Skoči na vsebino

Razkurnik oz. Razpiiiizdnik


Z M A J

Priporočeno sporočilo

Po precej dolgem cajtu me je spet zamikal da enega udele?nca v prometu, po?ljem direktno k de?urnemu STOMATOLOGU. :ninja:<_<

 

Pred 1,5 ure na Vranskem, nek u?iv golf II (brez pri?ganih lu?i za povrh), se mi kao umakne na stran, da grem mimo, no in ko sva vzporedno, za?ne spet proti meni lezt, jaz refleksno stran cuknem, direkt v cel sneg, na sre?o mehak. Sko?im ven iz avta, mu signaliziram da ni normalen (v mojem ?argonu; bil sem ?iv?n in razpizden k zmaj). No on odpelje, jaz pa mal zakolnem in grem dalje. Sam ?e tega se mi manjka da dam kupon enmu kretenu (po mo?nosti pijanmu) z Golfom II. Sicer pa folk je vsega zmo?en; par dni nazaj vem da je bilo v Avdi? ?ovu na R1 govora o tem, zakaj ima toliko Rusov kamere montirane v vozilih - enostavno zato, ker ko ?akajo na kri?i??u lahko un pred njim vr?e v vzvratno prestavo in po gasu, a kriv je pa kao un ki je zadaj (prakti?no vedno), no izsiljevanje za ? se potem hitro lahko za?ne, kamerca pa naj bi deloma prepre?evala take svinjarije. :cheers:

 

Peace, pa vozite pametno, ker idiotov je ?e tako zadost po cestah. :notworth:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zakaj ima toliko Rusov kamere montirane v vozilih - enostavno zato, ker ko ?akajo na kri?i??u lahko un pred njim vr?e v vzvratno prestavo in po gasu, a kriv je pa kao un ki je zadaj (prakti?no vedno), no izsiljevanje za ? se potem hitro lahko za?ne, kamerca pa naj bi deloma prepre?evala take svinjarije. :cheers:

 

u na?i dr?avi pa video gradiva nemore? uporabit kot dokaz(ker si ga kao snemu brez njegovga dovoljenja) in bi na konc zarad tega ?e ti fasu kazn <_<

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

par dni nazaj vem da je bilo v Avdi? ?ovu na R1 govora o tem, zakaj ima toliko Rusov kamere montirane v vozilih - enostavno zato, ker ko ?akajo na kri?i??u lahko un pred njim vr?e v vzvratno prestavo in po gasu, a kriv je pa kao un ki je zadaj (prakti?no vedno), no izsiljevanje za ? se potem hitro lahko za?ne, kamerca pa naj bi deloma prepre?evala take svinjarije. :cheers:

 

v rusiji dolo?ene zavarovalnice dajejo dodatne popuste ?e ima zavarovanec v avtu kamerco...zato toliko tega...avdi? nima pojma :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

u na?i dr?avi pa video gradiva nemore? uporabit kot dokaz(ker si ga kao snemu brez njegovga dovoljenja) in bi na konc zarad tega ?e ti fasu kazn <_<

 

 

Po novem naj bi veljalo, da lahko snema? in z posnetkom ugotavlja? svojo nedol?nost. Za ugotavljanje krivde so pa potem drugi. :)

 

Samo to naj kdo preveri, recimo Zmaj naj malo povpra?a ?e to velja :blush:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po novem naj bi veljalo, da lahko snema? in z posnetkom ugotavlja? svojo nedol?nost. Za ugotavljanje krivde so pa potem drugi. :)

 

Samo to naj kdo preveri, recimo Zmaj naj malo povpra?a ?e to velja :blush:

 

mo?no da so kej zakone spreminjal

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Piiiizda, pa sem dobil k.....e atibiotike k sem Sinusitis fasal. Boli ko pes. Najhuj?i glavobol v ?ivljenju! Pa jih nisem jemal od otro?tva. A jebat ga. Teden dni sem trpel pa doma?o lekarno prakticiral ampak se ni dalo tega sranja odpraviti!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po novem naj bi veljalo, da lahko snema? in z posnetkom ugotavlja? svojo nedol?nost. Za ugotavljanje krivde so pa potem drugi. :)

 

Samo to naj kdo preveri, recimo Zmaj naj malo povpra?a ?e to velja :blush:

 

Mislim, da so bolj Jest, Boss ali JureS na teko?em s temi kamercami. :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nisem pravnik ampak za dokazovanje lastne nedol?nosti tako pridobljeni dokazi veljajo. Bistvo je edino to, da jih vedno uporablja? samo in zgolj za dokazovanje lastne nekrivosti (se pravi, da si peljal v zeleno, vozil po svojem pasu, itd...) in ne za dokazovanje, da je kriv nekdo drug. To odlo?itev kdo je kriv in kdo ne je na koncu na ramenih sodnika in ?e sam nisi kriv... potem je pa? nekdo drug ampak to naj pove sodnik.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko pokazes posnetek policaju bo napisal zapisnik tako kot se je dejansko zgodilo. Zapisnik pa JE pravna podlaga. Brez kamere pa lahko vsaka stran trdi svoje in rezultat bo da bondeljena krivda, kar pomeni vsak svoje placa.

 

Piiiizda, pa sem dobil k.....e atibiotike k sem Sinusitis fasal. Boli ko pes. Najhuj?i glavobol v ?ivljenju! Pa jih nisem jemal od otro?tva. A jebat ga. Teden dni sem trpel pa doma?o lekarno prakticiral ampak se ni dalo tega sranja odpraviti!

 

Amoksiklav NI pomagal

Sumamed NI pomagal

Sele po 9h mesecih so mi v rovinju dali neke neznane Pliva tablete...gnoj in kri iz nosu vlila takoj....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bemu ?e tko ne maram klicat zdravnikov al pa karkol kar se je treba naro?it. In dans pokli?em za o?ala pa re?m, da bi se rada naro?ila (sem ?e prej tja hodila), pa me upra?a kok sm stara. Povem, pa prau, da zdej imajo samo ?e za mladino. :angry: Grrr.. Pa pra?am od kdaj zdej to, pa prbije da to po novem :angry: Da ne bi slu?ajn oni tega kej prej sporo?il, da si js poi??em novo okulistko, ne pa da brezveze kli?em tja :angry: In zdej ?e novo okulistko najdt in dans itak nbena ve? ne dela, glupe uradne ure naro?anja :angry2:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bemu ?e tko ne maram klicat zdravnikov al pa karkol kar se je treba naro?it. In dans pokli?em za o?ala pa re?m, da bi se rada naro?ila (sem ?e prej tja hodila), pa me upra?a kok sm stara. Povem, pa prau, da zdej imajo samo ?e za mladino. :angry: Grrr.. Pa pra?am od kdaj zdej to, pa prbije da to po novem :angry: Da ne bi slu?ajn oni tega kej prej sporo?il, da si js poi??em novo okulistko, ne pa da brezveze kli?em tja :angry: In zdej ?e novo okulistko najdt in dans itak nbena ve? ne dela, glupe uradne ure naro?anja :angry2:

 

banda ena :vskalo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No o?itno zgodbe ?e ni konc, kli?em danes za Be?igrad, ker zdaj naj bi tja hodila okulistu, najprej eno uro pa se mi sploh ne javijo, potem se mi javijo, pa povem kak?na je situacija, da zdaj moram k njim hodit na preglede, pa mi prau, da morm ?e napotnco od osebnega zdravnika prinest :angry: tud ?e nisem prvi? na pregledu in jaoo same komplikacije :angry: res ne maram na?ih zd, pa ?eprav za take banalnosti :angry:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ravnokar poslal na SIOL naslednjo e-po?to;

 

Pozdravljeni!

 

Dne 14.2.2013 sem pri vas (v centru Ajdov??ina) podalj?al naro?ni?ko razmerje za 24 mesecev in za 49EUR kupil Siol Box.

 

Zadeva mi je malo manj kot 2 tedna dejansko delovala. Kasneje so se pri?ele te?ave z daljinskim opravljalnikom (naj bi bile poleg spominskega diska to tipi?ne te?ave te ?katle).

 

Kasneje sem dne 1.3.2013 v istem centru od ga. Kaje Kr?i?nik prevzel nadomestni Box in hkrati svojega prinesel (po le 14-ih dneh na popravilo!!!). Kar je najbolj zanimivo tudi na sedanjem (nadomestnem) daljinec ne deluje oz. deluje le ob?asno. Kar me je pa ?e bolj navdu?ilo pri tej nadomestni ?katli, pa je dejstvo, da DISK NE DELA!!! Pri tem se spra?ujem kak?en smisel ima torej Siol box, ?e pri nadomestnem niti snemalnik ne dela, tisti moj (NOV!!!) bo pa kot ka?e stalna stranka na va?ih servisih, medtem ko bom sam popolnoma izgubljal potrpljenje na va?i ?tevilki - 080 1000.

 

Sporo?am vam, da v kolikor ne bo zadeva s prvotnim (tistim, ki sem ga kupil in zaradi katerega sem podalj?al naro?ni?ko razmerje za 24 mesecev), trajno re?ena v smislu delovanja, bom zaradi va?e totalne neresnosti in popolnoma nekvalitetnega materiala, pred?asno prisiljen odpovedati naro?ni?ko razmerje. Kako to v praksi izvesti pa se bom posvetoval z odvetnikom, s katerim sem redno v kontaktu. Namre? mi ni do tega, da podalj?ujem naro?ni?ko razmerje zaradi ne?esa kar mi sploh ne prina?a koristi oz. tega niti ne morem uporabljati!

 

Lep pozdrav!

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jao Zmaj - a si ti tud bral tisto knjigo "Slovena?ki bez muke za telebane"

 

opravljalnik - upravljalnik

disk ne dela - disk ne deluje

 

ok mal sem te podrezal, da te spravim v bolj?o voljo. :jezicek::hudicek:

 

?koda, da si takoj udaril z vsemi topovi namesto, da bi jih po?asi cvrl na "laganoj vatri". Zdej si jih postavil v situacijo, da se morajo branit, ker si se predstavil kot sovra?nik. Po moje bo njihov odgovor nekje v smeri protiargumentacije in dokazovanja, da si ti neumen, ker ne zna? zadeve uporabljat. :ne vem:

 

Upam da se motim ampak po moje boste izmenjali ?e ene par mailov predno bo? dobil ?eleno. Sej vem, da si jezen ampak situacijo se da z malo obrnjenimi stavki predstavit tako, da bi jim bilo ?al, da so te tako zajebali in da ima? zdaj slabo izku?njo. Obenem bi te smatrali kot zaveznika, ki mu je treba pomagat in tako bi takoj re?evali tvoj problem.

 

Me pa res firbec matra kako bodo odgovorili in re?ili problem brez dodatnih zapletov.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

O?itno sem se zatipku, ker ne vem kako mi je ratal napisat Opravljalnik, disk ne dela, pa mi ?ist ustreza (zaradi mene tudi ?e bi jim napisu da ne obratuje, morajo zastopit). Zanimivo mi je pa npr. kolk ljudi narobe napi?e besedo akumulator (namesto u ukajlajo o). :cheers:

 

O?itno sem Siol box pred dnevi prehitro pohvalu. :cheers::harhar:

 

Sem pa tukaj tole objavu, da vidte kak?en ?kart ho?ejo tr?it. :ninja:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jao.

U ?etrtek zve?er sem ?el na en koncert v Irish Pub in sem parkiral za sodi??em v Lj. Naslednji dan pa sem opazil da mi je en kreten tacal (skakal) po haubi. Prou cel podplat je bil odtisnjen gor, pol pa mau razmazan k mu je dol zdrsel. Zadeva bi bila sme?na ?e se ne bi plo?evina nekje vdala in je sedaj vidna vdrtina. Banda pobalinska. Zdej mi je pa ?al k nisem dal parkiri??a zavarovat.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zanimivo mi je pa npr. kolk ljudi narobe napi?e besedo akumulator (namesto u ukajlajo o). :cheers:

 

Hehe, tud jaz mam probleme s tem... vsaki? moram pomislit kako se napi?e, ker ?e samo tipkam bodo ziher o-ji. ?e ena zadev, k pa jo vsaki? narobe napi?em in se sploh ne morem znebiti te napake je pa beseda certifikat, ki ga radno pi?em certifiakt.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jao.

U ?etrtek zve?er sem ?el na en koncert v Irish Pub in sem parkiral za sodi??em v Lj. Naslednji dan pa sem opazil da mi je en kreten tacal (skakal) po haubi. Prou cel podplat je bil odtisnjen gor, pol pa mau razmazan k mu je dol zdrsel. Zadeva bi bila sme?na ?e se ne bi plo?evina nekje vdala in je sedaj vidna vdrtina. Banda pobalinska. Zdej mi je pa ?al k nisem dal parkiri??a zavarovat.

 

 

Mislim, da parkiri??e tega ne krije sramezljiv samo vandalizem.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

o?itno pa le mam DPF filter :angry: ra?unalnik zaznal napako: P242f - Diesel Particulate Filter Restriction - Ash Accumulation, lu?ke na armaturi pa ni :vskalo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole pa mo?no dvomim... po moje je na to napako vezano sporo?ilo, ki v tem primeru ni pravo.

 

javlja pa tut napako EGR, avto ve?ino ?asa sploh nima nikakr?nih pospe?ko.... o?itno je za?ela slutit, da jo bom po?as prodal -_-

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Cao

 

Prov sit in napizdjen do konca sem ze tega vremena, vse je lepo kazalo da bo pobralo ta sneg s padanjem dezja a ni hudica da nam je nomocilo sneg do te mere da je streha popustila, ja streha nam je popustila hvala bogu ne od hise ampak od "skednja" hvala bogu stroje pravocasno odmaknili saj bi bilo skode uff,...

no ko je streha popuscala je zgledalo nekako tako, umikali in pospravlali vse kar se je dalo

 

Objavljena slika Objavljena slika Objavljena slika

 

Objavljena slika Objavljena slika

 

no skeden lepo pospravli, pojuznali, in ni hudica da je sredi kosila zarostalo in popustilo je pol strehe

 

Objavljena slika Objavljena slika

 

Objavljena slika Objavljena slika

 

ja na Blokah imamo toliko snega da imamo samo skodo ja stavbe res niso nove samo a je nam to treba

tudi bajta ni zdrzala toliksne sile zdrsa snega s strehe pa je neki stresikov potegnilo za sabo

 

Objavljena slika

 

ja upam da je za letos konec tega sranja, jaou

 

LP

!!! Adrenalin is our food, speed is our drug, DOWNHILL is our life,... =) !!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Hotel sem samo pohvalit Zmaja da je opravil podvig, za katerega elektrobicikli zaenkrat še niso dovolj zmogljivi.
    • 200KM je v redu, če je turbo, ker je teh 200KM na voljo na sredini obratov in navadno v daljšem razponu. Pri N/A motorjih je pa ta max moč na koncu vrtljajev tam, kjer se začne rdeče polje in je razpon vrtljajev, ko je to na voljo žel precej ozek. Zato ta podatek izredno zavaja in ja zato se 2,5 turbo Mazde izven EU peljejo precej bolj suvereno pa ne zaradi 50KM več ampak zato, ker so moči na voljo bistveno prej.   Zato je tudi MPS bila res super za uživancijo, če te ni skrbela poraba 10+l/100km.
    • Zato, ker plešejo v Nemčiji, kjer se jim sesuva avto industrija v kateri smo kot podizvajalci za določene dele. Jebat ga tko to gre, ko se igrajo monopoly in se sprejemajo napačne odločitve. Drugače pa se ne gleda mesečnih rezultatov ampak letne in v EU je padec kar konkreten. EU oblast žal že nekaj let ne dela za Evropejce in prvi računi so izstavljeni. Žal.
    • To se pa bere skoraj tako kot mantra LGBTIQ....+++ zakaj hočte bit 100% hetero, če ste pa lahko vsaj mal homo?
    • Ah, daj no, kot da je to kak poseben in zapleten proces...   Prevrneš zadnjo klop, vzameš ven dvigalko, podložiš pod amortizer in kmalu je guma v zraku. Dvomim, da traja pet minut... V bistvu je dlje trajalo, da sem prišel k sebi, ko sem videl, kaj je z ležajem, kot je pa trajalo, da sem avto dvignil... Če bi imel ustrezno podporo (kak klocen ali zidak prave dimenzije) bi bilo še hitreje, ker bi dvigalko postavil kar pod "šusplato" in dvignil cel sprednji del.   Ja, veš, BTjka je avto, ne pa načičkan zabaviščni park na štirih kolesih z bluetooth povezavo in plazmo sredi armature...
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.