Skoči na vsebino

Razkurnik oz. Razpiiiizdnik


Z M A J

Priporočeno sporočilo

?koda, pa tako se predstavlja?, da si ?irokih pogledov in da nisi ozko zaplankan klerikalc. Pa ne, da poslu?a? nasvete s strani predstavnikov RKC - sej ve? to so tisti, ki se ne smejo poro?at, imeti svojih otrok (lahko pa ne?nost na vse na?ine izra?ajo do drugih otrok) in vejo o dru?ini vse ?eprav jo sami nikoli niso okusili.

 

?e ti pa zraven pravijo, da je popolna dru?ina le sveta dru?ina pol men ni ni? ve? jasno. Se pravi edino pravilno dru?ino sestavljajo sine Jezus, mati Marija in kru?ni o?e Jo?ef. Pri tem, da je ?lo ali za umetno oploditev s strani neznane osebe (sveti duh) ali pa je marija v strahu zamol?ala Jo?efu s kom je bila.

 

Boss spet za?enja? s pravljicami za otroke, samo to po?ne? samo takrat, ko ti zelo o?itno pa?e.

 

le kdo bi vedel kaj se je takrat dogajalo - takratni levi in desni mediji niso kaj dosti poro?ali o tem tako, da te?ko podam kak?en bolj konkreten link.

 

pa da se vrnem k homoseksualnim parom - Vid kaj misli?, a ni mo?no, da bi ?enska, ki je sicer lezbijka, zanosila s pravim mo?kim iz mesa in krvi ter bi nato s tem otrokom ?ivela v dru?ini z drugo ?ensko. Narava ji je otroka podarila ampak o?e no?e imeti z njim ni?... kaj zdaj? kaj naj se naredi? Naj se otroka vzame in da v siroti?nico in v rejni?tvo, ker to mora biti res groza, da ?ivi? v istospolni dru?ini? :ne vem:

 

Teoreti?no je boss ja to mo?no, prakti?no pa seveda, mora biti taka ?enska heteroseksualka in tudi lejzika ob enem in tudi mo?ki tega nesme vedet ali pa mora se s tem strinjat in mu biti res vseeno za otroka, da si ga ne ?eli, so res taki primeri mo?ni, samo meni je vsa ta stvar tuja, ker pa? sem druga?e vzgojen, pa boss in ostali nisem veren, samo neki zakoni narave pa? zame veljajo in ni mi vseeno kako bodo na otroke dveh homoseksulacev ali lejzbik gledali drugi otroci v vrtcu, ko bo ta otrok rekel, da ima sva atija in nobene mamice ali da ima dve mamici in nobenega atija, kako le bi se jaz vpra?al, sta naredila dva mo?ka ali dve ?enski in ne mo?ki in ?enska kar je edino mo?no po naravni zakonitosti, vedite da bodo ti otroci imeli velike du?evne stiske, samo o?itno vam je za take otroke vseeno. In boss in njemu podobni eno vpra?anje za vas, zakaj pa se potem na poro?ite in imate otroke z istim spolom, ?e je za vas to ?isto normalno in mo?no po normalni poti. Druga?e p marsi kaj je mo?no ?e po sedanjem zakonu, tako da ne vem zakaj je potrebno sprejemat novega, ki daje homoseksualnim parom ve? pravic kot jih ?e imajo, pa potem zakaj ni to isto, ?e pod isto streho ?ivita dve sestri ali dva brata, potem je tudi to diskriminacija, ni vse v sexu kot eni mislite in o otrocih v tem zakonu je ?e marsi kaj ve?.

 

Aja pa za kontra primer dveh mo?kih je tudi mo?en saj je lahko eden od njiju biolo?ki o?e in uradni skrbnik otroka.

 

Aja pa ?e to, da bi lahko istospolni pari zdaj kot po teko?em traku lahko posvajali otroke je pa itak najbolj zavajujo?a pritlehna negativna propaganda nasprotnikov dru?inskega zakonika, ko jim zmanjka argumentov. Ogromno "normalnih" parov leta in leta ?aka na vrsto, da bi lahko posvojili otroka, ker ga sami ne morejo spo?eti - pri tem komisije preverjajo in to?kujejo vse mogo?e stvari ali so ustrezni star?i za posvojitev tako, da bi v vsem tem to?kovanju lahko pri?el homoseksualni par do posvojitve nebiolo?kega otroka je prakti?no enaka 0 - vse ostalo druga?no razlaganje je pa paranoja in zaplankanost brez primere.

 

Boss verjami, da eno je v na?i dr?avi teorija drugo pa praksa in bojim se, da bo tudi tu tako in bodo ?e na?li na?i vrli CSD kako luknjo v zakonu, da bodo ?e nov zakon stopi v veljavo, da dali v rejo tudi kakega otroka iz dvostar?evske dru?ine v dru?ino homoseksualnih parov. Preve? je nepravilnosti ?e sedaj na tem podro?ju in ?e sedaj so zakoni taki, da e lahko tudi v teh primerih zlorabljajo, ?e se ?elijo, poglej raje primere tebi ljubih otrok homoseksualnih parov, lep primer ti je dru?ina Je? in oni niso rabli novega zakonika, da so zadevo ?e sedaj uspe?no re?ili, samo to se je re?ilo ?ele na sodi??u, kjer so bile ugotoljene tudi napake CSD.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

O tem katera stranka je taka pa se ne bi pogovrjal s tabo nisi zame ravno kompetentna oseba o tej stvari, ker pa? vse to pobira? samo iz enih levih medijev. Zame je prej kaka leva stranka taka, ene ?e tako ni v parlamentu in to je Golobi?ev ZARES, ?li so se kao neko novo poltiko, ki to sploh ni bila. Poleg tega pa boss ali je zate zagovarjanje pobojem demokrati?no dejanje? Pa, da ne re?em primerjanje ljudi z zlo?inci brez kakr?nega dokaza, do oni tudi to? Samo z namenom politi?ne deskriditacije.

 

Zakaj mi kr naprej in naprej pripisuje? neke izjave, ki jih nikoli nisem dal - kdaj pa so poboji demokrati?na dejanja? ?e bi kaj takega izjavil bi si pa res pridobil naziv najve?jega bebca na forumu tako, da si lahko brez skrbi, da si te titule ne mislim in tudi ne bom privzel.

 

Pa koga se primerja z zlo?inci - primerja se pa dejanja z dejanji in ?e nekdo lastno dru?ino izrablja v politi?nem boju bo slej ko prej fasal primerjavo. ?e ?eli? dru?ino za??ititi jo kot inteligenten posameznik ne sme? vme?avat v politi?ne igrice. Pa? nekateri tega ne sprevidijo - je pa treba poznati razliko, da nekomu re?e?, da je Hitler ali pa da posnema hitlerjeva dejanja oziroma se obna?a kot on.

 

Verjetno si mislil tisto primerjavo Goeblesove dru?ine z Grimsovo v Mladini, ki je bila pa? na zelo podobnem nivoju kot tista karikatura jankovi?a v reporterju ali demokraciji (ne vem to?no v katerem - Vid razsvetli me, ker zna? obe publikaciji na pamet), kjer so ga prikazali s Hitlerjevimi br?icami in visoko dvignjeno desnico, ko stoji pred Sto?icami.

 

V Mladininem primeru je ?lo za primerjavo dejanja (zlorabo dru?ine za doseganje politi?nih ciljev - biti izbran na volitvah) pri drugem pa za impliciranje, da je jankovi? pa? hitler. Ampak glede na to, da velja neka svoboda govora je pa? tako, da karikature ipd bodo bile tak?ne in druga?ne in politi?ne osebe se morajo pa? navadit na to tako levi kot desni.

 

Boss spet za?enja? s pravljicami za otroke, samo to po?ne? samo takrat, ko ti zelo o?itno pa?e.

 

Se pravi pravi?, da o navedbe iz Biblije pravljica za otroke - pazi, da te Majer in RKC ne sli?ita. To kar si zdaj napisal so tipi?ne levi?arske fore, pa ja nisi zdele pola zamenjal - bo ?la slu?ba aktivista desnice papa, ?e bo? take ven sekel... pravljica za otroke, ojej ojej. :hudicek:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hahahahahahahah

 

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

 

HAHAHAHAHAHAH

 

seveda seveda, zdaj bo pa kokolada kriv za vse :D. a zdaj pa ni vec kokodajsa, si se spozabil?

 

veliki kokolada nikoli ne bo vedel kako zgledas (in koliko tehtas in kaksne barve so razni deli tvojega telesa), ker te nikoli noce srecati. in le kdo se ve koliko si velik, koliko tehtas, barvo las in oci? hmmmmm. se ena tezka zagonetka. :D

 

HAHAHHA, ve? kokolada kar se te?e ti?e pa tam, kjer si to videl ravno ni moja te?a, tudi vi?ina je mogo?e za malo razlike, tako da ...pa ?e kaj bi se na?lo kar ne dr?i ?isto ravno

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Teoreti?no je boss ja to mo?no, prakti?no pa seveda, mora biti taka ?enska heteroseksualka in tudi lejzika ob enem in tudi mo?ki tega nesme vedet ali pa mora se s tem strinjat in mu biti res vseeno za otroka, da si ga ne ?eli, so res taki primeri mo?ni, samo meni je vsa ta stvar tuja, ker pa? sem druga?e vzgojen, pa boss in ostali nisem veren, samo neki zakoni narave pa? zame veljajo in ni mi vseeno kako bodo na otroke dveh homoseksulacev ali lejzbik gledali drugi otroci v vrtcu, ko bo ta otrok rekel, da ima sva atija in nobene mamice ali da ima dve mamici in nobenega atija, kako le bi se jaz vpra?al, sta naredila dva mo?ka ali dve ?enski in ne mo?ki in ?enska kar je edino mo?no po naravni zakonitosti, vedite da bodo ti otroci imeli velike du?evne stiske, samo o?itno vam je za take otroke vseeno. In boss in njemu podobni eno vpra?anje za vas, zakaj pa se potem na poro?ite in imate otroke z istim spolom, ?e je za vas to ?isto normalno in mo?no po normalni poti. Druga?e p marsi kaj je mo?no ?e po sedanjem zakonu, tako da ne vem zakaj je potrebno sprejemat novega, ki daje homoseksualnim parom ve? pravic kot jih ?e imajo, pa potem zakaj ni to isto, ?e pod isto streho ?ivita dve sestri ali dva brata, potem je tudi to diskriminacija, ni vse v sexu kot eni mislite in o otrocih v tem zakonu je ?e marsi kaj ve?.

 

To smo ?e ugotovili, kako si vzgojen ozkosmerno in enosmerno in da niti pod razno ne spo?tuje? druga?nosti in drugih, za katere misli?, da ne ?ivijo in delajo po tvojih standardih. Ker smo glih pri Hitlerju je tudi on zelo podobno razmi?ljal in ni dopu??al druga?nosti in ker je imel mo? je izvajal genocid nad nearijci (ker so bili druga?ni), nad homoseksualci in nad drugimi "nenaravnimi" oblikami bivanja.

 

Da ne bo? narobe razumel - ne primerjam te s Hitlerjem ampak ti razlagam kam pelje netolerantnost do druga?nosti - sej razume?, a ne?

 

Kar se pa otrok ti?e pa nisem vedel, da si tudi expert otro?ke psihologije, da tako z lahkoto dolo?a?, kak?ne du?evne stiske imajo otroci istospolnih dru?in. ?eprav mislim, da to ni zrastlo na tvojem zelniku ampak si le prepisal sporo?ila nasprotnikov dru?inskega zakonika in RKC-ja.

 

Kaj misli?, kdo do?ivlja ve?je travme a otrok istospolne dru?ine ali otrok, kjer ga "normalni" star?i psihi?no in fizi?no zlorabljajo ali otrok, ki je bil spolno zlorabljen ali posiljen s strani ljudi, ki jim je bil zaupan v varstvo.

 

Aja pa ?e vedno se nisi zjasnil, kaj narediti z otroki, ki ?e ?ivijo v istospolnih dru?inah - a jih je treba zaradi skrbi za du?evno in du?no dobrobit iztrgati takim star?em in poslati v internat ali v skrbni?ko dru?ino ali kaj? Ali raje damo taki dru?ini vso podporo (tudi zakonsko), da se bo tudi otrok po?util kolikor toliko normalno in s strani dru?be za?eljeno?

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dejte fantje res prosm nehat tle iz politko, aja pa kreganje bi se lohk tud ?e nehu ker tole je ?e use skup mal otro?je ratal ... <_<

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss verjami, da eno je v na?i dr?avi teorija drugo pa praksa in bojim se, da bo tudi tu tako in bodo ?e na?li na?i vrli CSD kako luknjo v zakonu, da bodo ?e nov zakon stopi v veljavo, da dali v rejo tudi kakega otroka iz dvostar?evske dru?ine v dru?ino homoseksualnih parov. Preve? je nepravilnosti ?e sedaj na tem podro?ju in ?e sedaj so zakoni taki, da e lahko tudi v teh primerih zlorabljajo, ?e se ?elijo, poglej raje primere tebi ljubih otrok homoseksualnih parov, lep primer ti je dru?ina Je? in oni niso rabli novega zakonika, da so zadevo ?e sedaj uspe?no re?ili, samo to se je re?ilo ?ele na sodi??u, kjer so bile ugotoljene tudi napake CSD.

 

Spet paranoja... ?e obstaja zakon in ?e se ga kr?i v tvojo ?kodo lahko pravico izterja?.

 

Ne razumem pa da se boji?, da bi lahko pri?lo do zlorabe - sej so zdele tvoji na oblasti bo pa ja majer poskrbel, da se kaj takega ne bo zgodilo - mejdu? sej je ja superpremje, ki se je pohvalil da edini ve kako re?iti Slovenijo plus njegovi superministri.

 

Pomiri se Vid vse je na svojem mestu in laufa kot urca - naj te ne bo strah. :vesel:

 

sory boss samo re?e se oskosmerno ne ozkosmerno, samo tolk da ve? boss

 

pardon "lapsus linguae" - a misli?, da se moram tud Vidu osebno opravi?it za napa?no napisano besedo, da ne bo kak?nih nepotrebnih zapletov? :ne vem:

 

dejte fantje res prosm nehat tle iz politko, aja pa kreganje bi se lohk tud ?e nehu ker tole je ?e use skup mal otro?je ratal ... <_<

 

neeee no?eeeem... kako si lohk tak, da mi zabavo krati?? Nisi demokrati?en da ve?, pa moji heterousmerjenima star?ema te bom zato?u, da mi vsiljuje? mnenje naj neham. :harhar:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aaaaaaa! Zdaj vidim zakaj je ta tema :angry: mehanik, skoraj dru?inski prijatelj, vedno pohvale vreden je postal zagaman po?eruh. Lani mi je za tehni?nega pa neke malenkosti ra?unal nekih 60 al 70 ? ker je pa? treba malo veze potegnit.... v?eraj mi za tehni?nega 32 ? + nekaj pubecom za pija?o, pakne za ro?no 20? in delo zara?unal 165 ? :vskalo: ga danes foter kli?e ?e se je slu?ajno zakalkuliral in pove da je bilo delo 100 ?. Z mojo matematiko sem ugotovil da onim ni dal za gledanje skozi prste ni?, sebi je pa pisal delovne ure kot da bi ?el na servis :angry: ...kjer bi za to dobil vsaj ra?un!

 

Za sladico pa ?e to, da mi ro?na prime slab?e kot je delala pedv?eraj?njim :notworth:

mazda-323f-18-glx-98.png
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Slovar SLO jezika ne pozna ne prvega ne drugega izraza ;)

 

evo bolj?i sem od Topori?i?a... uporabljam besede, ki jih ?e v SSKJ-ju ni, pa imajo kljub temu razumljiv pomen... kar bi za Topori?i?eve skovanke v?asih te?ko rekli.

 

Vid se ?e ni oglasil tako, da ne vem ali smem uporabljat izraz ozko ali moram osko me pa veseli, da meni, da sem ozek/osek :blink: kar se mi zdi na mojo preveliko kila?o ?e kar pretiran kompliment. :blush:

 

Aaaaaaa! Zdaj vidim zakaj je ta tema :angry: mehanik, skoraj dru?inski prijatelj, vedno pohvale vreden je postal zagaman po?eruh. Lani mi je za tehni?nega pa neke malenkosti ra?unal nekih 60 al 70 ? ker je pa? treba malo veze potegnit.... v?eraj mi za tehni?nega 32 ? + nekaj pubecom za pija?o, pakne za ro?no 20? in delo zara?unal 165 ? :vskalo: ga danes foter kli?e ?e se je slu?ajno zakalkuliral in pove da je bilo delo 100 ?. Z mojo matematiko sem ugotovil da onim ni dal za gledanje skozi prste ni?, sebi je pa pisal delovne ure kot da bi ?el na servis :angry: ...kjer bi za to dobil vsaj ra?un!

 

Za sladico pa ?e to, da mi ro?na prime slab?e kot je delala pedv?eraj?njim :notworth:

 

daj si du?ka in se razpizdi do konca...

 

je pa recesija marsikatere prijateljske veze in poznanstva odpihnila - ?asi so zdaj taki, da vsak grebe kolikor more; sociala, po?tenost in fer odnos pa kdo neki jih sploh ?e jebe...

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

BOM SAMO REKEL NE NEBOM GA PODPRL, ker nisem zato, da se istospolnih osebam podarja nekaj kar ni naravno in kar jim narava ni podarila.

 

Kaj se jim pa podarja( pa ne da bi bil fan njihov)?

 

 

Boss verjami, da eno je v na?i dr?avi teorija drugo pa praksa in bojim se, da bo tudi tu tako in bodo ?e na?li na?i vrli CSD kako luknjo v zakonu, da bodo ?e nov zakon stopi v veljavo, da dali v rejo tudi kakega otroka iz dvostar?evske dru?ine v dru?ino homoseksualnih parov. Preve? je nepravilnosti ?e sedaj na tem podro?ju in ?e sedaj so zakoni taki, da e lahko tudi v teh primerih zlorabljajo, ?e se ?elijo, poglej raje primere tebi ljubih otrok homoseksualnih parov, lep primer ti je dru?ina Je? in oni niso rabli novega zakonika, da so zadevo ?e sedaj uspe?no re?ili, samo to se je re?ilo ?ele na sodi??u, kjer so bile ugotoljene tudi napake CSD.

 

Od kdaj pa je dru?ina Je? HOMOSEKSUALNA. Je? je prvi ki je uspel dobiti otroke v skrbni?tvo od matere ker so se otroci odlo?ili da ?elijo ?iveti z o?etom v starossti 10 let , kar jim omogo?a zakon. O?e Je? sedaj to?i dr?avo v Strassburgu, ?e se ne motim.

Nisem pa preverjal na reporterju priznam :hudicek:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

Se pravi pravi?, da o navedbe iz Biblije pravljica za otroke - pazi, da te Majer in RKC ne sli?ita. To kar si zdaj napisal so tipi?ne levi?arske fore, pa ja nisi zdele pola zamenjal - bo ?la slu?ba aktivista desnice papa, ?e bo? take ven sekel... pravljica za otroke, ojej ojej. :hudicek:

 

Halo obstaja nauk in iz tega veronauk pa ?e ?tudirat se da to na fakulteti tako da to ne more bit pravljica :harhar:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

evo bolj?i sem od Topori?i?a... uporabljam besede, ki jih ?e v SSKJ-ju ni, pa imajo kljub temu razumljiv pomen... kar bi za Topori?i?eve skovanke v?asih te?ko rekli.

 

Vid se ?e ni oglasil tako, da ne vem ali smem uporabljat izraz ozko ali moram osko me pa veseli, da meni, da sem ozek/osek :blink: kar se mi zdi na mojo preveliko kila?o ?e kar pretiran kompliment. :blush:

daj si du?ka in se razpizdi do konca...

 

Vid mora tudi delat in po delu pride tudi dobra zabava s pi?kami in dobrimi kolegi. :P Tak, da se ne bo z otroci ?e zaenkrat ukvarju, vsaj takimi tu. So bolj? kaki drugi.

je pa recesija marsikatere prijateljske veze in poznanstva odpihnila - ?asi so zdaj taki, da vsak grebe kolikor more; sociala, po?tenost in fer odnos pa kdo neki jih sploh ?e jebe...

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vid mora tudi delat in po delu pride tudi dobra zabava s pi?kami in dobrimi kolegi. tongue.gif Tak, da se ne bo z otroci ?e zaenkrat ukvarju, vsaj takimi tu. So bolj? kaki drugi.

 

Kak?na so pa to nagnjenja da mi nismo dobri ampak se bo? raje ukvarjal z drugimi otroki???

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vid mora tudi delat in po delu pride tudi dobra zabava s pi?kami in dobrimi kolegi. tongue.gif Tak, da se ne bo z otroci ?e zaenkrat ukvarju, vsaj takimi tu. So bolj? kaki drugi.

 

Kak?na so pa to nagnjenja da mi nismo dobri ampak se bo? raje ukvarjal z drugimi otroki???

 

 

Ma eni pa mate res ?udne misli, bom samo to rekel, nimam kakih takih nagnjen na katere namiguje?, samo za konec a ne ve?, da ?e nekdo na to namiguje, potem je sam ravno tak, ker sklepa po sebi. Tako, da ... :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma eni pa mate res ?udne misli, bom samo to rekel, nimam kakih takih nagnjen na katere namiguje?, samo za konec a ne ve?, da ?e nekdo na to namiguje, potem je sam ravno tak, ker sklepa po sebi. Tako, da ... :P

 

Ufff Vid, od tega stavka se pa ?imprej distanciri, ker kako bo? pol ?ez rde?karje udrihal, ker ti bo vsak rekel, da si o?itno tudi ti tak saj sklepa? po sebi....

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

In pol se pri nas kao var?uje......upam da bo kdaj pri?lo do tega da se bo v dr?avni upravi delalo kot v gospodarstvu.

 

http://razkrito.net/varcevanje-vlade-polit...norca-iz-ljudi/

 

Sem vedu da smo mi bolj?i kot grki. ?e ne bi imeli tolk teles bi ble tud pri nas stimulacije kot v hellas. :punk:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

nauk te zgodbe..................ne bodi naiven ,ker ?e vedno si ! :harhar::harhar::harhar:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Tudi v dežju je fajn pohajat in nič jamrat😁 V trenutku sem bil stuširan.
    • Norveške mi raje ne omenjat, ker kolk hipokrizije kot je pri njih je verjetno da skoraj ni nikjer. Da so si naredili vse to je bila zgolj zasluga v ogromni prodaji nafte in plina. Potem so tolk subvencioniral EV-je ravno iz prodaje fosilnih goriv, da so si jih vsi kupili "na zalogo" in tko mal za zajebavat naokol. Za resno pa se še vedno vozijo v ICE avtomobilih, sploh pozimi jim skoraj ne pade na pamet, da bi EV-ja uporabljal.   Zato pa pridemo do tega fenomena, da poraba goriv ne pade. Ne pade zato ker lažejo vsem v fris vključno samim sebi.   Zgodba je verjetno podobna povsod, ker ne glede, da je procent EV-jev še majhen bi se moralo poznati pri zmanjšanju porabe nafte. Pa se? Kje so študije, da gre to res v pravo smer? Vemo da samo izdelava EV-ja potrebuje toliko nafte, da so pri Volvotu naračunal, da je za cca 90.000km vožnje ICE-ja.
    • Golob je kriv... aja sej to ni pr nas. Mah sej je vseeno pod pernatim Taubijem, sem slišal, da mamo najdražji bencin. Tko pravijo tud na forumih in TikToku.
    • Dražji kot pri nas. 202 RDS, to google pravi 1.72€.   2 leti nazaj sem poleti v Italiji (Elba in Firenze) tankal po 2.1€. V Grčiji pa lani poleti poleti okoli 1.8€.   Imam kr srečo s ceno.
    • Sigurno je pa poceni🤣, bil v IT in sem bil primoran tankat na AC, imajo kar drag bencin (2.30 mislim da...oz.tak nekje).....je pa res da imajo pa večino ostalih zadev bistveno cenejših kot mi....v bistvu je severni del IT krepko pred nami....ne samo cene, tudi ponudba, odnos gostincev, cene v gostilnah, trgovinah (da o raznovrstnosti v neki navadni trgovini supermarketu ne govorim, dvomim da ima kaka aleja v lj na 10x vecji povrsini tako ponudbo)....se vidi da se italijancki znajo it biznis😉🤣
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.