Skoči na vsebino

Dobrodošli na Mazda forum Slovenija!

Prijavi se ali se registriraj za dostop do vseh funkcij foruma. Z registracijo bo omogočeno sodelovanje v debatah, deljenje svojih izkušenj in uporaba zasebnih sporočil z ostalimi uporabniki foruma.

Close
Slika

Vpoklici

203 odgovorov v tej temi

#201 Odsoten   50keda

50keda

Trotlfahrer

• Člani
  • IzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljeno
    • ID uporabnika: 10697
  • 166 Sporočil:
  • Spol:Moški
  • Model avtomobila: Mazda6 2.2 SkyActiv-D 150
Garage Poglej garažo

Objavljeno: 10 October 2019 - 11:53

Po mojem je blo bolj, da se jim ni lubl, kot pa da bi se bali stisnat tipko update :)

• uporabniku Bini je všeč

#202 Odsoten   backob

backob

No-Vinko

• Člani
  • Izpostavljeno
    • ID uporabnika: 10001
  • 5 Sporočil:
  • Model avtomobila: CX 5

Objavljeno: 10 October 2019 - 18:13

No pri men pa tkole:

Prejšnji teden na poti v službo mi je moja CX-5 zgubila moč, obrati nikamor gor, občutek kot bi vozil z ročno, ampak ugasnil pa ni. Po ponovnem vžigu dela kot mora, lučke ni bilo, moj OBD garminmechanic ne pokaže nobene napake.
Naslednji dan dobim vpoklic, včeraj tudi izveden v BTC Lj. Povem za težavo, menijo da bi lahko to bilo to, ampak tudi njihova diagnostika ne pokaže ničesar. če se bo težava ponovila bodo sneli sesalni kolektor z loputo, speskali vse skupaj v komori in to je to. Strošek lastnika okoli 250 EUR.
Kaj so včeraj napravili - reprogramiranje računalnika, sedaj zaradi težav z loputo motor ne more več samovoljno ugasniti (so se Japonci ustrašili, da bi bila veselica, če bi ugasnil recimo pri vožnji po klancu navzdol, zato vpoklic - pojasnilo sprejemnika)

takle mamo

#203 Odsoten   robertk6

robertk6

Trotlfahrer

• Člani
  • IzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljeno
    • ID uporabnika: 8484
  • 176 Sporočil:
  • Model avtomobila: Kia Sportage
Garage Poglej garažo

Objavljeno: 10 October 2019 - 18:17

Uffff da se kaj takega lahko zgodi pri premium znamki  sramezljiv  sramezljiv  sramezljiv

#204 Odsoten   Alex

Alex

Guitar maniak

• Člani
  • IzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljeno
    • ID uporabnika: 399
  • 9437 Sporočil:
  • Zanima me:Muziciranje,izdelovanje el.kitar,obiskovanje službe,fotografiranje,smučanje,potovanja,koncerti,obvladovanje škampov...
  • Model avtomobila: Mazda 6 nakama 150 soul red
  • Član Mazda Klub-a:
Garage Poglej garažo

Objavljeno: 10 October 2019 - 19:00

Dokler se samo ustrašijo in preventivno naredijo vpoklic je to v redu. To je premium znamka. Najbrž kaj podobnega v kaki dacii ni za pričakovati

Odgovori

0 uporabnikov pregleduje to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov