Skoči na vsebino

Veriga pri mazdi 6


tonc

Priporočeno sporočilo

dizla se ne da natunat, da bi dal vec moci/navora? :D

 

Baje se da, sam vseen ma kdo podatke ?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 leti kasneje...

Labi, ti si ?e novo verigo raztegnil, to mora biti neka razlaga. Da enemu ne crkne nobena enemu pa 2?

 

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

Kaj pa lahko samo grem na poobla??enca in zahtevam menjavo ?

Avto je vseskozi servisiran na poobla??enem servisu. Preverjeno 100 %.

Ne more? kar tako menjat. Na servisu ti lahko preverijo stanje verige in podajo mnenje.

 

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Pri 110k je moja imela 9,5, nato pa je v 17k KM posko?ila na 10,97.

 

Kak?na ideja, ali obstaja kak?en trik, da "podalj?a?" ?ivljensko dobo verigi? Na?in vo?nje? Olje je itak vedno pravo... Ni mi ravno do tega, da bi vsaki dve leti in pol menjaval to zadevo...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A je ta veriga problemati?na pri veh Mazdah 6 z 2,2 diesel motorjem? Ali imajo Skyactive motorji kaj obstojnej?o zadevo?

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Si mogo?e imela kaj izmerjeno v zadnjem ?asu? Me zanima, kako dolgo kaj zdr?i po prvi menjavi...

 

Jaz sem jo menjal v za?etku meseca pri PID skoraj 11, prevo?enih pa malce manj kot 130.000.

Imela sem na rednem servisu pri Pelkotu. To je to. Pri naslednjem servisu pa bom ?e ekstra rekla, da naj bodo pozorni. Al me mora bit strah pa peljem samo to pogledat in ekstra re?t :ne vem:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moje informacije so druga?ne... Govoriva striktno o R2 ma?ini? Pri R2 naj bi utripajo?a DPF lu?ka nakazovala na servisni interval ali pa verigo, konstantno pri?gana pa na te?ave z DPF filtrom.

 

Zdaj pa tako...?e so mene dolo?eni Mazda strokovnjaki v SLO nategnili, potem jaz nategujem naprej... :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.