Hihi,..men je ratal,..kazen pa zgleda tkole (sem po?akala da ti predlo?im foto dokaz :P )

 

Objavljena slika

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

I??e se ?iv ali mrtev:

post-5658-1366653046_thumb.jpg

Boss

 

Nevaren in ?kodljiv!

 

Obto?en je ?arovni?tva in zlega delovanja.

 

Njegova dejanja so vedno v ?kodo drugemu. Kot dokazno gradivo najprej njegove izjave:

 

Slivka se pa samo trudi?, da ti bom naslednjo zimo ?e ve? snega priskrbel, ?e bo? pa z BT-jko ?e naprej grozil pa ?e razmi?ljam, ?e bi ti ?e za konec tega mesca eno ohladitev zrihtal pa ?e kak?no sne?inko za povrh. Zgleda si se premal nakidal pa ti energija ostaja. :jezicek::hudicek:

 

 

Vsak, ki ne potegne z mano, bo fasal dvojno porcijo snega -- :aaaaa:

 

 

Njegove gro?nje so se tudi tokrat uresni?ile:

post-5658-1366653194_thumb.jpgpost-5658-1366653206_thumb.jpg.

 

Zato vsakega, ki pride s koristno informacijo, nagradimo s :cheers: .

Kdor ga pripelje - ?ivega ali mrtvega - dobi ?e toliko ve?jo nagrado.

 

Vsak se ga loti na lastno odgovornost. Pazite se ga in mu ne odpirajte, ?e potrka pri vas doma, ker je zelo nevaren! Priporo?amo, da se ga lotite v ve?jih skupinah.

Pomilostimo ga samo v primeru, da takoj odpokli?e ves sneg in se javno odpove ?arovni?tvu. Druga?e ga ?aka grmada, ki je ?e pripravljena - jo bomo takrat odkidali...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

I??e se ?iv ali mrtev:

post-5658-1366653046_thumb.jpg

Boss

 

Nevaren in ?kodljiv!

 

Obto?en je ?arovni?tva in zlega delovanja.

 

Njegova dejanja so vedno v ?kodo drugemu. Kot dokazno gradivo najprej njegove izjave:

Njegove gro?nje so se tudi tokrat uresni?ile:

post-5658-1366653194_thumb.jpgpost-5658-1366653206_thumb.jpg.

 

Zato vsakega, ki pride s koristno informacijo, nagradimo s :cheers: .

Kdor ga pripelje - ?ivega ali mrtvega - dobi ?e toliko ve?jo nagrado.

 

Vsak se ga loti na lastno odgovornost. Pazite se ga in mu ne odpirajte, ?e potrka pri vas doma, ker je zelo nevaren! Priporo?amo, da se ga lotite v ve?jih skupinah.

Pomilostimo ga samo v primeru, da takoj odpokli?e ves sneg in se javno odpove ?arovni?tvu. Druga?e ga ?aka grmada, ki je ?e pripravljena - jo bomo takrat odkidali...

 

Kok da? :ninja:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vsak se ga loti na lastno odgovornost. Pazite se ga in mu ne odpirajte, ?e potrka pri vas doma, ker je zelo nevaren! Priporo?amo, da se ga lotite v ve?jih skupinah.

 

kaj pa, ?e potrka pri Chuck Norrisu? :hudicek:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A lohk prpelem ?ivega, ker crkovine se mi ne da s sabo vla?it?

 

Aja Slivka, dobr, da si na?el tisti sneg, ker nisem vedel kam sem ga zalo?il - ?e bo? dobr zanjga skrbel ga lahko obdr?i?, ?e ne pa se priporo?am, da bi ga dobil nazaj. :P

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A lohk prpelem ?ivega, ker crkovine se mi ne da s sabo vla?it?

 

Aja Slivka, dobr, da si na?el tisti sneg, ker nisem vedel kam sem ga zalo?il - ?e bo? dobr zanjga skrbel ga lahko obdr?i?, ?e ne pa se priporo?am, da bi ga dobil nazaj. :P

 

 

Lahko ?ivega, lahko...

 

In ?e ne pride? sam po tisti sneg, ga nalo?im v BTjko in prikolico, pa ti ga pripeljem. A pridem skupaj z lopato. In ko te dobim, ti ne bo do heca...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.