Skoči na vsebino

Z aplikacijo Triglav Drajv do popustov pri zavarovanju


Jest

Priporočeno sporočilo

drajv need access to:

 

identity

location

sms

phone

photos/media/files

microphone

wifi connection information

device id and call information

 

pa za to dobimo 25% in mogoce se vinjeto...hvala lepa za tako aplikacijo

 

Izgleda da pri Android verziji zahteva malo vec... verjetno zato, ker je bolj enostavno :) ... Na iOS je bilo treba potrditi le lokacijske storitve ... 

 

IMG_7323-20151109-101258.png

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Izklopi? kar ne rabi?(prenos podatkov) pa n gre n? nikamor, pa je vse ok.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Izklopi? kar ne rabi?(prenos podatkov) pa n gre n? nikamor, pa je vse ok.

 

Samo potem tudi apliakcija ne deluje... ker ob vsakem zagonu preveri za posodobitve ... pa tudi po koncu voznje rezultat shrani na streznik ... 

 

IMG_7332-20151112-115647.png

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e to ni en navaden nateg, dobesedno HO?EJO da smo 25 ur na dan onlajn in na FB , ?e nima? FB ra?una uradno NE obstaja? in ne more? sodelovat v dolo?enih igrah(kino karte,....), FUCK OFF, JEBITE SE !

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

drajv need access to:

 

identity

location

sms

phone

photos/media/files

microphone

wifi connection information

device id and call information

 

pa za to dobimo 25% in mogoce se vinjeto...hvala lepa za tako aplikacijo

Kok je fajn ko lahko za vsako aplikacijo dovoli? katera dovoljenja ji da? in katera ne, tako ji dovoli? lelokacijo wifi in je :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bu?e,

 

aplikacija sama pobira in logira, ter po?ilja informacije, ne glede na 'dovoljenja' ?e je tako zapisano v kodi.

 

Verjetno ve?, da so v Angry Birds pushali sistem za ?pijuna?o in prislu?kovanje, tudi ko je telefon ugasnjen....enako je za ve?ino appov, ki so 'free' tisto ki lavfa v ozadju kot advertising so pa engini za informacije

Skratka nima? nobenega nadzora preko nastavitev telefona

 

The data pouring onto communication networks from the new generation of iPhone and Android apps ranges from phone model and screen size to personal details such as age, gender and location. Some apps, the documents state, can share users' most sensitive information such as sexual orientation ? and one app recorded in the material even sends specific sexual preferences such as whether or not the user may be a swinger.

Many smartphone owners will be unaware of the full extent this information is being shared across the internet, and even the most sophisticated would be unlikely to realise that all of it is available for the spy agencies to collect.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To dr?i ampak v androidu lahko po tem ko namesti? aplikacijo ji dolo?ene zadeve in dovoljenja izklopi?, recimo aplikaciji ki nima kaj za ?arit po imeniku, klicih, sms to onemogo?i?, sicer ?e vedno verjetno marikaj dobi in po?lje ampak manj kot pa ?e tega ne izklopi?.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To dr?i ampak v androidu lahko po tem ko namesti? aplikacijo ji dolo?ene zadeve in dovoljenja izklopi?, recimo aplikaciji ki nima kaj za ?arit po imeniku, klicih, sms to onemogo?i?, sicer ?e vedno verjetno marikaj dobi in po?lje ampak manj kot pa ?e tega ne izklopi?.

Ios ali android....vse je v kodi.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To dr?i ampak v androidu lahko po tem ko namesti? aplikacijo ji dolo?ene zadeve in dovoljenja izklopi?, recimo aplikaciji ki nima kaj za ?arit po imeniku, klicih, sms to onemogo?i?, sicer ?e vedno verjetno marikaj dobi in po?lje ampak manj kot pa ?e tega ne izklopi?.

KJE PA TO IZKLOPI??

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko gre? na vse aplikacije, izbere? aplikacijo in potem ima? dovoljenja, ki jih potem lahko odstrani?

http://cdn.androidadvices.com/wp-content/uploads/2015/10/Android-6.0.jpg sicer navadno zajamra da lahko da ne bo delala pravilno ampak meni ?e vse ki sem jim kaj izklopil delujejo BP, snapchat recimo pri meni nima dovoljenja za lokacijo, sMS in telefon, ker tega ne potrebuje, pa ?e marsikatera aplikacija ima izklopljene zadeve, ki jih po mojem ne potrebuje.

 

Deluje pa to ?ele na Androidu 6.0

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Sem ze izpolnil pogoje za zrebanje za vinjeto... Sedaj pa rabim samo se malo srece pri zrebu... :D

 

post-10-0-36245800-1449315440_thumb.jpeg

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 5 tednov kasneje...

Vceraj sem izkoristil 11% popusta ... In velja na kompletno premijo (obvezno + kasko)...

 

Zal pa nisem bil izzreban za vinjeto v decembrskem izzivu... Se ena sansa je v januarskem, kjer podeljujejo se dodatnih 100 vinjet ... ;)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Yessss... izzreban sem bil za eno vinjeto ...  :jupiii:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Koncno en. Bravo

 

 

Lahko potrdim, da ni bila "kuhna" ...  :jupiii:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ampak nabavu si jih pa ze, ali ne?

 

Zase sem jo ravno pred pol ure nabavil (mi sluzba casti)... tamaumu sem jo jest castil za na tvojo bivso petko (je bil nek bon za 20? popusta pri podaljsanju zavarovanja pri Triglavu za Mazdo)... tole bo pa dobila tamala na Mercedesa ... :) 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.