Skoči na vsebino

Ponudnik mobilnih storitev - katerga vzet?


Z M A J

Priporočeno sporočilo

Za 2013 ni starostne omejitve, je pa 30? stro?ek ?e prehaja? iz drugega Mobitelovega paketa na 2013, kar je svinjska praksa, pobrana od Simobila.

 

?e sklepa? na naro?nino na novo (nova ?tevilka) je priklju?na taksa 11 ? in ?e nekaj centov, najbolj se ti pa spla?a prenesti ?tevilko k Mobitelu od drugega operaterja, ker v tem primeru ni dodatnih stro?kov (vsaj s strani Mobitela ne), razen 5?, ki ti jih za prenos ?tevilke zara?una operater, od katerega odhaja?.

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 82
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Ja pri Si.mobilu sem vidu, da ?im vpra?a? koliko stane menjava, te ?e opiljo za 10?, prakti?no predno ga zamenja? (sarkazem.off). :hohoho:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Js mam ?e vedno tu? free 40 in mi je ?isto ok, ker ....

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja pri Si.mobilu sem vidu, da ?im vpra?a? koliko stane menjava, te ?e opiljo za 10?, prakti?no predno ga zamenja? (sarkazem.off). :hohoho:

 

pri tu?mobilu je isto, ?e menja? paket te olupijo za 10 ojrov

 

Js mam ?e vedno tu? free 40 in mi je ?isto ok, ker ....

 

js pa FREE20, pa mi je ?ist dost :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 leto kasneje...

Da rahlo osve?im temo in mogo?e komu prihranim nekaj ? mese?no. Trenutno je v teku (do konca tega meseca) akcija BRUTALNI BOB, kar pomeni da za 11,90? mese?no prejmete; 1000minut v katerokoli omre?je, 1000sms-jev in 1000MB prene?enih podatkov.

 

Zelo verjetno se je Simobilu pri meni iztekla njegova doba uporabe, ostali pa si dobro prera?unajte kaj se vam najbolj spla?a. B)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem bil 11 let na simobilu, cela firma zadnjih 5 let tudi. Sedaj so se odlocili da se gre na mobitel (stratesko), s tem tudioja privat cifra na firmo v tem kompletu

Prav vsi jamramo da je slabse....moten signal sredi btcja, na eni strani kristalke smo celo nedosegljivi. Sodelovci iz trzica, dolenjske so brez signala...meni in se enemu med pogovori veckrat piskne da bobencek trpi (se ko sem z bossom govoril sem ga spraseval ce njemu piska low battery)

 

Res veliko ( negativno ) presenecenje in smo ze urgirali....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lte pa seka (transfer). Mogoce ima to tudi kaj veze z iShit 5S ki so prisli v paketu.

 

Ne vem

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lte pa seka (transfer). Mogoce ima to tudi kaj veze z iShit 5S ki so prisli v paketu.

Ne vem

Jaz pri Mobitelu LTE se nisem nameril vec kot nekje okoli 50 mbps v downloadu... Pri Si.mobilu pa zadnjic celo nekaj cez 100 mbps v BTCju...

 

skitched-20140804-200543.jpg

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sam hecno, jaz imam pa dobre izku?nje z Mobitelom/Telekomom... lovi vsepovsod, in LTE signal je ?ist zadovoljiv.

enako tudi jaz nobenih problemou na gsm Mobitel  :prstgor: ...lp ale?  :D  B)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz pri Mobitelu LTE se nisem nameril vec kot nekje okoli 50 mbps v downloadu... Pri Si.mobilu pa zadnjic celo nekaj cez 100 mbps v BTCju...

 

skitched-20140804-200543.jpg

 

ja ?e pa v BTC-ju - sploh v okolici njihove stavbe, ne bi imeli odli?en signal, potem pa bi jih res en kurc gledal :jezicek:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja ?e pa v BTC-ju - sploh v okolici njihove stavbe, ne bi imeli odli?en signal, potem pa bi jih res en kurc gledal :jezicek:

 

 

Hmmm... zakaj pa potem v okolici Mobitelove stavbe nisem z Mobitelovo kartico dobil takih rezultatov? Sploh ce je to nekaj samoumevnega ...    :harhar:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hehe... zato jih pa kurc gleda. :hudicek:

 

Ma sej ne vem a je bistvo kolk ti maks vle?e v njihovi bli?ini al je bistvo, da ima? ?im ve?jo pokritost z LTE signalom. Jaz imam v vukojebini imenovani Logatec celo LTE signal - sicer le dve ?rtici od petih ampak deluje in ima tudi soliden DL/UL tako, da sem zadovoljen. ?al Simobil tam ne vle?e spljoh.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hehe... zato jih pa kurc gleda. :hudicek:

 

Ma sej ne vem a je bistvo kolk ti maks vle?e v njihovi bli?ini al je bistvo, da ima? ?im ve?jo pokritost z LTE signalom. Jaz imam v vukojebini imenovani Logatec celo LTE signal - sicer le dve ?rtici od petih ampak deluje in ima tudi soliden DL/UL tako, da sem zadovoljen. ?al Simobil tam ne vle?e spljoh.

 

 

Si preprican, da ne vlece? Ravno v teh dneh pospeseno nadgrajujejo... V nedeljo smo sli na izlet bo hirbovju... in je celo na Vogarju Si.mobilov LTE signal s kar spodobno hitrostjo (Mobitelove SIM nisem imel s seboj, da bi probal) ...

 

skitched-20140820-174926.jpg

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po mestih imajo na?eloma vsi operaterji odli?no pokritost, razlike se poka?ejo na manj poseljenih obmo?jih. In tam se izka?e omre?je Mobitel.

 

Pa da ne bomo ?ez palec, zemljevid baznih postaj, pa si lahko vsak pogleda, zakaj mu v njegovi "vukojebini" ne lovi dobro. Ta cifra pove vse, Mobitel 291 LTE baznih postaj, Simobil 61... da ne omenjamo Tu?a, ki jih sploh ?e nima...  :hudicek:

http://www.mobilna-telefonija.com/mobilni-informator/bazne-postaje.html#zemljevidi

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri nas se je stanje se poslabsalo, danes nisem mogel opraviti dveh pogovorov, medtem ko se prav vsi deremo halo a se slismo? Kot da smo v 3 p....

Je tudi povezano z obvestilom mobitela da imajo ze 2 dni problem z ltejem v LJ ampak ne pomaga niti da ga izklopis...

 

Poslali jim bomo first warning....medtem ko sta 2 sodelavca ze nazaj na simobilu, ker doma sploh ni bilo signala.....in se nam samo smejita....

 

Totalno negativno presenecenje...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam to je res ?udno, ker sem vedno na Mobitelu in res same pohvale glede signala... tole bi jaz bolj pripisal slabim aparatom kot samemu signalu. Sicer pa Jures sej sva skoraj soseda pa bi tudi sam moral imeti tako sranje, kot ga ima? ti, ?e bi bil signal v kurcu.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aja, ?e ?e kdo ?eli ujeti paket BRUTALNI BOB, je verjetno danes ?e ?isto zadnji dan (ker mora? potem ?e izpolnit neko dokumentacijo, ki ti jo dostavijo preko DPD in traja dan ali dva). :aaaaa:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A ni to nekam poceni ? Moja vip cifra

 

Postovani, trenutno koristite mrezu Si.mobil, Slovenija na kojoj su cijene sljedece: odlazni poziv prema Hrvatskoj i zemljama EEA: 1.81 kn/min, dolazni poziv: 0.47 kn/min, SMS: 0.57 kn, MMS: 1.9 kn, prijenos podataka: 1.9 kn/1 MB. Besplatni broj Sluzbe za korisnike: +385917700. Besplatni broj Hitne sluzbe: 112. Ugodan boravak u inozemstvu zeli Vam Vip

Sam to je res ?udno, ker sem vedno na Mobitelu in res same pohvale glede signala... tole bi jaz bolj pripisal slabim aparatom kot samemu signalu. Sicer pa Jures sej sva skoraj soseda pa bi tudi sam moral imeti tako sranje, kot ga ima? ti, ?e bi bil signal v kurcu.

Naslednji problem....ki je prej delal brez pardona

 

Ali tebi sms zgresebi klic pove cifro klicajocega ali ime iz inenika?

 

Mobitel nas prepricuje da mamo mi narobe nastavitve, pa to ne dela 24 ljudem, medtem ko je na simobilu spilalo ko sus, izpisalo se je ime klicajocega zamujenega klica

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A ni to nekam poceni ? Moja vip cifra

 

Postovani, trenutno koristite mrezu Si.mobil, Slovenija na kojoj su cijene sljedece: odlazni poziv prema Hrvatskoj i zemljama EEA: 1.81 kn/min, dolazni poziv: 0.47 kn/min, SMS: 0.57 kn, MMS: 1.9 kn, prijenos podataka: 1.9 kn/1 MB. Besplatni broj Sluzbe za korisnike: +385917700. Besplatni broj Hitne sluzbe: 112. Ugodan boravak u inozemstvu zeli Vam Vip

 

 

EU regulira cene... Podobne so cene v obratni smeri (Si.mobil kartica v VIP omrezju)

 

IMG_2722-20140903-181326.jpg

 

 

Naslednji problem....ki je prej delal brez pardona

 

Ali tebi sms zgresebi klic pove cifro klicajocega ali ime iz inenika?

 

Mobitel nas prepricuje da mamo mi narobe nastavitve, pa to ne dela 24 ljudem, medtem ko je na simobilu spilalo ko sus, izpisalo se je ime klicajocega zamujenega klica

 

 

Pri Si.mobilu to dela BP... SMS prikaze, kot da je prejet od osebe, ki te je klicala in ce ga imas v imeniku, se prikaze tudi ime ...

 

IMG_2723-20140903-182015.jpg

 

za Mobitel pa bi moral probati... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

EU regulira cene... Podobne so cene v obratni smeri (Si.mobil kartica v VIP omrezju)

 

IMG_2722-20140903-181326.jpg

 

 

 

Pri Si.mobilu to dela BP... SMS prikaze, kot da je prejet od osebe, ki te je klicala in ce ga imas v imeniku, se prikaze tudi ime ...

 

IMG_2723-20140903-182015.jpg

 

za Mobitel pa bi moral probati...

No daj please, da vem kako naprej

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No daj please, da vem kako naprej

 

Ce se ti mudi... bo tezka... Imam eno Mobitelovo SIM kartico, ki jo uproabljam bolj samo za testiranje ... ... samo sem probal sedaj in se ne more registrirat ... tako da je ocitno nekaj narobe z njo ... Jo moram najprej it zamenjat... ker je precej "boga" :) ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Včeraj ponovno na Meninsko, tokrat spoznal 2 novi makadamski cesti.   Vzpon s Črnivca oz. Poljana je tista vas, potem po makadamski cesti prečenje celotnega južnega pobočja do Bine planine.   Od tam dalje do planinskega doma na Menini.   Spust potem v Šmiklavž oz. Novo Štifto in Tirosek ter nazaj vzpon na Črnivec.   Vmes sem v iskanju bližnjice še zataval na lepo planino Travnik. Kar zahtevno vse skupaj, z električnim bi bilo verjetno nekaj povsem drugega. P.S. kolešček pa tastari in premali zame, ampak ima prave gume za grobe terene.
    • Iščem stensko uro, kaj takega kot je na sliki:   Mogoče kdo ve, kje bi jo lahko dobil?
    • Nekateri ljudje temu pravijo "večopravilnost".   Jaz temu pravim "delati nekaj drugega, dokler se ne spomnim, kaj za vraga sem sploh začeti delati in kaj sem želel narediti"...
    • Je žena kupila nova sončna očala. Sem jo slikal. In tu je zdaj slika moje žene z novimi sončnimi očali:       Žena ni preveč zadovoljna s sliko. Pravi, da bi moral na kakšen tečaj, da se naučim, kako se slika...
    • Se pogovarjata dve sosedi: - "Z mojim možem seksava trikrat na teden." - "Res? Jaz pa samo enkrat na teden." - "Pa saj ti nimaš moža..." - "Oh, oprosti, mislila sem, da govoriva o tvojem možu..."
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.