Skoči na vsebino

Tole je pa kr smeh


Boss

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 13,5k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Dobil idejo, da mi ne bo treba lovit Bossa z lopato:

 

To so pa ziher navodkani rusi hehe

 

 

 

 

A kdo ve kako je dobil novi iPhone 5c ime?

 

Imenovali so ga po urni postavki delavcev, ki ga sestavljajo.

panoramska.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Spra?uje mlada mamica svojga otro?ka "kak se ogla?a ku?ek?"

Pa pravi mali "hov-hov."

Pa ona dalje spra?uje "kak se pa muca ogla?a?"

Pa mali pravi "mijav-mijav."

Pa ona spet dalje "kak se pa mi?ka ogla?a?"

Pa pravi mali "klik-klik!!"

 

 

Crnogorac zove oca i ka?e:

"Ja sam re?io da napustim fakultet za elektrotehniku, dosta je bilo ovih 10 godina, prelazim na medicinu."

Otac mu odgovara:

"Ti kako hoćes, ja i deda ostajemo."

 

 

O?e re?e sinu:"?uj sin, o?enil se bo?! Na?el sem ti dobro ?ensko!"

"Toda o?e, jaz ?e imam punco s katero se mislim poro?it!"

"Pozabi na njo. Tale, ki sem ti jo na?el, je h?erka od Bill Gatesa."

"Okej o?e. Njo pa z veseljem vzamem!"

 

Potem gre o?e k Bill Gatesu:"?uj, Bill, jaz bi svojega sina o?enil s tvojo h?erko."

"To pa ne bo mogo?e, moja h?erka je ?e premlada za poroko."

"Toda moj sin je podpredsednik Svetovne banke."

"Okej, v tem primeru pa ni problema."

 

Nato gre o?e k predsedniku Svetovne banke:"Vzemite mojega sina za podpredsednika va?e banke!"

"To pa ne bo mogo?e. Mi ?e imamo podpredsednika."

"Moj sin je poro?en s h?erko od Bill Gatesa!"

"Okej, jutri za?ne! Sedanjega pa ?e danes na?enemo.."

 

 

LETO 1981 !!

1.) Princ Charles se je poro?il !

2.) Liverpool je bil zmagovalec evropskega pokala !

3.) Umrl je pape? !

 

LETO 2005 !!

1.) Princ Charles se je poro?il !

2.) Liverpool je bil zmagovalec evropskega pokala !

3.) Umrl je pape? !

 

REZIME :

?e se bo Charles se enkrat poro?il in Liverpoolu uspe ?e ena evropska lovorika bi bilo dobro prej obvestiti PAPE?A !!!!

 

 

Prej?njo soboto smo se spet sre?ali stari prijatelji. Ko smo tako sedeli v gostilni in pili pivo, je beseda nanesla na razne stvari. Ko je bil pogovor na vrhuncu, je nekdo povedal, je neko? bral o raziskavi, ki je ugotovila, da so v pivu ?enski hormoni. Glede na to, da je bila na?a dru?ba raziskovalno navdahnjena, smo se odlo?ili to trditev testirati in ugotoviti, ali je pravilna. Za?eli smo intenzivno piti pivo, in sicer je vsak popil dvajset piv, enega za drugim. Vse za dobrobit znanosti. Rezultati so bili naslednji:

 

Vsi smo se naenkrat zredili.

Vsi smo govorili na ves glas, ne da bi povedali kaj pametnega.

Seveda in nih?e poslusal, kaj govorijo drugi.

Imeli smo velike te?ave pri vo?nji avtomobilov.

Nikakor nismo uspevali racionalno in smiselno razmisljati, niti o najpreprostej?ih stvareh.

Vse napake, ki smo jih po?enjali, smo takoj zanikali.

Vsakih pet minut smo letali na strani??e, seveda v skupinah.

 

Teza je bila dokazana: pivo je res polno ?enskih hormonov!!!!

 

 

Dva upokojenca se pogovarjata o "tisti stvari":

- "Meni slu?i kot dana?nja mladina."

- "Kako to?"

- "Preprosto. Jaz mu najdem delo, on pa no?e..."

 

 

Nekje v Ameriki so v enem trgovskem velecentru, ki je prodajal vse ?ivo, zaposlili novega prodajalca. ?ef mu je rekel, da bo najprej en teden poskusno in ?e se bo izkazal, ga bodo vzeli za stalno. Ko gre ?ef ?ez eno uro na obhod, vidi, da ima tale novi prodajalec stranko. Diskretno se pribliľa in poslu?a.

"Gospod, tale ribi?ka palica je vrhunski izdelek. Z njo boste ulovili same kapitalne ribe."

"Vzel jo bom!"

"Kaj pa vabe imate?"

"Ne."

"Potem vam priporo?am tole torbo v kateri imate vabe za vse vrste rib."

"Vzamem!"

"Kaj pa ?kornji?"

"Nimam"

"Glejte tele ?kornje, kot bi bili narejeni samo za vas!"

"Vzamem!"

Potem mu je prodal ?e brezrokavnik, pa klobuk, pa torbo za malico, pa

mre?o......

"Kaj pa ?oln imate?"

"Ne..."

"Poglejte tega lepotca. Z njim se lahko peljete na sredo jezera in tam popolnoma v miru lovite."

"Vzamem."

Kak?en avto vozite?"

"Corvetto...."

"Jooj, s ?portnim avtom pa ja ne boste ?olna vlekli.... Glejte tega Jeepa z V8 ma?ino. Z njim boste brez problema vlekli ?oln tudi po najslab?em terenu"

Mo?akar je navdu?en in tudi Jeepa kupi brez obotavljanja. Ko odide, ?ef presre?en sko?i izza polic in vzklikne:

"Pa vi ste genij! ?lovek pride po ribi?ko palico, vi pa mu ?e kup opreme,pa ?oln in Jeepa prodate! ?esa takega pa ?e nisem videl!"

"Gospod ?ef, ne bo ?isto dr?alo, tip ni pri?el po ribi?ko palico, pa? pa po tampone za svojo ?eno, pa sem mu rekel, da ?e ?e ne bo seksal ?ez vikend, naj gre vsaj ribe lovit...."

 

 

Pride Mujo k Hasotu in re?e:

"Ćuj, Haso prijatelju moj, ja mislim da sam gej".

"Ma nemoj! Je´l ti ima? Ferrari?"

"E,pa nemam"

"Je´l ti ima? kuću s bazenom u Monte Carlu?"

"E, pa nemam"

"Pa dobro, je´l si ti obućen u Versa?eja"?

"Pa nisam, ?to pita??"

"E moj Haso, nisi ti nikakav gej, ti si obi?na peder?ina".

 

 

Kak?na je razlika med mo?em in psom?

Je ni. Oba te gledata kot da te razumeta!

 

 

Kako se vedemo pri 1., 2. in 3. otroku:

 

Obla?ila:

1. otrok: Nose?ni?ke obleke za?nete nositi takoj, ko vam ginekolog potrdi nose?nost.

2. otrok: Normalna obla?ila nosite, kolikor dolgo je to mogo?e.

3. otrok: Va?a normalna obla?ila so va?a nose?ni?ka obla?ila.

 

Ime za otroka:

1. otrok: Berete leksikone imen, delate sezname, ?rtate, dodajate itd.

2. otrok: Nekdo mora poimenovati otroka po prababici ?tefki. Zakaj to ne bi bila ti?

3. otrok: Odprete imenik, zaprete o?i in pogledate, kje se vam je ustavil prst. Zdravko? Odli?no ime!

 

Priprave na porod:

1. otrok: Zelo resno vadite dihanje.

2. otrok: Ne obremenjujete se z vajami, ker vam dihanje prvi? ni pomagalo.

3. otrok: Zahtevate epiduralno v 8. mesecu nose?nosti.

 

Oprema za dojen?ka:

1. otrok: Skrbno perete vse perilo, ga zlagate po barvah in shranjujete v otrokovo omarico.

2. otrok: Preverite samo, ?e je perilo umazano in zavr?ete tistega z najve?jimi made?i.

3. otrok: Tudi fantki lahko nosijo roza, kajne?!

 

Skrbi:

1. otrok: Jo?ete pri vsakem znaku otrokovega vznemirjenja, na vsak znak nezadovoljstva ga vzamete v roke.

2. otrok: V naro?je ga vzamete ?ele, ko obstaja nevarnost, da bo zbudil prvorojenca.

3. otrok: Svojega triletnika nau?ite pestovati dojen?ka s kolikami.

 

Aktivnosti:

1. otrok: Otroka peljete na gimnastiko, plavanje, v igralnice, na izlete, sprehode.

2. otrok: Otroka peljete na sprehode.

3. otrok: Otroka peljete v supermarket.

 

Ve?erni izhodi:

1. otrok: Kli?ete varu?ko vsakih pet minut.

2. otrok: Tik preden odidete od doma, se spomnite, da bi ji lahko pustili ?tevilko, na kateri ste dosegljivi.

3. otrok: Poklicati vas sme samo, ?e vidi veliko krvi.

 

Doma:

1. otrok: Ve?ji del dneva o?arano buljite v otroka.

2. otrok: Ve?ji del dneva pazite, da starej?i otrok ne bi po?kodoval mlaj?ega.

3. otrok: Vsak dan se posku?ate vsaj za kratek ?as skriti pred otroki.

 

Duda:

1.otrok: Ko pade duda na tla, obvezno prekuhat.

2.otrok: Ko pade duda na tla, operemo pod teko?o vodo.

3.otrok: Bolj je usrana, raj? jo ima.

 

 

Kaj imata skupnega ta??a in letalo jumbo-jet?

Nobenega ne more? dolgo poslu?ati.

 

 

Kak?na je razlika med ?eno in teroristom ?

S teroristom se lahko pogaja?.

 

 

Kaj dobimo, ?e Kekec pade s Triglava?

Kekec pa?teto.

 

 

Mali de?ek z o?etom v avtu pre?ka 'vro?o' ?etrt.

- "O?i, povej mi kaj po?nejo gospe na plo?niku?"

V zadregi se o?e izvle?e z naslednjimi besedami: "Prodajajo sre?o."

Ko je pri?el de?ek domov, si je mali rekel, da bi si tudi on ?elel kupiti en ko??ek sre?e. Razbije ?parov?ek, ter odide ven, da bi ?el do gospa. Ko je na?el pravo ulico, se usmeri proti prvi gospe, ji v roko potisne bankovec ter re?e:

- "Bi mi lahko dali malo sre?e gospa?"

Profesionalka je malce zmedena. Odpelje malega k sebi ter mu na debelo nama?e tri rezine kruha z Nutello.

Ko se de?ek vrne domov 'sre?en', sta njegova star?a ?isto prestra?ena in zahtevata pojasnila kod je hodil. Mali pogleda o?eta in mu re?e, da je od?el kupit malo sre?e h gospem, ki sta si jih prej ogledovala iz avta. Ves prestra?en o?e vpra?a sina kaj se je zgodilo potem in mali mu odgovori:

- "Ni bilo problema s prvima dvema, ampak tretje pa res nisem mogel, zato sem jo samo dobro polizal..."

 

 

Kdo si upa...

01. ?e policaj govori s tabo, se pretvarjaj, da si gluh.

02. Vpra?aj ga, ?e lahko malo vidi? njegovo pi?tolo.

03. ?e no?e oziroma te vpra?a zakaj, reci, da bi rad videl ?e je tvoja ve?ja.

04. Daj mu roko in se ga veliko dotikaj.

05. Vpra?aj ga, kje je dobil to noro preobleko.

06. Vpra?aj ga, ?e ti posodi svoj kostim.

07. Vpra?aj ga za ime in priimek in ga nato ogovarjaj samo z imenom.

08. Pretvarjaj se, da si peder in ga vpra?aj, ?e bi ?el na zmenek s tabo.

09. ?e bo rekel ne, za?ni jokati.

10. ?e bo rekel ja, ga prijavi nadrejenim.

11. ?e te ho?e pregledati in ti bo rekel, da mora? raz?iriti noge, mu povej, da ga ne zanima?.

12. Povej mu, da so ti v?ec mo?ki v uniformi.

13. Podkupi ga s sladkarijami.

14. Poskusi isto?asno re?i z njim;Dokumente,prosim!"

15. ?e ti bo dal kaj za podpisat, se najprej praskaj po riti, nato vzemi njegov svin?nik v roko.

16. ?e ti da v roko kuli, ga skrivaj razstavi in skrij vzmet.

17. Vpra?aj, ?e ima h?erko. ?e ja, potem mu reci, da se ti zdi njegov priimek znan.

18. Naj ti vse dvakrat obrazlo?i.

19. Obnovi potiho vse kar bo rekel.

20. Pogovarjaj se sam seboj.

21. Poskusi mu prodati svoj avto.

22. Vpra?aj ga, ?e ti proda svoj avto.

23. ?e te bo vzel s sabo na policijsko postajo, vpra?aj, ?e lahko spredaj sedi?.

24. ?e bo? moral sedeti zadaj, ga poskusi ?ez reąeto bo?ati po glavi.

25. Preden se boste odpeljal, se prepri?aj, da sta se privezala.

26. Vzemi hitro plo?evinko piva v roke in jo odpri, preden bo pri?el do tvojega avta.

27. Naj ti pridr?i pivo, medtem ko bo? iskal dokumente.

28. Reci mu, da prtlja?nika ni treba pregledati.

29. Vpra?aj ga, ?e ni eden od Village People in ga vpra?aj kje so ostali.

30. Vpra?aj ga, ?e je kdaj ustrelil ?loveka.

31. ?e odgovori z da, vpra?aj, ?e se je zgodilo to tudi med slu?bo.

32. Z nasme?kom se poslovi od njega z besedami: "Pozdravi ?eno in moje otroke!"

 

 

Kaj pomenijo oznake A, B, C, D, E in F pri velikosth modrcev?

A - A kje pa so?

B - Bogo je tole, zlo bogo...

C - Cukr?ki...

D - Dobre, dobre!!

E - Ekstra dobre!

F - Fuj, silikon!

 

 

Kako ?ene nazivaju "ono"?

od 17-25 godina - ZELJKO

od 25-35 godina - TVRTKO

od 35-45 godina - NEDELJKO

od 45-55 godina - MIRKO

od 55 i vise - SPOMENKO

 

 

?emu slu?i krompir?

Da imajo tudi reve?i komu "gulit" ko?o...

 

 

Kako se po latinsko re?e "impotenca"?

VIDI MENI VISI.

 

 

Na kateri dve osnovni skupini se delijo ?rnogorci?

Na Nokia in Ericson.

 

 

Kaj je ?ena?

Raj za o?i, pekel za du?o in klistir za denarnico...

 

 

Sinko pono?i vstane, ker ga je iz postelje nagnala ?eja. Pride v spalnico star?ev in najde o?eta in mamico pri "igricah". "Oj o?i o?i... tudi jaz bi se igral konji?ka" zavre??i mal?ek in ?e je na o?kovem hrbtu. "Hi konji?ek... gremo v mesto...." poskakuje mali pobalin na o?kovem hrbtu. O?e se po?uti nekoliko nelagodno vendar sprejme igrico, saj o?itno sinek ni opazil pravega bistva zato vseeno nadaljuje z ljubljenjem... khmmmm z je?o v mesto....

?ez ?as, ko za?ne mamica pospe?eno dihati, stokati, grleno vzdihovati in zavijati o?i zakli?e sinek : "DR?I SE O?I TLE JE NAJBOLJ NEVARNO MESTO, TUKAJ VEDNO OBA S PO?TARJEM PADEVA NA TLA.......

 

 

Oce s svojim 10-letnim sinom vstopi v lekarno. Med potjo do pulta opazita reklamni pano proizvajalca kondomov. "Kaj pa je to?", vprasa de?ko. O?e ga premeri z o?mi in brez dlake na jeziku odgovori: "To so kondomi, sine, uporabljajo se za varen sex".

"Aha", odgovori sine, in vzame zavitek s tremi: "Zakaj pa so 3 v ?katli?"

"Ker je to ?katla za srednje?olce" odvrne o?e, "Eden za petek, eden za soboto in eden za nedeljo."

Ni slabo, pomisli sin, ko zagleda paket s ?estimi. "In ta ?katla, 6 zavitkov?"

"Ti pa so za ?tudente: dvakrat v petek, dvakrat v soboto in dvakrat v nedeljo."

"WOW!" navdu?eno opazi sin. "Zakaj pa so potem teli?" dr?ec v rokah skatlo z 12 zavitki. S kislim nasmehom o?e odvrne: "Ti so pa za poro?ene mo?ke: eden za januar, eden za februar,...."

 

 

AVION.....MLADA ?ENSKA.........MENIH...

ona: "Gospod, nekaj bi vas prosila!"

on: "Da, h?i, povej!"

ona: " Kupila sem si nov ?enski depilatorski stroj?ek, pa me je strah carine.....ali bi ga vi...pod kuto....?ez carino....?!"

on: "O, h?i, rad bi, a ne smem lagati................a se bom ?e ?esa domislil!"

 

NA CARINI...

carinik: "O?e, imate kej za prijavit?"

menih: "Od brade do pasu ni?!"

carinik: "Pa od pasa dol?"

menih: "Tam pa je stroj?ek za ?enske, ki ?e nikoli ni bil uporabljen!"

carinik (v smehu): "Nasledni prosim!"

 

 

Zdravnik in duhovnik se pogovarjata, kdaj sploh se ?ivljenje za?ne.

Pa pravi ?upnik:

"Jaz mislim, da se ?ivljenje za?ne s spo?etjem!"

Zdravnik pa:

"Jaz pa mislim, da s porodom."

In nekako se en z drugim ne strinjata, pa vpra?ata mimoido?o ?ensko, ker mislita, da bo ?enska kot ?enska sigurno najbolje vedela.

Ona pa kot iz topa:

"Draga moja, ?ivljenje se za?ne, ko otroci odidejo z doma in mo? umre!"

 

 

Nekega dne sem pogledal ?eno in ji rekel:

- "Pred 25 leti sva bila brez avta, imela sva majhno sobico, sedela sva na oguljenem divanu in gledala ?rno-bel TV, jaz pa sem bil poro?en s ?udovito plavolaso petindvajsetletnico ... Sedaj imava veliko hi?o, mercedesa, usnjeno sede?no in najnovej?i plazma TV, jaz pa sem poro?en z debelu?no petdesetletnico ... to nikakor ne gre skupaj ...."

Pa je rekla ?ena: "Ah, dragi, ti si kar poi??i ?udovito plavolaso petindvajsetletnico, jaz pa bom poskrbela, da bo? spet imel le majhno sobico, divan in ?rno-bel TV..."

 

 

Pride Janezek v drogerijo in ?e na vratih na ves glas vpije: "Dajte mi ?katlo kondomov, dajte mi ?katlo kondomov! " Ko je bil na vrsti, mu prodajalka pravi: " Poslu?aj, Janezek. Prvi?, ne vpij na glas. Drugi?, to ni za otroke in tretji?, naj pride ponje o?ka sam!" Janezek pa nazaj: "Poslu?ajte, vi. Prvi?: v ?oli so nas u?ili, da govorimo jasno in glasno. Drugi?, to ni ZA otroke, ampak je PROTI otrokom. In tretji?, to ni za o?ka, ampak za mamico, ki gre za dva tedna sama na morje !"

 

 

Policaj se vrne z dopusta in pripoveduje kolegom, da je bil na morju na Rogli. " Kako na morju na Rogli? Si bil na morju ali na Rogli?" Eden od koelgov odpre avtokarto in poka?e: "Poglej, tu je Rogla, morje pa je skoraj 200 km dalje proti jugu!" In se policaju posveti: "Pa res. Potem pa ni ?udno, da smo se vsak dan vozili pet ur dale? na pla?o".

 

 

Dva tipa gresta v hribe pa naletita na skupino, ki se je ?la bungee jumping.

"A poskusiva ?e midva?" vpra?a prvi.

"Ni ?ans!" je odlo?no proti drugi. "Na ta svet sem pri?el zaradi ene strgane gume. Ne bom tudi ?el z njega zaradi istega razloga."

 

 

Mlad fant, Jakec po imenu, je na pode?elju od starega kmeta kupil osla. Kmet mu je obljubil ?ival naslednji dan pripeljati na dom. Drugi dan kmet pozvoni pri Jakcu in re?e: "Zelo mi je ?al, toda osel je pono?i poginil."

Jakec: "No, kaj moremo. Ampak denar mi morate vrniti." Toda kmet odvrne: "Hja, denar sem pa ?e zapravil..."

Pa se Jakec odlo?i: "OK, potem mi pripeljite osla, kakr?en ?e je..."

In kmet mu pripelje mrtvega osla.

?ez mesec dni pa se spet slu?ajno sre?ata in kmet vpra?a Jakca: "Povej mi, kaj si napravil z mrtvim oslom?"

Jakec odgovori: "Heheh, prodal sem ga na loteriji."

Kmet: "Ampak to ni mogo?e - mrtvega osla ponujati za nagrado."

Jakec: "Saj nisem povedal, da je mrtev. Prodal sem 500 sre?k po 2?, to je skupaj 1000? in kar izra?unajte neobdav?en dobitek, ?e od?tejete ?e, kar sem vam dal za osla."

Kmet zmiguje z glavo in vpra?a: "Pa se nih?e ni prito?il, ker je bil osel mrtev?"

Jakec: "Seveda se je, vendar samo eden, tisti, ki je kupil "polno" sre?ko in osla zadel. Njemu sem seveda vrnil kupnino za sre?ko in mo?akar je bil zadovoljen. Ostalih 499 pa tako nima pojma, da je bil osel mrtev."

In Jakec je odrasel in zdaj je verjetno direktor kak?ne lekarne, direktor VZAJEMNE, direktor investicijske dru?be, kak?nega pokojninskega Sklada, sindikata ali pa politik.

 

 

O?e na?, ki si v nebesih,

ti, ki se vozi? po ?tirih kolesih,

daj nam danes na? vsakdanji benz,

hiter ?tart in pospe?ek ?im bolj?i.

Blagoslovi nam na?e vozilo,

daj nam V6 turbo motorje,

24 ventilov in ?tiri ?portne odmi?ne.

Posve?eno bodi Tvoje ime,

daj nam hladen zrak v cilindre,

drag race in cold intake za filtre.

Odpusti nam prirejene homologacije,

in ne odvedi nas pred policaje

temve? obvaruj nas zaribanih motorjev.

Amen

 

 

Zakaj se ?rnogorci ne vozijo po avtocesti med Celjem in Mariborom?

Ker je vmes po?ivali??e LOPATA!!!

 

 

Novoporo?eni par. Drugi teden po poroki... Mo?, ?eravno zelo zaljubljen, ni mogel do?akati, kdaj bo ?el ven in se ga na?gal s prijatelji. In je rekel ?eni: "Draga, pridem takoj."

- "Kam gre? ljubi?", je vpra?ala ?ena.

- "Grem v bife, ljubica. Na pivo."

- ?ena je rekla: "Ali ?eli? pivo, ljubezen moja?" Odprla je hladilnik in mu pokazala 25 razli?nih vrst piva: iz 12-ih razli?nih dr?av (Nem?ije, Nizozemske, Japonske, Indije ...)

Mo? ni vedel, kaj narediti in edino kar mu je padlo na pamet je bilo: "Ma ja, ljubica moja. Toda ... v bifeju . ve? ... imajo ledene kozarce."

Takoj, ?e dokon?al ni, pa ga je ?e ?ena prekinila z besedami: "Ali ?eli? ledeni kozarec, moj najdra?ji?" Vzela je veliko kriglo iz

zamrzovalnika, tako ledeno, da so ji kocine stopile po konci, ko jo je prijela.

Mo?, ?e malo bled, re?e: "Toda ljubica, v bifeju imajo tudi tiste dobre gricke ... Pa saj ne bom dolgo. Vrnem se takoj. Obljubim. OK?"

"A bi rad gricke, mucek moj?" In odprla je omarico ter za?ela zlagati na mizo chips, ara?ide, kokice...

Mo?, ?e totalno bled, re?e : "Draga, toda v bifeju imajo tv in lahko gledamo nogomet......."

Ni ?e do konca ni povedal, ko ?ena poka?e na 126 cm plasma ekran v dnevni sobi z najbolj?im surroundom.

"Toda, ljubica moja ... v bifeju ... ve? ... kolnejo in govorijo grdobije."

"A bi rad sli?al grdobije? Kreten! Spij to svoje pofukano pivo, v svoji pofukani ledeni krigli in pojej te pofukane gricke ob tem kretenskem nogometu !!!!!! Pizda ti materina, ti si sedaj poro?en in ne gre? nikamor !!! Jasno ?"

 

In ?ivela sta sre?no, do konca ?ivljenja...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zakaj pa ne- sej kak?en spiderman bi prav pri?el :hudicek:

 

Hja Jures ni kej tvoj bo motorist z dolgo brado, pivskim trebuhom, leder jakno in Harley-em. Ma sej ne bo sam v tej skupini bodo itak sami motoristi. :hohoho:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zakaj pa ne- sej kak?en spiderman bi prav pri?el :hudicek:

 

Hja Jures ni kej tvoj bo motorist z dolgo brado, pivskim trebuhom, leder jakno in Harley-em. Ma sej ne bo sam v tej skupini bodo itak sami motoristi. :hohoho:

 

:cheers:

Pujs na zaru ga seka, tega se res nazre na morju, takoj ko vidi da se vrtijo gre po kebab k sosedu

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Je podobnost s slovenskim pravom zgolj naklju?na?

 

"Na uho so mi pri?le govorice, da me ?ena Ivanka vara s sodelavcem Patrikom. Slu?ajno sem v Patrikovem ko?u za smeti na?el kopijo sporo?ila moji ?eni Ivanki, s katerim se ji zahvaljuje za vse skupaj prebite urice v postelji, ter zahvalo moje ?ene Patriku za ?udovite seksualne akte..

Ljubljeno ?eno Ivanko sem doma kar direktno povpra?al o teh prijetnih uricah in njeni zahvali, pa mi je odgovorila, da s tem nima ni?, ter da Patrika pozna samo s slik. Rekla je, naj ji povem to?en kraj, ?as in spolni polo?aj, da se bo sploh mogla braniti.

 

Bil sem togoten, zato sem v slu?bi sodelavca Patrika vpra?al, kaj se dogaja, pa mi je odgovoril, da je v odnosih z veliko ?enskami. Vpra?al sem tudi pravnika Lobeta in odvetnika Toma?a, pa sta mi oba zatrdila, da varanja v tem primeru ni, ker ni znan kraj, ni znan ?as in ni znan na?in njunega seksualnega akta. Podu?ila, sta me tudi, da so govorice in najdene kopije medsebojnih zahval za seksualne stike le posredni dokaz. Pridobiti da moram direktne dokaze. Ker videoposnetka ni, priznanj ?ene in sodelavca pa tudi ne, sem ves zadovoljen ugotovil, da me ?ena ne vara.

 

Razmi?ljam, kako naj se ji opravi?im.."

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.