Skoči na vsebino

Nategi po ?tacunah.


Priporočeno sporočilo

Ravno Zaradi takih misljenj je Spin neupraviceno na slabem glasu

 

Lej ga no... vsepovsod drugod je to pocenska trgovina a klele pri nas imajo pa top robo al kaj... prej bi rekel, da ?e kak?en ve?ji crap prvle?ejo, ki se ?e v italiji ne prodaja.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 75
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Lej ga no... vsepovsod drugod je to pocenska trgovina a klele pri nas imajo pa top robo al kaj... prej bi rekel, da ?e kak?en ve?ji crap prvle?ejo, ki se ?e v italiji ne prodaja.

 

Kupujem tam ze leta in je kvaliteta izdelkov svetlobna leta pred Mercatorjem (govorim o hrani)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kupujem tam ze leta in je kvaliteta izdelkov svetlobna leta pred Mercatorjem (govorim o hrani)

 

Po ?em to sklepa?? Po lepih embala?ah?

 

Ne res, rad bi vedel kako se kvaliteta izdelka ocenjuje, da lahko re?e? tale italijanski sok je top, Fructalov sok je pa zani?. Al pa da je italijanski sir bolj?i od na?ega ipd. Do zdaj na na?e tr?i??e po?iljajo robo, ki se druga?e ne prodaja in smo eno navadno smeti??e evrope in to delajo tako francozi, kot italijani in tudi nemci preko Hoferja. Ne se slepit, da dobivamo top robo, ker je ne, pa po okusu re?t tole je res kvalitetno in nekaj drugega ne je pa ?e najbolj mimo, ker toliko umetnih oja?evalcev okusa kot je v pocenskih stvareh jih ni nikjer drugod.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po ?em to sklepa?? Po lepih embala?ah?

 

Ne res, rad bi vedel kako se kvaliteta izdelka ocenjuje, da lahko re?e? tale italijanski sok je top, Fructalov sok je pa zani?. Al pa da je italijanski sir bolj?i od na?ega ipd. Do zdaj na na?e tr?i??e po?iljajo robo, ki se druga?e ne prodaja in smo eno navadno smeti??e evrope in to delajo tako francozi, kot italijani in tudi nemci preko Hoferja. Ne se slepit, da dobivamo top robo, ker je ne, pa po okusu re?t tole je res kvalitetno in nekaj drugega ne je pa ?e najbolj mimo, ker toliko umetnih oja?evalcev okusa kot je v pocenskih stvareh jih ni nikjer drugod.

 

Ne da se mi....ob drinku ti pa povem...

Sem se zdele nazru krmenatla iz spina :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja seveda, lepo te prosim - tole je tipi?na low budget ?tacuna s prav tako robo. K da bi v skladi??e zataval - me moja na vsake toliko naheca, da kupiva ene pocen (k v resnici niti niso tolk) mokre rob?ke in to je tud vse kar tam kupim. Sploh je pa italijanska roba "znana" po in?pekcijskem nadzoru oziroma manjku le tega - na?i pridelovalci mora...

 

 

Boss, tukaj se pa strinjava.

 

 

To je podobno, kot bi profesionalec iskal dobro orodje v obiju.

 

Ne da se mi....ob drinku ti pa povem...

Sem se zdele nazru krmenatla iz spina :)

 

 

Zadnji? je kolega kupil meso za na ?ar v enem izmed teh skladi??.Jaz sem se izgovoril, da nisem la?en in bom raje samo kak?no pivce popil. :D

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zadnji? je kolega kupil meso za na ?ar v enem izmed teh skladi??.Jaz sem se izgovoril, da nisem la?en in bom raje samo kak?no pivce popil. :D

 

Se mi zdi da vaju bolj imadge boli ce bi sla tja.

 

Tako kot moji kolegi ko sem naredil martinovo vecerji za 10 kolegov. Vsi hvalili pojedli vse, ko so vprasal od kerega mesarja je to, sem dejal da je popolnoma vse iz spina so pa se skorajda sramoval da so to jedli.

 

Moji otroc niso bili bolani - no mo vsi razen moji sinuso ze 3 leta...

 

Pa najso vsak po svoje razlaga, samo za mal se mi zdi ce nekdo stacuno (katerokoli) ocenjuje po imadgeu....

Ker to skladisce ima svojega slovenskega mesarja (vsaj v skl in kranju...)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se mi zdi da vaju bolj imadge boli ce bi sla tja.

 

Tako kot moji kolegi ko sem naredil martinovo vecerji za 10 kolegov. Vsi hvalili pojedli vse, ko so vprasal od kerega mesarja je to, sem dejal da je popolnoma vse iz spina so pa se skorajda sramoval da so to jedli.

 

Moji otroc niso bili bolani - no mo vsi razen moji sinuso ze 3 leta...

 

Pa najso vsak po svoje razlaga, samo za mal se mi zdi ce nekdo stacuno (katerokoli) ocenjuje po imadgeu....

Ker to skladisce ima svojega slovenskega mesarja (vsaj v skl in kranju...)

 

Niti ne. ?e bi bilo res tako dobro to meso ne bi bilo vsak dan polno italijanov v obalnih sparih in v novi gorici. ;)

Zdej je pa? to moderno hodit v ta skladi??a prav tako, kot hodit v ikeo. Jaz tam ?e nisem bil, ker ne kupujem instant pohi?tva oz. plasti?nih fake polic.

Kolega je kupil tam posteljo, ki jo niti s pomo?jo trikov ni mogel sestaviti.?e njihovi serviserji so baje pozneje uporabljali lesena kladiva za "sestavljanje".Sicer pa tam itak ne kupuje? ?vedske kvalitete ampak je vse zbrcano skupaj iz cele (biv?e) vzhodne evrope.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se mi zdi da vaju bolj imadge boli ce bi sla tja.

 

?e zdale? ne... ker mi dol visi za imid?. Je pa res da sem precej patriota in raje v slo trgovinah kupujem ve?inoma slo hrano. Vem kak?en je nadzor hrane pri nas za ostale pa ?al ne in ker smo v EU se lahko prodaja prakti?no ves ?it. Ja tud v Mercatorju in Tu?u sam tam je poleg ?it robe tudi tak, ki nosi neko ime in reputacijo.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss sej v 90% ne ve? ?e je SLO hrana...sem ?e kar nekaj ?asa tudi v teh krogih, pa ne mislim to z mojo trgovino.

 

Dejstva:

- SLO trgovino so lepe, velike, vse se sveti, lepe embala?e, tak?ne in druga?ne barve in to stane

- ?e je izdelek narejen v SLO ?e ne pomeni da so sestavine iz SLO (sem dobil info od enega peka...na koncu je bilo tako da iz SLO je samo elektrika)

- omenjal si mle?ne izdelke....OK tudi v diskontih dobi? te izdelke SLO proizvajalcev dosti ceneje, drugo kot drugo je pa to, da ve?ina SLO mlekarn prodaja na?e mleko v tujino, ker je kvalitetno in prodajo po dobri ceni, nazaj dobimo pa to kar dobimo, uva?a se iz vzhoda

- meso, OK ?e mi garantira da je SLO proizvajalec, ne SLO dobavitelj, kot se je za?elo sedaj na veliko.

 

?e primer iz realnosti, ko sem delal ?e kot mulc v ?UMI-ju...smo delal bonbone, tiste gumjaste sadne v beli barvi, katere ?e zdej lahko kupi? pri nas..so v grdi prozorni vre?ki z nalepko ?ITO, na ovitkih pa samo sade?....cena "sitnica"....no in potem ?ef za?viga, smo zamenjal folijo pakiranja in ISTO MASO filali za tujce...in te bonboni se dra?je prodajajo poleg ?umijevih v SLO trgovinah...in folk dejansko kupuje, ker zgleda na nivoju pakirano...druga?e pa v kvaliteti niti 0,0000% razlike.

 

Pa ne da ne "branim" tujce ipd....ampak konec koncev, sej kaj pa jedo v teh dr?avah? A so prebivalci kaj manj vredni kot mi?

 

Glede SLO izdelkov, ga kupim, kot sem omenil samo takrat, ko vidim da je sestavina iz SLO.

Npr. pojem ogromno mesa, ve?ina perutnine...tako da grem v PP in tam pi?e na etiketi kdo je vzreditelj...vzamem, jajca...izklju?no doma?a od kmeta, jih ne kupujem v trgovini...zelenjava...iz vrta....poznam par nategov kako so branjevke hodile takrat ?e na veletr?nico Rudnik...kupile solato in jo na LJ tr?nici prodajale kot doma?o...in tega je ogromno...sledljivost je v podnu.

Druga?e pa zadnje leto 3/4 kupujem v Hofru-hrana, kozmetika pa Leclerc in potem se kon?a. Sicer nekaj tudi v Mercatorju ker ga imam ?ez parkiri??e na ?ihtu ampak je drag, ?eprav po?asi spu??ajo cene.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Do neke mere se sicer strinjam ampak meni pomeni tudi to, da je vsaj nekaj proizvoda slovenskega in da vsaj del denarja ostane doma. Jebat ga, brez takega razmi?ljanja bomo ostali brez vsega, denar bo ?el ven in ko bomo 1x ratali reve?i nas nih?e ve? od tujcev ne bo povohal ampak se bodo samo 1,2,3 spokali iz na?ega tr?i??a z mislijo "zdej se pa jebite sami, pobrali smo kar smo lahko" in reve?ev multinacionalke pa? ne rabijo.

 

Kar se pa ti?e drugo ali raje tretjerazredne robe je pa ?e dolgo znano kako se tretirajo tr?i??a kot je na?e. ?vabu ne bo? nikoli prodal tako robo kot jo klele ljudje ?ist sre?ni kupujejo kot, da gre za suho zlato. ?e dolgo je znano, da izdelke, ki jih ne morejo prodajat na zahodnoevropskih trgih enostavno po?ljejo na vzhod in ja ?al smo tudi mi ta nesre?ni vzhod.

 

Zakaj misli?, da so se tako zavzemali, da gredo Romunija, Bolgarija, pa tudi Slova?ka, ?e?ka, Poljska, Mad?arska, Slovenija in zdaj tudi Hrva?ka v EU. Ne zato ker so dobrega srca in nam vsem ho?ejo dobro ali najbolj?e - to je iluzija, rabijo se tr?i??a za vsomogo?o robo take in druga?ne kvalitete. Vzhodnoevropski kupec ni zahteven in s to mislijo so vsi teli Lidli, Hoferji, Leclerci, Eurospini, HarveyNormani in drugi vstopili na na? trg. In vsi teli so se na za?etku tudi tako arogantno obna?ali - slovenski kupci smo jih vseeno toliko nau?ili, da so v zadnjem obdobju le dvignili kvaliteto, vpeljali slo robo ipd. Ne niso tega naredili sami od sebe ampak le zaradi zahtev potro?nikov.

 

Ampak nekateri te arogance iz preteklosti pa? ne pozabljamo in ?e me je HarveyNorman 1x nategnil me drugi? pa? ne bo ve?, ker me tam ve? ne bo.

 

Aja, pa ?e Mercator - ?e kupuje? tako, da redno izkori??a? torkove ali upokojenci ?etrtkove popuste in zbira? pike je prera?unano vsak njihov izdelek cenej?i za 16% kot je dejanska cena na etikiti. Tako, da na koncu je ?isto konkuren?en, ?eprav mislim, da so tile ?asi zdaj kon?ani, ker ko bo 1x prodan je ?al konec tudi tega heca.

 

Mercator z dolgovi kupuje tisti, ki je ?e v ve?jih dolgovih, Mercator piko pa bi rad imel Lov?etov (prjatu od Todorovi?a) Diners, ki tudi ne pla?uje obveznosti?e ne vem koliko ?asa. Nora zgodba res.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Do neke mere se sicer strinjam ampak meni pomeni tudi to, da je vsaj nekaj proizvoda slovenskega in da vsaj del denarja ostane doma. Jebat ga, brez takega razmi?ljanja bomo ostali brez vsega, denar bo ?el ven in ko bomo 1x ratali reve?i nas nih?e ve? od tujcev ne bo povohal ampak se bodo samo 1,2,3 spokali iz na?ega tr?i??a z mislijo "zdej se pa jebite sami, pobrali smo kar smo lahko" in reve?ev multinacionalke pa? ne rabijo.

 

Kar se pa ti?e drugo ali raje tretjerazredne robe je pa ?e dolgo znano kako se tretirajo tr?i??a kot je na?e. ?vabu ne bo? nikoli prodal tako robo kot jo klele ljudje ?ist sre?ni kupujejo kot, da gre za suho zlato. ?e dolgo je znano, da izdelke, ki jih ne morejo prodajat na zahodnoevropskih trgih enostavno po?ljejo na vzhod in ja ?al smo tudi mi ta nesre?ni vzhod.

 

Zakaj misli?, da so se tako zavzemali, da gredo Romunija, Bolgarija, pa tudi Slova?ka, ?e?ka, Poljska, Mad?arska, Slovenija in zdaj tudi Hrva?ka v EU. Ne zato ker so dobrega srca in nam vsem ho?ejo dobro ali najbolj?e - to je iluzija, rabijo se tr?i??a za vsomogo?o robo take in druga?ne kvalitete. Vzhodnoevropski kupec ni zahteven in s to mislijo so vsi teli Lidli, Hoferji, Leclerci, Eurospini, HarveyNormani in drugi vstopili na na? trg. In vsi teli so se na za?etku tudi tako arogantno obna?ali - slovenski kupci smo jih vseeno toliko nau?ili, da so v zadnjem obdobju le dvignili kvaliteto, vpeljali slo robo ipd. Ne niso tega naredili sami od sebe ampak le zaradi zahtev potro?nikov.

 

Ampak nekateri te arogance iz preteklosti pa? ne pozabljamo in ?e me je HarveyNorman 1x nategnil me drugi? pa? ne bo ve?, ker me tam ve? ne bo.

 

Aja, pa ?e Mercator - ?e kupuje? tako, da redno izkori??a? torkove ali upokojenci ?etrtkove popuste in zbira? pike je prera?unano vsak njihov izdelek cenej?i za 16% kot je dejanska cena na etikiti. Tako, da na koncu je ?isto konkuren?en, ?eprav mislim, da so tile ?asi zdaj kon?ani, ker ko bo 1x prodan je ?al konec tudi tega heca.

 

Mercator z dolgovi kupuje tisti, ki je ?e v ve?jih dolgovih, Mercator piko pa bi rad imel Lov?etov (prjatu od Todorovi?a) Diners, ki tudi ne pla?uje obveznosti?e ne vem koliko ?asa. Nora zgodba res.

 

Lani sem iz zanesljivega vira zvedel, da klobasa, ki jo dobi Mecator za 6,90?, stane tam 23?, v nekvalitetnem in nategunskem Hoferju pa cena zraste iz nabavnih 7,20? na 9,90?. Pol pa od?tej ?e pri Mercatorju tvojih 16%, pa pride? na zelo konkuren?no ceno.

Ta klobasa ni osamljen primer :angry:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Poglej v vse te dr?ave si vklju?il tudi SLO...se pravi smo isti kot ostale dr?ave, torej je vseeno iz katere dr?ave je izdelek, ali je Slovenija nekaj ve? od vseh teh drugih vzhodni dr?av? Pustimo pa tudi pupmanje za SLO izdelke, dobro poznam poslovaje trgovcev, in ?e ho?e? kupovati SLO izdelek, pojdi direktno h kmetu...ker druga?e on od tega dobi bore malo...ker ga stisnejo vsi po vrsti, od trgovca,predelovalca,zadruge ipd., tako da fila? z denarjem samo verigo in popolnoma ni? drugega....kot sem napisal, 3/4 sestavin pa nakoncu ni niti iz SLO.

Glede sprejema v EU vseh teh dr?av vklju?no z nami....sej ve? da je to zato, ker smo v kapitalizmu, in di?i jim samo denar in ni? drugega...novi trgi, ?e ve? denarja....tudi mi spadamo pod tretjerazredno dr?avo, skoraj kot vse te na?tete v tvojem postu...v glavnem EU izkor??a to..da iz teh dr?av dobi surovine ki so popolnoma OK in jih nato za dvojno ceno prodaja nazaj..to se dogaja tudi pri nas, 3/4 govedine se izvozi v Avstrijo, ogromno mleka se izvozi, sploh v ITA...pred kratkim sem bral da SLO mleko vozijo celo k zelo priznanemu izdelovalcu ?okolad, te ?okolade pa potem mi kupujemo nazaj kot kupci, da ne govorimo o lesu ipd., in to izkori??ajo, ker vedo da te dr?ave in tudi mi, nismo sposobni izkoristih teh danosti in kvalitete.

Pa v akcijah, nekatere izdelke prodajajo z minusom...zato da dobijo notri folk, ker skoraj noben ne bo kupil samo par izdelkov, ampak bo naredil ?oping in tam z dra?jimi dobijo notri ta minus....to so takri pregnanci, da mora? res dobro sam objektivno zase vse premisliti in prera?unati.

Drugo kot drugo...vse te kvazi popuste,pike,bonuse bi morali ukinit....cena naj bo cena in naj si konkurirajo s ceno ne pa s tem sranjem in temi karticami...konec koncev pa marsikaterega trgovca brezpla?no kreditira?...seveda ima? na kartici denar, obrestna mera 0,00%, kaj jim je lep?ega.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Koga jaz kreditiram? lepo te prosim... mene kreditira, ker cel mesec kupujem pol pa ?ele naslednji mesec pla?am ra?un za preteklega. 10% torkovi popusti so obra?unani takoj naslednji teden, pike pa res 2x letno ampak to ni point.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tu se strinjam z bossom... raje kje drugje pri?param kak evro, kot pa da bom ?paral in delal kompromise pri hrani. Osebno mi niti ne gre toliko na ?ivce "vi?ja cena" (?eprau ?e se ?e primerja, se mora primerjat isti produkt... v tem primeru je cena kar tam tam), glede kvalitete ne bom komentiral, ker ima vsak svoje poglede... najbolj me moti skrajno mra?no-neosebno vzdu?je v teh skladi??nih trgovinah... sploh tiste velike ko?are, v katerih je od motorke, zmelje za ro?e, do nogavic so odvratne... kot na kakem bol?jem sejmu.

 

Se da pa glede te teme nardit kr orng prepir...kot pravim - vsakemu svoje :prstgor:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tu se strinjam z bossom... raje kje drugje pri?param kak evro, kot pa da bom ?paral in delal kompromise pri hrani. Osebno mi niti ne gre toliko na ?ivce "vi?ja cena" (?eprau ?e se ?e primerja, se mora primerjat isti produkt... v tem primeru je cena kar tam tam), glede kvalitete ne bom komentiral, ker ima vsak svoje poglede... najbolj me moti skrajno mra?no-neosebno vzdu?je v teh skladi??nih trgovinah... sploh tiste velike ko?are, v katerih je od motorke, zmelje za ro?e, do nogavic so odvratne... kot na kakem bol?jem sejmu.

 

Se da pa glede te teme nardit kr orng prepir...kot pravim - vsakemu svoje :prstgor:

 

Meni je pri vsem zanimiva ?e ena stvar in sicer ta, da par kolegov privatnikov, ki imajo vse mogo?e stvari okili hi? (letne kuhinje, pa pe?i za pice itd...) se hvali, kako pri?parajo v teh trgovinah-skladi??ih par evrov (se ve, na ra?un kvalitete) po drugi strani pa desettiso?e evrov zagonijo za te (po mojem prepri?anju) nepotrebne stvari. Aja, pa makine vozijo tudi vsi nobel, se ve.

Sej meni je vseeno, kje kdo kupuje hrano samo na vsaki fe?ti me znova in znova pumpajo s temi skladi??i. <_<

Nekateri pa? ?parajo tam, kjer je najmanj potrebno.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lani sem iz zanesljivega vira zvedel, da klobasa, ki jo dobi Mecator za 6,90?, stane tam 23?, v nekvalitetnem in nategunskem Hoferju pa cena zraste iz nabavnih 7,20? na 9,90?. Pol pa od?tej ?e pri Mercatorju tvojih 16%, pa pride? na zelo konkuren?no ceno.

Ta klobasa ni osamljen primer :angry:

 

Da ne bom zvenel kot Mercatorjev odvetnik ampak vseeno, ?e nisem na?el salame k bi bla vredna 23? tako, da bi bil kak?en dokaz na mestu, da preverim ali imajo res kej takega na policah.

 

Sej lohk mi samo znamko in proizvajalca klobase pove? pa bom ?e na?el.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 7 mesecev kasneje...

Enkrat sem ?isto iz heca preveril ra?un s Petrola. In ugotovil, da je preve? zara?unano. Pa sem potem kdaj pa kdaj preveril ?e kak?en ra?un, in vedno se je izkazalo, da je zara?unano preve?. Zato sem prej?nji? namerno to?il to?no 10 litrov. In glej ga zlomka: en liter bencina je 1,435?. ?e kupim 10 litrov, je cena 14,36?. Dobro, pri desetih litrih je to en cent. V enem letu natankam okoli 1100 litrov bencina. Pa mi takole poberejo 11?. In dnevno je na ?rpalki precej ve? kot samo 1 avto...

post-5658-1389781252_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

http://www.kolektiva.si/ljubljana/avstrija...goholidays.html

 

evo natega....26,00 eur potem pa nekaj prijavnina 10 eur,se pravi 36,00 eur .....a drugi vozijo na tak?ne izlete po 40-45,00 eur tako da realno popusta je max 10-15%. Z za?etnimi ceni se pa da manipulirati...klasika.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

ISTA VRSTA SIRA,ISTI PROIZVAJALEC ampak...

se niti ne zavedamo kak?ne stvari si lahko dovolijo na na? ra?un....

 

Ne samo pri ceni. Izdelka sta narejena 3 dni narazen, pa ima tisti v Hoferju rok uporabnosti do konca junija, ?parov pa do konca septembra!!! To je 3 mesce razlike...

post-5658-1393615976_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ISTA VRSTA SIRA,ISTI PROIZVAJALEC ampak...

se niti ne zavedamo kak?ne stvari si lahko dovolijo na na? ra?un....

 

Ne samo pri ceni. Izdelka sta narejena 3 dni narazen, pa ima tisti v Hoferju rok uporabnosti do konca junija, ?parov pa do konca septembra!!! To je 3 mesce razlike...

 

 

Tisto je datum pakiranja... Lahko da ima Hofer cenejsega ravno zaradi tega, ker je ze dlje casa nekje bil skladiscen ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Je bilo to po radiu, razlaga je da so zamenjali vmes tip folije, ena je tanj?a in manj traja ter je tudi cenej?a

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aja! Folija je manj obstojna kot sir? Kaj je potem bolj "umetno"? :vskalo:

 

govori se o pakiranj a ne? Sir brez za??ite splesni, zato se konzervira

 

Aja! Folija je manj obstojna kot sir? Kaj je potem bolj "umetno"? :vskalo:

 

govori se o pakiranju a ne? Sir brez za??ite splesni, zato se konzervira....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Je bilo to po radiu, razlaga je da so zamenjali vmes tip folije, ena je tanj?a in manj traja ter je tudi cenej?a

 

1,14? razlike pri eni ?etrtini kvadratnega metra folije? Se pravi je kvadratni meter Intersparove folije 4,56? dra?ji kot Hoferjeva? ?zmeden?

 

In v Intersparu folija predstavlja 29% cene izdelka? ?zmeden? Pa se jaz sekiram, ker mi pri medu cena steklenega kozarca predstavlja 10% cene in ponujam mo?nost, da strankam to?im v njihove kozarce. Tu pa navadna folija predstavlja 29% cene... ?zmeden?

 

:ne vem:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.