dvorjan
Člani-
Sporočil
1.997 -
Z nami že
-
Nazadnje prisoten
-
Dnevne zmage
9
Tip vsebine
Profili
Forumi
Koledar
Garaže
Vse objave uporabnika dvorjan
-
Nisem si mislil, da je to možno, pa vendar. 5 dni sem v Seulu, Južna Koreja, pa sem videl le in zgolj eno Mazdo. Pa sem jih res iskal ... So v kategoriji redkih ptic skupaj s Citroeni (1x), Saabom (2x) ipd. 😃 Slava ji!
-
Vpoklic in ne odpoklic. Odpoklic je nekaj drugega. Če bi bil odpoklic vozila, bi šlo v prešo in ne na servis. 😃
-
Je pa še en bistveno hujši občutek - prideš na parking in avtomobila ni več ... In ga nikoli več ne vidiš ...
-
Polni pa s kakšno močjo?
- 3.970 odgovorov
-
- električno vozilo
- elektrika
-
(in 1 več)
Označeno z:
-
Katera štacuna pa ima brezplačno polnilnico?
- 3.970 odgovorov
-
- 1
-
-
- električno vozilo
- elektrika
-
(in 1 več)
Označeno z:
-
Elektriko "tanka". Pa kratke fure. 😃
-
Tukaj sem pa tudi jaz že jedel. 😃
-
-
Težava z elektriko (battery system malfunction) Mazda 6 165 i-eloop
dvorjan je odgovoril na GregorK-ovo teme v forumu Tehnične težave, vzdrževanje in stroški
Tudi relativno mlad akumulator lahko crkne. Poleti celo pogosteje kot pozimi, saj doživi "kap" zaradi vročine. -
Mojster, to te "švercerji" učijo, da je drago. Pa ni. Evo stroškov (vse na debelo računano, da ne boste jamrali glede centkov): - gre za rabljen avto, ni nobenih mahinacij glede DDV (beri: doplačila razlike) - vlak do gor cca. 80-100€ - prepis in preizkusne tablice 150-200€ - pot domov 200€ - homologacija 100€ - DMV 111€ In že si pripravljen na registracijo pri nas ... Torej - kje je teh par jurjev?! Ti povem: v žepu "šverota", ki ti maha s prešernim nasmeškom, ko se ti odpelješ s parkirišča. 😃
-
-
Ja, verjetno je pogruntal, kam odteka denar iz zdravstva, in zato je moral spakirati. To je res norišnica.
-
Ja, to je pa res. Se Mazdina pločevina lahko skrije pred Saabovo.
-
Ja, samo kakšna prehrana je to?! Burger in pizza nista ravno zdrava prehrana. Pojdite še na kako ribo ali hobotnico v restavracijo pa od tam prilimajte cenik ...
-
Ukradli strešni kovček? Sožalje. Jaz pa ne. Dobra hrana je del dopusta. Ne pa da moraš še na dopustu nakupovati, kuhati, pomivati itd.
-
Ja, tile "modeli" bi lahko doživeli tudi kako "Darvinistično" izkušnjo ... a bi obstajala velika verjetnost, da še koga (nedolžnega) odpeljejo s seboj na oni svet.
-
Ja, saj nikjer ne piše, da je "BT-jka". Pač BT-50 nisem slikal, čeprav sem videl ene par.
-
CX30: Front radar malfunction
dvorjan je odgovoril na Sonyfan-ovo teme v forumu Tehnične težave, vzdrževanje in stroški
Obriši prednji znak, verjetno si kak "debel mrčes" razmazal čezenj ... Radar je za logotipom Mazda in če je ta umazan, ne deluje. -
Sicer je dopust in telefon ni ravno pri roki, a par primerkov sem vseeno ujel. Pa še kaka bi se našla, sploh kake zjahane BT-50, ki dokazujejo svojo trpežnost.
-
Ja, a ni logično, da zmogljivejši motor porabi več goriva? Kaj pa bi ti imel, najzmogljivejšega bencinarja s porabo najšibkejšega dizla ali še raje električarja. Kaj takega ne obstaja ...
-
In ta oddaja/prispevek je? Nevermind, sem našel, na SLO 1, je bilo. Če koga zanima; oddaja KODA: RTV 365 WWW.RTVSLO.SI Predvajaj RTV vsebine, vsak dan!
- 3.970 odgovorov
-
- električno vozilo
- elektrika
-
(in 1 več)
Označeno z:
-
Pri današnjih cenah novih avtov, je EV čedalje očitnejša izbira za vse, ki ga lahko polnijo doma - nima veze ali podnevi ali ponoči, elektrika je za večkratnik cenejša od fosilnih goriv. Ne rabiš nobene sončne elektrarne, to je preseravanje. In ja, kot za vsak avto - najbolje je, da se vozi, ne pa stoji na parkirišču ali v garaži. Kar pa se tiče karambolov in poškodb - to pa drži, da je priporočljivo imeti kasko zavarovanje. Ampak do poškodb baterije ali motorja ne pride pri poškodbah na parkirišču ...
- 3.970 odgovorov
-
- električno vozilo
- elektrika
-
(in 1 več)
Označeno z:
-
Kako mora šele ameriška CX-30 s 2.5 turbo strojem leteti ... Sploh, ko se uteče. 😃
-
Itak v praksi na cesti nimaš pogojev, da več ur voziš 200+ km/h. Pa naj bo to EV ali ICE. Sicer pa ne razumem vaše nenaklonjenosti EV-jem. A ko bo pa Mazda enkrat naredila soliden EV, bo pa to najboljša stvar po belem kruhu? Pač za določeno skupino voznikov so EV že danes najboljša možnost prevoza, to je dejstvo. Kdo od vas pa dela VSAK dan več kot 300 km, da bi lahko stokal, da mu ena Tesla ne pride v poštev?!
- 3.970 odgovorov
-
- 2
-
-
- električno vozilo
- elektrika
-
(in 1 več)
Označeno z: