Skoči na vsebino

Mazda 6 III USB problem


Priporočeno sporočilo

Ker nisem mogel neposredno reklamirati storitev prve AH pri drugi, sem preko e-po?te obvestil MMS in prosil za odobritev. Sicer mi niso takoj odgovorili, me je pa ?e naslednji dan klical g. Andrej (sin lastnika). Prvi?, da je kdo vpra?al kaj je z opravljeno storitvijo in zadovoljstvom (o?e je poslal sina v ogenj...) in tu sem dal ?e eno ?anso.

Zadnji? so mi menjali celotni radijski modul, s ?imer me ni nih?e seznanil. Mnenja je bil, da glede na delovanje sistema bi moralo malenkost pomagati (?as nalaganja USB se je skraj?al za 30"), ni pa zadeve v celoti popravilo. Dogovorila sva se za termin, ki je bil danes in zadeva je urejena.

Moram re?i, da je mlaj?i pravi kontrast starej?emu, zadevo je opravil korektno, profesionalno in strokovno (kljub temu, da je ?e ?tudent), z vsemi pojasnili, ki jih kot stranka ?elim vedeti. Predvajalnik sva skupaj testirala - deluje bistveno hitreje - in zadeva je za mene re?ena. ?e bo Andrej od sedaj dalje skrbel za mojo "Zoomko", potem vidim prilo?nost za nadaljnje sodelovanje.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 meseci kasneje...

Mimogrede... a je kdo pogruntal v kak?nem formatu lahko naredi? playliste, da jih predvajalnik potem najde? 

Ker ?e mam na klju?ku tiso? komadov in mi zapa?e, da bi poslu?al neko playlisto in ne kar vse po abecedi... kako to naredim? Ker folderjev o?itno ne podpira... :(

 

LP U

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...
  • 3 leta kasneje...

Pozdrav,

 

tokrat sem tukaj z tehni?no te?avo, ki je bolj kot ne samo "annoying".

V M6 2015 (pred faceliftoml) mi zmeraj predvaja prvo skladbo iz USB klju?a, potem ko dam  kontakt oz. ?tartam.

Na internetu sem bral, da bi naj hodli cel BT modul menjavat na servise in ne vem kaj ?e. Mene pa najdbolj zanima, ?e ma kdo tule kak?ne izku?nje s tem oz. mogo?e ?e na?el re?itev?

 

Hvala za vse odgovore.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdrav,

 

tokrat sem tukaj z tehni?no te?avo, ki je bolj kot ne samo "annoying".

V M6 2015 (pred faceliftoml) mi zmeraj predvaja prvo skladbo iz USB klju?a, potem ko dam  kontakt oz. ?tartam.

Na internetu sem bral, da bi naj hodli cel BT modul menjavat na servise in ne vem kaj ?e. Mene pa najdbolj zanima, ?e ma kdo tule kak?ne izku?nje s tem oz. mogo?e ?e na?el re?itev?

 

Hvala za vse odgovore.

 

 

Sem tvoje sporocilo premaknil v temo, kjer je bilo govora o tem... USB modul zamenjajo na servisu... nevem pa, kako je, ce je izven garancije... Najbolje, ce vprasas na servisu... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dajm, hvala za prestavljanje, pa sn probu searchat, pa ni ni? najdl pod besedo "usb".

 

Torej, ?e prav razumem je zadeva taka, da je treba menjat modul, ?e ho?em odpravit te?ave "predvajanja prve pesmi"? Ajajaj, ja ni? se bom ustavu v Celu pr Selmarju, pa da vidmo, kaj bojo povedal.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dajm, hvala za prestavljanje, pa sn probu searchat, pa ni ni? najdl pod besedo "usb".

 

Torej, ?e prav razumem je zadeva taka, da je treba menjat modul, ?e ho?em odpravit te?ave "predvajanja prve pesmi"? Ajajaj, ja ni? se bom ustavu v Celu pr Selmarju, pa da vidmo, kaj bojo povedal.

Edina re?itev je menjava modula.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Te?ava re?ena. Fora je, da ve?je klju?ke windowsi formatirajo na exFAT32. Kao podpora za ve?je fajle, s tem ima pa avto malce te?av. V windowsih ne more? (vsaj v 10ki ne) fomratirat na stari FAT32, zato sem snel en tool, ki to naredi in voila...?pila :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 meseca kasneje...

Kon?no sem se spomnil, da ?e nisem odpisal. Pred dvema tednoma, sem bil pri Selmarju, prijazni mehaniki so sku?al pomagat in rekli, da so pri nekaterih resetirali module in je to pomagalo. To so mi tudi za 10 min nardili, ampak ?al ni ni? pomagalo.

Pa sem jim tudi omenil, da se je to menjevalo na zahtevo kupca, da je mazda izdala uraden dokument. Pa nih?e od mehanikov o tem ni vedel ni?, so pa rekli, da ?e to pismo mam, naj ga prinesem in bomo vidli, kaj se da nardit.

Tak da, zej i??em tule po temi tist mazdin dokument, pa ga ne najdem, bi vedu kdo kje ga najdit?

 

Ok na?el forum s tem originalnim dokumentom: https://www.mazdas247.com/forum/showthread.php?123847299-Service-Bulletin-FIX-USB-playback-and-SMS-Bluetooth!!!&p=6367379&viewfull=1#post6367379

Tak, zej pa tole sprintam, pa grem nazaj :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Predvidevam, da tale modul stane ene tolk kot en zelo soliden hi?ni kino.

 

 

Soliden hisni kino je verjetno cenejsi :) 

 

TUkaj sem recimo nasel ceno, ki je dobrih 600? >> https://lenox-spares.com/en/GHP966DH0Z?rd=bg-en ... pa tudi spomnim se, da je bila omenjena ze neka cena okoli 800 ... 

 

Pomoje se niti ne izplaca s tem ubadat... ce dosedaj ni bilo motece... Ce pa je motece... pa je verjetno bolje nabavit nek aftermarket infotainment sistem ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.