Skoči na vsebino

Tole je pa kr smeh


Boss

Priporočeno sporočilo

Danes zjutraj sem se do solz nare?al. Smejem se ?e cel dan kot ?e dolgo ne. Razlog, Trump zmagal na volitvah.

Rasno, ko sem zjutraj videl rezultate in da bo Trump vsak ?as zmagal, sem se do solz nasmejal in smejal dokler ni bilo uradno da je zmagal.

 

Glede na to da so me sodelavci nazadnje vidl smejat ene 8-9 let nazaj, niso vedl kaj bi si mislil.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 13,5k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Danes zjutraj sem se do solz nare?al. Smejem se ?e cel dan kot ?e dolgo ne. Razlog, Trump zmagal na volitvah.

Rasno, ko sem zjutraj videl rezultate in da bo Trump vsak ?as zmagal, sem se do solz nasmejal in smejal dokler ni bilo uradno da je zmagal.

 

Glede na to da so me sodelavci nazadnje vidl smejat ene 8-9 let nazaj, niso vedl kaj bi si mislil.

 

Za svet je to itak bolj?e kot 3. svetovna z rusijo, ki bi jo Clintonova zakuhala. :D 

 

Je pa res, da lokalno si je pa Amerika verjetno zakuhala neke sorte brexit.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes zjutraj sem se do solz nare?al. Smejem se ?e cel dan kot ?e dolgo ne. Razlog, Trump zmagal na volitvah.

Rasno, ko sem zjutraj videl rezultate in da bo Trump vsak ?as zmagal, sem se do solz nasmejal in smejal dokler ni bilo uradno da je zmagal.

 

Glede na to da so me sodelavci nazadnje vidl smejat ene 8-9 let nazaj, niso vedl kaj bi si mislil.

 

Mene so tudi imeli za bebca, ker jim razlagam zadnji mesec, da bo Trump zmagal. Pol so me pa tola?ili, ja sej bo bolj? - danes jih pa jaz tola?im, da bo bolj?. Je pa to res za krohotat, kako nekdo brez podpore lastne stranke vseeno pomete s Killary, ki bo ratala simbol luzerjev.

Za svet je to itak bolj?e kot 3. svetovna z rusijo, ki bi jo Clintonova zakuhala. :D

 

Je pa res, da lokalno si je pa Amerika verjetno zakuhala neke sorte brexit.

Trump bo raje trgoval kot ap se fajtal s Putinom - po moje bo ?e do poletja ?el k Putinu na obisk ali pa Putin k njemu.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Trump bo raje trgoval kot ap se fajtal s Putinom - po moje bo ?e do poletja ?el k Putinu na obisk ali pa Putin k njemu.

 

To 100%. Problem bi edino lahko mogo?e bil, da Putin je navihan in bo vse skup tko obrnu, da bo sam izpadel "ta mo?nej?i". Kar pa spet mogo?e ni tok fino za vse nas ostale, ko se steguje po novi zemlji itd... Mo vidli.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz pravim da Hilary bi zakuhala WW3, z Trumpom pa bojo pri?li za 8 let nazaj, to?no tam kjer so bili po koncu Busha.

 

Ampak vseeno, ko sem gledal rezultate se mi je smejalo do solz, resno. Ameri?ani in njihova "demokracija". Hilary dejansko dobi ve? glasov, zmaga Trump.

 

@Boss: ne samo brez podpore lastne stranke, ampak zelo klju?ne podpore Wall Streeta in bank. Po moje prvi kandidat, ki je zmagal, ki ga niso podprli slednji. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Boss: ne samo brez podpore lastne stranke, ampak zelo klju?ne podpore Wall Streeta in bank. Po moje prvi kandidat, ki je zmagal, ki ga niso podprli slednji. 

 

Sej ravno to me navdaja z upanjem, da gre lahko tudi v pozitivno smer.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz pravim da Hilary bi zakuhala WW3, z Trumpom pa bojo pri?li za 8 let nazaj, to?no tam kjer so bili po koncu Busha.

 

Ampak vseeno, ko sem gledal rezultate se mi je smejalo do solz, resno. Ameri?ani in njihova "demokracija". Hilary dejansko dobi ve? glasov, zmaga Trump.

 

@Boss: ne samo brez podpore lastne stranke, ampak zelo klju?ne podpore Wall Streeta in bank. Po moje prvi kandidat, ki je zmagal, ki ga niso podprli slednji. 

 

Ja, WW3 verjetno nebo, bo pa vojna v Iranu... 

 

Hecno je, da je sistem isti kot v republican primaries. Torej delegati/stol?ki v senatu in "winner takes all". In glede na to, da so demokrati popu?ili na celi ?rti in je zdaj senat ?e bolj rde? kot prej, se to nebo spremenilo v bli?nji prihodnosti. :D

 

To kar on nabija, da samo s svojim denarjem obratuje je bullshit. Ima on tudi velike donatorje in druge umazanije. To bo ?e show, kot vse tam... :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aktualen vic te dni....

 

 

Gresta Trump in Hillary v pekarno. Takoj, ko vstopita, Hillary ukrade 3 roglji?ke in jih skrije v ?ep. In pravi Donaldu: "Si videl, kako sem prebrisana? Lastnik ni niti opazil, ?e lagati mi ni treba. Zagotovo bom zmagala na volitvah!"

 

Pa pravi Donald: "To je tipi?na neiskrenost, ki jo ka?e? ?e vse svoje ?ivljenje. Tvoja lukavost in prevare! Pokazal ti bom iskren na?in, da dose?e? isti rezultat."

 

Stopi Donald k lastniku: "?e mi daste en roglji?ek, vam poka?em magi?en trik." Lastnik je zainteresiran in mu res da roglji?ek. Donald ga takoj poje in vpra?a za ?e enega. Lastnik mu ga da in tudi tega takoj poje. Nato vpra?a za tretji roglji?ek, ki ga tudi takoj poje.

 

Lastnika bi zdaj rad vedel, kje je magi?en trik. "Kaj si naredil z roglji?ki?" ga vpra?a. Donald mu odvrne: "Poglejte v Hillaryjin ?ep!"

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jures, pa ne da te je prizadelo, da je zmagal. sramezljiv

Kr bolnisko sem vzel....b m k za ta ameriski ?ov

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glasbena delitev mo?kih

 

- 17-20 let ... kot FLAVTIST, da ven in?trument in takoj za?ne igrati.

 

- 20-30 let ... kot VIOLINIST, v 5 minutah uglasi in?trument in potem

igra...celo uro.

 

- 30-40 let ... kot BASIST, celo uro ugla?uje in nato igra 5 minut.

 

- 40-50 let ... kot TROMBONIST, dvakrat zatrobi in je konec muzike.

 

- 50-60 let ... kot DIRIGENT ORKESTRA, ves ?as nekaj ugla?uje, a zanj

igrajo drugi

 

- 60-70 let ... kot GLASBENI DIREKTOR, ni? ne ugla?uje in ni? ne igra

...samo nekaj svetuje, pametuje in ka?e.

 

- 70 in ve? let... kot PREDSEDNIK ORKESTRA, "svira kurcu", kar pomeni,

da razmi?lja ?emu slu?ijo in?trumenti

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To?no tako - Na to je namigoval ?e Sigmun Freud. Njegove psihoanlize je nadgradil Carl Jung, ki je trdil, da sanje popravijo manjkajo?e dele osebnosti sanjajo?ega in naj bi dodale tiste manjkajo?e dele, ki manjkajo v resni?nem ?ivljenju.

 

Se pravi po tej razlagi si Ajvar, dajensko ?eli dizla, le nekako se no?e sprijaznit z dejstvom in ?ivi v zanikanju. Nekako tako kot nekateri geji, ki v zanikanju svojega gejovstva homofobno udrihajo ravno po homoseksulacih. :hudicek:

 

Delovanje sanj pa ?e dodatno razlo?i klini?ni psiholog Calvin Hall, ki pa pravi, da so sanje le nadaljevanje zavestnega dogajanja v budnem stanju. Sploh v primerih, ko je sanjajo?i odprta in aktivna oseba, kar Ajvar definitivno je. :D

 

Se pravi iz tega lahko razberemo, da Ajvar dizla ?e ima a ga je sram priznati oziroma lahko tole zaklju?imo s krilatico, da se zare?enega kruha najve? poje. :bravo:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Raje pe? okol hodim kot da bi se vozil z LASTNIM dizlom.

 

PODPI?EM takoj !!


Takle sprej potrebujem, pa ne vem, kje ga dobim?

Kje to lahko nabavim ?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pobio Bra?anin cijelu obitelj i sada je na sudu. Pita ga sudac:
- Za?to ste pobili obitelj?
- Do?em ja ku?i s posla, u?em u spava?u sobu, kad vidim ?enu pod kom?ijom.
- ... i tada vam je pukao film?
- Ne. Rekoh, ?ta ?e ?ena, ja radim po cijeli dan, nave?e do?em umoran s posla, mora se sna?i nekako. Odem do ?erke u sobu, a ona sa dvojicom, jedan odozgo, drugi odozdo...
- E tad vam je puk'o film?
- Ma jok. Rekoh, mlada je, mora malo eksperimentirati. Odem poslije do sina u sobu, a on zavrnuo rukav, ruka plava, igla u veni...
- I tad vam je pao mrak na o?i?
- Ma neeee... Razmi?ljam, mlad je, a droga je u modi. 
.....
Al' kad sam vidio bojler na trojci... eeeeee

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Hotel sem samo pohvalit Zmaja da je opravil podvig, za katerega elektrobicikli zaenkrat še niso dovolj zmogljivi.
    • 200KM je v redu, če je turbo, ker je teh 200KM na voljo na sredini obratov in navadno v daljšem razponu. Pri N/A motorjih je pa ta max moč na koncu vrtljajev tam, kjer se začne rdeče polje in je razpon vrtljajev, ko je to na voljo žel precej ozek. Zato ta podatek izredno zavaja in ja zato se 2,5 turbo Mazde izven EU peljejo precej bolj suvereno pa ne zaradi 50KM več ampak zato, ker so moči na voljo bistveno prej.   Zato je tudi MPS bila res super za uživancijo, če te ni skrbela poraba 10+l/100km.
    • Zato, ker plešejo v Nemčiji, kjer se jim sesuva avto industrija v kateri smo kot podizvajalci za določene dele. Jebat ga tko to gre, ko se igrajo monopoly in se sprejemajo napačne odločitve. Drugače pa se ne gleda mesečnih rezultatov ampak letne in v EU je padec kar konkreten. EU oblast žal že nekaj let ne dela za Evropejce in prvi računi so izstavljeni. Žal.
    • To se pa bere skoraj tako kot mantra LGBTIQ....+++ zakaj hočte bit 100% hetero, če ste pa lahko vsaj mal homo?
    • Ah, daj no, kot da je to kak poseben in zapleten proces...   Prevrneš zadnjo klop, vzameš ven dvigalko, podložiš pod amortizer in kmalu je guma v zraku. Dvomim, da traja pet minut... V bistvu je dlje trajalo, da sem prišel k sebi, ko sem videl, kaj je z ležajem, kot je pa trajalo, da sem avto dvignil... Če bi imel ustrezno podporo (kak klocen ali zidak prave dimenzije) bi bilo še hitreje, ker bi dvigalko postavil kar pod "šusplato" in dvignil cel sprednji del.   Ja, veš, BTjka je avto, ne pa načičkan zabaviščni park na štirih kolesih z bluetooth povezavo in plazmo sredi armature...
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.