Skoči na vsebino

Group buy:


Symon

Priporočeno sporočilo

?e en dokaz da je iphone en navaden SHIT

 

popravljam iSHIT. :hudicek::hudicek:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 85
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

?e en dokaz da je iphone en navaden SHIT

 

Hud je, ni pa popoln :) ?eprav sam ga ne izkori??am niti 1/4....ampak ker je bil đabe se nimam kej prito?evat :)

Nima? kej, Amerika je neki ?asa pred nami, pa ne dela vse kot mora...sem to ?e do?ivel 1x v life-u, ?al je firma propadla zarad tega :ne vem:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

popravljam iSHIT. :hudicek::hudicek:

 

ha ha ha ha

 

 

 

Grega kar tola?i se s tem.

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bo? videl...?akaj malo. V mojem primeru je bila tudi telefonija...pa? 10let nazaj...?e s temi paketi z zakupljenimi minutami...evo zdej pri nas ?e nekaj let...takrat je bilo lepo re?eno, da je bila ideja preve? zrela za SLO trg, in folk tega ni sprejel, kao zakaj bi nekaj pla?al v naprej v paketu, ?e ne vem ?e bom vse porabil...lej zdej. :) No mal sem mogu tudi podra?it.

Iphone pride zelo v po?tev da bi bil povsod free WIFI..oz. zelo poceni in hiter prenos podatkov, in se ti aplikacije vedno osve?ujejo sproti za vsako sranje...pa? ?e pri tamalih vidm da ho?jo bit all the time on line :) pa kjerkoli ?e so. Za LJ center vem da se je govorilo da bo free WIFI povsod, ampak ne vem ?e se je projekt izpeljal.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:aaaaa:

Kamere so pri?le od ponedeljka do danes, so zelo lepo zapakirane (?e nikoli tako!). V vsakem paketu je kamerca #3, 4Gb MicroSD kartica, USB kabel/polnilec, CD, in celo vmesnik iz MicroSD v USB. Skratka sem pozitivno presene?en.

 

Zdaj bi pa res prosil, da ?im prej v zasebno sporo?ilo napi?ete kako bi jih prevzeli. Lahko jih po?ljem po po?ti lahko jih pridete iskati osebno v Morav?e. Piknik je ?e malo dale?, da bi jih ?paral do takrat. ?e ste nekateri iz istega konca (Lj) pa lahko en prevzame za ostale. :)

 

Cena je zaokro?ena na 17? po komadu oziroma 34? za dve. Po?tnina se ra?una posebej.

 

Sem le eno odprl, preveril kaj je notri, jo testiral in zaprl nazaj. Mislim, da bo kar res tale. Na tem linku najdete tudi polno podatkov, navodil itd... Ravno tako so navodila kako se nastavi datum.

 

Objavljena slika

Objavljena slika

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zakon!

 

jaz prevzamem po praznikih ;)

 

lp

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:bravo: veselo filamo in ?e ?pijunimo za babam-in to na skrivaj :)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To sploh ni za to namenjeno, ti pokvarjenec ti.... :hohoho:

 

sj vem da rabi? :P

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bejbe same sebe snemajo.......sam kokr te poznam, si zihr gledal video od ?epinove....in zdj ho?e? ?e ti zaslu?it, prvo polovit babe, jih posnet pol pa daj pare a :) hahaha.

 

Saj kolikor sem videl fotko je uporabljala nekaj takega ampak slab?o kvaliteto. :D
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.