Skoči na vsebino

Tole je pa kr smeh


Boss

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 13,5k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Nekje so nedavno odprli trgovino, v kateri so ?enske lahko izbrale in kupile - mo?a.

Na vhodu so bila izobe?ena "navodila za uporabo":

 

- Trgovino lahko obi??ete SAMO ENKRAT !!!

- Trgovina ima 6 nadstropij in karakteristike mo?kih se izbolj?ujejo, ko se povzpnete v vi?je nadstropje !!!

- Lahko izberete kateregakoli mo?kega na nadstropju na katerem se nahajate ali pa se vzpnete v vi?je nadstropje

 

- Ne morete se vrniti v nadstropje ni?je !!!

 

Ko se ?enska odlo?i obiskati trgovino, da bi si poiskala partnerja:

 

Na vratih prvega nadstropja pi?e:

 

"TI MO?KI IMAJO DELO"

 

In ?enska se odlo?i povzpeti v naslednje nadstropje.

 

Na vratih drugega nadstropja pi?e:

 

"TI MO?KI IMAJO DELO IN IMAJO RADI OTROKE"

 

In ?enska se odlo?i povzpeti v naslednje nadstropje.

 

Na vratih tretjega nadstropja pi?e:

 

"TI MO?KI IMAJO DELO, IMAJO RADI OTROKE IN NEVERJETNO SO LEPI"

 

Waau, pomisli ?enska, a gre naprej.

 

Na vratih ?etrtega nadstropja pi1e:

 

"TI MO?KI IMAJO DELO, IMAJO RADI OTROKE, SO NEVERJETNO LEPI IN POMAGAJO PRI HI?NIH OPRAVILIH"

 

Neverjetno, pomisli ?enska, te?ko se uprem, da ne vstopim, vendar nekaj me vle?e dalje in odide v naslednje nadstropje.

 

 

Na vratih petega nadstropja pi?e:

 

"TI MO?KI IMAJO DELO, IMAJO RADI OTROKE, SO NEVERJETNO LEPI, POMAGAJO PRI HI?NIH OPRAVILIH IN ZELO SO ROMANTI?NI"

 

...?enska se odlo?i vstopiti, ampak v zadnjem trenutku se premisli in odide v ?esto nadstropje.

 

 

Na vratih ?estega nadstropja pi?e:

 

"STE OBISKOVALKA ?t. 31.456.012. V TEM NADSTROPJU NI MO?KIH , TO NADSTROPJE OBSTAJA SAMO KOT DOKAZ, KAKO NEMOGO?E JE ZADOVOLJITI ?ENSKO!!! HVALA VAM, DA STE OBISKALI NA?O TRGOVINO."

 

?ez cesto od te je ?e ena 6-nadstropna trgovina , tu lahko mo?ki izberejo in kupijo svojo ?eno!!!

 

V prvem nadstropju so: ?ENSKE, KI IMAJO RADE SEX

 

V drugem nadstropju so: ?ENSKE, KI IMAJO RADE SEX IN NE TE?NARIJO PREVE?.

 

Vi?ja nadstropja so zaprli zaradi nezanimanja.....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prebral bi vseh 333 strani objav in bi vedel kaj je gor in kaj ne ;)

 

Hehe

Objavljena slika

 

Mah moj spomin je ko zlata ribca, sej ve? :D

 

u ja tak limiter si bom mogu js nastavit :zvizga:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V SALAMONOVEM OGLASNIKU JE BIL DANES OBJAVLJEN SLEDE?I OGLAS:

 

Jaz ne morem ve? izdr?at. Ova moja dru?ina nije za nikamor. Nevem kje da po?nem. Bom prvo kod sina Denisa (da sam znao, nikad djece nebi pravijo). Ma 19 ljet i kon?ao je srednju ekonosmko, nevem kako, ker su me skos klicali iz ?ole da ?prica i zdaj je frajer upiso faks a lopate u ?ivljenju nije dr?o. Pa lepo sm mu reko pejt za mehani?ara bo? dubo ?iht kuj, a on gospod o?e u pisarnoj sjedti. Nikol ga ni doma, pride sam jest pa spat, pa nije ti to avtobuska stanica. Ko mu kaj re?em po?ne odgovarat, misli da je jak ko hodi na fitnes a nema 70 kila sa pojstlom. Kad sam mu reko da greva v Bosno kupti ?ljive, ka?e da se mora u?it za izpit, a nijedne knjige nema u stanovanju. Sam pare fehta od mene, zadni? je hoto it u kino gledat neki film ?efuri raus, sam mu reko nek izađe pred blok pa bo vidijo film. Ma motka je bila zakon, al sad odma kli?eju na socialno, nesmje? ni sovje djete udarti, kakva je to dr?ava? Ja sam kod njegovih godina ?e vojsku slu?ijo, a on ni ?evlje na zna obut. Isto je sa H?erkom Almom, ?ta god uka?em ona pravi da ne more, ker si je lih nohte nalakirala. Gospa mora bit fina, pametnije da se vati knjige a ne teh ?minka. A k mi je ?ena rekla da je za?ela tamala kadit sam ?ist znorijo, obe sam hoto zadavti. Ja ?e dons ne smem pripalti kraj svog fotra, a ona digne noge na stolcu i ?iburi. A to je ?ena najve? kriva, k jaz kaj re?em on pravi pusti djecu na miru, zato pa je tko. Jaz pridem iz no?ne in glih legnem da spim, ona odvrne muziko. I to nije neka normalna muzika, ko smo mi bili mladi so ble pesmi lepe, a ne zdaj R8 audi na haubi. Puj ?ta cigani uradi?e od prave narodne muzike. A da ne govorim o onom ?golji od momka k ga ma. Nabiju neki auspuh na onog svog Golfa, sli?im ga na 3 kilometre. Da je moj, ja bi ga satro. A ?ene Samire bi se prve loso, odkar nema slu?be samo kod kom?inice Dragice na kavi i ?en?aju. Pridem iz slu?be zmatran namesto da me ?aka kosilo ona srka kavicu i tra?a. Pa kaj dela? cel bo?ji dan!? I pol me ?e upa upra?at kad ?emo u Lidela majo v akciji neke tepsije. Kaj ti bo tepsija ?e nikol n? ne spe?e?? Dok Safet radi ko konj svaki dan oni bi da tro?iju pare. E pa ne?e mo?i! Sve to treba postrojti ... Zato jih prodajam, daj ?ta da?, sam nosi jih izpred o?iju. U paketu dam popust i litar prave rakije ?ljive dol iz Bosne. Grem lih drug tjedan dol da pe?emo da se mal odmorim od ovih svojih hajvana. Tko da ?e jih rabte sam vozi, a i ovaj moj sudelavc Drago pravi da su njegovi isti, tko da lahko ?e njegove uzamete. Sve je to ista banda ...

 

Safet

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V bolni?nico pripeljejo hudo zdelanega mo?kega. Zlomljen nos, izbiti zobje, modrici na o?esih, okrog vratu sledovi davljenja. Seveda ga zdravnik vpra?a, kaj se mu je zgodilo.

Mo?ki za?ne:

- Bil je son?en dan in z ?eno sva mirno igrala golf. Pri posebno te?ki luknji sva vsak svojo ?ogico udarila na sredino travnika, na katerem so se pasle krave. Iskal sem ju in nenadoma opazil, da ima ena od krav pod repom nekaj belega. Stopil sem bli?e in ji dvignil rep. ?ogica z ?eninim monogramom je bila zabita to?no v sredino kravje riti. Z dvignjenim repom v roki sem se obrnil k ?eni in zavpil:

- Ej, ta je tak?na kot tvoja!

 

Po tem pa se ne spominjam ni?esar ve? ...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

navkljub vsej recesiji in siroma?tvu baje ?e nobena ?enska ni tak revna, da ne bi mogla dat... :P

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ponedeljek:

Danes je ponedeljek. ?e ves dan de?uje. ?ena je depresivna, se mi zdi.

 

Torek:

Danes je torek. ?e vedno de?uje. ?ena je ?e zmeraj depresivna. Samo mol?i in gleda skozi okno...

 

Sreda:

Danes je sreda. De? ne poneha. ?eni je vse huje. Ne odmakne se od okna.

 

?etrtek:

Danes je ?etrtek. Spet de?, ?ena je v obupnem stanju. Najbr? jo bom moral spustiti noter ...

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Cao

 

u?iteljica:janezek prevedi ta stavek: muca je padla v vodo in utonila

janezek: the cat go bum in to the water, glu glu no more mijav mijav

 

LP

!!! Adrenalin is our food, speed is our drug, DOWNHILL is our life,... =) !!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Fizik, biolog in kemik prvi? pridejo na morje.

 

Fizik zagleda valove in je ves navdu?en. Re?e, da gre raziskovat dinamiko fluidov in odkoraka v vodo. Tam se seveda utopi in izgine.

 

Biolog se odlo?i, da bo raziskoval morsko floro in favno, zato tudi on odkoraka v vodo. In tudi njega ni ve? nazaj.

 

Kemik pa ?aka in ?aka. Na koncu vzame svin?nik in zapi?e naslednji sklep:

"Fiziki in biologi so topni v morski vodi."

Zapri

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mujo se pelje v Slovenijo in ga ustavi policist."Gospod ustavil sem vas, ker vam zadnji levi smernik ne dela."

 

Mujo stopi iz avtomobila in za?udeno gleda v zadnji del vozila.

 

Policist nadaljuje: "Smernik vam ne dela.... A razumete slovensko, vestekaj je smernik?

"

Mujo: "Ma jebe? smernik, gde mi je prikolica u pizdumaterinu..............."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tega pa morem naprej delit... :D

 

Do?ao Crnogorac u Zagreb i pita neku curu koju je prvu sreo: - Mala, gdje je ovdje pravni fakultet? I cura mu odgovori: - Ide? ravno, jebote, skrene? desno, jebote, i onda ide? opet lijevo, jebote, i odmah iza ulga, jebote, ti je pravni fakultet. Jebote, jel kuzi?!? Crnogorac ka?e: - Ima li neki kraći put gdje me ne jebu na svakom ćo?ku!

Plin je za kuhanje, elektrika je za razsvetljavo, diesel je za oranje, bencin... bencin pa je za vozit.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Turbo-Lumpi me je spomnil na nek dogodek pred leti nekje na Gorenjskem. Na avtocesti od Jesenic proti Lescam je zaradi poledice pri?lo do prometne nesre?e, v kateri sta bila udele?ena osebno vozilo in mrtva?ki voz. In ko je policaj pisal zapisnik, so mu komaj dopovedali, da v nesre?i ni bilo smrtnih ?rtev ampak so enega mrtvega tja pripeljali...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.