Skoči na vsebino

Sprememba Zakona o pravilih cestnega prometa


Boss

Priporočeno sporočilo

Pojavilo se je eno vpra?anje, pa me zanima, ?e tu kdo ve TO?EN odgovor - ugibamo ?e mi sami tukaj...

 

Torej, imamo kri?i??e, kjer mi NIMAMO prednosti, ampak se s stranske ceste vklju?ujemo na prednostno. In imamo v kri?i??u STOP znak. Pod tem znakom pa imamo znak za obvezno smer. Torej imamo samo eno mo?nost, kam lahko zavijemo. Ali v takem primeru moramo nakazat smer s smernikom ali je ni potrebno?

 

Res potrebujemo to?en odgovor, ker je imel sodelavec zaplet z medob?inskim redarjem...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pojavilo se je eno vpra?anje, pa me zanima, ?e tu kdo ve TO?EN odgovor - ugibamo ?e mi sami tukaj...

 

Torej, imamo kri?i??e, kjer mi NIMAMO prednosti, ampak se s stranske ceste vklju?ujemo na prednostno. In imamo v kri?i??u STOP znak. Pod tem znakom pa imamo znak za obvezno smer. Torej imamo samo eno mo?nost, kam lahko zavijemo. Ali v takem primeru moramo nakazat smer s smernikom ali je ni potrebno?

 

Res potrebujemo to?en odgovor, ker je imel sodelavec zaplet z medob?inskim redarjem...

Jaz bi rekel da mora,saj tisti iz nasprotne smeri ne ve,da imam obvezno smer. Sem 97% da je tako.

 

Lahko pa povpra?am in?truktorja v ?oli vo?nje...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz tudi mislim, da mora dat, saj ne gre naravnost... In kdor je navajen uporaljati z igavce, ga bo itak dal podzavestno, tisti z BMWji (upam, da ne bo kdo tak uzaljen) pa ga itak ne bi dal v nobene primeru... edino levega, ko se nekomu zalepi za rit in bi zelel mimo, pa ne gre, ker se oni spredaj nima kam umaknit ;)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi ko spremenis smer, ko peljes v ovinek?  :lol:  :P Saj tudi spremenis smer ane?  :harhar:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jest, nekaj takega sem tudi jaz imel v mislih, tako da Mislim da tale smerokaz zgolj zaradi nakazanja spremembe smeri ne pride v postev . Mislim da je poanta zgolj v tem,da nakazes ostalim,ki ne vedo za tvojo obvezno smer, kam ?eli?/moras iti.

 

Slivka.. ja,ampak ob vstopu v rondo je nedvoumno ,da nikamor drugam (dostikrat tudi fizi?no) ne more? iti,poleg tega lahko v rondoju (sploh ?e je manj?i oziroma s pogostimi izhodi) hitro koga zavedes , saj bo nekdo mislil,da si dal smerokaz kot znak,da bo? zapeljal iz rondoja...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A vi to resno? Vprasanje je jasno i se nanasa na konkretni primer. Kaj pa ce se ta voznik odloci da ne bo uposteval obvezne smeri in zavije levo? A zdej ga pa more dati al kako.

 

Beri 42.cl.ZPrCP, pa ne pisati neumnosti, kot so ovinek, pa potek vozisca v desno...

 

Dejstvo je da bo spremenil smer, ima vec moznosti kaj bo naredil, in svojo spremembo mora nakazati z utripalko.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.