Skoči na vsebino

NevLado

Člani
  • Sporočil

    4.404
  • Z nami že

  • Nazadnje prisoten

  • Dnevne zmage

    18

Vse objave uporabnika NevLado

  1. NevLado

    Mazdina prihodnost

    glej, če bi jaz dolil liter na 6kkm, in potem naredil servis pri 15kkm, in potem spet liter pri 21kkm, in servis na 30kkm, pa da bi se potem začelo ustavlat, se ne bi sekiral problem bi bil, če bi tak avto uvozil iz tuje države, ki je bil na lizing hiši, ker verjamem da tam noben ne gleda olja med servisi, ki so za 2.0 tdi predpisani na 30kkm
  2. NevLado

    Mazdina prihodnost

    ja zakaj pa ni dolila litra olja? sej za to ne rabiš hodit na servis te novi 2.0 tdi itak pijejo k žoune to olje ker točjo not 5-30w LL, motorje delajo slabo in s slabimi materiali + ljudje neznajo več utekat motorjev
  3. NevLado

    Koga volit

    No, 1 mesec me ni bilo na forumu, pa sem sedaj prečital tole vašo greznico... Sem bil prepričan, da bo Logar jeziček na tehtnici, pa je v resnici Stevo. Kaj sedaj? Ponovne volitve so edina dobra opcija za Slovenijo! Težava je, da bodo vse male stranke popušile, največ bosta pridobila GS in SDS. Korupcije pa se očitno ne bomo nikoli losali...
  4. NevLado

    Mazdina prihodnost

    Ehehe, žal mi miata ne nuca do 50+
  5. precej zanimivo, ker si pomoje prvi; kaj pa pušča, a olje? dej kupi brake cleaner v lidlu/hofru pa posprejaj pokrov ventilov in potem opazuj a je to neki kar je blo pa so mogoče samo slabo natočili olje al pa se je že vsedlo, da ne šraufaš za brezveze
  6. A ti imaš samo programsko odklopljen egr kot pravi vzupan3?
  7. NevLado

    Mazdina prihodnost

    Japonci so šli žal v napačno smer. Toyota 1.2 turbo je vrh glave, poceni vzdrževanje, super užitek v vožnji, ni fore da kupuješ elektriko pod sedežem Mazda6 karavan vrhunski potovalnik, dali bi turbo motorje v evropo in bi se prodajale kot vroče žemljice Mazda CX-5 najbolj konkurečni SUV eu SUV-om ampak z podhranjeno konjažo motorja Mazda CX-30 trenutno edini pravi mazdin avto še ki ga lahko kupiš, pa še to je že karjola Škoda, jaz sem prepričan da bo moj naslednji avto passat karavan DIZEL
  8. Shiet, moje niso ble tko slabe, menjou sm zarad tistga odtisa ploščice od ročne pa zarustanega roba! Ej dej plis ko menjavaš stari še neko gumo al pa kej poleg dvigalke, k tole če se odpela se ti odpelje noga/roka zdraven.
  9. Sej veš, v Sloveniji je dizel zakon! Pa tut npr jaz od 57kkm do 187kkm delam samo redne servise na bencinarju, na dizlu menjaš pa več komponent. In se potem pogliha cenovno s porabo. Edin da jst nimam stresov obiskovanja servisov, dizelaši pa majo.
  10. Kaj pa kak dizelaš?
  11. od 2019 je 2.2 motor drugače dizajniran in brez napak, ker ima čist druge bate in glavo če boš razdiral z verigami vred, ti lahko potem crknejo edino še injektorji in dpf 170kkm je šlo do tukaj, če spet narediš komplet resen servis, si do 340kkm spet dober če ti je avto všeč in zadostuje tvojim potrebam, nevem zakaj bi prodajal... je pa tečno vozit tak avto, ko se moraš ubadat s servisi, to verjamem, da te potem malo mine lahko si pa preračunaš koliko te pride servis + urejanje tega motorja v primerjavi če menjaš za g192/4 bencinca
  12. NevLado

    Zanimivi oglasi

    Spustu še za 800 eur @Janez007 https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=22018757&display=Mazda CX-5 Boš poklical za zadnjo ceno? 😛
  13. NevLado

    Mazda CX-5 (2026)

    Mislim, da bom počasi moral migrirat na drugo znamko.
  14. ni potrebe, jaz bom sedaj ko se približujem 200kkm na m6 g192 ki je vsakodnevno v uporabi prvič menjal oba jermena + napenjalec vodne črpalke ne bom menjal, ker je suha ko začne curit ali pa ti jermen cvili, takrat menjaš
  15. NevLado

    Display čišcenje ?

    Ko v trgovini kupiš sir brez laktoze, ima še vedno nek % laktoze v sebi, ampak da daš gor etiketo "brez laktoze" ja dovoljena neka meja. Tukaj je isto
  16. NevLado

    Mazda CX-30

    kaj pa poraba bini, to si pozabil povedat, a je šlo pod 5 literčkov
  17. če bi voda zavrela, bi dobil obvestilo lufta v ekspanzijski posodi je še kar nekaj, če bi šlo čez, je pa tudi ventil na pokrovčku, ki vrže ven vodo, če je je preveč definitivno samo težava tega, da si takoj ugasnil avto po vožnji po ac se grem stavit, da je sedaj tekočina točno na F, ko je motor hladen
  18. bump danes sem jih spet gledal, obrisal prah iz njih; dobrih 5mm je še profila kak interesent?
  19. Tudi jaz tako mislim... pomoje je nek narobe
  20. Kako so ti gledring tepihi, zakaj nisi vzel original? Jaz imam original na m6, na joti sem pa za mojo naročil te gledring... me moti, ker je pri originalnih višji rob, ko imaš cel kup vode na čevljih Skušam mojo prepričat v petke tudi pozimi namesto bullerjev....
  21. NevLado

    Mazda CX-30

    imam identično, podložim eno dilco spodi da ne gre direkt na avto prag in to je to
  22. kater letnik imaš
  23. NevLado

    Mazda CX-30

    Če bi jaz danes kupoval CX-30, bi vzel max opremo in G140. Preprosto veš da dobiš kvaliteten motor z dovolj zanesljivosti.
  24. NevLado

    Mazda CX-30

    GPF kompatibilnost, sej res, GPF je še ena brezvezna stvar na X motorju sem peljal G140, poezija
  25. @Brane menjali smo gumo od prečnega stabilizatorja, nobene razlike. Avto smo v luftu dali v manual tretjo in se sliši identičen zvok kot na cesti, sepravi podvozje je v luftu in NI obremenjeno in se sliši pod avtom vibracija, smo poslušali vse živo, nikjer ne najdeš da bi kaj ekstra odstopalo; tisti ki je v avtu na dvigalu isto čuti vibracijo na pedalu. Podvozje ni, amortizer ni, bremzanje ne igra nobene vloge, niti N/D mode med vožnjo; polosovina ima res malenkost več lufta kot kak drug avto, moral bi probat eno drugo mazdo6 na dvigalu za primerjavo; lokalec pravi diferencial/menjalnik/deformirana guma.... in ravno gume sem menjal takrat ko sem imel tudi tehničnega, potem se nekaj časa nisem vozil zaradi bolniške in zdaj bom takoj ob priliki menjal na letne gume da še to eliminiram...potem mi pa ostane verjetno samo klic v lesce kjer se ukvarjajo z avtomatskimi menjalniki...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.