Skoči na vsebino

EU vs SLO


Strela

Priporočeno sporočilo

Urad predsednika republike Slovenije podpira pomembnost u?ivanja lokalno pridelane hrane.

Urad predsednika republike Slovenije podpira promocijo v Sloveniji pridelane hrane.

Urad predsednika republike Slovenije podpira pomembnost u?ivanja lokalno pridelane hrane.

Urad predsednika republike Slovenije se zavzema za ohranjanje kmetijstva v Sloveniji.

 

To je teorija. Praksa je, da ti ob obisku postre?ejo ?aj in poleg pristavijo med, ki NI pridelan v Sloveniji...  :vskalo:

Toliko o tem, koliko jim je res do Slovenskih kmetov, Slovenskih kmetij in sploh do tega, kar govorijo in nagovarjajo druge...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 10 mesecev kasneje...
  • 2 meseca kasneje...
  • 5 mesecev kasneje...

Sicer ?e mal stara tema, pa me je njena aktualnost spravla na obrate z enim zanimivim nakupom;

aad058a850ca7d96986e109f11cf5f45.jpg

 

100% identi?ne zavorne plo??ice, po kodi, merah, te?i..

 

- Ene naro?ene in kupljene v slovenski trgovini z avto deli, cena pa z 20% klubskim popustom 47,48? + DDV

 

- Druge naro?ene in pla?ane prek spleta, cena pa brez popusta 11,53? + DDV

 

35568fbbd5089352cf243b42b3e3e31d.jpg

 

Sprva sm te?ko verjel, da bi bla mo?na taka razlika, ampak sm imel ?e par zadev za naro?it pa sm spotoma za primerjavo ?e enake plo??ice, ker bom slej ko prej spet menjal. Namenoma ni nikjer ozna?eno v katerih trgovinah sta bla nakupa opravljena, da ne bi izpadlo kot reklama, dejstvo pa je da bom naslednji? trikrat premislil, preden se odpravim v kak?no doma?o trgovino sploh spra?evat za ceno :)

 

 

Kar je ?e res je, da treba tistim 11,53? poleg DDVja pri?tet ?e 9? po?tnine, ?e bi recimo naro?eval samo to, hkrati pa sm se po prve moral tud mal zapeljat in ?e ne bi blo popusta, bi bla osnovna cena ?e 60? + DDV. (Kot je ozna?eno na embala?i 72,40?)

 

 

Povzetek; ?e ?e prodajajo pri nas identi?ne zadeve kot v tujini, nas pa za njih lupijo ko banane :D

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Danes sem bil pa ?e na poti, da nekoga prelopatam. Na njegovo sre?o se je ?e pravo?asno razre?ilo, da gre zgolj za nesporazum. Sem bil prepri?an, da njega zanima ?e?plja moje ?ene, so pa le mojo ?eno zanimale njegove ?e?nje...

 

Nazadnje smo se zmenili, da bom kar jaz pobral te ?e?nje pri njegovi ta??i...

 

In ?e koga zanimajo ?e?nje, je pridelovalec na? foruma?...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...
  • 2 meseca kasneje...

Prosil bi vse, ki imate Facebook za eno uslugo.

 

Je tako, da se moramo "tamali" med seboj podpirati in si pomagati. Zveza slovenske pode?eljske mladine je naredila neko tekmovanje, kamor se je prijavil tudi moj dober prijatelj in vinar Lojze Kerin. Na Facebook od zveze so torej nalo?ili nekaj predstavitev in naredili glasovanje. Kdor od kandidatov bo zbral najve? "v?e?kov", bo zmagovalec. Torej zdaj nabiramo "v?e?ke". Kdor je na volji, naj preko spodnje povezave pride do predstavitve kandidatov, poi??e predstavitev vinarstva Lojzeta Kerina in pritisne tisti "prst gor" pod njegovo objavo.

 

Hvala!

 

https://www.facebook.com/zvezaspm/?fref=ts

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 7 mesecev kasneje...
  • 4 meseci kasneje...

?e koga mogo?e slu?ajno zanima, je spet nekaj medu na razpolago. In v petek popoldan sem v Ljubljani (Rakovnik) in v Grosupljem.


 


Lokov?ki cvetli?ni, tako kot lani. In pred lani. In pred pred lani...


 


1 kozarec = 1 kg = 12,50?, tako kot lani. In pred lani. In pred pred lani...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 leto kasneje...

Če koga mogoče slučajno zanima, je spet nekaj medu na razpolago. 

 

Lokovški cvetlični, tako kot lani. In pred lani. In pred pred lani. In pred pred pred lani...

 

1 kozarec = 1 kg (ne 900g, kot je to drugod) = 12,50€, tako kot lani. In pred lani. In pred pred lani. In pred pred pred lani...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.