Skoči na vsebino

znebiu mazde..


mazda3igor

Priporočeno sporočilo

good for you!

Naj ti hondadadadada dela dobro!

:prstgor:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

top barva!!!! :prstgor:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kdor se je vozil za hondami v koloni proti Reki, bi vedel za kaj se gre :D

 

Eni ki nimajo za streho so ga ?e oku?ali :cheers: ......

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vse je osnovano na zlog "?e" :jezicek:

problem je v voznikih, kateri so preve?krat gledali hitre in drzne :ph34r:

 

jah saj pravim ?e samo nwm kako je lahko lastnik do avta tak?en da avto mrzel tera na 5kkm pa naprej samo da mu v-tec nabija nwm jaz tudi ?e bi imel hondo bi vsaj dokler se motor ne segreje vozil v meji normale.Honda?i pa? tega ne znajo in terajo mrzle pol pa ni ?uda da pije olje pomoje bi ga vsak avto ?e bi ga vozil na tak na?in...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

slika mazde3?

 

evo to je blo too.... lej kar se masine ti?e je ?la u nulo res mal so me motle une kur?eve vbrizgalne ?obe zadna oba blatnika rjava potem zadne vrate odznotraj spodnji rob rjavo potem na polosovini tiste podlo?ke ko si ga dau vzratno je pokalo ena pride 120euro bla je barvana spredni odbija? zadni vrate zadne pa na ?tevcu mela 205tiso? tk da ja...........aja pa je na avtonetu jst sem zanjo dobo 4000 prodaja se za 5490euro pa zbitih 50tiso? km to je pa slovenija bw ?koda besed.... :bravo:

 

Top auto,mam isto sedmo generacijo sam je na?alost 1.4..

 

:jupiii::jupiii:

 

jah saj pravim ?e samo nwm kako je lahko lastnik do avta tak?en da avto mrzel tera na 5kkm pa naprej samo da mu v-tec nabija nwm jaz tudi ?e bi imel hondo bi vsaj dokler se motor ne segreje vozil v meji normale.Honda?i pa? tega ne znajo in terajo mrzle pol pa ni ?uda da pije olje pomoje bi ga vsak avto ?e bi ga vozil na tak na?in...

 

vsak avto ko sem ga meu do zdaj nikoli nisem teral mrzlega in ga tudi ne mislim po?en takrat ko je segreto ampak ne do blokade ?koda avtaa-.. :D ....to delajo samo tisti ko so mal ?ez breg

 

to ne dr?i ?isto sam sem mehanik pa sem pre?raufal ?e tudi veliko hond in ?e je avto vzdr?evan tako kot treba in da se mrzle ne tera v obrate tudi hondin motor ne pije olja...

 

to?noo tk:)

 

:whatever:

 

ne pije olja hvala :D:D

 

good for you!

Naj ti hondadadadada dela dobro!

:prstgor:

 

hvalaa :D:cheers:

post-6912-1350587649_thumb.jpg

Not drink when Drive
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.