Skoči na vsebino

dostava diska


tkma

Priporočeno sporočilo

Zdravo

torej uporabnik foruma @Srachko prodaja disk, doma je iz pomurja, jaz sem kupec vendar sem iz Kranja. Po?ti ne zaupam, zanima me ?e smo zmo?ni na forumu sami formura?i si pomagat in ?e je kje kdo iz tistega konca pa hodi proti Ljubljani ali Kranju da bi prevzel disk in ga posredoval nekemu drugemu formura?u da pride predmet do kupca, v tem primeru sem to jaz.

Kupnina se lahko poravna preko ebanke saj si med sabo zaupamo in naj bi bil med nami nek fer odnos.

 

Me zanima ?e bomo to speljali, lahko pa se tudi naredi podforum za take prenose, seveda ?e bo volja in interes.

 

va?a mnenja?

 

LP

Peter

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

take zadeve smo ?e izvajali,upam da najde? nekoga k po prepeljal paket.....?e ne pa po sistemu iz filma transporter ;)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdravo

torej uporabnik foruma @Srachko prodaja disk, doma je iz pomurja, jaz sem kupec vendar sem iz Kranja. Po?ti ne zaupam, zanima me ?e smo zmo?ni na forumu sami formura?i si pomagat in ?e je kje kdo iz tistega konca pa hodi proti Ljubljani ali Kranju da bi prevzel disk in ga posredoval nekemu drugemu formura?u da pride predmet do kupca, v tem primeru sem to jaz.

Kupnina se lahko poravna preko ebanke saj si med sabo zaupamo in naj bi bil med nami nek fer odnos.

 

Me zanima ?e bomo to speljali, lahko pa se tudi naredi podforum za take prenose, seveda ?e bo volja in interes.

 

va?a mnenja?

 

LP

Peter

 

Robo lahko dostavi mojemu kolegu kateri dela v MS na glasbeni ?oli. On ga lahko dostavi do MB. Iz MB pa ga mogo?e kdo od mene prevzame in potem naprej do LJ dostavi. lp
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Robo lahko dostavi mojemu kolegu kateri dela v MS na glasbeni ?oli. On ga lahko dostavi do MB. Iz MB pa ga mogo?e kdo od mene prevzame in potem naprej do LJ dostavi. lp

 

 

...super,

 

se pravi se i??e nekdo ki bi lahko dostavil disk od maribora proti Ljubljani, Kamniku Dom?alam ali celo Kranju

 

je kdo?

 

LP

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mogo?e bi ti Tomozuki pomagal, potem iz Kamnika ali Dom?al pa lahko ?e jaz kaj prisko?im na pomo?. :D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moj frend je vsak dan v MS na ?oli in sicer med 13-19 uro, popoldanski pouk.

?e ga bo iskal ga naj kontaktira na 041 571 810 - Mi?o.

Marko mx-3 pa lahko disk potem od mene naprej pelje. Bi pa se morala dogovoriti za dopoldanski ?as do 12.00.

Potem sem na lokaciji ?marje pri Jel?ah - Roga?ka Slatina.

lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e se ne mudi se vam ?e jaz na voljo, v Ms bom ta teden v torek, na gorenjsko pa verjetno ?e letos grem.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz lahko, ampak ga moram prejet najkasneje jutri, ker grem v ponedeljek zjutraj v LJ.

 

 

sem poslal @shracku sporo?ilo naj kontaktira z @tomozuki-jem za dostavo diska pa se pol slisimo ?e bo uspelo

lp

 

pa hvala za toliko dobre volje

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej a je potrebn tolk komplicirat,js sem diske naro?al od kitajcev,ameri?anov, angle?ev, ?vabov,?pancev,.. pa NIKOL ni blo problemov, tle ve eni faking sloveniji pa je to projekt da glava pe?e, saj zato pa smo v pizdi tako kot smo ker je treba komplicirat pri vsem.

 

Veliko sre?e pri dostavi, ki bi te na?eloma s super pakiranjem(cca 10 cm mehur?kov okrog in okrog) stala cca 5? pa nasleden dan bi robo ?e imel.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

TKMA omenja disk.

Da ne gre slu?ajno za specialno operacijo prenosa ra?unalni?kega diska z ob?utljivimi podatki?? :harhar:

 

 

hvala vsem za prikazano dobro voljo, da pa ne bo ratala znanstvena fantastika ali misija nemogo?e mi ga bo poslal po po?ti.

 

 

 

 

ja za pivo pa ni problem, kadarkoli

 

 

lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.