Skoči na vsebino

MX-5 predelana v Z3


DonFelipe

Priporočeno sporočilo

Evo primerjave nekaj rund

 

Kaj si hoto pokazat, da je bmw 2,8 hitrej?i od Miate 1,8?

 

Pa saj to je jasno ?e ni miata frizirana ga nebo nesla, razlika je v ob?utku v vo?nji kejr pri miati ?e pri manj?ih hitrostih dobi? ob?utek da se pelje? hitro.

 

Medtem ko pri Z jih pa potrebuje? konkreten motor, ki ga mora? tudi obvladat in se potem da peljet da ima? ob?utek hitrosti, ki pa so takrat ?e zelo velike.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj si hoto pokazat, da je bmw 2,8 hitrej?i od Miate 1,8?

 

Pa saj to je jasno ?e ni miata frizirana ga nebo nesla, razlika je v ob?utku v vo?nji kejr pri miati ?e pri manj?ih hitrostih dobi? ob?utek da se pelje? hitro.

 

Medtem ko pri Z jih pa potrebuje? konkreten motor, ki ga mora? tudi obvladat in se potem da peljet da ima? ob?utek hitrosti, ki pa so takrat ?e zelo velike.

 

Miata ima ogromno navora ?e pri osnovnem 1,6 motorju, pa ?e prakti?na je za marsikaj

Z pa je le ?minka in ni? drugega

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Miata ima ogromno navora ?e pri osnovnem 1,6 motorju, pa ?e prakti?na je za marsikaj

Z pa je le ?minka in ni? drugega

 

:rispekt:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Miata ima ogromno navora ?e pri osnovnem 1,6 motorju, pa ?e prakti?na je za marsikaj

Z pa je le ?minka in ni? drugega

 

ti pa ?e malo bu?ke lu?i?... Miata 1.6 (110HP) ma 134Nm navora, Z3 1.8 (115HP) ma pa ?e kr 168Nm navora ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:rispekt:

 

Bravo.

MX-5 je v primerjavi s konkurenco precej bolj prostorna, omogo?a pa tako komfortno kot dirka?ko vo?njo.

Kot vidite v drugih prispevkih ji tudi vleka prikolice ni tuja.

Kar nekaj sem jih videl, ki so vlekle prikolice na morje in opravljale ostala dela,Kje je pa konkurenca tu?Je ni,ker je Bmw le za frajer?ke in ni? drugega.

 

ti pa ?e malo bu?ke lu?i?... Miata 1.6 (110HP) ma 134Nm navora, Z3 1.8 (115HP) ma pa ?e kr 168Nm navora ;)

 

Tipi?no slovensko.

Raje vozim ?vaba, kot da sedem v kaj drugega.

Itak da je le ?minka.

Pa precej bolj trd je.

 

Na?e so o?itno pol delal v kaki ?e?ki tovarni in jim pozabl navor namonterat :unsure:

 

Odvisno na kaj in katerega si naletel.

Kateri letnik in motor ima??

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kar se prostornosti Miate ti?e in njene konkurence (recimo da ji je 1. gen. SLK-ja konkurenca, ?eprav je bil avto MNOGO dra?ji), no ima ta avto prjatu Neyko, pa lahko re?em, da je v MB-ju ogromno prostora tudi za nas bolj visokorasle in okrogle, medtem ko v MX5 (NB) je zadeva zelo na tesno. NA ima malenkost ve? prostora kot NB, to je res. Ampak SLK je pravi enoprostorec proti obema. :aaaaa:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tipi?no slovensko.

Raje vozim ?vaba, kot da sedem v kaj drugega.

Itak da je le ?minka.

 

mene pa ti nebo? vidu se s ?vabatom furat ;) pa jebe? ?minko!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bravo.

MX-5 je v primerjavi s konkurenco precej bolj prostorna, omogo?a pa tako komfortno kot dirka?ko vo?njo.

 

Raje vozim ?vaba, kot da sedem v kaj drugega.

Itak da je le ?minka.

Pa precej bolj trd je.

 

Odvisno na kaj in katerega si naletel.

Kateri letnik in motor ima??

 

NB serija je dale? od prostornosti, ampak meni ?isto ustreza. Tud s tem da je bmw bolj trd se ne strinjam, oba moja avto dokazujeta nasprotno ;)

 

Sta pa to '91 ferrari rde?a in '02 strato modra, obe z 1.6 motorizacijo in neverjetno ogromnim navorom.

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa dobro, a vi sploh veste, da je to Nemc, pa ne samo Nemc, celo Bavarec (beri ultimativna oz. ultrapi?kohvatna makina). Kako lahko z njim (njegovim veli?anstvom) primerja? nek kr? od Kamikaze! :hudicek:<_<:jezicek:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 meseca kasneje...
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem se lani odlo?al med Z4 in MX-5 NC. Dovolj je bila ena vo?nja z Z4 (2.5 motor), da je takoj izpadel iz konkurence, saj me je pustil popolnoma hladnega. Res da je veliko bolj prostoren in udoben kot MX-5, pa motor ima kul zvok (zmogljivosti za?uda niso bile kaj bolj?e kot MX-5 2.0, te?a o?itno naredi svoje). Ampak volanski mehanizem, menjalnik in sam feeling pri vo?nji so me pa ful razo?arali (pred tem sem namre? ?e peljal MX-5). Glede na to, da sem kupoval ?portni avto, je bila izbira jasna. ?e bi kupoval kruzerja ali pa bi se mi ?lo za poziranje, bi vzel BMW-ja. Ampak verjetno trojko cabrio, saj je tudi Z4 kljub vsemu ?e vedno majhen avtomobil.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.