Skoči na vsebino

Razkurnik oz. Razpiiiizdnik


Z M A J

Priporočeno sporočilo

Ok o?itno mi je zadnje ?ase tale tema pisana na ko?o :hudicek:

 

Do zdej sm uporablala adaptirano mleko DM-ove blagovne znamke, ker je ?e 1x cenej od Aptamila, pa ?e ta je za ene 10-20% cenej od drugih proizvajalcev. Za?el smo sicer z aptamilom, ampak sem za foro probala DM-ovga da vidm kako ga prena?ata in sta ga celo bol? od aptamila zato smo ostal na tej firmi.

Prot konc novembra sem dobila informacije, da DM-ovga mleka ka?en mesec ne bo, ker nimajo ene sestavine in zato proizvodnja stoji in smo pokupl polovico njihove obstoje?e zaloge. Fora je pa zdj v tem, da mleka ?e vedno ni in ga ne bo do aprila.

 

Nakar zvem, da Merit Internacional doo daje katrice za 20% popust na vse Milupa izdelke v baby centru in ?e eni spletni lekarni. Ok po?lem pristopno izjavo in kopije rojstnih listov, dobim expresno hitro kartico, nakar v baby centru izvem, da popust ne velja za za?etna adaptirana mleka, ampak ?ele za nadaljevalna in na vse ostale instant pizdarije ki jih majo v ponudbi.

Dons kli?em to spletno lekarno in mi ful prjazen gospod obrazlo?i isto s tem da mi je pojasnu zakaj je tko.

 

WHO je dala komando, da popust ne velja za za?etna adaptirana mleka, ker ho?jo na ta na?in spodbujat dojenje. Zanimivo. Zelo zanimivo, glede na to, da ne poznam nobene k bi sproducirala dost mleka za dva al pa celo tri otroke. Oz. poznam eno, ampak sta se otroka drla non stop, ker je ugotovila, da dejansko doji samo vodo.

 

A mi zna zdej kdo razlo?it kje je logika???? To kartico itak lahko dobi? samo v primeru dvoj?kov, troj?kov etc. Kar pomen, da lahko oni spodbujajo kar ho?jo, pa ti MORA? dodajat adaptirano mleko. Zakaj hudi?a sploh ponujajo te popuste, ?e dejansko ne obstajajo????

In ?e ?e tko spodbujajo zdrav na?in ?ivljenja, zakaj ne prepovejo popusta na te instant pizdarije in spodbujajo mame k temu, da dajejo otrokom sve?e pripravljeno hrano???

 

Kaj pa jo?k ? :zvizga:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Iz dneva v dan opa?am, da je med Janezi (beri SLO vozniki) ?edalje ve? Ritopikov (beri buzerantov), se ti nalima zadaj na odbija? in te sku?a priganjat, a prehitet pa nima .... (glavnih Velikono?nih dobrot, da ne bom preve? direkten). Mene tak homo vsekakor ne bo napotil v prekr?ek, v stilu da bova na koncu oba peljala 80 namesto 50 (v izogib nadaljnjim to?kam, peljem slabih 60 na tempomatu ponavadi), pa? ?e je zainteresiran; levi smernik in gaaaas kolikor mu dopu??a njegov konji?ek, pa tudi denarnica. :ninja:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Iz dneva v dan opa?am, da je med Janezi (beri SLO vozniki) ?edalje ve? Ritopikov (beri buzerantov), se ti nalima zadaj na odbija? in te sku?a priganjat, a prehitet pa nima .... (glavnih Velikono?nih dobrot, da ne bom preve? direkten). Mene tak homo vsekakor ne bo napotil v prekr?ek, v stilu da bova na koncu oba peljala 80 namesto 50 (v izogib nadaljnjim to?kam, peljem slabih 60 na tempomatu ponavadi), pa? ?e je zainteresiran; levi smernik in gaaaas kolikor mu dopu??a njegov konji?ek, pa tudi denarnica. :ninja:

 

...pa da ?e blenda#!$%&... , no ?e je pa soteska blizu :hudicek:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Zoran, to se mi niti slu?ajno ne dogaja samo po Sutjeski in Kamnku, ampak marsikje, folk totalno nevroti?en, pa s tem da nikakor nisem me?ka? na cesti, a hkrati pa tudi ne mislim dodatnih KT nabirat na ra?un neu?akanca zadaj. :vskalo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Osebno se takemu samo umaknem ali pa naka?em, da naj gre mimo. Vem, da se vsaki? to ne da takoj narest ampak vseeno je bistveno manj stresno kot pa da ima? enga za ritjo, da skoraj zgleda, kot, da ti sedi na zadnjih zicih tolk je blizu.

 

LojZi bi sicer rekel, da se mora? postaviti v obrambni polo?aj in ga po doma?e povedano jebat nazaj ampak to delajo samo "varni" vozniki... divjaki pa se izogibamo, da taka situacija sploh nastane pa ne s kr?itvami ampak z upo?tevanjem zakona in cestnega bontona, da hitrej?emu omogo?i?, da gre mimo.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jst ga ne jebem 5% se ne umaknem...ga ne gledam...ko mi zacne blendat,mu frcnem cigret v sipo...seveda v upanju da ga zadanem :) malo ga pospricam in pici miki! hahah

 

Hehe, LojZi tud tko prav, da je pravilno. :hudicek:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Js pa ?e zni?am hitrost, prilagodim hitrost njegovi varnostni razdalji, pa naj se jebe,?e mu pa ?e ni jasn, pa ?e zni?am brzino, ko mu je pa jano pa zginem ko kafra in mam mir. :hudicek:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mater jim zavarovalni?ko vsake 3 tedne ali pa vasj vask mesec bi me nekdo obiskoval v zvezi z "novostmi" pri mojih policah ?ivljenskega zavarovanja, ko pa vpra?am od kdaj so "spremembe" pa VSI pravijo da ne vejo, ja u pi?kumater a js mam pa skoz cajt doma ?akat kdaj se bo kdo od kje prikazal in za nagrado mi pol ?e vsako stvar 3-5 povejo.

Zadnjega sem pospremil do vrat in mu lepo povedal da, ..... :angry2:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mater jim zavarovalni?ko vsake 3 tedne ali pa vasj vask mesec bi me nekdo obiskoval v zvezi z "novostmi" pri mojih policah ?ivljenskega zavarovanja, ko pa vpra?am od kdaj so "spremembe" pa VSI pravijo da ne vejo, ja u pi?kumater a js mam pa skoz cajt doma ?akat kdaj se bo kdo od kje prikazal in za nagrado mi pol ?e vsako stvar 3-5 povejo.

Zadnjega sem pospremil do vrat in mu lepo povedal da, ..... :angry2:

 

Ja pistajajo res nadle?ni tej zavarovalni agenti, potem te pokli?ejo ?e iz topshopa un dormeo in si lahko cel dan na telefonu :D

www.gistel.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja pistajajo res nadle?ni tej zavarovalni agenti, potem te pokli?ejo ?e iz topshopa un dormeo in si lahko cel dan na telefonu :D

 

Ah ni panike, jaz sem mu sam zrecitiral kolk je zani? Dormeo (iz lastnih izku?enj) pol so pa hitr zlo kratki pa se speljejo s telefona.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ah ni panike, jaz sem mu sam zrecitiral kolk je zani? Dormeo (iz lastnih izku?enj) pol so pa hitr zlo kratki pa se speljejo s telefona.

 

Men je petarda. :ne vem:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e proba? res pravo kvaliteto (recimo Slovenska postelja ima zanimive zadeve) potem ?ele vidi? kolk ubog je Dormeo. Je pa Dormeo cenovno zelo ugoden proti kvalitetnim le?i??em ampak to je ve? ali manj vse.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Men se je en upognu, pa so ga pred trmi leti zamenjal sam mam ob?utek da bo tud tale du?o spustu

 

Men tud, pa imam najtr?o razli?ico... ma skratka sej ne more bit tole ok, ?e ga dobi? zvitega v rolo. Prava vzmetnica mora imeti kr nekaj razli?nih plasti.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.