Skoči na vsebino

WIZ zavarovanje


Zagor

Priporočeno sporočilo

Se mi zdi, da je vseeno v redu stvar. Odbitna fran?iza za kasko je 100, 300, 600 ali 900 evrov. Delni kasko oziroma parkiri??e in cesta je odbitna fran?iza 50 evrov.

 

Pomembno mi je da pri kaki nesre?i ne ostanem brez 20+ tiso? evrov v sekundi. 900 evrov odbitne fran?ize bi ?e dal za popravilo. Itak v petih letih z najve?jo odbitno fran?izo pri?param okrog tiso? evrov. 200 evrov letno manj za zavarovanje se ?e pozna.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

In koliko te pride zavarovanje? Za tak avto te ne bi smelo vec kot 500, da reces da se splaca

Jaz sem Wizz imel zgolj za staro barchetto ker je bil tretji avto in se ni dalo bonusa prenesti. Vse ostalo je bil cenejsi Triglav ali Sava.

 

Za primer moj citroen, Seat - po ceniku sigurno veliko cenejsi, full kasko Triglav 650-700? brez odbitnih

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Wizz kolikor vem, ne uposteva premijskih razredov, niti se ne povecuje, ce gres potem po parih letih kam drugam...

 

Hci je ravno prejsnji teden placala za kasko z 1% odbitno fransizo in vsemi kombinacijami (stekla, divjad, toca, svetila,...), obvezno zavaorvanje, kraja, asistenca pa nevem tocno v katerem premisjkem razredu... se mi zdi, da je na enih 30 ali 35%  .... okoli 700 ? ... pri Triglavu...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A pa se ti zavedas da je odbitna vedno - parkirisce, steklo, zarometi. Bos vsako parkirisce placeval 900????

 

To je pri ostalih zavarovalnicah zastonj!

 

Se ti opravicujem, ampak to povem vsakemu, imas denar za NOV avto (verjetno 25k?) in potem isces zavarovanje za 200? ceneje? In tako zavarovanje te bo kostalo 3x vec ob prvi praski na parkingu ali kamnu v sipo.

 

Razen ce ga ne zavijes v vato se to bo zgodilo...?al.

 

Kot je rekel Jest pojdi osebno na Triglav in povprasaj za ugodno ponudbo.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Malo Off Topic, ampak mogo?e se pa da kak?no vzporednico potegniti.

 

2leti nazaj sem za xsaro sklepal zavarovanje po sistemu " cimceneje".

 

Ko sem na bo?i?ni ve?er fasal kamen v ?ipo, sem zamahnil z roko ?e? "saj je zavarovana".

 

Grem do Rogelj romat, carglass.... Mi re?ejo,da je to edina zavarovalnica,kjer potrebujejo tudi zapisnik iz strani zavarovalni?kega agenta. Torej ni dovolj zgolj s polico priti do servisa...

 

Grem na sede? zavarovalnice, da mi ocenijo ?kodo...

 

" Gospod... Vam dam ?tevilko , se bosta uskladila s cenilcem,kdaj v roku treh tednov bosta to uredila na terenu....".

 

Tam niso imeli cenilca...

 

Razbita ?ipa,prazniki,moj 12h delovnik...

 

Radost in veselje...

 

Za prihranek v vrednosti dveh kosil...

 

?e dobro,da je bila" zgolj" razpoka na ?ipi...

 

In tako kot je Jures napisal; kupil si nov avto... Ja,denar je denar,ampak kontaktiraj Zavarovalnico ,ki ima neko zgodovino.... Osebno se da za mariskateri popust zmeniti...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A pa se ti zavedas da je odbitna vedno - parkirisce, steklo, zarometi. Bos vsako parkirisce placeval 900????

 

To je pri ostalih zavarovalnicah zastonj!

 

 

 

Ne, nisi dobro zastopil. Poglej screenshote. Parkiri??e ni 900 evrov. Parkiri??e in cesta so 50 evrov.

 

 

Argument pa je (in se na?eloma strinjam), da se ne spla?a pri avtu za 25 jurjev ?parat 200 evrov pri zavarovanju.

 

Po drugi strani, ne vozimo vsi po nevarnih soseskah Detroita, niti delamo vsi isto ?tevilo kilometrov, tako da te odbitne fran?ize niso takoj za odpisat. ;)

In tako kot je Jures napisal; kupil si nov avto... Ja,denar je denar,ampak kontaktiraj Zavarovalnico ,ki ima neko zgodovino.... Osebno se da za mariskateri popust zmeniti...

 

Seveda, kak?nega agenta bom ?e kontaktiral, vendar zanimiv je ta wiz.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne rabis nevarno soaesko, verjwtno gres vsaj 1x na leto v BTC ali podobno. Pa kak mulc s kolesom ni treba da je rapper :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zagor, ti priporo?am klic na?ega forumskega zavarovalni?kega agenta (Eclipse oz. Marko Ferlin), mojster za zavarovanja vseh sort in tule ?tevilne zadovoljne stranke; 031 209 143

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A pa se ti zavedas da je odbitna vedno - parkirisce, steklo, zarometi. Bos vsako parkirisce placeval 900????

 

To je pri ostalih zavarovalnicah zastonj!

 

Se ti opravicujem, ampak to povem vsakemu, imas denar za NOV avto (verjetno 25k?) in potem isces zavarovanje za 200? ceneje? In tako zavarovanje te bo kostalo 3x vec ob prvi praski na parkingu ali kamnu v sipo.

 

Razen ce ga ne zavijes v vato se to bo zgodilo...?al.

 

Kot je rekel Jest pojdi osebno na Triglav in povprasaj za ugodno ponudbo.

 

kolikor vem, to ne drzi... pri kombinacijah je samoudelezbe samo 50?... Pri uveljavljanu iz splosnega kaska pa pac toliko, kolikor si sklenil...

 

Edit: sem potem opazil, da je ze napisano... ;)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Wizz kolikor vem, ne uposteva premijskih razredov, niti se ne povecuje, ce gres potem po parih letih kam drugam...

 

Hci je ravno prejsnji teden placala za kasko z 1% odbitno fransizo in vsemi kombinacijami (stekla, divjad, toca, svetila,...), obvezno zavaorvanje, kraja, asistenca pa nevem tocno v katerem premisjkem razredu... se mi zdi, da je na enih 30 ali 35% .... okoli 700 ? ... pri Triglavu...

Jaz za mojo placam 540 z vsem zgoraj nastetim, razen divjadi (mislim da nimam, nisem siguren), pa mi lani ni vseh popustov uposteval ker sem imel 1 avto prevec na sebe, pa ko sem ga odjavil se ni dalo popravit, mi je pa dal potem druge popuste.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 meseca kasneje...

?e tukaj update.

 

Mi je ena agentka uredila zavarovanje. Adriatic. Polni kasko. 563 evrov.

 

Ja, dober agent zna zrihtati zavarovanje.

 

?e vedno mislim, da je tudi WIZ okej zavarovanje za tistega, ki nima dobrega agenta. Vendar, dober agent je o?itno bolj?a opcija.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi jst sem bil razvocaran nad markota, tudi preusmerjem pri sodelavki in isto poraz, potem sem pa poklicala summit leasing in so mi zrihtal super ponudbo.. Jst mam tudi obcutek da je konc z njim.. Vsaj kar se zavarovanja tice

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi jst sem bil razvocaran nad markota, tudi preusmerjem pri sodelavki in isto poraz, potem sem pa poklicala summit leasing in so mi zrihtal super ponudbo.. Jst mam tudi obcutek da je konc z njim.. Vsaj kar se zavarovanja tice

Jaz sem tri leta nazaj pri njemu dobil do eura isto ponudbo , kot pri agentu pri katerem sem bil drugi? v ?ivljenju...

 

?e takrat se mi ni zdel ni? posebnega...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@LabiGT: te?ko je dati tako obto?bo, ko vse, kar je Tina dobila v roke je bil "ra?un" za avto, na katerem ni bilo niti ?tevilke ?asije (danes zavarovalni?ki programi delajo preko tega podatka), tudi ni vedela, kaj to?no ra?unati (?elja je bila osnovno + razli?ne kombinacije, da bi se la?je odlo?il.. ua relativno mlad avta - kjer je potem vedno vpra?anje, kaj se jemlje oz. se ?aka na popolne podatke, da se lahko natan?no ra?una, ker druga?e cene niso relevantne), ker so vse cene odvisne od to?nih podatkov. Napisala je "iz glave" podatek, koliko pribli?no lahko pride osnovno zavarovanje za tak avto, ker je stvar odvisna tudi od tega, ali bo ?el na avto kak bonus itd. Na mail, ki je imel notri vpra?anja, da bo podala to?no ponudbo, ni bilo ve? odgovora.

 

@Nejc1986 - ko se pri eni zavarovalnici zaklene popust, potem lahko cela Slovenija da enak popust. Sedaj je pa odvisno - ?e je drug agent prej pri?el do tega, jaz ne morem dati ve?. ?e pa jaz pridobim vi?ji popust (naprimer glede na moj sta? in dobro zapisanost pri zavarovalnici, ali pa ?e sem koristil svojega "jokerja", da sem pridobil dober popust), je potem na voljo celi Sloveniji. To, da je bila do evra ista ponudba, se mi sli?i ena izmed teh mo?nosti.

 

Po pravici povedano pa marsikateri stranki, ki daje ponudbe na vse zavarovalnice ne dajemo najbolj?ih cen. Nekateri od vas ste to ?e spoznali. Je pa tudi res, da marsikdaj (tudi v tej temi ste to pogruntali) ne gre direktno primerjati zavarovalnic in ni vse samo v ceni.

 

?e imate npr. ceno za polni kasko z !% OF pri Generali, Grawe, AS-u in Savi in da so vse enakih cen, niti pribli?no niste na istem. Naprimer, osebno, glede na to, da poznam pogoje vseh zavarovalnic, bi pri AS-u in Savi pla?al tudi do 100 EUR ve?, kot pri ostalih dveh (ve? odbitnih fran?iz, manj ?kod letno, ki se jih lahko uveljavi, ve? izgub bonusov itd.). S tem, da bi dal za Savo ?e malo ve?, kot za AS. In za Grawe ?e malo manj, kot za Generali. In tu zadaj stoji cca 12 let izku?enj iz izpla?il ?kod, kar sem jaz delal zavarovanj. In pa cca 30 let izku?enj izpla?evanja ?kod, ki jih ima moja mama, ki pa je odvetnica in izterjuje ?kode od zavarovalnic. ?e vas po?ljem k njej na pogovor, kje se zras "izpla?a" zavarovati (in tu ne govorimo o ceni, ampak o tem, kaj dobi? nazaj), bi bili ?ez no? pripravljeni dati tudi vi 100 EUR ve? za marsikateri moj predlog. 

 

In od tu tudi izhaja to, da ne predlagam vedno najcenej?e opcije (tudi Tino, sodelavko sem tako u?il), ker najcenej?e opcije ?isto vedno prinesejo najve? problemov pri strankah. Kar vam prera?unamo bo dejansko objektivno najbolj?e za vas.. ?e pa boste ?e malo komunicirali z nama naprej, bomo pa ?e prilagodili va?im preferencam (?e vam je npr. vseeno, ?e boste uveljavljali vandalizem in boste pla?ali odbitno fran?izo in izgubili bonus, potem bomo predlagali kaj drugea..). Tudi s Tino se dostikrat pogovarjava, preden gredo ponudbe ven - je npr. Generali 953 EUR, Sava pa 1044 EUR. Pa ji jaz re?em naj ponudi raje Savo - dosti dosti bolj?a izbira glede na pogoje obeh zavarovalnic.

 

Tu se govori o kvalitetnem svetovanju in ne samo o ceni. Oz. govori se o tem, da vam svetujemo imeti zavarovane avte, premo?enje in sebe, kot jih mi naredimo sebi. Vam lahko poka?emo police, ko pridete do nas.

 

Lp,

 

Marko

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@LabiGT: te?ko je dati tako obto?bo, ko vse, kar je Tina dobila v roke je bil "ra?un" za avto, na katerem ni bilo niti ?tevilke ?asije (danes zavarovalni?ki programi delajo preko tega podatka), tudi ni vedela, kaj to?no ra?unati (?elja je bila osnovno + razli?ne kombinacije, da bi se la?je odlo?il.. ua relativno mlad avta - kjer je potem vedno vpra?anje, kaj se jemlje oz. se ?aka na popolne podatke, da se lahko natan?no ra?una, ker druga?e cene niso relevantne), ker so vse cene odvisne od to?nih podatkov. Napisala je "iz glave" podatek, koliko pribli?no lahko pride osnovno zavarovanje za tak avto, ker je stvar odvisna tudi od tega, ali bo ?el na avto kak bonus itd. Na mail, ki je imel notri vpra?anja, da bo podala to?no ponudbo, ni bilo ve? odgovora.

 

@Nejc1986 - ko se pri eni zavarovalnici zaklene popust, potem lahko cela Slovenija da enak popust. Sedaj je pa odvisno - ?e je drug agent prej pri?el do tega, jaz ne morem dati ve?. ?e pa jaz pridobim vi?ji popust (naprimer glede na moj sta? in dobro zapisanost pri zavarovalnici, ali pa ?e sem koristil svojega "jokerja", da sem pridobil dober popust), je potem na voljo celi Sloveniji. To, da je bila do evra ista ponudba, se mi sli?i ena izmed teh mo?nosti.

 

Po pravici povedano pa marsikateri stranki, ki daje ponudbe na vse zavarovalnice ne dajemo najbolj?ih cen. Nekateri od vas ste to ?e spoznali. Je pa tudi res, da marsikdaj (tudi v tej temi ste to pogruntali) ne gre direktno primerjati zavarovalnic in ni vse samo v ceni.

 

?e imate npr. ceno za polni kasko z !% OF pri Generali, Grawe, AS-u in Savi in da so vse enakih cen, niti pribli?no niste na istem. Naprimer, osebno, glede na to, da poznam pogoje vseh zavarovalnic, bi pri AS-u in Savi pla?al tudi do 100 EUR ve?, kot pri ostalih dveh (ve? odbitnih fran?iz, manj ?kod letno, ki se jih lahko uveljavi, ve? izgub bonusov itd.). S tem, da bi dal za Savo ?e malo ve?, kot za AS. In za Grawe ?e malo manj, kot za Generali. In tu zadaj stoji cca 12 let izku?enj iz izpla?il ?kod, kar sem jaz delal zavarovanj. In pa cca 30 let izku?enj izpla?evanja ?kod, ki jih ima moja mama, ki pa je odvetnica in izterjuje ?kode od zavarovalnic. ?e vas po?ljem k njej na pogovor, kje se zras "izpla?a" zavarovati (in tu ne govorimo o ceni, ampak o tem, kaj dobi? nazaj), bi bili ?ez no? pripravljeni dati tudi vi 100 EUR ve? za marsikateri moj predlog.

 

In od tu tudi izhaja to, da ne predlagam vedno najcenej?e opcije (tudi Tino, sodelavko sem tako u?il), ker najcenej?e opcije ?isto vedno prinesejo najve? problemov pri strankah. Kar vam prera?unamo bo dejansko objektivno najbolj?e za vas.. ?e pa boste ?e malo komunicirali z nama naprej, bomo pa ?e prilagodili va?im preferencam (?e vam je npr. vseeno, ?e boste uveljavljali vandalizem in boste pla?ali odbitno fran?izo in izgubili bonus, potem bomo predlagali kaj drugea..). Tudi s Tino se dostikrat pogovarjava, preden gredo ponudbe ven - je npr. Generali 953 EUR, Sava pa 1044 EUR. Pa ji jaz re?em naj ponudi raje Savo - dosti dosti bolj?a izbira glede na pogoje obeh zavarovalnic.

 

Tu se govori o kvalitetnem svetovanju in ne samo o ceni. Oz. govori se o tem, da vam svetujemo imeti zavarovane avte, premo?enje in sebe, kot jih mi naredimo sebi. Vam lahko poka?emo police, ko pridete do nas.

 

Lp,

 

Marko

Verjamem , da je tako. Verjetno je tudi naravnost ogromna razlika,a nekdo ?eli zgolj obvezno zavarovanje (tu je logi?no da je cena najpomembnej?i faktor), ali pa ima nov avto in zeli milijon dodatkov pri zavarovanju. Pa? vsakemu svoje...

 

Je pa res; po 1strani marsikdo razmetava z denarjem , hkrati pa 1x na leto gleda zgolj in samo na to, kje je 20eur ceneje...

 

Potem je pa jok in stok kako (npr)asistence ne?esa ne pokriva...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Kaj pravite na tole? https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=19412621&display=Mazda Mazda3
    • Pozdravljen Evo bom uredil.   Sem tretji lastnik. Prvi lastnik je bil učitelj klavirja, drugi lastnik ga je vozil na relaciji Kamnik-Ljubljana, Jaz sem pa tretji lastnik.   JMZGL691601505391 Številka šasije kjer se lahko preveri elektronska knjiga. Pri 165000 km je bil servis narejen pri mojstru iz horjula (šraufa mazde na pooblaščencu), Vsi prejšni servisi pa so bili narejeni na uradnem servisu (Račune in izpise priložim zraven)    Dodatno so bile menjane podložke na injektorjih, menjana veriga, ter pregledan je celoten motor.   Speskan je bil sesalni kolektor in pikjena je bila loputa na turbini. Narejen je tudi egr off Načeloma na motorju bi moral biti mir    
    • Nobena kava te ne zbudi tako hitro kot tista, ki se ti polije po tipkovnici!   Ne sprašujte, kako vem...
    • Kaj pa je zdaj to?   Mislim, da se jim je dokončno skisalo in da res ne vedo, kaj delajo. Sploh me je pa zmotil zadnji stavek: Zakon je začel veljati v začetku avgusta lani. A sestavljajo ga pa šele zdaj...   A ljudje "tam zgoraj" še vedno ne razumejo, kaj jim energetiki tumbamo že leta. Eno je postavit sončno elektrarno. Nekaj čisto drugega je pa njeno sobivanje z ostalimi viri električne energije. Ko se zapelje oblak čez Sonce in je taka elektrarna naenkrat v senci, mora biti takoj na razpolago drugi vir, drugače bo omrežje "počepnilo". In če že moraš nekje imeti rezervo, potem raje denar takoj investiraj v tak vir, ki bo stabilen in ekološko sprejemljiv...    
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.