Skoči na vsebino

podalj?anje garancije


xena

Priporočeno sporočilo

moja mazda 2 je stara 3 leta, prevo?enik 35.000 km......sem zadovoljna z njo..zelooooo :bravo: vozim jo redno na servis enkrat letno.....edino v januarju letos je nekaj po?ilo v volanu, pa za?ela je lu?ka goret od air baga... menda je po?ila neka plastika, ki so jo zamenjali seveda brezpla?no ker je bila ?e v garanciji. No in mi po?lje v?eraj avohi?a kjer sem avto kupila in ga tudi vozim na servis ponudbo za podalj?anje garancije na 5 let (se pravi ?e za dve leti). To bi me stalo 290 ?. Avto, ?e bo tako priden kot sedaj mislim met ?e ene tri leta.... Se spla?a podalj?evat garancijo.....?

 

Hvala za va?a mnenja......

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi jaz sem bil pred to dilemo kako leto nazaj. Ker vozim traktor (dizel) so servisi precej dragi, med 300 in 400?. Torej nadaljnji dve leti mi nakuhata za cca 3 servise kar je nekje od oka jur?ka. moja ponudba za podalj?anje je bila cca 500?. To je torej 1500? Servis pri neoriginalnih serviserjih stane okrog 150?. Torej je razlike 1050? Nekako sem ra?unal, da mi v dveh letih ne bo crknilo ni? za 1.050?. Do zdaj mi je po?ila ena cev klime: 160? Torej sem ?e v plusu.

 

Ker vozi? bencin so servisi ?e cenej?i. Razmisli sama oz naj ti kdo od trojkarjev pove kaj lahko crkne.

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

3 leta in 35kkm? Premalo jo vozi?, da se ti spla?a karkoli dokupovat. :D Pa lahko jo vozi? ne samo ?e 3 leta ampak ?e kaj ve?.

Turbinca ma?inca, gremo na vinca!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.