Skoči na vsebino

ROPOT PRI SKLOPU JERMENOV MAZDA CD136


Priporočeno sporočilo

Prosim za pomo? !!

Imam ponovn problem z mojo mazdo 6 d . Vpredelu mikrojermena in zobatega jermena se si?i zvok, kot da melje le?aj v eni od rolc .. MENJAL SEM OBE ROLCI MIKROJERMENA MIKROJERMEN IN NI? BOLJ?E ,POTEM JERMEN ZOBATI Z LE?AJEMA IN NATEZALCEM , isto ni? bolje .. Zaj pravi mehanik da ostane ?e samo spodnja jermenica vlka ki pride iz motorne gredi .. CENA JE ubit ... in ne upam raskirat , da ne bo isto . zvok pa je res zelo mote? posebaj v prostem teku ... JE MEL ?E KDO PODOBN PROBLEM ? LEPO PROSIM ZA NASVETE IN POMO? !!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ta tvoj mehanik je ?alabajzar.

Tu ima? posebej temo - verjetno jermenica alternatorja, imam ?e eno novo ?e potrebuje?,

razen ?e so 'rolce' ki jih omenja? jermenice in si ?e menjal.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

se bom kar pridru?il temi

 

meni tudi rahlo ropota ko ?e avto ni segret, ko pa se segreje pa utihne... ne vem kaj bi to blo... sem ?e odprl plastiko na jermenu in po?prical z wd-jem in je utihnilo, ampak ?ez par dni pa je bilo spet sli?at?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

se bom kar pridru?il temi

 

meni tudi rahlo ropota ko ?e avto ni segret, ko pa se segreje pa utihne... ne vem kaj bi to blo... sem ?e odprl plastiko na jermenu in po?prical z wd-jem in je utihnilo, ampak ?ez par dni pa je bilo spet sli?at?

 

:jupiii::jupiii::jupiii::jupiii:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridru?ujem se mnenju juresa in ajvarja. :jupiii:

 

Rolca ni ?e nobena nikol crkna in ste dobre menjal. Zobati jermen ti pa samo lepo utrga in n? ne ?kriplje prej. :jupiii:

 

Ropota ti jermenica (elektro magnetna sklopka) alternatorja oziroma jermenica kompresorja klime. Klimo

izlo?i? tako da ?e jo ugasne? pa? neha ?kripat. :jupiii:

 

?e je ne bo? hitro menjal bo jermenica zaribala in ti bo potrgal mikro jemen! :jupiii:

Power user

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ROLCE SO VSE MENJANE , JE PA ZANIMIVO , KO JE MRZEL NE ROPOTA , KO SE SEGREJE - MO?NO ROPOTA ....ALTENATOR IN KLIMA KOMPRESOR PREVERJENO VSE OK .. JE PA ?E ENA STVAR TISTA ROLCA,KO JE NA NATEZALCU MIKRO JERMENA JO TRESE ( JE TO NORMALNO ? ) ZATO PRAVI MEHANIK , DA JE SPODNJA JERMENICA IZ MOTORNE GREDI VULKANIZIRANA V GUMO - DOBLA JE KAO LUFT IN OPLETA ZATO TA ZVOK POSEBAJ KO SE SEGREJE .. POSREDUJEM NJEGOVO MNENJE .. ??

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ROLCE SO VSE MENJANE , JE PA ZANIMIVO , KO JE MRZEL NE ROPOTA , KO SE SEGREJE - MO?NO ROPOTA ....ALTENATOR IN KLIMA KOMPRESOR PREVERJENO VSE OK .. JE PA ?E ENA STVAR TISTA ROLCA,KO JE NA NATEZALCU MIKRO JERMENA JO TRESE ( JE TO NORMALNO ? ) ZATO PRAVI MEHANIK , DA JE SPODNJA JERMENICA IZ MOTORNE GREDI VULKANIZIRANA V GUMO - DOBLA JE KAO LUFT IN OPLETA ZATO TA ZVOK POSEBAJ KO SE SEGREJE .. POSREDUJEM NJEGOVO MNENJE .. ??

 

Te?ko se bere.

Branje bi olaj?al z 1X klikom na "CapsLock".

 

Hvala.

 

Lahko pa da? dol mikro jermen in zalaufa? motor in poslu?a? kaj ropota, pa pazi da ti ne kuhne.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mehanik je ?e delo vse mo?no .. in ne more ugotovit .. Rejc Jermenice nima .. Vseeno HVALA za pomo?..

 

Zamenjat mehanika mogo?e ? :ne vem:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Te?ko se bere.

Branje bi olaj?al z 1X klikom na "CapsLock".

 

Hvala.

 

Lahko pa da? dol mikro jermen in zalaufa? motor in poslu?a? kaj ropota, pa pazi da ti ne kuhne.

 

Kako pa samo jermenico preveri?? Oz kaj na njej te crkne?

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kako pa samo jermenico preveri?? Oz kaj na njej te crkne?

 

Alternator ima jermenico s "sklopko", pricip bicikla.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Alternator ima jermenico s "sklopko", pricip bicikla.

 

ja ?e razumem,

 

pri meni je pa ?la vodna pumpa kot ta

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...
  • 8 mesecev kasneje...
  • 2 leti kasneje...

v tistem pogovoru s slivko....res ne vem tipa, sem ga pa? nesel v ?tacuno in so ga imel, ker ge za standardnega

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Tudi 1.7 je dražje kot je pri nas. Kolko šimfate Ptiča, imamo zelo ugodno gorivo.   Ne tankam na avtocestah, ne v Italiji, ne v Sloveniji. Sem v Srbiji, ker so cene ble iste.   Jaz v Italiji vedno iščem self service ročke. Ne bi dal 10-20c več, da mi stric tanka.   To te pač izkušnje naučijo, pred tem sploh nisem vedel, da ti še kje kdo tanka, ampak izgleda so italjančki pripravljeni plačat, da si rok ne umažejo.
    • Saj pravim, da se da tudi dokaj poceni tankat. Nazadnje sem tankal konec aprila po 1,7€/liter v okolici Milana. Sem naletel na eno malo Shell črpalko, sicer si moraš sam tankat, a vseeno. Pa še poraba mi je do Kopra padla. Ne vem, mogoče je pa shell gorivo kaj boljše?  Drugače pa ja, na avtocestah je okoli 2€ ali tudi več. Zato sam nikoli ne tankam na, avtocestah. Ja, se ustavimo na odličnih rogljičkih in še boljšem kapučinu. 
    • In za po vrhu-ponudba,katero nihče ne potrebuje🤣🤣...Mazda pa ima prodajne rezultate,ki so rekordni v njeni zgodovini😃...kdo bi si mislil😄     
    • A niso to vsako leto za hrvate pravli, ker zaporedoma podražujejo in še kr je vse polno.   Tak bo tu. Al bo prišel kdo, ki bo pripravljen plačati visoko ceno ali pq bojo spuatli in bo polno.     Drugače pa tvoje cene o italjanskem bencinu me skozi fascinirajo.   Center Bologne: Center Firenz: To so živi podatki od uporabnikov za RON95. Rad hodim v Italijo, samo takih cen, kot pri nas, ni bilo tam nikoli. Vedno so med najdražjimi v Evropi.
    • Dobro jutro, nov je dan... ☀️😉
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.