Skoči na vsebino

podlo?ke injektorjev


Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni sem lastnik mazde mpv letnik 2003 z 100kw motorjem po menjavi turbine in ?i??enju cedila v karterju in menjavi imv ventila spet problem poraba olja je velika cca 1 liter na 1000km. Sumim podlo?ke pod injektorji ker niso bile ?e nikoli zamenjane pa malo bolj kadi klenkanja ni motor lepo lavfa rad v?iga in dobro vle?e. Me pa zanima kdo bi mi te podlo?ke zamenjal za realno ceno ker sam se tega ne upam in ne znam pa ?eprav sem vse na tem avtu popravil sam. Hvala za nasvete. lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdravljeni sem lastnik mazde mpv letnik 2003 z 100kw motorjem po menjavi turbine in ?i??enju cedila v karterju in menjavi imv ventila spet problem poraba olja je velika cca 1 liter na 1000km. Sumim podlo?ke pod injektorji ker niso bile ?e nikoli zamenjane pa malo bolj kadi klenkanja ni motor lepo lavfa rad v?iga in dobro vle?e. Me pa zanima kdo bi mi te podlo?ke zamenjal za realno ceno ker sam se tega ne upam in ne znam pa ?eprav sem vse na tem avtu popravil sam. Hvala za nasvete. lp

 

Pozdravljen,

 

jaz sem podlo?ke pred dvema tednoma menjal na na?i Mazdi 6 prav tako 100kW. Pri meni se je v olju, na ?ipki ali na ?epu vonjala nafta, ki se je ?e me?ala z oljem, to je pomojem ?e eden pokazateljev, da je menjava podlo?k zelo nujna + kajenje baje da je lahko tudi posledica "po?rtih" podlo?k ja.

 

Pri meni se je potem malo zadeva zalomila, in sicer na ?etrtem cilindru smo naleteli na problem ker ?oba ni ?la ven, ker se je zapekla, posledica pu??anja podlo?ke, ostale tri so ?le ven brez problemov in sile. Ker smo morali ?obo na silo izvle?i je ?la v ve?na lovi??a, tako da sem moral nabaviti novo ?obo.

 

Sama menjava podlo?k ni zahtevna, vendar problem nastane ?e se ti kaj zalomi tako kot se je meni. Jaz upam da ti bo ?lo vse kot po maslu. ?e bo? pa rabu kak?no ?obo, me pa lahko kontaktira?, jih ima kolega tovarni?ko obnovljene na zalogi. Ampak upajmo da ne bo treba. Baje pa da je dobro ?e se ?e ?obe ven vle?ejo, da se jih da pregledat oz. ??istit, kar pa zopet terja svoje ?????.

 

Menjava + podlo?ke (18?) ne sme biti pomoje ve? kot 40? vse skupaj, ?e gre vse kot po maslu.

 

Veliko sre?e.

 

LP Bo?tjan

Mazda 6 CD 136
Audi A8 3.0TDI Quattro

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

v kratkem bom tud jaz dal menjat te podlo?ke in bom pol prilepil kak?ne slikce, kako to vse skupaj zgleda in poteka :)

 

zadeva sploh ni tako komplicirana samo problem je ?e katera od ?ob no?e ven druga? pa ?e si natan?en in ima? orodje to lahko zamenja? sam.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kako orodje to misli?? mora? met kako specialno orodje? al kar normalno orodje, ki se najde v malo bolj zale?eni delavnici :) ...jaz tako ali tako ve? ali manj sam popravljam dolo?ene stvari na avtu...mogo?e ?e je kaj kompleksnega se pa odlo?im za prijatelja,ki je mehanik in mi pol pomaga :)

Mazda 6 CD136 TE

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kako orodje to misli?? mora? met kako specialno orodje? al kar normalno orodje, ki se najde v malo bolj zale?eni delavnici :) ...jaz tako ali tako ve? ali manj sam popravljam dolo?ene stvari na avtu...mogo?e ?e je kaj kompleksnega se pa odlo?im za prijatelja,ki je mehanik in mi pol pomaga :)

 

Ne rabi? specialnega orodja.

Mazda 6 CD 136
Audi A8 3.0TDI Quattro

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

in pri?el je ?as da sem jaz tud menjal te bakrene podlo?ke na injektorjih (Mazda 6 diesel, 100KW (136PS), letnik 2003, prevo?enih 168 000 km). Vedno servisiran na mazdinem servisu pred mojim nakupom!

Ker ve?inoma stvari popravljam kar sam, sem se odlo?il te podlo?ke menjat kar sam doma, ker sem se pogovarjal z mehanikom in mi je rekel, da ni to nevem kak zahtevno delo, le precizen in pazljiv mora? bit.

Tako sem se v?eraj odlo?il da to menjam!

Je pa res da mora? bit pazljiv, saj en injektor stane kar nekaj denarja in se s tem ni za igrat!

Prav tako moramo pazit da nam kak?na malenkost ne pade med ventile!

Tako da ?e boste kaj poizku?ali podobnega doma, delate na lastno odgovornost in ne odgovarjam za posledice :P

 

spodaj bom opisal postopek:

1. odstranimo za??itni pokrov (plastiko) motorja . (uporabimo nastavek velikosti 10 - gedoro)

Objavljena slika

 

2. odstranimo vse "?laufeke" in elektroniko z injektorjev, ki so na glavi motorja!

Objavljena slika

 

3. odvijemo ?raufe s katerimi je glava pritrjena (na sliki so ozna?ena mesta).

Odvit moramo tud za??itno plastiko, za katerim se nahaja zobat jermen, da la?je dobimo ven glavo na levi strani. Na plastiki odvijemo samo dva ?raufa!

Objavljena slika

 

4.Tako izgleda ko vzamemo dol pokrov ventilov

Objavljena slika

 

5. odvijemo tisto "re?" :P , ki ti??i dva injektor notri v motor in prav tako lahko odvijemo obe cevki, po katerih s commonraila prihaja diesel na injektor. Prav tako vzamemo ven obro?ke (gumijaste) z zunanje strani injektora, kjer pride gor cevka s commonraila, saj druga?e ne moremo vzet ven injektora (ozna?eno na sliki, glej prvi injektor), pomagamo si z majhnim izvija?em .

Objavljena slika

 

6. injektor vzamemo ven tako, da ga najprej malo zrahljamo z obra?anjem levo-desno, nato ga pa potegnemo pazljivo ven iz bloka motorja! in tako zgleda, ko dobimo ven prvi injektor!

Objavljena slika

 

7. tako izgleda injektor, na katerem je stara podlo?ka in skoraj ni opazna. podlo?ko zamenjamo in vstavimo injektor pazljivo nazaj na mesto. Prav tako storimo z drugim (sosednjim) injektorom, ga vstavimo in lahko pritrdimo nazaj tisto re?, ki ti??i injektor v blok motorja! Nato postopek ponovimo pri 3. in 4. injektorju.

Objavljena slika

 

8. Ko smo vse zamenjali ?e pritrdimo nazaj cevke ,ki grejo s common raili in tiste gumijaste "obro?ke".

 

 

Pazimo, pri zategovanju vseh delov da kaj slu?ajno ne pretegnemo ali spoteremo!!! Zategujemo z ob?utom, saj s kak?no gedoro hitro pretegnemo kak vijak!

 

Na pokrov glave ventilov, vstavimo nazaj novo tesnilo ali ?e je ?e uporabno staro tesnilo, ga nama?emo z motornim oljem in pazljivo namestimo nazaj! Prav tako pri zategovanju pazimo da kaj ne pretegnemo.

 

?e primerjava stare in nove podlo?ke:

Objavljena slika

 

moram povedat da se motor dosti bolj?e odziva, in upam da nebo ve? potro?nje motornega olja!

 

Za 3000km me ?e ?aka menjava motornega olja in potem bom tudi s?istil karter in cedilo! Prav tako bom tudi tisto komentiral s slikami :)

Mazda 6 CD136 TE

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dobr si se tole lotu in naredu. :rispekt:

 

 

 

Hvala bogu da nimam navornika, ups dizla. :blush:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

bravo mojster mislim da si eden prvih foruma?ev ki se je tega upal. a mogo?e avto kaj bolj gre in lep?e lavfa?

 

Jaz sem to zamenjal pred dvema letoma in nisem opazil nobene razlike v vo?nji (mo?,kajenje) edino porabe olja ni ve? spljoh. :P

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hvala... Res pa sem bil vesel ko sem vse sestavil in obrnil kjuc,da je avto vzgal in zapel "zoom-zoom" ;) ... Drugace se mi pa zdi da avto kar bolj vlece,mogoce je to sam v glavi :) ... Pa sem vsaj prisparal nekaj denarja in se nau?il nekaj novega... Moram pa povedat da me je blo kar malo "strah" ko sem zacel ?raufat,vendar sem si na koncu oddahnil :) ...

 

Sedaj ?e o?istim karter in cedilo in pol je to to...Seveda bom tudi tisto opisal ;):)

Mazda 6 CD136 TE

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hvala... Res pa sem bil vesel ko sem vse sestavil in obrnil kjuc,da je avto vzgal in zapel "zoom-zoom" ;) ... Drugace se mi pa zdi da avto kar bolj vlece,mogoce je to sam v glavi :) ... Pa sem vsaj prisparal nekaj denarja in se nau?il nekaj novega... Moram pa povedat da me je blo kar malo "strah" ko sem zacel ?raufat,vendar sem si na koncu oddahnil :) ...

 

Sedaj ?e o?istim karter in cedilo in pol je to to...Seveda bom tudi tisto opisal ;):)

 

?e ni? drugega si pri?paral kak?no "presene?enje" v stilu zaribane ma?ine. ;)

Mislim,da ne vle?e bolj?e je pa verjetnofiling,da si zrihtal stvar bolj?i. ;)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni ga pokuri ?voh liter na 20000 km, pa me zanima ali je ?e potreba po menjavi podlo?k ?

 

"?voh liter" je pribl.od max na min na pal?ki.Bolj to?n-ko ti ga skuri 1,2 litra si na min in takrat je ?e kriza. :whatever:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

evo 3 ?obe ?le ven brez problema 1 pa nikakor ne po dolgem ?asu matranja popustila podlo?ke vse 4 nove sedaj pa tista ?oba ki se je upirala ne dela. Zmaga :bravo: pa bodo spet ?li evr?ki za avto namesto da bi otrokom nedeljski izlet privo??il. Druga? pa kupim ?obo za 100kw motor let. 03

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Kaj pravite na tole? https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=19412621&display=Mazda Mazda3
    • Pozdravljen Evo bom uredil.   Sem tretji lastnik. Prvi lastnik je bil učitelj klavirja, drugi lastnik ga je vozil na relaciji Kamnik-Ljubljana, Jaz sem pa tretji lastnik.   JMZGL691601505391 Številka šasije kjer se lahko preveri elektronska knjiga. Pri 165000 km je bil servis narejen pri mojstru iz horjula (šraufa mazde na pooblaščencu), Vsi prejšni servisi pa so bili narejeni na uradnem servisu (Račune in izpise priložim zraven)    Dodatno so bile menjane podložke na injektorjih, menjana veriga, ter pregledan je celoten motor.   Speskan je bil sesalni kolektor in pikjena je bila loputa na turbini. Narejen je tudi egr off Načeloma na motorju bi moral biti mir    
    • Nobena kava te ne zbudi tako hitro kot tista, ki se ti polije po tipkovnici!   Ne sprašujte, kako vem...
    • Kaj pa je zdaj to?   Mislim, da se jim je dokončno skisalo in da res ne vedo, kaj delajo. Sploh me je pa zmotil zadnji stavek: Zakon je začel veljati v začetku avgusta lani. A sestavljajo ga pa šele zdaj...   A ljudje "tam zgoraj" še vedno ne razumejo, kaj jim energetiki tumbamo že leta. Eno je postavit sončno elektrarno. Nekaj čisto drugega je pa njeno sobivanje z ostalimi viri električne energije. Ko se zapelje oblak čez Sonce in je taka elektrarna naenkrat v senci, mora biti takoj na razpolago drugi vir, drugače bo omrežje "počepnilo". In če že moraš nekje imeti rezervo, potem raje denar takoj investiraj v tak vir, ki bo stabilen in ekološko sprejemljiv...    
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.