Skoči na vsebino

Razkurnik oz. Razpiiiizdnik


Z M A J

Priporočeno sporočilo

?e govori? o 'novem' ?kofjelo?kem kro?i??u je moderno ?e vedno imeti prednost v smeri Medvode - Kranj....

 

Ne v kro?i??u zminec.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne v kro?i??u zminec.

 

To ni kro?i??e to je Q?i??e

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 7 mesecev kasneje...

Mah tema; pred cca. pol ure, se peljem iz smeri Vranskega proti moji Sutjeski - ?ez Tuhinjsko torej in nek pacjent cinca dobrih 30kmh tam ko je omejitev 50, se ga lotim prehitevat, no in mi za?ne lesti na moj pas in mi je LIH za GLIH ?e zneslo, da ga nisem osmodu - njega ali pa ograje, kaki DEBILI so ob nedeljah na cesti, jao. :hudicek:<_<

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mah tema; pred cca. pol ure, se peljem iz smeri Vranskega proti moji Sutjeski - ?ez Tuhinjsko torej in nek pacjent cinca dobrih 30kmh tam ko je omejitev 50, se ga lotim prehitevat, no in mi za?ne lesti na moj pas in mi je LIH za GLIH ?e zneslo, da ga nisem osmodu - njega ali pa ograje, kaki DEBILI so ob nedeljah na cesti, jao. :hudicek:<_<

 

Mogoce te je hotu lojz blokirat pa preprect da nebi kake pizdarije naredu ... A je meu klobuk z perjem na glavi ?

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aaaaaa popizdla bom, ?e mi naujo nehal po glav skakat glede krsta oz. temu da sm extra zelo proti. In zdj je ?e hinavc od njunga fotra stopu na stran babic in nonic in tetk in stricev k vztrajajo da nisem normalna da jih no?em krstit, kao da sm trmasta pr napa?ni strani in nej jim pustim veselje. Me je prjel da ga ruknem po smr?ku ene dvakrat,..

 

In pol se geniji spomnejo, da bomo glasoval. Tle se mi je pa ?ist odpelal. Ko boste vi 37 tednov pa dva dni nosil dvoj?ke, od tega 5 mescov bruhal po 10x na dan, fasal preeklampsijo, kon?al na patolo?kem oddelku porodni?nce, rodil dva, kon?al na tramalu in tri tedne ne boste mogl hodt,..takrat bo va? glas kej ?tel,..do takrat pa ti?ina in vas loh glasuje 100 pa vas vse preglasujem. :vskalo::vskalo::vskalo:

 

In ajde, da bi kdo od teh ljudi stopu dejansko kdaj v cerkev,..ne vsi majo tok za povedat prot ?upnikom in "cerkveni politiki",...po drug stran pa,....mah brezveze grem raj spat.

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na zabavi po krstu sestri?ne od na?ga tamalga so tudi pametovali, da sedaj pa ?e na?ega lahko krstimo. Pa sem vpri?o ?upnika razlo?il, da na? tega ne potrebuje ker je bil brezmade?no spo?et.

 

He saj ne more? verjet. Men so svetovali naj krstim otroka kar tako, za vsak slu?aj. Ker nikol ne ve? kdaj mu lahko prav pride ker sedaj so drugi ?asi ?zmeden? . Ja pizda kak?ni drugi ?asi, a smo sedaj v srednem veku al kaj?! :angry:

 

Ni? nimam proti katerikoli veri, imam pa mnogo proti vsiljevanju le te. Ko pa to po?no na Slovenskem neverjetno razpaseni farizeji, to mi pa res dvigne pritisk.

 

 

Ampak, danes je svet ve?er. Zatorej, Bog jim odpusti ta greh.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?enin o?e (pokojni) je kot Vara?dinec tudi vztrajal na vsem tudi cerkveni poroki, ampak je pogoltnil in sprejel, da je nama to passe, ?ivljenje je tvoje, otroc so tvoji....ko bodo znal o tem razmi?ljat se naj sami odlo?ijo.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aaaaaa popizdla bom, ?e mi naujo nehal po glav skakat glede krsta oz. temu da sm extra zelo proti. In zdj je ?e hinavc od njunga fotra stopu na stran babic in nonic in tetk in stricev k vztrajajo da nisem normalna da jih no?em krstit, kao da sm trmasta pr napa?ni strani in nej jim pustim veselje. Me je prjel da ga ruknem po smr?ku ene dvakrat,..

 

In pol se geniji spomnejo, da bomo glasoval. Tle se mi je pa ?ist odpelal. Ko boste vi 37 tednov pa dva dni nosil dvoj?ke, od tega 5 mescov bruhal po 10x na dan, fasal preeklampsijo, kon?al na patolo?kem oddelku porodni?nce, rodil dva, kon?al na tramalu in tri tedne ne boste mogl hodt,..takrat bo va? glas kej ?tel,..do takrat pa ti?ina in vas loh glasuje 100 pa vas vse preglasujem. :vskalo::vskalo::vskalo:

 

In ajde, da bi kdo od teh ljudi stopu dejansko kdaj v cerkev,..ne vsi majo tok za povedat prot ?upnikom in "cerkveni politiki",...po drug stran pa,....mah brezveze grem raj spat.

 

Unmu sam re? naj se najprej poro?i pa boste pol krstil, da bo vse by the book. (joke).

?e se prav spomnem je prej dal rep med noge, tko da sploh ne vem kaj ma zdaj muda ti pred obraz sploh pridet.

In kako glasovanje kaj je to demokracija al so pa? tvoji otroci.

Zato jaz ?e odkar se spmnim ne ?livim sorodstva 5%.

Nared z otroci tko kot zase misli? da je prav.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nagoni jih vse v 3PM....pa tud ?e je bo?i?.

 

 

Mam v planu, ?e bo potrebno :)

 

 

Na zabavi po krstu sestri?ne od na?ga tamalga so tudi pametovali, da sedaj pa ?e na?ega lahko krstimo. Pa sem vpri?o ?upnika razlo?il, da na? tega ne potrebuje ker je bil brezmade?no spo?et.

 

He saj ne more? verjet. Men so svetovali naj krstim otroka kar tako, za vsak slu?aj. Ker nikol ne ve? kdaj mu lahko prav pride ker sedaj so drugi ?asi ?zmeden? . Ja pizda kak?ni drugi ?asi, a smo sedaj v srednem veku al kaj?! :angry:

 

Ni? nimam proti katerikoli veri, imam pa mnogo proti vsiljevanju le te. Ko pa to po?no na Slovenskem neverjetno razpaseni farizeji, to mi pa res dvigne pritisk.

Ampak, danes je svet ve?er. Zatorej, Bog jim odpusti ta greh.

 

Ja to je tud men povedala,..za vsak slu?aj,..kaj ?e se mu kej nardi,..ja in kaj zdj? ?e bo kr??en pa ne bo zbolu, ga ne more avto povozt, meteor na glavo past???? Uglavnem kr neki,..

 

Je pa res, da mojedva nista bla spo?eta brezmade?no ampak v grehu, tko da najbol da jih poleg krsta ?e vsak dan polijem s pol litra ?egnane vode? Tko,..za vsak slu?aj :hudicek:

 

?enin o?e (pokojni) je kot Vara?dinec tudi vztrajal na vsem tudi cerkveni poroki, ampak je pogoltnil in sprejel, da je nama to passe, ?ivljenje je tvoje, otroc so tvoji....ko bodo znal o tem razmi?ljat se naj sami odlo?ijo.

 

E to?no tko,..ko bosta dost stara, da bosta lahko sprejemala odlo?itve gresta zard mene loh med kristjane, ?ide budiste al pa marsovce mi je ?ist vseen. Pa tud ?e bosta hotla hodt k verouku zard so?olcev, tud lahko zard mene in se dasta ?e vedno lahko takrt krstit ?e bosta pa? hotla k prvem obhajilu,...

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Unmu sam re? naj se najprej poro?i pa boste pol krstil, da bo vse by the book. (joke).

?e se prav spomnem je prej dal rep med noge, tko da sploh ne vem kaj ma zdaj muda ti pred obraz sploh pridet.

 

 

 

Ja no tle je mal dolga zgodba,.. :hudicek:

 

,..in ni da neb upo?tevala njegovga mnenja. Sej sm ga upra?ala, ?e bi jih dal krstit sam od sebe, pa je reku da ne,..tko da konc debate. Babice in nonice so mele svoje otroke, s kerimi so loh delale kar so hotle, js bom pa tud s svojimi nardila tko da bo men prou.

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Sm bla preve? optimisti?na, da so se mi skinil vsi po vrsti s ***** glede tega krsta, ampak jebemu so dalmatinci trmasti :vskalo:

 

 

Zdj baje rabmo krst zato da:

 

1. Bosta babi in nona lahko ponosni na vnuka in da se bosta lahko pohvalile da sta bla kr??ena (wtf????? ?e rab? krst zato da bo? ponosen na vnuka, se lahko tale moment spoka? iz na?ga lajfa in te ne rabmo nikol ve? vidt)

 

2. Da jima bosta lahko kej kuple (?e rab? krst zato, da kej kup? vnuku, glej oklepaj pod to?ko ena)

 

3. Da se bojo vsi sorodniki dobil skupi (?e bolj wtf????)

 

 

In ne samo to, zdj je baje ?e dolo?eno, da bo krst med velikono?nimi po?itncami. In ja to je dolo?ila nona. Lahko re?em samo to, da nej bo hvale?na za 500+km razdalje ki naju zdle lo?uje, druga? bi ji sko?ila v glavo.

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bo tole kar taprava tema! <_<

 

Danes se peljem o LJ obvoznici (nekje cca. pri odcepu BTC v smeri MB-ja), vozim po prehitevalnem pasu, kar naenkat sko?i pred mene nek ?kodilak Combi (nalo?en s snegom po strehi) in ne samo da mi je izsilil prednost, pri tej hitrosti - re?mo cca. 100kmh mu je ve?je in manj?e komade snega dol odna?al tko da sem imel v momentu ?ist zabasano prednje steklo. KRETENI TOTALNI NEPRILAGOJENI, zarad takih pa so pol nesre?e. :cheers::rispekt::vesel:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bo tole kar taprava tema! <_<

 

Danes se peljem o LJ obvoznici (nekje cca. pri odcepu BTC v smeri MB-ja), vozim po prehitevalnem pasu, kar naenkat sko?i pred mene nek ?kodilak Combi (nalo?en s snegom po strehi) in ne samo da mi je izsilil prednost, pri tej hitrosti - re?mo cca. 100kmh mu je ve?je in manj?e komade snega dol odna?al tko da sem imel v momentu ?ist zabasano prednje steklo. KRETENI TOTALNI NEPRILAGOJENI, zarad takih pa so pol nesre?e. :cheers::rispekt::vesel:

 

A ni kazen za take bisere k ne spucajo snega iz vozila? No sej mi je jasno, da bi ga mogl najprej dobit ampak useen :)

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sm bla preve? optimisti?na, da so se mi skinil vsi po vrsti s ***** glede tega krsta, ampak jebemu so dalmatinci trmasti :vskalo:

Zdj baje rabmo krst zato da:

 

1. Bosta babi in nona lahko ponosni na vnuka in da se bosta lahko pohvalile da sta bla kr??ena (wtf????? ?e rab? krst zato da bo? ponosen na vnuka, se lahko tale moment spoka? iz na?ga lajfa in te ne rabmo nikol ve? vidt)

 

2. Da jima bosta lahko kej kuple (?e rab? krst zato, da kej kup? vnuku, glej oklepaj pod to?ko ena)

 

3. Da se bojo vsi sorodniki dobil skupi (?e bolj wtf????)

In ne samo to, zdj je baje ?e dolo?eno, da bo krst med velikono?nimi po?itncami. In ja to je dolo?ila nona. Lahko re?em samo to, da nej bo hvale?na za 500+km razdalje ki naju zdle lo?uje, druga? bi ji sko?ila v glavo.

 

Ne daj se Ines.. mislim Allyssa. Ko jih j****... ?e bosta otroka kdaj to hotla se lohka nato sama krstita po mili volji tud sred tihega oceana nad najglobljim delom morja. La?je se je krstit, ?e ?e nisi, ker kdor pa je ?e kr??en pa si tega made?a ne more kar tako zbrisat. <_<

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A ni kazen za take bisere k ne spucajo snega iz vozila? No sej mi je jasno, da bi ga mogl najprej dobit ampak useen :)

 

mislim, da je kazen 300?...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e bolj pateti?no, pa ko vidi? da se bejba voz s snegom na zadnji ?ipi po 10 km...pa tut tok je ni, da bi vklopila zadnji brisalec. :vskalo:

 

Lahko bi podeljevali res nagrade za take patetike...sam se ti po dolgem cajtu zdi bedno se sploh sekirat za glupe ljudi :D As long as I'm safe :)

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A ni kazen za take bisere k ne spucajo snega iz vozila? No sej mi je jasno, da bi ga mogl najprej dobit ampak useen :)

 

Vrjetno je zagro?ena globa, ampak jaz je nimam pravice pisat. Uglavnem dans res ni dost manjkal, da bi uspel zadeti ograjo, ?kodilak bi bil pa tedaj ?e dale? pro?. <_<

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Ok o?itno mi je zadnje ?ase tale tema pisana na ko?o :hudicek:

 

Do zdej sm uporablala adaptirano mleko DM-ove blagovne znamke, ker je ?e 1x cenej od Aptamila, pa ?e ta je za ene 10-20% cenej od drugih proizvajalcev. Za?el smo sicer z aptamilom, ampak sem za foro probala DM-ovga da vidm kako ga prena?ata in sta ga celo bol? od aptamila zato smo ostal na tej firmi.

Prot konc novembra sem dobila informacije, da DM-ovga mleka ka?en mesec ne bo, ker nimajo ene sestavine in zato proizvodnja stoji in smo pokupl polovico njihove obstoje?e zaloge. Fora je pa zdj v tem, da mleka ?e vedno ni in ga ne bo do aprila.

 

Nakar zvem, da Merit Internacional doo daje katrice za 20% popust na vse Milupa izdelke v baby centru in ?e eni spletni lekarni. Ok po?lem pristopno izjavo in kopije rojstnih listov, dobim expresno hitro kartico, nakar v baby centru izvem, da popust ne velja za za?etna adaptirana mleka, ampak ?ele za nadaljevalna in na vse ostale instant pizdarije ki jih majo v ponudbi.

Dons kli?em to spletno lekarno in mi ful prjazen gospod obrazlo?i isto s tem da mi je pojasnu zakaj je tko.

 

WHO je dala komando, da popust ne velja za za?etna adaptirana mleka, ker ho?jo na ta na?in spodbujat dojenje. Zanimivo. Zelo zanimivo, glede na to, da ne poznam nobene k bi sproducirala dost mleka za dva al pa celo tri otroke. Oz. poznam eno, ampak sta se otroka drla non stop, ker je ugotovila, da dejansko doji samo vodo.

 

A mi zna zdej kdo razlo?it kje je logika???? To kartico itak lahko dobi? samo v primeru dvoj?kov, troj?kov etc. Kar pomen, da lahko oni spodbujajo kar ho?jo, pa ti MORA? dodajat adaptirano mleko. Zakaj hudi?a sploh ponujajo te popuste, ?e dejansko ne obstajajo????

In ?e ?e tko spodbujajo zdrav na?in ?ivljenja, zakaj ne prepovejo popusta na te instant pizdarije in spodbujajo mame k temu, da dajejo otrokom sve?e pripravljeno hrano???

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ok o?itno mi je zadnje ?ase tale tema pisana na ko?o :hudicek:

 

Do zdej sm uporablala adaptirano mleko DM-ove blagovne znamke, ker je ?e 1x cenej od Aptamila, pa ?e ta je za ene 10-20% cenej od drugih proizvajalcev. Za?el smo sicer z aptamilom, ampak sem za foro probala DM-ovga da vidm kako ga prena?ata in sta ga celo bol? od aptamila zato smo ostal na tej firmi.

Prot konc novembra sem dobila informacije, da DM-ovga mleka ka?en mesec ne bo, ker nimajo ene sestavine in zato proizvodnja stoji in smo pokupl polovico njihove obstoje?e zaloge. Fora je pa zdj v tem, da mleka ?e vedno ni in ga ne bo do aprila.

 

Nakar zvem, da Merit Internacional doo daje katrice za 20% popust na vse Milupa izdelke v baby centru in ?e eni spletni lekarni. Ok po?lem pristopno izjavo in kopije rojstnih listov, dobim expresno hitro kartico, nakar v baby centru izvem, da popust ne velja za za?etna adaptirana mleka, ampak ?ele za nadaljevalna in na vse ostale instant pizdarije ki jih majo v ponudbi.

Dons kli?em to spletno lekarno in mi ful prjazen gospod obrazlo?i isto s tem da mi je pojasnu zakaj je tko.

 

WHO je dala komando, da popust ne velja za za?etna adaptirana mleka, ker ho?jo na ta na?in spodbujat dojenje. Zanimivo. Zelo zanimivo, glede na to, da ne poznam nobene k bi sproducirala dost mleka za dva al pa celo tri otroke. Oz. poznam eno, ampak sta se otroka drla non stop, ker je ugotovila, da dejansko doji samo vodo.

 

A mi zna zdej kdo razlo?it kje je logika???? To kartico itak lahko dobi? samo v primeru dvoj?kov, troj?kov etc. Kar pomen, da lahko oni spodbujajo kar ho?jo, pa ti MORA? dodajat adaptirano mleko. Zakaj hudi?a sploh ponujajo te popuste, ?e dejansko ne obstajajo????

In ?e ?e tko spodbujajo zdrav na?in ?ivljenja, zakaj ne prepovejo popusta na te instant pizdarije in spodbujajo mame k temu, da dajejo otrokom sve?e pripravljeno hrano???

 

Zapel se u Avstrijo, so vsi ti izdelki bistveno cenej?i. Sicer je ?e malo nazaj, ampak na? mali je pil NOVALAC: Po?rtni medis ga je tukaj prodajal za 16, medtem ko je bil v Avstriji 11. Pa saj je za vse izdelke pri nas tako.

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.