Skoči na vsebino

Tole je pa kr smeh


Boss

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 13,4k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Uh zihr lastnik ene restavracije tam v mestu. On zmeri fura avte z ceskimi tablicami.

 

nope v bistvu sosed...en ki ima apartmaje tle in oddaja

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ena deklina za Labija. :D

 

_____Sexy?Sex

____?Sexy?Sexy

___y?Sexy?Sexy?

___?Sexy?Sexy?S

___?Sexy?Sexy?S

__?Sexy?Sexy?Se

_?Sexy?Sexy?Se

_?Sexy?Sexy?Se

_?Sexy?Sexy?Sexy?

?Sexy?Sexy?Sexy?Sexy

?Sexy?Sexy?Sexy?Sexy?Se

?Sexy?Sexy?Sexy?Sexy?Sex

_?Sexy?__?Sexy?Sexy?Sex

___?Sex____?Sexy?Sexy?

___?Sex_____?Sexy?Sexy

___?Sex_____?Sexy?Sexy

____?Sex____?Sexy?Sexy

_____?Se____?Sexy?Sex

______?Se__?Sexy?Sexy

_______?Sexy?Sexy?Sex

________?Sexy?Sexy?sex

_______?Sexy?Sexy?Sexy?Se

_______?Sexy?Sexy?Sexy?Sexy?

_______?Sexy?Sexy?Sexy?Sexy?Sexy

_______?Sexy?Sexy?Sexy?Sexy?Sexy?S

________?Sexy?Sexy____?Sexy?Sexy?se

_________?Sexy?Se_______?Sexy?Sexy?

_________?Sexy?Se_____?Sexy?Sexy?

_________?Sexy?S____?Sexy?Sexy

_________?Sexy?S_?Sexy?Sexy

________?Sexy?Sexy?Sexy

________?Sexy?Sexy?S

________?Sexy?Sexy

_______?Sexy?Se

_______?Sexy?

______?Sexy?

______?Sexy?

______?Sexy?

______?S exy

______?Sexy

_______?Sex

_______?Sex

_______?Sex

______?Sexy

______?Sexy

_______Sexy

_______ Sexy?

________SexY

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

"Za?ela sem z dieto, nehala sem kaditi in piti, omejila sem seks, za?ela sem se ukvarjati s ?portom ... V 14 dneh sem izgubila dva tedna! "

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Renault forum

Prodajam letno karto za avtobus. Moj avto je prej ko sem pri?akoval pri?el iz servisa

 

 

Smart forum:

Vgradil motor od APN4. Kon?no ve? mo?ii!!!

 

 

Fiat forum:

Kaj se mi bolj spla?a mese?na ali letna karta za avtobus

 

 

Volvo forum

Prevo?enih 500 000km, kon?no nekaj crknilo,- pozicijska lu?ka

 

 

BMW X6 forum

Rabim manj?i kredit, crknila mi je lu?ka v kabini

 

 

Vw golf forum

Koliko morem dopla?ati za klimo?

 

 

Se vozi cigan v avto?oli, pa ga vpra?a in?truktor: "Kak?en je ta znak?"

Cigan odgovori: "Aluminijski, gazda."

28811_2.png

l.jpg.png28811_2.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No, Boss, pa se kon?no strinjava.

 

Vseeno te preklofam, ?im te dobim v roke. ?e za nazaj...

 

Sodelavec ima ?e tretjega Volvota, pa ga precejkrat jaz z navadno Hondico preva?am na servis po avto... Mi je pa zanimiv mo?akar. Ko sem jaz kupil Hondico, je on kupil drugega Volvota. In kritiziral Hondico na mrtvo in hvalil Volvota kot da je ne vem kaj. Po nekaj letih so se za?ele te?ave in je Volvo pristal na servisu. Pa me je prosil, ?e gredo? iz slu?be naredim ovinek in ga peljem na servis. In po poti kritiziral Hondico na mrtvo in hvalil Volvota. Vsaki?, ko ga je bilo treba peljati. In pred kratkim ga je prodal in kupil zdaj ?e tretjega Volvota. In zopet ga hvali, Hondico pa kritizira. In vsaki? mi obljublja, da ko bo Hondica crknila in bo na servisu, me bo pa on peljal z Volvotom, da se bom vsaj enkrat "v avtu peljal"...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No, Boss, pa se kon?no strinjava.

 

Vseeno te preklofam, ?im te dobim v roke. ?e za nazaj...

 

Sodelavec ima ?e tretjega Volvota, pa ga precejkrat jaz z navadno Hondico preva?am na servis po avto... Mi je pa zanimiv mo?akar. Ko sem jaz kupil Hondico, je on kupil drugega Volvota. In kritiziral Hondico na mrtvo in hvalil Volvota kot da je ne vem kaj. Po nekaj letih so se za?ele te?ave in je Volvo pristal na servisu. Pa me je prosil, ?e gredo? iz slu?be naredim ovinek in ga peljem na servis. In po poti kritiziral Hondico na mrtvo in hvalil Volvota. Vsaki?, ko ga je bilo treba peljati. In pred kratkim ga je prodal in kupil zdaj ?e tretjega Volvota. In zopet ga hvali, Hondico pa kritizira. In vsaki? mi obljublja, da ko bo Hondica crknila in bo na servisu, me bo pa on peljal z Volvotom, da se bom vsaj enkrat "v avtu peljal"...

 

 

A ?e ti pa avto ne crkne te pa ne more pelat?

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A ?e ti pa avto ne crkne te pa ne more pelat?

 

Sej bolj?, da ga ne... ?e mu ?e zdej pere mo?gane, kaj bi ?ele bilo, ?e bi res imel Hondico na servisu - bohnedej nepredvidenem servisu? :aaaaa:

 

Vseeno te preklofam, ?im te dobim v roke. ?e za nazaj...

 

a tud, ?e ti prnesem novo lopato za sneg kidat :hudicek:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss, v bodo?e se ve?krat obrni in preveri, kdo gre za teboj... ?e bo kak tip z lopato, raje be?i...

 

In ?e bo kaka bejba ki se ji otroci grizejo, mogo?e tudi malo pospe?i? korak...

 

a brke ma? ?e... ma glih tolk, da vem, da ne bom pred vsakim be?u k z lopato okrog hodi.

 

A bo bejba tud z lopato? :blink:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss, v bodo?e se ve?krat obrni in preveri, kdo gre za teboj... ?e bo kak tip z lopato, raje be?i...

 

In ?e bo kaka bejba ki se ji otroci grizejo, mogo?e tudi malo pospe?i? korak...

 

 

Slivka js mam bol?i recept, mogo?e ti ga pa zaupam kdaj :P

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Slivka js mam bol?i recept, mogo?e ti ga pa zaupam kdaj :P

 

Dobri recepti vedno pridejo prav. ?e ?akam... ?e ne javno (da Boss ne zve, kaj ga ?aka) pa na ZS.

 

a brke ma? ?e... ma glih tolk, da vem, da ne bom pred vsakim be?u k z lopato okrog hodi.

 

V tem letnem ?asu jih bolj malo z lopato hodi naokol :P .

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V tem letnem ?asu jih bolj malo z lopato hodi naokol :P .

 

Se vidi, da si na vasi doma... klele v Lj jih ogromno z lopatami okrog ?pancira - vrti?karska sezona se je namre? za?ela.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Slivka bo pomojem kr z uno za sneg :lol:

 

Kolkor je zvit me lahko pretenta in se pojavi s ?tiharco in se zna zgodit, da bi ga spregledal dokler ne bi bilo prepozno pa bi me "lop po hrbtu".

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eh, Boss, ti pa res ne razume? heca. Ve?, da imam Mazdo BT-50. In ti ?e vedno misli?, da te bom pri takem avtu z lopato podil naokoli? Priklopim pogon na vse ?tiri, gas do podna, dobro naciljam in ko poci, priklopim brisalce, da mi o?isti ?ipo. Pa je re?eno. Ne pa z lopato tekat naokoli...

 

No, ne re?em, ?e bi bil Bossevka, potem bi tekal ja, pa brez lopate. Tako pa...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • 2.3 mašina je imela 3-4 iteracije. Zadnja je z redno menjavo olja ok. Prvim so pokale glave, ker so se luknjice zamašile, ki so med cilindri olje prepuščale, zadnja je baje sloted.   Ampak to so vse 2.3 280 mašine. In servisi nimajo pojma, ko to vprašaš.   Imam 1.5 3 cilindra in od MY2020 ima oljno črpalko gnano z mokrim jermenom in ne zobnikom. Baje penlo olje ob objestni vožnji in je lahko brez olja obstala. Na servisu nič ne vejo o tem.   Pri obeh mašinah zna bit še problematičen carbon built up, ampak ot imajo Mazde baje podoben problem.
    • Kje so časi RS Coshwort-a, potem bi bila odločitev logična....moj glas gre ST, ki je res stroj, če res rabiš 280km....kdaj jih bos uporabil je drugo vprašanje....glede zanesljivosti bi pa zih vzel Mazdo, ceprav verjetno je Ford ST program drugacna serija kot ostalo @godlike bo verjetno vedel....
    • Pa dam tudi jaz eno sliko kar tako:     Ta čas, ko nekateri glancate svoje Mazge in ko jim drugi naročate tablice, ta tretji z Mazgami uživamo v potovanjih...
    • Focus za družinsko kočije se mi zdi ravno prav z 182 konji. ST je pač brutaln. Pa se je prodajal samo 1.5 leta. V Sloveniji so najbolj redka mašina.
    • Plastike na CX30 me ne motijo ,če je siva barva avtomobila..,če pa je bela me pa motijo preveč in bele ravno zaradi teh plastik nebi imel..,Ko bi lahko dal motor od fokusa v CX30 😃
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.