Skoči na vsebino

Mazda 6 navigacija


krco22

Priporočeno sporočilo

  • 3 meseci kasneje...
  • Odgovori 238
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

  • 1 mesec kasneje...

Pozdravljeni.

Tudi jaz sem interesent za takole navigacijo.

?e prav razumem, se v tej zadnji verziji dobi

navigacija, BT povezava in DVB-T MPEG4 ?

Kako pa je s predvajanjem video posnetkov? (divx ipd?)

 

?e bi bil ?e kak?ne potencialni kupec, bi bilo fino kak?no

skupno naro?ilo?

 

Ali pa se to da naro?it pri kak?nem na?em trgovcu?

 

Spra?ujem pa za model mazde6 letnik 2003 :cheers:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Evo ti enga trgovca, klikn mene :D

 

Uglavnem, roba je kon?n pri?la z UK (no, provzaprov iz ?ajne).

Glede TV tunerja; mislim, da bo ?e en ?as MPEG-2, ker smo v EU skor edini, ki smo se odlo?ili za MPEG-4 :harhar:

Se mi zdi, da ?e niste mel velik biznisa s kitaj?ki, namre?, ve?ina njih veliko obljublja, rezultati pa so bolj tak tak, glede na dosedanje izku?nje v na?i firmi... osebno ne verjamem, da bo to tk hitr zarad prodaje 5 kom/leto (dr?im fige, da se mi ne bo treba posipat s pepelom :P )

?e bi zdej kdo to imel, nej se javi, za enkrat objavljam samo tu, za ?lane foruma B):bravo:

Cena 500?, kar je kon?na!! (nabavna + po?tnina!). Pa dvomim, da bote kje cenej ?ez pr?li, ker sm se zase mu?i s tem, da najdem najcenej (kar je iz UK, brez carine in davka jasno, z nekaj koli?inskega rabata :zvizga: )

Sicer pa se ta vikend lotim monta?e in potem ?e kaj ve? povem :P

V kratkem pa bi nej pri?le tud IR reverse kamere po nekje 20?.

Lp,

D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo ti enga trgovca, klikn mene :D

 

Uglavnem, roba je kon?n pri?la z UK (no, provzaprov iz ?ajne).

Glede TV tunerja; mislim, da bo ?e en ?as MPEG-2, ker smo v EU skor edini, ki smo se odlo?ili za MPEG-4 :harhar:

Se mi zdi, da ?e niste mel velik biznisa s kitaj?ki, namre?, ve?ina njih veliko obljublja, rezultati pa so bolj tak tak, glede na dosedanje izku?nje v na?i firmi... osebno ne verjamem, da bo to tk hitr zarad prodaje 5 kom/leto (dr?im fige, da se mi ne bo treba posipat s pepelom :P )

?e bi zdej kdo to imel, nej se javi, za enkrat objavljam samo tu, za ?lane foruma B):bravo:

Cena 500?, kar je kon?na!! (nabavna + po?tnina!). Pa dvomim, da bote kje cenej ?ez pr?li, ker sm se zase mu?i s tem, da najdem najcenej (kar je iz UK, brez carine in davka jasno, z nekaj koli?inskega rabata :zvizga: )

Sicer pa se ta vikend lotim monta?e in potem ?e kaj ve? povem :P

V kratkem pa bi nej pri?le tud IR reverse kamere po nekje 20?.

 

A ti kaj ve? a se v teh napravicah da upgrejdad mpeg2 na mpeg4?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Huh:

 

The mpeg2 decoders that are implimented in the typcial STB's is pretty much hardwired in silicon. All do use some level of firmware decoding (the IBM chipsets in particular) however all the firmware does is control a set of hardware tools, all of which are mpeg2 focused.

 

The bottom line is that none of the mpeg2 SOC (system on a chip) designs used in mpeg2 STB's has either the ability or the power to implement mpeg4. Chip manufacturers have developed completely new (and significatnly more complex and expensive) chipsets to implement mpeg4, these chips naturally also do mpeg2

 

Nekdo drug pa je napisal:

 

The PC based receivers (lower and mid cost PCI cards, and USB sticks) should be fine as long as the software vendor will release updated software.

 

Pol pa ne ve? <_<

 

Link

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glede TV tunerja; mislim, da bo ?e en ?as MPEG-2, ker smo v EU skor edini, ki smo se odlo?ili za MPEG-4 :harhar:

 

Bo ?e en ?as MPEG-2... Vsaj do leta 2012, ko ga bodo v EU ukinili...

Druga?e pa je ?e cela EU ob MPEG-2 tudi na MPEG-4.

 

Pa ?estitke za pogum!

LIFE, IN ORDER OF IMPORTANCE: FOOD, SHELTER, AND A PAIR OF VERY LOUD SPEAKERS.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko ste ?e tolk zapel za ta MPEG-4 u avtu (?eravno sm mal u dvomih glede dejanske uporabnosti te zadeve v avtu <_< ); nabavi? kak?no takole zadevo (DVB-T Resiver MPEG-4 Sagem SD ITD81) za na 12V, pa flikne? u predal pred sovoznikom + 1 mal bolj?o anteno (s tistimi prilo?enimi pa?kami tk ni n?, ?e nisi blizu oddajnika), vse skup za cca 60-70?. Plus je v tem, da ga lahk uporabla? tud kje drugje (doma, na dopustu...).

Aj je al ni ?ist solidna opcija? ?e vam je drago, pa po?akte do naslednega leta, ko jih bojo skor zastonj talal :rolleyes:

 

Glede EU in MPEG4; kolkr je men znano, je MPEG4 v uporabi v nekaterih dr?avah (Italija, Francija, ?panija, Norve?ka...) samo za HD signal. A da bi HD sprejemal na 7" ekranu? OK, sam pol rabi? itak HD sprejemnik, kar ga pa v teh napravah verjetno nikol ne bo. Realno gledano mislim, da bo ?ele ?ez ve? let ve?ina Evrope pokrite z MPEG4 na SD&HD. Nevem, to je moj ob?utek, glede na izku?nje iz zgodovine.

Lahko pa se tudi motim.

 

lp,

D

 

PS: A je pol ?e kak koraj?ne?, da se javi za komponento (moja ?e zmonitana in pazi, celo dela!!! :bravo: ), da ne bo ostalo sam opri besedah, sej niste politiki, ali pa? :P

Bom pa jutr probu ?e kak PIC nalimat sem...

Lp,

D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kon?n uspel najt mal cajta, da par slik gos stisnem in mal komentiram zadevo.

 

V glavnem, zadeva celo dela :D

Glede tehni?nih karakteristik je ponekod celo napradovala (npr. podpora microSD HC 8GB, Win CE.60, procesor AT840 533 MHz, ekran 800*480 touchscreen, ki lepo deluje in prikazuje in ne zajebava, kot nekateri :) , hitrost delovanja tudi solidna ipd. ), se pa najde kak?na malenkost, ki bi lahko bila bolje zasnovana, kot npr. daljinc, ki ga ponekod lahko uporabi?, drugod ne, predvsem pa ne rabi? vseh tistih 50 knofov :P BT sicer deluje, samo kot nekateri ?e vemo, BT ni ravno Ferrari tehnologija <_< in tako ga je najbolje uprabljati enostransko (iz GSMa). V glavnem, zadovoljen z delovanjem naprave (majku, kamero ?e vedn ?akam, jebela cesta Robert :angry2: ) in mislim, da jo bomo koristno uporabljali B)

 

?e koga ?e kaj zanima, na dan z besedo!

Spodaj pa ?e kot obljubljeno, slikice:

 

Objavljena slika

Objavljena slika

Objavljena slika

Objavljena slika

Objavljena slika

Objavljena slika

Objavljena slika

Objavljena slika

Objavljena slika

 

 

 

lp,

D

Lp,

D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 meseci kasneje...

Tale tema je pa ?e skoraj v naftalinu....

 

V glavnem, za vse, ki imajo take in podobne napravice (Win CE), imam novo iGO Primo navigacijo (800x480 in 480x272), ?e bi kdo ?elel imeti...

 

Ve? o programu: iGO primo

 

Je pa zakon, precej bolj?a od iGO 8-ke.

LIFE, IN ORDER OF IMPORTANCE: FOOD, SHELTER, AND A PAIR OF VERY LOUD SPEAKERS.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tale tema je pa ?e skoraj v naftalinu....

 

V glavnem, za vse, ki imajo take in podobne napravice (Win CE), imam novo iGO Primo navigacijo (800x480 in 480x272), ?e bi kdo ?elel imeti...

 

Ve? o programu: iGO primo

 

Je pa zakon, precej bolj?a od iGO 8-ke.

 

8.5.11?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja.

A rabi?? A ma? v Seatu aftermarket navi?

 

itak

 

8.5.9 se mi louda

 

kolk je veliko brez zemljevidov in vsega? Sej pri zemljevidih ni ni? novega ne?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

itak

 

8.5.9 se mi louda

 

kolk je veliko brez zemljevidov in vsega? Sej pri zemljevidih ni ni? novega ne?

 

A ima? zaslon 800x480? ?e ja, ti 8.5.9 ne bo delal pravilno.

Vse pride preko 2GB, samo program mislim, da je 70MB.

Zemljevidi so zadnji (ni? novega, Titove v Lj. ?e ni gor), je pa zraven dodatek za Real Junctions:

post-1144-1286520064_thumb.jpg

pa na razvrstilnih tablah na AC so sedaj tudi oznake ?t. izvozov in izgled terena je res realisti?en (hribi v ozadju...).

 

Pa daj ne loudaj, se bova dobila, pa si bo? skopiral (saj proceduro pa ?e pozna?, tvoj laptop....), po?akaj samo, da ga po?timam (slo. vodenje, tipkovnica s ?umniki ?,?,?...).

LIFE, IN ORDER OF IMPORTANCE: FOOD, SHELTER, AND A PAIR OF VERY LOUD SPEAKERS.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A ima? zaslon 800x480? ?e ja, ti 8.5.9 ne bo delal pravilno.

Vse pride preko 2GB, samo program mislim, da je 70MB.

Zemljevidi so zadnji (ni? novega, Titove v Lj. ?e ni gor), je pa zraven dodatek za Real Junctions:

post-1144-1286520064_thumb.jpg

pa na razvrstilnih tablah na AC so sedaj tudi oznake ?t. izvozov in izgled terena je res realisti?en (hribi v ozadju...).

 

Pa daj ne loudaj, se bova dobila, pa si bo? skopiral (saj proceduro pa ?e pozna?, tvoj laptop....), po?akaj samo, da ga po?timam (slo. vodenje, tipkovnica s ?umniki ?,?,?...).

 

Como, kje si na?el moje korenine!!!!!!!! :jupiii:

 

JA sej zemljevide imam, vse ta nove, loh nekam teh 70MB obesi? - ja 800x480 itak dela

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem ga potegnu, vse dela.....samo kako hudi?a se najde GPS sprejemnik? V IGO 8 si dal v nastavitvah auto search in ga je nasel, tukaj pa ne najdem tega menija??

Samo na zemljevidu pravi samodejno iskanje GPS sprejemnika pa se ni? ne zgodi.....

:angry2:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se mi je zloudala, za?ela delat, pa mi SPLOH ni v?e? - totalno ki?asto...grem nazaj na Igo 8.4

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.