Skoči na vsebino

graje serviserjev


snjaper

Priporočeno sporočilo

Pred kratkim sem na moji mazdi dal barvat odbija? in sem se odlo?il za uradni servis a-cosmos v ?i?ki, ker sem mislil da bodo tam pa? najlep?e naredili in naredili to

http://imageshack.us/photo/my-image/856/30072011368.jpg

 

(na direktnem soncu se ?e nevidi tolko razlike)

Sem to reklamiral in so rekli, da bodo popravili. Ko dobim avto drugi? nazaj dobim tako:

 

http://imageshack.us/photo/my-image/856/30072011368.jpg

 

Sem jih vpra?al ?e so ?e enkrat barvali so rekli da ja. Ampak na soncu se zelo malo vidi razlike,ko pa ni sonca je pa katastrofa. Samo po mojem drugi? niso barvali ampak so ga sam spoliral. Oni druga? trdijo da se to pozna zaradi kristalov, samo to je malo prevelka razlika za prelivanja kristalov. Tko, da v avto cosmos ?i?ka ne pelem ve?.

A kdo pozna kerga li?arja ki bi mi to popravu tko kot se ?ika?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne bom jih zagovarjal, samo prosi ?e si gre? pogledat nav avto v salon in pol bo? videl da je to kar te fali po popravilu malenkost.

 

Druga?e pa morajo al narest prelive na blatnike, ali pa en zelo dober majster za ?trihanje da se poglobi in vzame ?as in name?a pravo barvo.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se pridru?ujem mnenju. Vse mazde 6 imajo odbija?e - zadnje malo druga?ne barve kot blatnike. Mene je to na za?etku ko sem ga kupu tud motilo. Sem pa pol opazoval ostale pa je pri vseh razlika. ?e na fotografijah na avto netu to vidi? ?eprav so majhne slikice.

 

Tak da ne se preve? sekiratl

Pozdrav

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vsak dobr li?ar ti bo povedu da se barva na plastiki zmeraj malenkost druga?e odzove kot na plehu. Tako da ?e pri novem v trgovini je v razlika v barvi med odbija?i in plehom. Ne se sekirat, malo opazuj tudi na cesti pa bo? vidu da so razlike skoraj pri vseh znamkah.

 

Se strinjam kar si napisal. Barva se na plastiki druga?e odzove kot na plo?evini.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se strinjam kar si napisal. Barva se na plastiki druga?e odzove kot na plo?evini.

 

To je res ampak ?e je odtenek temnej?i od prej?njega to pa ne pride v po?tev. Kot je napisal

 

YavarYe X6V6 bi morali narediti preliv.

 

Druga?e bi morali malo preveriti ?e je barva v pribli?no ista kot stara, ne pa sam hopa kr ?pricat takoj. Sem prosil, da mi dajo ?e malo barve zraven za popravit kako pikico in se na stari barvi takoj vidi da je temnej?a

(ostane ista ko se posu?i). Tako, da redko kdo gleda sedaj kaj bo stranka dobila ampak gledajo bol to kolk bo ?lo komu kej v ?ep.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 5 let kasneje...

Kot sem ?e pisal, je 20.1. na?a Mazda 5 obstala v Solkanu.

 

Poklical sem Mazdino asistenco in v roku 10 minut me je klical mo?akar od avtovleke, da sem mu natan?no razlo?il, kje je avto. V roku pol ure je bil avto nalo?en.

 

Kljub pogajanjem pa je Mazdina asistenca ostala neomajna: avto gre na najbli?ji servis in to je Koper.

 

Danes popoldan ob 16ih pokli?em torej servis v Kopru in povpra?am, kako ka?e. In mi odgovorijo, da se ga bodo MOGO?E lotili jutri popoldan.

 

Brzina je njihova vrlina...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Amzs je tukaj nepogresljiv. Meni so iz Rovinja peljali na moj zeljeni servis v LJ

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdrav !

 

Hvala za info. Misli? razlika v odnosu do AMZS. Bom vesel, ?e bo? malo ve? opisl.

 

LP

Mazda te pelje do najblizjega pooblascenega, medtem ko amzs kamor zelis. Tocno ne vem kaki so pogoji ve moras prespati

Amzs je meni ponudil v italiji na izbiro: hotel, prevoz domov, rent a car, vlak - kar hocem. Avto kamorkoli

 

2x lani je bilo tako.

 

Poleg tega amzs ponuja kup brezplacnih stvari:

Menjava akuja, vinjete, tehnicni pregled etc etc saj je na njihovi strani.

 

Pri obeh imas krito to kar sprasujes, ampak gre se za fleksibilnost in svobodo izbiranja. Na primer pocena guma te ne bo mazdin servis peljal k vulkanizerju ampak na mazda servis. Cene ves da so mocno razlicne

 

Amzs je med drugim (koncno) dal aplikacijo kjer tocno vidis kaj ti pripada in koliko ti se preostaja sredstev.

Takole direktno iz avta urejam...

Moj primer: Lani v nedeljo avgusta v Italiji sem s pomocjo amzsja prisel domov isti dan (noc), z mazdinim bi moral prespati in cakati na pon zjutraj uradni servis (slivkin primer)

 

Tako pa sem rekel pelji me tja in tha pa smo vse zrihtali.

 

Vprasati se je treba kje in koliko se vozis. Po moje glavni kriterij izbire

In pa to - Amzs krije vsa vozila na ime clana. Meni to pomeni 3 avte in motor na eno clanarino. Mazdin je vezan na ?asijo

post-2637-0-69555800-1485257293_thumb.jpg

post-2637-0-45397200-1485257310_thumb.jpg

post-2637-0-65025100-1485257326_thumb.jpg

post-2637-0-90114900-1485257345_thumb.jpg

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nadaljevanje:

 

Ko sem ugotovil, da tudi danes ne bo ni? z na?o petko, sem podrozal naokoli in na?el prikolico za vleko vozil. Od?el sem v Koper, nalo?il avto in ga odvlekel v Ljubljano v BTC (A-Cosmos). Tam je trajalo dve uri in 45 minut, da smo petko zlo?ili dol, da so analizirali avto, postavili diagnozo, napako odpravili, da smo nalo?ili avto na prikolico in da sem pla?al ra?un. Dalj ?asa sem ga vlekel od Kopra do Ljubljane, kot so ga pa v Ljubljani imeli v delavnici...

 

Toliko o Koprskih strokovnjakih. Od petka do torka niso niti odkrili, kaj je sploh napaka. V Ljubljani pa niti tri ure za popolno popravilo z raztovarjanjem in natovarjanjem vred...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

In kaj je bilo narobe? Je bila kriva nafta ali kaj drugega?

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vse je pla?ano, tako ali druga?e.

 

Kak?ne izku?nje z Triglav (ali kako drugo zavarovalni?ko) asistenco?

 

PS: Alhamra te je lani 2x na cesti pustila?

 

 

Ce se prav spomnim so mu enkrat v ITA prerezali gume na Alhambri pa je ostal na cesti ... enrkat pa je "Barketa" spustila duso (na prvi voznji do Rovinja :) ) ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vse je pla?ano, tako ali druga?e.

 

Kak?ne izku?nje z Triglav (ali kako drugo zavarovalni?ko) asistenco?

 

PS: Alhamra te je lani 2x na cesti pustila?

Sam imam izkusnjo z triglav asistenco. Xsari se je pregreval motor, poklical iz crnuc in brez komplikacij peljali k jerovsku v grosuplje. Tudi sicer slisim pozitivne kritike za njih.

 

Sicer imam sedaj amzs plus clanstvo. Ker si lastim 2vozili in me pride ceneje, kot da bi za vsakega posebej rihtat asistenco pri zavarovanju.

 

Plus to, da imajo nonstop neke akcije (npr 6eur cenejso vinjeto?), imajo pogoste poslovalnice, konec koncev dobis se njihovo revijo vsak mesec?. Priporocam.

 

Pa ?e to. Xsara je od novega pri meni, v casu garancije t.j.2leti, je bila vkljucena asistenca na cesti po EU. In zato nisem imel sklenjene nikakrsne dodatne asistence. Ko sem cez dolgo casa sel malo brat drobni tisk, sem videl, da ta njihova asistenca ne vkljucuje resevanja vozila iz avtocest in hitrih cest. Nebi verjel, ce nebi videl na lastne o?i...

 

Skratka, dobro preberi drobni tisk

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jap kot je napisal jest italjanska guma in motor v barki

zabit filter nafte, zabit filter v rezervoarju.

Po moje so kar imv menjal. Me zanima kolk je dal na uradnem

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ve?, Jures, dizela?i so blazno dragi, sploh na uradnem poobla??enem servisu...

 

post-5658-0-41598200-1485331365_thumb.jpg

 

Jaz ?e vedno trdim, da so Mazdini turbo dizli nekaj bolj?ega, kar si ?lovek lahko omisli. V sedmih letih lastni?tva Mazd je to drugi?, da je Mazda obstala. In obakrat je bilo pozimi. In, kot sem ?e napisal, ne bom rekel, da je Petrolova nafta gnojnica. In ne bom rekel, da Petrolova nafta ni gnojnica. Ampak obakrat so te?ave nastale po tistem, ko sem pozimi to?il na Petrolu v Solkanu...

 

Ja, pa tole o dizlih: seveda ob dejstvu, da se jih uporablja za to, za kar se dizela?e uporablja. Za sneg kidat niso vile. In za seno pospravljat ni lopata... Je jasno, kaj ?elim povedati?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ve?, Jures, dizela?i so blazno dragi, sploh na uradnem poobla??enem servisu...

 

attachicon.gifScan.jpg

 

Jaz ?e vedno trdim, da so Mazdini turbo dizli nekaj bolj?ega, kar si ?lovek lahko omisli. V sedmih letih lastni?tva Mazd je to drugi?, da je Mazda obstala. In obakrat je bilo pozimi. In, kot sem ?e napisal, ne bom rekel, da je Petrolova nafta gnojnica. In ne bom rekel, da Petrolova nafta ni gnojnica. Ampak obakrat so te?ave nastale po tistem, ko sem pozimi to?il na Petrolu v Solkanu...

 

Ja, pa tole o dizlih: seveda ob dejstvu, da se jih uporablja za to, za kar se dizela?e uporablja. Za sneg kidat niso vile. In za seno pospravljat ni lopata... Je jasno, kaj ?elim povedati?

a ?aki malo, to je delo, IMV je pa velika razlika. Ima? sre?o, vendar malo dvomim da si re?il problem samo s ?i??enjem?

A nisi peljal v Gorico?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vse je pla?ano, tako ali druga?e.

 

Kak?ne izku?nje z Triglav (ali kako drugo zavarovalni?ko) asistenco?

 

PS: Alhamra te je lani 2x na cesti pustila?

 

Jaz sem mel Generali zavarovanje z asistenco na prej?njem pe?oju pa so hitro in brez kompliciranja (dvakrat - 1x so mi probali ukrasti avto, 1x je guznila sklopka) poslali AMZS vleko v roku ene ure, avto zvlekli s podzemne gara?e in ga dostavili na ?eljeni servis. Je pa bilo to v LJ tako da se mi ni bilo treba prerekati okoli kraja dostave.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.