Deeyan Napisano 15. marec, 2025 Prijavi Napisano 15. marec, 2025 Z lanskega dopusta 🙂 4 Citiraj Skupina MAZDA DRIVERS na facebook-u (👈 klikni 🙂) Oddaj oglas v skupini na Facebook-u, Mazda parts for sale(👈 klikni 🙂) Od sedaj naprej tudi na Instagramu (👈klikni 🙂)
Deeyan Napisano 15. marec, 2025 Prijavi Napisano 15. marec, 2025 Pravkar je jures napisal: a si šel tud vodeno turo po fabriki? Ne, ne, to je blo bolj uzput, potem sem sibal naprej do Rima 🙂 1 Citiraj Skupina MAZDA DRIVERS na facebook-u (👈 klikni 🙂) Oddaj oglas v skupini na Facebook-u, Mazda parts for sale(👈 klikni 🙂) Od sedaj naprej tudi na Instagramu (👈klikni 🙂)
Agerg Napisano 25. marec, 2025 Prijavi Napisano 25. marec, 2025 Čuvajte se marketinga in njihovih fint... 2 Citiraj
Tilen5 Napisano 25. marec, 2025 Prijavi Napisano 25. marec, 2025 Kaj ma ta video veze s Sliko oz hudimi avti? Ti Bini kdaj pogledaš kam objavlaš? Al kar v prvo temo, ki jo imaš odprto? 2 Citiraj Voznik premium vozila, na premium pnevmatikah ter voznik premium kolesa na premium pnevmatikah.
Bini Napisano 25. marec, 2025 Prijavi Napisano 25. marec, 2025 Pred eno uro je Tilen5 napisal: Kaj ma ta video veze s Sliko oz hudimi avti? Ti Bini kdaj pogledaš kam objavlaš? Al kar v prvo temo, ki jo imaš odprto? A ni tole hudo kako se pelje preko teh grbin.... 😁🫣👍😉 Jest, daj tole prosim med nehude avte.... 😉 Citiraj
FuManchu Napisano 25. marec, 2025 Prijavi Napisano 25. marec, 2025 pred 6 urami je Bini napisal: Se je za zamislat.... 🤔 Sm se zamislu. Kupil ne bom nobenga od teh treh😁 Citiraj
samSimon Napisano 25. marec, 2025 Prijavi Napisano 25. marec, 2025 To samo pomeni, da se Bmw in Audi dobro držita v ovinkih 😄 1 Citiraj
Boss Napisano 25. marec, 2025 Prijavi Napisano 25. marec, 2025 pred 8 urami je Bini napisal: Se je za zamislat.... 🤔 To tehnologijo so v Evropi umaknili, ker je predraga. Tud Kitajc v cenovno dosegljivih modelih tega ne bo imel. 1 Citiraj
MazdaBoy Napisano 12. maj, 2025 Prijavi Napisano 12. maj, 2025 dne 15. 3. 2025 ob 18:49 je Deeyan napisal: Z lanskega dopusta 🙂 Sem se jaz tudi letos oglasil 😉 4 3 Citiraj
etcho Napisano 24. julij, 2025 Prijavi Napisano 24. julij, 2025 Če koga zanima ... cena je spodaj levo ... 2 1 Citiraj
ignacij Napisano 24. julij, 2025 Prijavi Napisano 24. julij, 2025 pred 24 minutami je etcho napisal: Če koga zanima ... cena je spodaj levo . Kupim, tolk mi je glih od birme še ostalo. 4 Citiraj
samSimon Napisano 25. julij, 2025 Prijavi Napisano 25. julij, 2025 Eh, to še dva milijona ni 😏 1 Citiraj
Slivka Napisano 25. julij, 2025 Prijavi Napisano 25. julij, 2025 Bemtiš, in potem je meni Mercedes Vito Tourer drag, ker ima ceno kot garsonjera... 2 Citiraj Od kar imam Forda, sem postal pešec...
g.Wankel Napisano 9. avgust, 2025 Prijavi Napisano 9. avgust, 2025 Če smo že pri CX-30 ta teden 4 2 1 Citiraj The ability to speak does not make you intelligent.
Priporočeno sporočilo
Pridružite se pogovoru
Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.