Skoči na vsebino

Razkurnik oz. Razpiiiizdnik


Z M A J

Priporočeno sporočilo

Pa rocice za vklop zmigavcev nimajo v serijski opremi :P

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Slivka, a ti ?e ne ve? da ma tale znak

 

Objavljena slika

 

avtomati?no prednost pred vsemi, se pravi nad desnim pravilom, znaki, semaforji in policaji? Da ne re?em da lahko z njim tut parkira? kjer ho?e? ;)

 

ej tile so ?e huj?i :P

 

Objavljena slika

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Slivka, a ti ?e ne ve? da ma tale znak

 

Objavljena slika

 

avtomati?no prednost pred vsemi, se pravi nad desnim pravilom, znaki, semaforji in policaji? Da ne re?em da lahko z njim tut parkira? kjer ho?e? ;)

 

Ne, tega me pa v avto?oli niso nau?ili. Edino, ?e je to ?ele kasneje pri?lo v veljavo, pa da nisem nikjer zasledil, pa pa? nisem vedel... :ne vem:

 

Si bom pa nabavil drug znak, da kak?nemu takemu dopovem kak?no re?... Saj ni treba, da je znak, dovolj je samo kol od znaka... :zvizga:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prej najdejo Hildo kot pa jaz Bossa! Pa je tiralica nanj razpisana dlje kot na Hildo!

 

?e se ga nih?e ne upa lotit, mi povejte, kje je, pa grem sam ponj!

 

Za tole mi bo pla?al! Po?teno pla?al!

post-5658-1369412964_thumb.jpgpost-5658-1369412975_thumb.jpg

post-5658-1369412986_thumb.jpg

Da se na jagode da nekaj smetane, sem ?e sli?al. Tudi jedel.

Da se na jagode da nekaj sladoleda, sem ?e sli?al. Tudi jedel.

 

Ampak da se na jagode da malo snega, pa ?e nisem sli?al...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ups, gre?ka v sistemu ... Slivka, aprila sem ti ga obljubu za konec meseca pa nisem dopisal katerega - my bad, bom drugi? bolj pazljiv.

 

No ja vsaj za lopato zakurblat ga pa le ni bilo.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ponavadi se tule hudujemo nad drugimi. :D

 

No skoraj vedno naredim eno in isto neumnost, da samo po neko malenkost sko?im v ?tacuno in ne rabim niti vre?ke, ?e manj vozi?ek. Pa se jasno vedno zaj........ Kot ka?e me ne izu?i, tudi ko med cirku?kimi akrobacijami (kako 15 stvari v rokah dostavit do avta), pa mi kak?en jogurt po tleh poleti in je fertig z njim. :lol:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zutri lepo spim nakar me iz poslte dobesedno vr?e nadle?no piskanje iz moji zvo?nikv (5.1)... seveda prva stvar, dam volume na 0... ne pomaga.. Zgleda je ?lo use k vragu k leva stran piska ko hudi?, desna pa lih tok da se neda normaln poslu?at. Aja pa woofer tut brni :angry::angry:

panoramska.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zutri lepo spim nakar me iz poslte dobesedno vr?e nadle?no piskanje iz moji zvo?nikv (5.1)... seveda prva stvar, dam volume na 0... ne pomaga.. Zgleda je ?lo use k vragu k leva stran piska ko hudi?, desna pa lih tok da se neda normaln poslu?at. Aja pa woofer tut brni :angry::angry:

 

sej ve?, ?ez okn, pa je problem re?en za ve?no :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Trga se mi ze od tega filca pa bal pa filinga k d sm v zaporu pa mraza oz. poleti vrocine pa sodelavcev ... :angry2:

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

joj ko so ti penzijonisti ?udni na cesti :vskalo::vskalo::vskalo: : Kr izsiljujejo napolno, tko da te skor zbijejo pol pa da se nebi pred tabo voze?emu vozilu v " rit" zaletu, ker valda bi bil itak jest kriv ( prekratka varnostna razdalja, prehitra vo?nja,... itd ) sm mogu s ceste zavit in sm ?e za povrhu skor u drevo zaletu. hvala da sre?a obstaja.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

joj ko so ti penzijonisti ?udni na cesti :vskalo::vskalo::vskalo: : Kr izsiljujejo napolno, tko da te skor zbijejo pol pa da se nebi pred tabo voze?emu vozilu v " rit" zaletu, ker valda bi bil itak jest kriv ( prekratka varnostna razdalja, prehitra vo?nja,... itd ) sm mogu s ceste zavit in sm ?e za povrhu skor u drevo zaletu. hvala da sre?a obstaja.

 

takih idiotov je na?alost ?edalje ve? -_-

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes v Ljubljani sre?al sintalovega "mojstra varne vo?nje" ki je vozil ve? kot za dva (po hitrosti) in se spra?eval, kje so jankovićevi raubarji s svojimi radarji da bi vsaj v?asih ?trafali nekoga, ki izvaja nasilje na cesti.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Ne vem kako vi gledate na tole, ampak ko sem dans vidu ta dogodek, me je pa taka jeza zgrabla, da bi lahko isti moment ?tartal novo vstajo SLO naroda in ta bi morala obrodit neke sadove, ker tole je pa ?iva katastrofa kar se dogaja;

 

http://www.24ur.com/pred-ocmi-bohinjcev-po...jen-vikend.html

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne vem kako vi gledate na tole, ampak ko sem dans vidu ta dogodek, me je pa taka jeza zgrabla, da bi lahko isti moment ?tartal novo vstajo SLO naroda in ta bi morala obrodit neke sadove, ker tole je pa ?iva katastrofa kar se dogaja;

 

http://www.24ur.com/pred-ocmi-bohinjcev-po...jen-vikend.html

 

Samo enga pravega bi blo treba najdit da podre kar je za podret kar imajo ?rnega razni jakli?i in oni cepec na morju. kje je tukaj enakost pred zakonom mamo jim mamam.

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hja.. tole je trajalo 40 let, da so podrli tako, da ?e bo ?lo z isto hitrostjo tud pri unih dveh mata ?e ogromno ?asa :hudicek:

 

Sam ne vem zakaj se razburjate... zakon je bil kr?en, objekt je bil ?rna gradnja sredi nacionalnega parka. Ni fora zdele s prstom kazat na vse druge razvpite primere. ?rnih gradenj je v slo ogromno, ker je marsikdo mislil, da lahko izigrava zakon in se posmehuje vsem tistim, ki so dajal te?ke denarje za legalne gradnje.

 

Sej ?e je obstajala mo?nost in je prostorski plan ter zazidljivost zemlji??a to omogo?alo se je dalo marsikaj zmenit sam na tej lokaciji pa? ni mo?na zazidljivost niti pod razno in kaj sledi temu.

 

?e to pusti? se lahko pojavi nov pajac in zraven zgradi ?e en tak vikend in se zgovarja na to, da ?e je zraven ?e en, ki je ?rna gradnja in ga ne bodo ru?ili potem tudi njegovega ne smejo sploh, ker je njegov fri?en un je pa ?rna gradnja ?e desetletja.

 

Ne me narobe razumet, da sem navdu?en nad podiranjem saj bi bil osebno raje za visoke kazni ampak kr naprej se na raznoraznih forumih benti, da ni pravne dr?ave in ravno dosledno izvajanje zakonov je temelj pravne dr?ave pa ?e nam je v?e? ali pa ne.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hja.. tole je trajalo 40 let, da so podrli tako, da ?e bo ?lo z isto hitrostjo tud pri unih dveh mata ?e ogromno ?asa :hudicek:

 

Sam ne vem zakaj se razburjate... zakon je bil kr?en, objekt je bil ?rna gradnja sredi nacionalnega parka.

 

A zakaj se razburjat? Zato, ker ni pravice o enakosti!!!!!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne me narobe razumet, da sem navdu?en nad podiranjem saj bi bil osebno raje za visoke kazni ampak kr naprej se na raznoraznih forumih benti, da ni pravne dr?ave in ravno dosledno izvajanje zakonov je temelj pravne dr?ave pa ?e nam je v?e? ali pa ne.

 

Ravno v tem je te?ava, Boss. Vem, da me bo? spet o?igosal za SDSovca in Jan?evega vernika in ne vem koga ?e vse. Konec koncev, ti kar. A vsi bentijo nad tem, ker se zakoni ne izvajajo dosledno. ?e si bolj levosu?ni oz. rde?eko?ec, potem se izvajanje zakona lahko vsaj odlo?i, ?e se ga sploh izvaja. ?e pa nisi "njihov", si jebena stran in se nad teboj izvajajo zakoni.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej razumem... sam ne mormo se it takole, da re?emo : "tega dejte spustit, ker je manj goljufal kot tisti drugi in dokler unega drugega ne primete je tega malega goljufivca treba pustit pri miru"

 

?e se gremo takole pol pa? nikoli ni konca, ker sigurno obstaja nekdo, ki je bolj "kriv" in vse skupi potem izgleda kot otro?ki vrtec, ko en na drugega ka?emo.

 

Isto kot recimo pri sodstvu - leta in leta niso kej dost pokazali mu?i nad baraboni pa je folk pizdil kako so neu?inkoviti - zdej so pa malo ampak res malo pokazali zobe pa spet ni prav in navadno taisti, ki so prej pizdili nad neu?inkovitostjo zdaj tulijo, da ni pravne za??ite, ker je sodstvo preve? u?inkovito. Pol pa bod pameten. :ne vem:

 

Ravno v tem je te?ava, Boss. Vem, da me bo? spet o?igosal za SDSovca in Jan?evega vernika in ne vem koga ?e vse. Konec koncev, ti kar. A vsi bentijo nad tem, ker se zakoni ne izvajajo dosledno. ?e si bolj levosu?ni oz. rde?eko?ec, potem se izvajanje zakona lahko vsaj odlo?i, ?e se ga sploh izvaja. ?e pa nisi "njihov", si jebena stran in se nad teboj izvajajo zakoni.

 

Sej to?no to vsak re?e, ko jih dobi po pi?ki (pardon izrazu) - pol pa poslu?amo o montiranih procesih, pa politi?nih, pa o nedol?nem malem ?loveku, itd itd. Ja vsak, ki jih dobi pol za?ne jamrat, kako je vse nepravi?no, a da se je pa sam spustil v tak polo?aj mu pa ni jasno. Sej je razumljivo, ker ljudje na polo?aju so navadno z egom do plafona in nekaj najbolj groznega je priznati svojo napako in se vsaj delno pokesati - ne to jim ne pade na pamet, ker udarec po egu in prizemljitev tega je navadno ?e huj?a kazen kot neka dejanska oprejemljiva kazen.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hja.. tole je trajalo 40 let, da so podrli tako, da ?e bo ?lo z isto hitrostjo tud pri unih dveh mata ?e ogromno ?asa :hudicek:

 

Sam ne vem zakaj se razburjate... zakon je bil kr?en, objekt je bil ?rna gradnja sredi nacionalnega parka. Ni fora zdele s prstom kazat na vse druge razvpite primere. ?rnih gradenj je v slo ogromno, ker je marsikdo mislil, da lahko izigrava zakon in se posmehuje vsem tistim, ki so dajal te?ke denarje za legalne gradnje.

 

Sej ?e je obstajala mo?nost in je prostorski plan ter zazidljivost zemlji??a to omogo?alo se je dalo marsikaj zmenit sam na tej lokaciji pa? ni mo?na zazidljivost niti pod razno in kaj sledi temu.

 

?e to pusti? se lahko pojavi nov pajac in zraven zgradi ?e en tak vikend in se zgovarja na to, da ?e je zraven ?e en, ki je ?rna gradnja in ga ne bodo ru?ili potem tudi njegovega ne smejo sploh, ker je njegov fri?en un je pa ?rna gradnja ?e desetletja.

 

Ne me narobe razumet, da sem navdu?en nad podiranjem saj bi bil osebno raje za visoke kazni ampak kr naprej se na raznoraznih forumih benti, da ni pravne dr?ave in ravno dosledno izvajanje zakonov je temelj pravne dr?ave pa ?e nam je v?e? ali pa ne.

 

Gre samo zato da so nekateri nedotakljivi. Samo to me moti.

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.