Skoči na vsebino

EU vs SLO


Strela

Priporočeno sporočilo

Sej mogo?e pa ni problem v Slo ampak je problem v tem, da BB ne prizna garancijskih popravil in ne krije stro?kov na?ih servisov razen za mobije, ki so bili kupljeni v SLo, kjer te zakonsko zavezuje, da morjo imeti garancijo in servis. Namre? kaj ho?em povedat, da je teoreti?no tudi mo?no, da je nosilec garancije in tist, ki jo tudi finan?no pokrije prav mobitel al pa simobil. Pol se pa oni naprej dogovarjajo z dobaviteljem kako pa kaj glede popla?ila stro?kov garancije tega pa ne morejo v primeru telefonov, ki niso kupljeni tu. :ne vem:

 

telefon ima imei in serijsko, kupljen v EU.

Sem imel ?e simobilov telefon 2 x Fra in 1 x Hu pa je vse ?lo brez ra?una.

Potemtakem tud mazdo ne bi mogel po EU servisirat, ?e bi lokalni servisi nosili garancijo

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej ve?, da je pri teh telefonih en cel kup izjem... tud uni prvi uvoz iPhonov je bil en tak princip - ?e se ne motim so takrat pokvarjene direkt v tujino ?ibal. Recimo poobla??eni servisi ra?. opreme tud gledajo al je bil izdelek kupljen pri njih (al pa pri poobla??enih distributerjih) oziroma ima serijsko ?tevilko ustrezno, da ga sploh vzamej v garancijsko obdelavo. Razen, ?e je dogovor s proizvajalcem, da ne komplicirajo in krijejo stro?ke ne glede od kod je roba pri?la... kot sem seznanjem je tak na?in prej izjema kot pravilo.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ta dr?ava je neverjetna, bolj ko koplje? v katero zadevo, bolj vidi? da smo tako izolirani s svojimi pravili, da je joj.

 

Imam bberryja pol leta starega kupljenega z ra?unom v Franciji. V SLO (to je Slo - EU ?lanica), ga ne more? servisirati. Ne more? - enostavno zato, ker ga no?ejo in pravijo da tu ne velja EU garancija :blink: .

Fora je samo v tem, da ga nisi pri njih kupil, ni? drugega.

 

Gremo naprej, kli?e? TopTime - uradni servis BBja v SLO. Ja ne moremo, niste kupili pri Simobilu, mi samo njihove popravljamo...namre? mobitel pa ima drugega serviserja, ki popravlja samo pri njih kupljene

 

WTF?????????????????????????????????????????

a ni zanimivo pa da ?e slovensko kupljeni izdelek vsi v EU vzamejo pod garancijo

 

 

slo je se vedno v komunizmu...pa ne vem kako to da se nocejo zbudit...

sploh leti na te privatnike, za katere je se upanje...

kaj bi jaz naredil (ker imamo tudi nekaj podobnega): vzamem telefon in ga popravis in pac imas potencialno novo stranko...ne pa odjeb ze takoj...

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

slo je se vedno v komunizmu...pa ne vem kako to da se nocejo zbudit...

sploh leti na te privatnike, za katere je se upanje...

kaj bi jaz naredil (ker imamo tudi nekaj podobnega): vzamem telefon in ga popravis in pac imas potencialno novo stranko...ne pa odjeb ze takoj...

 

Se strinjam-mi smo res ?e globoko v komunizmu in po vrh vsega ?e banana republika.Meni tudi na za?etku niso hoteli uveljavljati garancije na mazdi ker kao ni bila kupljena pri nas.Po intervenciji iz austrije so jo.

Res katastrofa povsod.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kolegi moji, najve?ji smeh je pa, ko po ministrstvih zagleda? plakat: STOP BIROKRACIJI

 

Kjera ironija, lih tam k jo je najve?...danes pa peljal 100 (6 izvodov) fasciklov direkt v arhiv, zakaj 6? In zakaj v fizi?ni obliki ?e to noben ve? ne bo bral, samo zaradi zakonov...vsak dan bolj mi gre ta papirologija na ?ivce...

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se strinjam-mi smo res ?e globoko v komunizmu in po vrh vsega ?e banana republika.

 

Mi v komunizmu nismo bili nikoli, ker tisti ki danes ?e vedno o tem plozajo ?al ne vedo kaj dejansko komunizem je. In tudi komunizem v osnovi ni slab, ?e so zraven po?teni ljudje. Ker jih pa nikjer ni se krade vsepovsod tako kot se zdaj krade in ropa v tako opevanem kapitalizmu.

 

Ni problem sistema problem je v glavah oziroma miselnosti ljudi in ?e se bo enkrat utopi?no to po nekem ?ude?u tudi uredilo nas sploh ne bo ve? zanimalo kak?no ureditev imamo. Ampak ?al se bojim, da mi tega en bomo nikoli do?iveli - mogo?e pa neko? na?i otroci ali vnuki.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mi v komunizmu nismo bili nikoli, ker tisti ki danes ?e vedno o tem plozajo ?al ne vedo kaj dejansko komunizem je. In tudi komunizem v osnovi ni slab, ?e so zraven po?teni ljudje. Ker jih pa nikjer ni se krade vsepovsod tako kot se zdaj krade in ropa v tako opevanem kapitalizmu.

 

Ni problem sistema problem je v glavah oziroma miselnosti ljudi in ?e se bo enkrat utopi?no to po nekem ?ude?u tudi uredilo nas sploh ne bo ve? zanimalo kak?no ureditev imamo. Ampak ?al se bojim, da mi tega en bomo nikoli do?iveli - mogo?e pa neko? na?i otroci ali vnuki.

 

Mi smo bili v globokem in nepo?tenem komunizmu in to se nadaljuje ?e naprej..na ?alost. <_<

Iz tega sranja bomo pri?li ?ez kak?ne tri generacije ni? prej.

Sej ,?e so po?teni ljudje zdraven vse ?tima, ni va?no za kak?no stvar gre.Zadnje ?ase pa na vseh podro?jih opa?am, da so tudi "navadni" ljudje zabluzili in gremo res proti prepadu. Osnovnih stvari, katere so nas u?ili so povo?ene, da se kar kadi;

recimo ljudje skozi parkirajo na prostor rezerviran za invalide, pa na intervencijske poti in se potem kregajo z redarji ali policisti (to vidim vsakodnevno), ljudje se prerivajo preko vrste, ljudje so nestrpni in nekateri totalno nevzgojeni, da ne govorimo, kako se folk obna?a v prometu...katastrofa.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

O?itno nisva bila v isti dr?avi neko?... je pa hecno ker sam sebe negira?. Najprej pljuva? ?ez nek kvazi komunizem potem pa ugotavlja?, da so nas takrat pa le dobro nau?ili in da zdej ker tega kao komunizma ni ve? je pa cela ?tala. Ne vem ne razume ?ist dobr :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

O?itno nisva bila v isti dr?avi neko?... je pa hecno ker sam sebe negira?. Najprej pljuva? ?ez nek kvazi komunizem potem pa ugotavlja?, da so nas takrat pa le dobro nau?ili in da zdej ker tega kao komunizma ni ve? je pa cela ?tala. Ne vem ne razume ?ist dobr :ne vem:

 

O, bila sva, bila samo je pa vpra?anje kako je kdo do?ivljal tiste ?ase.Oz druga?e-kak?no funkcijo oz, kako in koliko se je kdo okoristil v komunizmu.

Ugotovil sem, da hvalijo takratni sistem in ?ivljenje v njem (tudi nekateri moji kolegi so med njimi) predvsem tisti, ki so imeli katerega od star?ev (ali pa kar oba) na kak?ni partijski funkciji ,na vodilnih mestih (spet z partijsko izkaznico) ali pa so bili nosilci kak?ne spomenice a obvezno so bili vsi v?lanjeni v partijo. Seveda so imeli en kup ugodnost in "bello vito".Njihovi star?i se niso vozili v stoenkah in jugotih kot na?i ampak eden v Alfi,drugi v mercedesu, tretji v BMW-ju in ?etrti v NSU-ju .Zanimivo a ne? Moji star?i, ki niso marali tistega represivnega sistema in njihovih lakajev in niso imeli rde?e knji?ice pa so ?iveli dokaj mizerno, ?eprav nista bila glih navadna delavci (recimo za televizijo si moral dati takrat 3 pla?e).

Samo spomni se, kako smo ?vercali lire v gatah in hodil v Trst po kavo, kavbojke in vse ostalo, ker pri nas itak ni bilo ni?esar.

Rekel bo?, pa vsaj delo je bilo za vse.V Tomosu, kjer sem takrat pod jugo delal so ?e odpu??ali, ker je bil Tomos poizkusni zajec za vse poznej?e ste?aje in odpu??anja.

Ni? ne negiram sam sebe.Ta zadnji odstavek ni letel ne na komunizem ne na sedanji sistem-pa? ljudje so od vedno bili nekateri vljudni drugi pa brezobrazni.Samo opa?am, mogo?e ker sem sedaj bolj "moder" in tega prej nisem opazil, da smo mi kot narod nasplo?no netolerantni, nepotpe?ljivi,radi kr?imo zakon in se ne brigamo dosti za druge.

;)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To zadnje nas je "nau?il" brezobzirni kapitalizem, kjer dejansko ni ?lovek na prvem mestu ampak denar in vse je njemu podrejeno.

 

Glede partijskih knji?ic pa samo toliko - od moje familije jo je imel le o?e pa tudi on ni bil na neki funkciji ampak je bil u?itelj v ?oli - se pravi ne ravnatelj ne pomo?nik ali kaka druga funkcija ampak le u?itelj v O?. Pa ima narejeno akademijo in ustrezno izobrazbo za kak?no bolj zahtevno delo. A razen knji?ice, ki jo je imela kar velika ve?ina takratne juge s partijo ni imel neke povezave in zaradi tega njegovo ?ivljenje in na?e ni bilo ni? kaj dosti prikraj?ano. Kljub delavskim pla?am sta zgradila hi?o, pri hi?i je bil parkiran jugo 45 in vsako poletje smo bili brez ve?jih te?av tri tedne na dopustu ipd.

 

Ja res ni bilo vedno vsega takoj pri roki, manjkala je kak?na dobrina in si jo moral iti iskat ?ez mejo kar je ?e en lep dokaz, da nas dr?ava takrat kaj dosti ni omejevala. Kamorkoli si lahko ?el, jugoslovanski paso? je bil dobrodo?el tako na zahodu kot na vzhodu, nih?e nas ni dr?al ujetnike v lastni dr?avi kot se je to dogajalo marsikateri vzhodnoevropski dr?avi. Je nismo imeli vseh dobrin, ki bi si jih takrat za?eleli ampak la?ni tudi nismo bili. Kdor je ?elel delati je dobil slu?bo in imel dovolj denarja za spodobno ?ivljenje kar danes te?ko re?em.

 

Pa da se vrnem nazaj k manjkajo?im dobrinam lahko samo to re?em, da materialni svet je ?e najmanj kar lahko ?loveku vzame? oziroma se lahko ?uti prikraj?anega samo, ?e si igral po nekih pravilih si imel tudi svobode kot si jo ?elel. Pa ne se mi zdej obesit na ta stavek in iskat "pravila" - tako kot danes ne more? vsega narest al pa po ?elji pisat in govort kar ti pade na pamet tudi takrat tega nisi smel in kdor pa? tega ne upo?teva se sre?a z oblastjo - tako takrat kot danes ni bistvene razlike.

 

Aja pa da ne bo? mislil da hvalim prej?nji sistem - sploh ne ga pa tudi grajam ne, ker grenke izku?nje, razen recimo obveznega enoletnega slu?enja JLA, ki mi je bila ?ista zguba ?asa, smo takrat ve? ali manj vsi ?iveli na nekem enakovrednem nivoju. Seveda je bila tudi tam pe??ica bogata?ev (le kje in kdaj jih ni) ampak dejanskih siromakov brez vsega pa tudi ni bilo. ?e je kod le ?elel premakniti rit pa si je lahko privo??il tudi kaj ve? in ja TV je takrat za ve?ino slovencev stal tri, ?tiri ali pa celo ve? pla? in to ni ni? kej takega, ker takrat tehnika pa? ni bila poceni tako kot je danes. Ampak tehnika ni bila poceni za nikogar, tudi za Nemca ne.

 

Pa ne zdej kakorkoli razumet, da se prerekam, ampak kakorkoli ?e vpra?aj danes 100 slovencev o prej?njem sistemu, pa ti jih 90 ne bo vedlo kaj dosti slabega povedat razen, da kdaj pa kdaj ni bilo olja, pra?ka, kaka kava je zmanjkala, gorivo je bilo ob?asno omejeno ipd.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To zadnje nas je "nau?il" brezobzirni kapitalizem, kjer dejansko ni ?lovek na prvem mestu ampak denar in vse je njemu podrejeno.

 

Glede partijskih knji?ic pa samo toliko - od moje familije jo je imel le o?e pa tudi on ni bil na neki funkciji ampak je bil u?itelj v ?oli - se pravi ne ravnatelj ne pomo?nik ali kaka druga funkcija ampak le u?itelj v O?. Pa ima narejeno akademijo in ustrezno izobrazbo za kak?no bolj zahtevno delo. A razen knji?ice, ki jo je imela kar velika ve?ina takratne juge s partijo ni imel neke povezave in zaradi tega njegovo ?ivljenje in na?e ni bilo ni? kaj dosti prikraj?ano. Kljub delavskim pla?am sta zgradila hi?o, pri hi?i je bil parkiran jugo 45 in vsako poletje smo bili brez ve?jih te?av tri tedne na dopustu ipd.

 

Ja res ni bilo vedno vsega takoj pri roki, manjkala je kak?na dobrina in si jo moral iti iskat ?ez mejo kar je ?e en lep dokaz, da nas dr?ava takrat kaj dosti ni omejevala. Kamorkoli si lahko ?el, jugoslovanski paso? je bil dobrodo?el tako na zahodu kot na vzhodu, nih?e nas ni dr?al ujetnike v lastni dr?avi kot se je to dogajalo marsikateri vzhodnoevropski dr?avi. Je nismo imeli vseh dobrin, ki bi si jih takrat za?eleli ampak la?ni tudi nismo bili. Kdor je ?elel delati je dobil slu?bo in imel dovolj denarja za spodobno ?ivljenje kar danes te?ko re?em.

 

Pa da se vrnem nazaj k manjkajo?im dobrinam lahko samo to re?em, da materialni svet je ?e najmanj kar lahko ?loveku vzame? oziroma se lahko ?uti prikraj?anega samo, ?e si igral po nekih pravilih si imel tudi svobode kot si jo ?elel. Pa ne se mi zdej obesit na ta stavek in iskat "pravila" - tako kot danes ne more? vsega narest al pa po ?elji pisat in govort kar ti pade na pamet tudi takrat tega nisi smel in kdor pa? tega ne upo?teva se sre?a z oblastjo - tako takrat kot danes ni bistvene razlike.

 

Aja pa da ne bo? mislil da hvalim prej?nji sistem - sploh ne ga pa tudi grajam ne, ker grenke izku?nje, razen recimo obveznega enoletnega slu?enja JLA, ki mi je bila ?ista zguba ?asa, smo takrat ve? ali manj vsi ?iveli na nekem enakovrednem nivoju. Seveda je bila tudi tam pe??ica bogata?ev (le kje in kdaj jih ni) ampak dejanskih siromakov brez vsega pa tudi ni bilo. ?e je kod le ?elel premakniti rit pa si je lahko privo??il tudi kaj ve? in ja TV je takrat za ve?ino slovencev stal tri, ?tiri ali pa celo ve? pla? in to ni ni? kej takega, ker takrat tehnika pa? ni bila poceni tako kot je danes. Ampak tehnika ni bila poceni za nikogar, tudi za Nemca ne.

 

Pa ne zdej kakorkoli razumet, da se prerekam, ampak kakorkoli ?e vpra?aj danes 100 slovencev o prej?njem sistemu, pa ti jih 90 ne bo vedlo kaj dosti slabega povedat razen, da kdaj pa kdaj ni bilo olja, pra?ka, kaka kava je zmanjkala, gorivo je bilo ob?asno omejeno ipd.

 

Ljudje imajo ve?inoma kratko pamet in ?love?ki mo?gani so tako narejeni, da slabo poisku?ajo hitro pozabiti spomnijo se samo dobrih stvari. In ja, spomnijo se, da so "hodili v slu?bo". Zato, ker so "morali" biti vsi kao zaposleni , smo pristali tam, kjer smo. Recimo, kjer bi bila dovolj dva ?loveka, jih je bolo zaposlenih 5 (trije so bili "vodilni").

U?inkovitost je bila porazna, investicij v nove stroje ni bilo (ker niso imeli konkurence-zaprti jugo trg) in posledi?no smo zaostali za vsemi.

Kar se ti?e pa jugo paso?ov je bilo pa takrat takole:ko sem ?el v osemdesetih z letalom v London, so nas poslali v vrsto z nerazvitimi oz.dr?avami tretjega sveta, kjer smo sramotno ?akali dve uri v vrsti, da so vse pre?ekirali oz, so se kar malce nor?evali iz nas.Tudi na ?vedskem ni bilo ni? druga?e-spet posebna vrsta in mukotrpno ?akanje, ?eprav nas je bilo samo nekaj iz takratne juge.

Mogo?e je bil priljubljen, ko so potovali na Mad?arsko, ?e?koslova?ko ,v Sovjetsko zvezo in kam na bli?nji vzhod.

Ve?inoma je bila mo?na propaganda in samohvala takratne rde?e oblasti, ki se je videla v lep?i lu?i, kot je bila v realnosti.

Zunanje informacije oz. kritike iz tujine so pa bile itak cenzurirane tako na televiziji kot v ?asopisih.

Najbolj se smejim, kosem bil v vojski na Kosovu-res izguba dragocenega leta in treh mesecev, kjer so nas vsako jutro

postrojili in nas filali z "kontarevolucionarnimi" idejami oz. so citirali ?lanke iz Mladine. :blink:

Kak?no sranje so samo vzganjali.To je bilo ?e davnega 84-ega, davno pred tem, ko smo sploh razmi?ljali o osamosvojitvi.

?al mi je samo tega, da so vsi po vrsti vse zafurali v tej na?i domovini od takrat pa do danes-tako levi kot tudi desni.

Sicer pa ni niti ?udno, ?e so se pa prvi kot tudi drugi u?ili v jugi, kako se temu stre?e. ;)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...

mene vodi ravno tako v petek pot v Ljubljano, ?e kdo rabi vino, belo ali ?rno, v steklenicah ali kanistrih..

 

Danijel, pejta s Slivko skupaj, bosta privar?evala pri gorivu. :D

 

Katera vina pa ima?, doma?a, made in GB predvidevam? :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danijel, pejta s Slivko skupaj, bosta privar?evala pri gorivu. :D

 

Katera vina pa ima?, doma?a, made in GB predvidevam? :P

 

Lahko greva, samo ne vem kako bo s prostorom, ker jaz peljem 200 litrov vina, Slivka pa po moje ravno toliko soka :)

 

Na?eloma imam vino me?ane sorte, tako bele kot rde?e, da se lepo poklopijo okusi. ?e je pa kdo kak peti?ne?, mu z veseljem nato?im Chardonay, malvazijo ali roze od belih vin, ali pa Kabrnet in Merlot kar se ti?e rde?ih vin. Vsa vina so made in GB, Great Britain misli??? Hehe, so iz Gori?kih Brd ja, pridelana doma pri nas na kmetiji. Upam da bomo spomladi odprli tudi osmico, vas ?e obvestim ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

spet slovenija, spet isti problemi...va?no da proda?.

 

Na Petrolu Celov?ka vzel polnilec akumulatorjev s temi klub pikami. Po enem mesecu crkne....nesem na Petrol Medvode....ja a veste to so vam pa 'ONI' prodali, morate tja nesti, mi nimamo ni? s tem..... :blink::blink:

 

Me prav zanima, kaj bodo pa 'ONI' rekli, verjetno tudi ONI nimajo ni? s tem, ampak zastopnik........

 

Pa pizde pofukane no.....a ni zanimivo, da karkoli s kataloga, ki je ponavadi na zalogi pri 'ONEH', pa lahko naro?i? da ti dostavijo na katerokoli zarukano pumpo!

 

Jaz bom samo ?e v tujini kupoval, nemc bi mi ?e novega zastonj na vrata poslal!!!!!!

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jures narobe si se lotil - pogleda? na garancijski list in ga odpelja? al pa po?lje? na servis, ki je gor napisan? ?tacuna z garancijskimi popravili nima ni?, edino, ?e ti gredo na roko, da oni po?ljejo sam to samo podalj?a postopke niso pa po zakonu to dol?ni narest ampak je le dobra volja... :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

spet slovenija, spet isti problemi...va?no da proda?.

 

Na Petrolu Celov?ka vzel polnilec akumulatorjev s temi klub pikami. Po enem mesecu crkne....nesem na Petrol Medvode....ja a veste to so vam pa 'ONI' prodali, morate tja nesti, mi nimamo ni? s tem..... :blink::blink:

 

Me prav zanima, kaj bodo pa 'ONI' rekli, verjetno tudi ONI nimajo ni? s tem, ampak zastopnik........

 

Pa pizde pofukane no.....a ni zanimivo, da karkoli s kataloga, ki je ponavadi na zalogi pri 'ONEH', pa lahko naro?i? da ti dostavijo na katerokoli zarukano pumpo!

 

Jaz bom samo ?e v tujini kupoval, nemc bi mi ?e novega zastonj na vrata poslal!!!!!!

 

ja tipicno..to je ta komunizem...namest, da bi vzeli pa bi jih ti naprej priporocal, ti spustijo te bedne fore pa pol nikol se ne vrnes k njim...

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jures narobe si se lotil - pogleda? na garancijski list in ga odpelja? al pa po?lje? na servis, ki je gor napisan? ?tacuna z garancijskimi popravili nima ni?, edino, ?e ti gredo na roko, da oni po?ljejo sam to samo podalj?a postopke niso pa po zakonu to dol?ni narest ampak je le dobra volja... :ne vem:

 

 

To pomoje ne drzi... Garancijo lahko uveljavlja pri prodajalcu (ki potem izdelek poslje na pooblascen servis) ali direktno pri pooblascenem servisu... Ce gre pa za stvarno napako, pa jo mora uveljavljati izkljucno pri prodajalcu...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To pomoje ne drzi... Garancijo lahko uveljavlja pri prodajalcu (ki potem izdelek poslje na pooblascen servis) ali direktno pri pooblascenem servisu... Ce gre pa za stvarno napako, pa jo mora uveljavljati izkljucno pri prodajalcu...

 

TO?NO TAKO!

 

Oni so dol?ni to sprejeti in poslati naprej in me obvestiti kdaj spet prevzamem.

 

Primer: Na mimovrste po?ljem karkoli nazaj, oni uredijo in po?ljejo novo/popravljeno nazaj

 

Jures narobe si se lotil - pogleda? na garancijski list in ga odpelja? al pa po?lje? na servis, ki je gor napisan? ?tacuna z garancijskimi popravili nima ni?, edino, ?e ti gredo na roko, da oni po?ljejo sam to samo podalj?a postopke niso pa po zakonu to dol?ni narest ampak je le dobra volja... :ne vem:

 

?isto prav sem se lotil, zdaj pa ti meni povej, ?e je na primer servis v Mariboru.....se moraj jaz tja voziti, a Petrol ima mre?o organizirano v vsaki vasi, kjer tudi prodajajo?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Hja to so bile le začetne serije, kjer so še iskali in prepričevali trg, da baterije zdržijo. Zelo hitro so ugotovili, da bodo šli v minus, tko, da danes je garancija na baterijo od 150.000km do 250.000km.   Drugače pa ja, če je s prvo baterijo res naredil tolk km samo kapo dol. Verjetno pa je kakšen motor al pa dva pa je vseeno zamenjal.
    • Heh, kake hude debate o porabi... @Slivkazih ne racuna koliko porabi z bt-jko....ampak pride na cilj.. .nekako tako tudi jaz gledam na voznjo z ICE....lahko se cijazim 130km/h ali pa 180km/h v nobenem primeru pa ne gledam na porabo ker mi je vseeno....vem pa nekaj (imam tudi kolege,ki hodijo na dopust in furajo 100km/h) , da bi se mi v tem primeru odtrgalo....da se bom zaradi porabe cijazil po ac 100na uro....ne hvala😉🤣, sem raje doma  , ccc
    • Tako že dlje časa iščem 350Z in zdej mam nekaj nagledanga in me zanima,  če ima kdo kakšen kontakt na mehankarja, ki se z njimi ukvarja? Oz. če poznate koga, ki je že lastnik tega avtomobila in imate njegov kontakt? Hvala v naprej.
    • Sorry 2.0 in 120km je no go....pa pišite kar hočte...pol je bolje vzet 0.99 turbaka , vsaj pri vseh dajatvah in zavarovanju prisparas....celo EV bi bil bolj primeren...
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.